Νέα

Πέθανε η ηθοποιός Σίλβια Κριστέλ η θρυλική «Εμμανουέλα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hussain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Η ιστορικη Εμμανουελα μαλλον περνα στην αιωνιοτητα συμφωνα με τα ολλανδικα ΜΜΕ.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
έλα ρε! Νεα δεν είναι αυτή?
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ελπίζω να τα καταφέρει.

Χωρίς να είναι Η μουνάρα, έβγαζε στις ταινίες της Εμμανουέλα μία διακριτική αξιοπρεπή κάβλα. Κυρία του ελαφρού πορνό.

Στοίχιωσε/κυριάρχησε στις εφηβικές μας φαντασιώσεις εκεί την δεκαετία του 70.
 
OP
OP
H

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Εχει γεννηθει το 1952 .

Εχει ταυτιστει με τον ερωτισμο την εποχη της απελευθερωσηστο σεξ. Εχω διαβασει οτι οταν προβληθηκε η ταινια της στην αθηνα γινονταν ουρες στους κινηματογραφους. Ηταν λιγο μετα την πτωση της χουντας. Το σαουντρακ της ταινιας μεγαλη επισης επιτυχια.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
κρίμα ρε

κι αν έχω γεμίσει κουβάδες για πάρτη της  :2funny:
Ωραίες εποχές οι δικές σας :rolleyes:,εμείς την παίζουμε με το πρεζόνι της δημοσιότητας αλλά κ γενικώς Αλεξανδράτου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ωραίες εποχές οι δικές σας :rolleyes:,εμείς την παίζουμε με το πρεζόνι της δημοσιότητας αλλά κ γενικώς Αλεξανδράτου.

εσενα σε κοβω να την παιζεις με σομμερ και παπακαλιατη
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εχει γεννηθει το 1952 .

Εχει ταυτιστει με τον ερωτισμο την εποχη της απελευθερωσηστο σεξ. Εχω διαβασει οτι οταν προβληθηκε η ταινια της στην αθηνα γινονταν ουρες στους κινηματογραφους. Ηταν λιγο μετα την πτωση της χουντας. Το σαουντρακ της ταινιας μεγαλη επισης επιτυχια.
Παρεμπιπτόντως έχω δει μια ταινία της που ήταν σε Ασία κ εξερευνούσε τον έρωτα..... :knockinb: κάτι τέτοιο.  :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
κρίμα ρε

κι αν έχω γεμίσει κουβάδες για πάρτη της  :2funny:

Κι εγώ το ίδιο, ειδικά στην σκηνή νομίζω του Εμμανουέλα 2 που την παίρνει ο άγνωστος άνδρας κατά την διάρκεια πτήσης με αεροπλάνο. Την σκηνή βλέπει άλλος άνδρας ο οποίος, μόλις τελειώνει ο πρώτος πάει, την παίρνει αγκαλιά και την πάει στην τουαλέτα για τα περαιτέρω.

Πρωτοποριακή σκηνή mile high club σε τσόντα. Ψάξτε να την βρείτε.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ωραίες εποχές οι δικές σας :rolleyes:,εμείς την παίζουμε με το πρεζόνι της δημοσιότητας αλλά κ γενικώς Αλεξανδράτου.
να τον παίζεις με την εικόνα της όπως πρωτοεμφανίστηκε να το δεχτώ. Αν τον παίζεις ακόμα και τώρα είσαι πολύ καμένος
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Α ρε  Συλβί μεγάλη ! θυμάμαι που λέγανε τότε για την πρεμιέρα του έργου στην Αθήνα , το 1975 πρέπει να ήτανε , με τους παπάδες να παρακολουθούν σαν ιεροεξεταστές με τα χέρια μπροστά στα μάτια τους για να κρίνουν πόσο πρόστυχο ήταν σαν θέαμα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom