Νέα

2 κοπέλες 1 πελατης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα desait
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

desait

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς να ξέρει πιο studio/σπιτι, προσφέρει 2 κοπέλες ταυτόχρονα σαν πρόγραμμα; Και με τζακούζια και σουμουτου αμαλαχει. Και χωρίς όμως δεν με χαλάει.

Και φυσικά και σε call-girl φαση δεν χαλιέμαι. Οποιος γνωρίζει κάτι ας μας φωτίσει! Η ας στείλει ένα pm!
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Τα περισσοτερα σπιτια που εχουν 2 κοπελες σε αφηνουν να τις παρεις μαζι. Π.χ κολωνου 32 οροφος, μεγ.αλεξανδρου 28α κ.α αμα δεις να εχει 2 κοπελες κατα 80% κανουν και παρτουζα. Αλλα τις περισσοτερες φορες δεν πολυλεει σε μπουρδελο γιατι θα σε αρχισουν δεν κανω πιπα με το ιδιο προφυλακτικο δεν γαμιεμαι με το ιδιο προφυλακτικο κλπ κλπ και ειναι ξενερα η φαση.  :rolleyes: Με call-girl θα περασεις καλα πιστευω αλλα θα σου κατσει ακριβα...Σε στουντιο πανε γνωμη μου, τα περισσοτερα κανουν.  :sunglasses:

Εδιτ: τωρα ειδα οτι εισαι θεσσαλονικη...ξεχνα τους οικους που σου ειπα στην αρχη δες στους δικους σου αν εχουν 2 κοπελες λογικα θα κανουν.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τα περισσοτερα σπιτια που εχουν 2 κοπελες σε αφηνουν να τις παρεις μαζι. Π.χ κολωνου 32 οροφος, μεγ.αλεξανδρου 28α κ.α αμα δεις να εχει 2 κοπελες κατα 80% κανουν και παρτουζα. Αλλα τις περισσοτερες φορες δεν πολυλεει σε μπουρδελο γιατι θα σε αρχισουν δεν κανω πιπα με το ιδιο προφυλακτικο δεν γαμιεμαι με το ιδιο προφυλακτικο κλπ κλπ
Αυτες που λες βλεπονται καθολου η μπααααααααααα ?

Και που πεφτουν οι εν λογω οικοι ?
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Αυτες που λες βλεπονται καθολου η μπααααααααααα ?

Και που πεφτουν οι εν λογω οικοι ?

εγω παραδειγματα με οικους που κανουν σιγουρα εφερνα.. :grin: στο κ32 καλες εχει συνηθως..
Μεταξουργειο ειναι οι οικοι, γιαυτο του ειπα μετα να τους ξεχασει γιατι μετα ειδα οτι μιλαμε για σαλονικα  :rolleyes:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εγω παραδειγματα με οικους που κανουν σιγουρα εφερνα.. :grin: στο κ32 καλες εχει συνηθως..
Μεταξουργειο ειναι οι οικοι, γιαυτο του ειπα μετα να τους ξεχασει γιατι μετα ειδα οτι μιλαμε για σαλονικα  :rolleyes:
ευχαριστω τυπε !!!!!

θα το εχω υποψιν μου αν τυχει να παω καποτε
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.158
Πόντοι
4.895
θεσσαλονικη λιγο δυσκολα...σε μασαζ μονο
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Έχει γαμηθεί το θέμα.. ΄/όλα έτοιμα τα θέλουν και ρωτάνε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια...  :headbang: :headbang:
 

wolfsad

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
54
Κριτικές
16
Like
14
Πόντοι
10
Λεσβιακο δυσκολα σε σπιτι . Στο κολωνου 32 ισογειο και οροφος οταν εχει 2 κοπελες μπορεις να τις παρεις ταυτοχρονα .Απλα παιζεις με την μια ενω σε τσιμουκωνει η αλλη και μετα την πηδας για να ακολουθησει η τραμπα μετα . Στον οροφο ειναι η γκαμπι στανταρ και σε δευτερο ρολο εχω πετυχει τοσο τξν Ντιανα οσο και την Μαρινα .
Στο ισογειο εχω πετυχει την Νταρια μαζι με μια αλλη αλλα δεν τις πηρα μαζι . Η Νταρια λιγα πραγματα αλλα σαν ντουο μπορει να λενε .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom