Νέα

Λουξεμβούργο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrykavlis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Ανταπόκριση από Λουξεμβούργο.

Έχω έρθει στο Λουξεμβούργο για 2ήμερο περνώντας από τη γειτονική Γερμανία. Η πόλη είναι αρκετά όμορφη, έχει & κάποια αξιοθέατα και ωραία δρομάκια για περπάτημα στο κέντρο. Δεν ξέρω αν υπάχει κάποια γιορτή, αλλά γίνεται της πουτάνας από κόσμο - μιλάμε χτες δεν έβρισκες μέρος να καθήσεις για να φας. Τιμές σε καφετέριες, εστιατόρια, ξενοδοχεία τουλάχιστον ένα 30% πάνω απ'ότι στη Γερμανία. Το καλό όμως είναι ότι τα τσιγάρα και το αλκόολ εδώ είναι πιο φθήνα, όπως επίσης και οι ηλεκτρονικές συσκευές (κάτι πρέπει να παίζει με το φπα εδώ, δεν εξηγείται αλλιώς). Στο θέμα μας τώρα, χτες το μεσημέρι έκανα μια βόλτα γύρω από τον κεντρικό σταθμό της πόλης και είδα αρκετά πρεζάκια(μερικά σε άθλια κατάσταση), μερικά παρακμιακά στριπτιτζάδικα και κάποιες πουτανίτσες. Ρώτησα μια όμορφη μαυρούλα και μου είπε 100 ευρω σε ξενοδοχείο, αλλά ούτε καν το σκέφτηκα. Μπουρδέλα, στούντιο/fkk δεν είδα πουθενά. Θα ξανακάνω μια γύρα σήμερα το απόγευμα που θα ξαναβγω, αν και τα πράγματα δεν τα βλέπω και πολύ ανθηρά σ'αυτό το θέμα.

Όποιος έχει καμιά πληροφορία, ας την πει για να τσεκάρω όσο είμαι εδώ.
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε FKK μόνο Γερμανία , Αυστρία, Ελβετία, Ολανδία με την σειρά που στα είπα. Το Λουξεμβούργο έχει μόνο Τράπεζες δεν είναι για σεξοτουρισμό!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:2funny:
Κουφάλα… ο βήχας και ο έρωτας λένε δεν κρύβεται…
Σε δολάρια είναι απόλυτε!  ;)
καλα ξηγιεσαι σονια
εγω τα ειχα στα κευμαν αλλα εμαθα οτι κατι γινεται εκει και τα πηγα στο ριανονησο
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Αλήθεια και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα έχω ποια στο Λουξεμβούργο έκανε μία πολύ έξυπνη και επιχειρηματική κίνηση… όλα μου τα λεφτά τα έδωσα για αγορά μερικών δράκων του Komodo … είναι υπό εξαφάνιση και όσο πάει η αξία τους ανεβαίνει…
 

Συνημμένα

  • Komodo_coin,_Indonesia_Dscn0057.jpg
    Komodo_coin,_Indonesia_Dscn0057.jpg
    70,2 KB · Εμφανίσεις: 88

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αλήθεια και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα έχω ποια στο Λουξεμβούργο έκανε μία πολύ έξυπνη και επιχειρηματική κίνηση… όλα μου τα λεφτά τα έδωσα για αγορά μερικών δράκων του Komodo … είναι υπό εξαφάνιση και όσο πάει η αξία τους ανεβαίνει…
τυπε νομιζω δεν λεει πλεον να τα εχει λουξεμβουργο ή λιχνεσταιν
αυτες οι χωρες πεθαναν
τον μελλον ειναι τα μπαρμπειντος
σιγκαπουρες
και τετοιες χωρες
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Γενικός νομίζω ότι η Ευρώπη πέθανε το ευρώ ήταν μία φούσκα της Γερμανίας… Την πατήσαμε με τον μαλάκα τον Σημίτη... Ήρθε η ώρα των τανκς…
Είμαι έτοιμος για γενική μετανάστευση σε Σιγκαπούρη!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Ανταπόκριση από Λουξεμβούργο.

Έχω έρθει στο Λουξεμβούργο για 2ήμερο περνώντας από τη γειτονική Γερμανία. Η πόλη είναι αρκετά όμορφη, έχει & κάποια αξιοθέατα και ωραία δρομάκια για περπάτημα στο κέντρο. Δεν ξέρω αν υπάχει κάποια γιορτή, αλλά γίνεται της πουτάνας από κόσμο - μιλάμε χτες δεν έβρισκες μέρος να καθήσεις για να φας. Τιμές σε καφετέριες, εστιατόρια, ξενοδοχεία τουλάχιστον ένα 30% πάνω απ'ότι στη Γερμανία. Το καλό όμως είναι ότι τα τσιγάρα και το αλκόολ εδώ είναι πιο φθήνα, όπως επίσης και οι ηλεκτρονικές συσκευές (κάτι πρέπει να παίζει με το φπα εδώ, δεν εξηγείται αλλιώς). Στο θέμα μας τώρα, χτες το μεσημέρι έκανα μια βόλτα γύρω από τον κεντρικό σταθμό της πόλης και είδα αρκετά πρεζάκια(μερικά σε άθλια κατάσταση), μερικά παρακμιακά στριπτιτζάδικα και κάποιες πουτανίτσες. Ρώτησα μια όμορφη μαυρούλα και μου είπε 100 ευρω σε ξενοδοχείο, αλλά ούτε καν το σκέφτηκα. Μπουρδέλα, στούντιο/fkk δεν είδα πουθενά. Θα ξανακάνω μια γύρα σήμερα το απόγευμα που θα ξαναβγω, αν και τα πράγματα δεν τα βλέπω και πολύ ανθηρά σ'αυτό το θέμα.

Όποιος έχει καμιά πληροφορία, ας την πει για να τσεκάρω όσο είμαι εδώ.

ασχετο με FKK και  :fuck2:  να πας στο καστρο και να κατεβεις μεσα ειναι πολυ κουφη φαση
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Στα ευρωπαικα καστρα εχει χυθει πολυ αιμα, τεραστιες σφαγες.
Ναι αφου τα πιο πολλα ηταν φυλακες(πολυ δημοκρατες οι Ευρωπαίοι :s&m_2:) και τετοια αλλα το συγκεκριμενο ειναι πολυ καλη φαση σαν εμπειρια  ειναι φτιαγμενο μες τον βραχο εχει και την ιστορια του καπου λιγο φευγατο αλλα πολυ καλο.
 
OP
OP
makrykavlis

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Για fkk όντως δεν παίζει κάτι - τουλάχιστον θα πάρω το αίμα μου πίσω στη Γερμανία :)
Για κάστρο θα το προσπαθήσω.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Όλο και κάποια μαγαζιά θα υπάρχουν. Απλώς, μπορεί το σύστημα να είναι διαφορετικό.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Αλήθεια και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα έχω ποια στο Λουξεμβούργο έκανε μία πολύ έξυπνη και επιχειρηματική κίνηση… όλα μου τα λεφτά τα έδωσα για αγορά μερικών δράκων του Komodo … είναι υπό εξαφάνιση και όσο πάει η αξία τους ανεβαίνει…
ααααααααααααααααααααααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι θεικο ποστ ειναι παλι αυτο τυπε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Αλήθεια και εγώ να σου πω την αλήθεια δεν τα έχω ποια στο Λουξεμβούργο έκανε μία πολύ έξυπνη και επιχειρηματική κίνηση… όλα μου τα λεφτά τα έδωσα για αγορά μερικών δράκων του Komodo … είναι υπό εξαφάνιση και όσο πάει η αξία τους ανεβαίνει…
Μην στεναχωριεσε τωρα που θα γινουμε ΣΟΒΙΕΤ θα εχουμε ρουβλια και λεφτα με το τσουβαλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom