Νέα

Ariella Ferrera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
daniel72 εντελώς τεμπέλικα είναι τα topic που ανοίγεις. Βάλε τπτ φωτός, ενσωμάτωσε βίντεο από tube τσοντο-site (www.bourdela.com/forum/index.php?topic=148626.0]δες εδώ[/url])...

Kαλησπερα Αντισθενη. Απλα καποια παο αυτα τα site(empflix) ειναι προβληματικα και καποια αλλα  εχουν πολλες ελλειψεις(tube8, vimeo). Μπορειτε να τα αντικαταστησετε με 4tube, YouJizz?
Για καλο το λεω :P
Καλη σου μερα  ;)
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Aπλα αυτο που γινεται με το empflix ειναι οτι ανοιγει κατευθειαν το βιντεο χωρις να χρειαζεται play. Tο οποιο ειναι λιγο μαλακια γιατι κολλαει και την σελιδα του bourdela(χωρις πλακα).

Παρεπιπτοντως δοξα και τιμη στον daniel72 για το post. Τεζα πλαστικη η γκομενα με πολυ αλλοιθωρο βυζι αλλα βγαζει κατι εκφυλο ;)

http://[URL unfurl="true"]www.hdadultgalleries.com/evilangel/ariella-ferrera/pics/image015.jpg[/img[/URL]]

[xvideos][MEDIA=xvideos]853597[/MEDIA]]
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Χυνει και τρεμει σαν να κανει 9 ριχτερ... :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Επισκέπτης
daniel72 εντελώς τεμπέλικα είναι τα topic που ανοίγεις. Βάλε τπτ φωτός, ενσωμάτωσε βίντεο από tube τσοντο-site (www.bourdela.com/forum/index.php?topic=148626.0]δες εδώ[/url])...

καλά δεν φτάνει που μου την λες αν και έχω ανοίξει το 70% των θρεντς στη κατηγορία πορνοστάρς με λογοκρίνεις και από πάνω!!! δεν κατάλαβα γιατί μου έσβησες το ποστ; :think: σου θίξαμε τα εργατικά παιδιά τους Mods;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995
καλά δεν φτάνει που μου την λες αν και έχω ανοίξει το 70% των θρεντς στη κατηγορία πορνοστάρς με λογοκρίνεις και από πάνω!!! δεν κατάλαβα γιατί μου έσβησες το ποστ; :think: σου θίξαμε τα εργατικά παιδιά τους Mods;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κοίτα, καλό θα ήταν όταν ανοίγεις ένα θέμα να μην πετάς 2 λινκ και τέλος.
 

Επισκέπτης
Κοίτα, καλό θα ήταν όταν ανοίγεις ένα θέμα να μην πετάς 2 λινκ και τέλος.

μπήκες στον κόπο να διαβάσεις όλα τα θρεντ που έχω ανοίξει? προφανώς όχι, γιατί αλλιώς δεν θα έκρινες όπως και ο admin από το μοναδικό θρεντ στο οποίο λόγω χρόνου δεν ποσταρα φωτό αλλά τι να πεί κανείς... η κριτική είναι το ευγενές σπορ των Ελλήνων! :2on1: :2on1: :2on1:

λοιπόν ξέρετε κάτι εγώ φταίω που κάθομαι και ανοίγω θρεντ προς τέρψη σας!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλά δεν φτάνει που μου την λες αν και έχω ανοίξει το 70% των θρεντς στη κατηγορία πορνοστάρς με λογοκρίνεις και από πάνω!!! δεν κατάλαβα γιατί μου έσβησες το ποστ; :think: σου θίξαμε τα εργατικά παιδιά τους Mods;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το ποστ το εσβησα εγω γιατι θεωρω οτι ειναι σπαμ ολη αυτη η ανουσια συζητηση.....
 

Επισκέπτης
το ποστ το εσβησα εγω γιατι θεωρω οτι ειναι σπαμ ολη αυτη η ανουσια συζητηση.....

δεν νομίζω ότι είναι ανούσια...anyway κάντε ότι θέλετε... εγώ πάντως δεν ξανα-ανοίγω θρεντ στη κατηγορία πορνοστάρς :cool2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
δεν νομίζω ότι είναι ανούσια...anyway κάντε ότι θέλετε... εγώ πάντως δεν ξανα-ανοίγω θρεντ στη κατηγορία πορνοστάρς :cool2:

Ξεκολλα ρε! Εγω ειμαι fan σου! Το ξερεις  :-*
Μην σταματας  :)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
                             



                   




                   




                   



                   



                   



                   



                   



                   
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
                   




                   




                   




                   




                   



                   



                   



                   


                   
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
                   




                   



                   



                   



                   



                   


                   


                   



                   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom