Νέα

Νταραβερι με τις υπαλληλους μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pavlik

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε κάνει σεξ στον εργασιακό σας χώρο; Αν όχι, θα θέλατε; Αν ναι, τί είδους δουλειά κάνετε; Η γυναίκα ήταν συνάδελφος, τι ειδικότητα είχε και που το κάνατε;
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
οταν εργασιακος μου χωρος ηταν το σχολειο πριν 2 χρονια δηλαδη εκανα σε ενα break φαση με ενα καθηγητη που με γουσταρε
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Το περιστατικό που περιγράφεις είναι τόσο αληθινό όσο το ότι είσαι γυναίκα;
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
37, ειναι η "φοιτητριουλα" στη Θεσσαλονικη που δηλωνει οτι θα εκπορνευθει ωστε να συνδιασει διασκεδαση με ευρωπουλα και εντασσεται στην κατηγορια gayboy, alex22, "πεθαινω απο AIDS" και λοιπων που μοναδικο στοχο εχουν να προκαλεσουν την προσοχη εδω (τι καταλαβαινουν ειναι αλλο ζητημα...)
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ο.κ. Κατάλαβα φίλε stunt. Αν και δε γνωρίζω καλά μέχρι στιγμής την ανθρωπογεωγραφία του site, κάποιες περιπτώσεις φωνάζουν από χιλιόμετρα μακριά πως είναι μούφα.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ποτε στα 27 χρόνια που δουλεύω.. ακολουθώ την βασική αρχή never get meat where you get your bread (δεν τρώω κρέας εκαί που βγάζω το ψωμί μου) για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.εχω πολλά παραδείγματα φίλων οι οποίοι αφού πήδηξαν μία φορά τους καβαλήσανε οι πηδηγμένες.. και κάναν ότι θέλανε
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Ναι με υφισταμένη, μεγάλη μαλακία δεν το συνιστώ, αν μου ξανατύχει με τέτοιο μούναρο θα το ξανακάνω. Περαστικά μου
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
ANDREOUG μετά σου έπρηξε τους όρχεις η υφισταμένη, ή είχε και άλλου τύπου απαιτήσεις σε σχέση με σάς τους δύο, ή τη μεταχείρισή της εντός της δουλειάς; Και αν δεν σου είναι εντελώς αδιάκριτο, είσαι παντρεμένος;
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Μαθήτριά μου 21 ετών. Ουσιαστικά με παρέσυρε. Γούσταρε τρέλες σε όλες τις στάσεις και πιο πολύ από όλα back door!!! Μέσα σε ένα σαββατοκύριακο 17 φορές. Στο τέλος μου πόναγε ο πούτσος. Δεν πίστευα ότι στα 33 θα είχα τέτοιες αντοχές. Βέβαια άλλο το ζάσταβα και άλλο η φερράρι...... Το πιο καλό από όλα μετά από 2 μήνες που δεν ξέρασε τίποτα στις φίλες της, το διέκοψε από μόνη της γιατί τότε θυμήθηκε ότι ήμουν 12 χρόνια μεγαλύτερός της
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ναι και γω το εκανα , παραβιάζοντας την βασική μου αρχη ( μακρυα απο τη δουλεια και τη γειτονια ) και εγινε της πουτανας το καγκελο .
Διερευσε , εγινα κυριως εγω ρομπα ( λογω θέσης και γενικώτερης μεχρι εκεινη τη στιγμη συμπεριφορας )
Το εμαθε και η γυναικα μου απο καλοθελητες ... εγινε επισης της πουτανας στο σπιτι

αλλα το φχαριστηθηκα ...

εφαγα το απολυτο μουνι της εταιρείας !!!!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Δεν ειμαι, αυτη ητανε και ειναι, τιποτα δεν ηθελε. Απλα δεν δουλευαμε, το γαμησαμε το θεμα κυριολεκτικα και καποια στιγμη εφυγα απο την δουλεια. Ενας απο τους λογους ηταν και αυτος. Ηταν σωστή στην δουλεια αλλα δεν γινεται καποια να σου γλυφει τον πουτσο που βγηκε απο τον χυμενο κωλο της και να εισαι αυστηρος μαζι της ή έστω ασυνείδητα να μην την ευνοείς.  Κατανοώ το θέμα ως μαλακία, αλλα δεν κατανοώ πως μπορεί άντρας να του χτυπήσει την πόρτα μουνάρα σχεδόν γυμνή και να πει όχι. Εγω δεν μπορώ.

Με μετριες έως καλουτσικες που τυχαινει να παιξει το ενδεχομενο, κυριως σε ταξιδια, δεν το κανω. Δεν αξιζει τον κοπο και το μπλεξιμο
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κι εγώ έχω κάνει και γαμώ τις φάσεις στον εργασιακό μου χώρο, το κακό είναι οτι μετά απο αυτό την παντρεύτικα  :jerking:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Έχετε κάνει σεξ στον εργασιακό σας χώρο; Αν όχι, θα θέλατε; Αν ναι, τί είδους δουλειά κάνετε; Η γυναίκα ήταν συνάδελφος, τι ειδικότητα είχε και που το κάνατε;

Το χω κάνει.
Και γενικώς, αλλά ΚΑΙ μεσα στο χώρο.
Στο γκαράζ της εταιρείας ρε πούστη μου!
Καλά δε λέω για κοπές πίττας, συνεστιάσεις και τέτοια...
Γενικά, παρανομία. Παντρεμένος. υφισταμένη, όλα παιζανε.
Όλα τα ταξίδια έξω μαζί της.
Η απόλυτη καύλα. Απο αμφοτέρους.

Και δε συμφωνώ με το φίλο και συνάδελφο andreoug. Στη δουλειά ήταν ΑΨΟΓΗ, γιατί γούσταρε να με βοηθάει. Δε χρειαζόντουσαν αγριάδες, ένα βλέμμα αρκούσε.
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα, γεια σου ρε bob  θεε!!!!Γαμααατεεεεεεεε γιατι χανομαστεεεεεε, που λεει και ο τζιμακος.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Πάνω στο φωτοτυπικό παρέα με τη γραμματέα μου να πατάει το κουμπί Copy, να γλύφει μελανοταινίες...και να βγαίνουν τα βυζιά της σε ασπρόμαυρο με τις ρώγες συμπιεσμένες στο γυαλί
 

Επισκέπτης
Πάνω στο φωτοτυπικό παρέα με τη γραμματέα μου να πατάει το κουμπί Copy, να γλύφει μελανοταινίες...και να βγαίνουν τα βυζιά της σε ασπρόμαυρο με τις ρώγες συμπιεσμένες στο γυαλί

πολλες τσοντες βλεπεις ρε παλικαρι......
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Stavros51, Αυτο ειπα κι εγω για εκεινη. Ηταν ΟΚ. Αν και σιγουρα υπαρχουν και αυτες που το εκμεταλλευονται. Ευτυχως δεν μ εφερε σε δυσκολη θεση

Εγω ομως ενιωθα οτι δεν μπορω να ειμαι οπως πρεπει απεναντί της και απέναντι στους άλλους συναδέλφους της. Πρωτα απ όλα ηταν η αυτονοητη επιλογη για τα ταξιδια. Πρωτη αδικια για τους αλλους. Εφυγα ομως, οποτε μικρο το κακο.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Εφυγα ομως, οποτε μικρο το κακο.

Εγώ όμως δεν έφυγα.
Ούτε και κείνη.
Αρα βλεπόμαστε.
Αλλά δε πηδιόμαστε.

(που όμως δεν αποκλείεται να ξαναγίνει).
Καθόλου κακό.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Έχω μια ιστορία που δε με αφορά άμεσα ως εμπλεκόμενο στη σεξουαλική πράξη αυτή καθέ αυτή, αλλά έχει πολύ γέλιο.

Λοιπόν προ 8ετίας έκανα μια εγκατάσταση υδραυλικών συστημάτων σε ένα μεγάλο δικηγορικό γραφείο στο κέντρο Αθήνας.
Ο πατέρας δικηγόρος είχε πρόβλημα γιατί βούλωνε και χάλαγε η αντλία οπότε και ήθελε μία καινούρια.
Όταν είδαμε στην επισκευή το μηχάνημα, το βρήκαμε φουλ στην καπότα.
Τέλος πάντων δεν λέω σε πρώτη φάση τίποτε.
Βάζουμε την αντλία στη θέση της και λειτουργεί. Μετά 10 μέρες μας παίρνει ο πατέρας δικηγόρος και ξανα μανα τα ίδια, μας βάζει και γκάζια γιατί του πήγαμε σκάρτη αντλία και καλά.
Ξαναπαίρνουμε τον ίδιο δρόμο, πάλι γεμάτες καπότες η αντλία.
Τη φτιάχνουμε χωρίς χρέωση και την επαναεγκαθιστούμε.
Να μην μακρυγορώ, σε κάποια φάση στην επόμενη βλάβη, του λέω να μην πετάει καπότες στη λεκάνη.
Και ΖΑΠΠΠΠ!!!
Έκπληξη, ο τύπος γάμαγε τη γραμματέα του χωρίς καπότα, αλλά ο γιόκας του γάμαγε κι αυτός τη γραμματέα με καπότα...
Συμπέρασμα, μην πετάτε καπότες στα λούκια γιατί θα μπλέξετε.
Το τι έγινε μετά τα νέα ήταν εξαιρετικό, χωρίσανε τα τσανάκια τους και μάλλον ο πατέρας πήρε και τη γραμματέα.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ρε παιδιά όλα καλά και όλα ωραία .
Εμένα με είδανε μαζί της σε ταξίδι .  συνάδελφος το συζήτησε σε ευρύτερο κύκλο , και άλλος συνάδελφος που έχουμε ανοιχτή κόντρα ,( έμαθα ποιος είναι και θα τον γαμήσω ) τηλεφώνησε ανώνυμα σπίτι και το σφύριξε στη γυναίκα μου .
Σκηνές απείρου κάλλους !!!

Στη δουλειά , αυτή νόμισε ότι εγώ το διέρρευσα και τα άκουσα και από αυτή .

Κατάληξη , είμαστε και οι δυο για δρόμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom