Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Τον Αύγουστο που έιχα πάει είχε κάποια καλά μωρά, ειδικά 2 κα(υ)λές  μαύρες. Εκεί μέσα έχω κάνει παλιότερα (2002) τρελά σκηνικά με τη Λάουρα πάσης Αλβανίας αλλά μετά το μαγαζί "έκατσε". Τηλέφωνο δεν μπόρεσα να τσιμπήσω από εκεί.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στο Princess οντως εχει κατι πολυ καλα κομματια.Τον Αυγουστο ειχα παει κι εγω εκει και ειχα παρει μια Αννα ξανθια,μερτιο αναστημα,καλο προσωπο η οποια οταν κανει χορο τα ΓΛΩΣΣΙΔΙΑ επεφταν συννεφο.Εγω με αυτη πηγα για χορο αλλα μονο χορο δεν εκανα / μονο ΓΛΩΣΣΙΔΙΑ καναμε τιποτα αλλο .Επισης της πιανεις και το μου@@κι ανετα χωρις να σου λεει τιποτα.Δηλαδη εν ολιγοις σαν να την εχεις γκομενα ......Της πηρα και το τηλ. αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση.

Επειτα εχω παρει χορο με μια Πολονεζα καλο μουνακι που της εβαζα δαχτυλο στο λοκο ανετα και νομιμα.Ωραιος χορος και αυτη αλλα οχι σαν την Αννα.

Αλλες δεν εχω παρει απο εκει.Την τελευταια φορα που ειχα παει ειχε σκασει ενας πελατης που εκανε show απανω στην πιστα.Αυτος μαλλον ειναι γνωστος εκει και κανει ταρζανιες χωρις να του λενε τιποτα.Μπιγλαριο δηλαδη.Εν ολιγοις για μενα το μαγαζι ειναι καλο εως πολυ καλο.Το συνιστω για υγρες νυχτες ......
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ναί είχε πολλά γλυψίματα και δάχτυλα και σχεδόν φραπέ, βέβαια αρκετά χύμα μαγαζάκι όχι αντιπαθητικό όμως. Πάει καιρός, πρέπει να πάμε για ξεσκόνισμα και να τις προχωρήσουμε και λίγο!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φιλε Ropaloforos το Princess ειναι συνυασμος μαγαζιου χυμα και καλου μουνιου.Φραπες δεν ξερω αν παιζει ( δεν ειμαι fan του φραπε ) αλλα μαλλον θα το κουνανε το shaker εκει καλα και δυνατα ...... :grin: :grin: Σαν overall θα εβαζα 6,8-7/10 :sunglasses: :-*.
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
την αλλη φορα που ημουν εκει χορεψα μεμια μελαχροινη σαντρα το ονομα.τελειο κορμι και πολυ καυλα.εχυσα ,απο μεσα ομος.το πιοωραιο μωπο ειναι μια νικολ απο ρωσια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ναί είχε πολλά γλυψίματα και δάχτυλα και σχεδόν φραπέ, βέβαια αρκετά χύμα μαγαζάκι όχι αντιπαθητικό όμως. Πάει καιρός, πρέπει να πάμε για ξεσκόνισμα και να τις προχωρήσουμε και λίγο!

δηλ.παλι θελετε την βοηθεια μου!ουτε ασυλο ανιατων να ημουνα!!!!!!!
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
καντε μια βολτα οι παλιοι οστε να δουμε τι γινεται εκει.νομιζω οτι εχει πολυ ψωμι ;)
 

xristou

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι για να δημιουργησω νεο θεμα σε Φορουμ που πηγαινω;
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Πρέπει να σημειώσουμε επίσης οτι το Princess είναι από τα λίγα full nude μαγαζιά και όχι το συνηθες topless.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Παίρνουμε την παραλιακή προς Γλυφάδα. Μετά την ανισόπεδη της Αλίμου έχει μια αναστροφή (φανάρι;). Γυρίζουμε προς Αθήνα και μετά το ΧΧΧ hotel στρίβουμε δεξιά (στη γωνία του Casa di Patsi).
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565


Συγνώμη Cptn , αλλα το princes HTAN full nude μαγαζι , τελευταία φορά που πηγα , το βρακακι το κραταγανε ..
Εχω βεβαια να το τιμησω κανενα χρονο . Ισως κατι να άλλαξε

Α και μιας και φυροφερνης στην Αραπια , αμα περάσης απο DXB - CUCLON ριξε ενα και για μας
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Συγνώμη Cptn , αλλα το princes HTAN full nude μαγαζι , τελευταία φορά που πηγα , το βρακακι το κραταγανε ..
Εχω βεβαια να το τιμησω κανενα χρονο . Ισως κατι να άλλαξε

Α και μιας και φυροφερνης στην Αραπια , αμα περάσης απο DXB - CUCLON ριξε ενα και για μας

Πήγα στο Princess τον Αύγουστο που έκανα διακοπές Ελλάδα, και ήταν full nude στο show και στον πριβέ χορό. Όσο για Cyclone, το έχω επισκεφτεί πριν λίγο καιρό αλλά δεν ψώνισα από εκεί, είχα άλλα στέκια στο Ντουμπάι. Πάντως είναι Ναός.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Βγαίνω ισως εκτός topic , αλλα για μένα το Cyclon , ( μονιμος τροφιμος απο το 94 εως το 2000 ) ηταν και αξακολουθει να παραμενει ΤΟ μέτρο συγκρισης Μουνάρες ανα τετ μετρο ... δυνατοτητες επιλογης κλπ κλπ

καλα να περνας παντως εκει κατω
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Βγαίνω ισως εκτός topic , αλλα για μένα το Cyclon , ( μονιμος τροφιμος απο το 94 εως το 2000 ) ηταν και αξακολουθει να παραμενει ΤΟ μέτρο συγκρισης Μουνάρες ανα τετ μετρο ... δυνατοτητες επιλογης κλπ κλπ

καλα να περνας παντως εκει κατω

Sorry σε όλους για το οφ τόπικ, αλλά οι μάγκες μου φέραν θύμισες... Λοιπόν. Cyclone. Το απόλυτο super market. Κανονική κρεαταγορά με πολύ καλά κομμάτια. Επίσης καταπληκτικό το πώς πέφταν οι τιμές κατά τη δειάρκεια της νύχτας με αποκορύφωμα το νταραβέρι απέξω στο κλείσιμο... Αξέχαστες βραδυές. Στο ίδιο στυλ και η ντίσκο στο Sheraton Deira...
Πάντως εγώ στο Dubai προτιμούσα τα πιό low-profile μέρη όπως Ku-Bu όπου είχε καλύτερο (αλλά ακριβότερο) πράγμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom