Νέα

Κωλόμπαρο Ασπροβάλτα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
ξερει καποιος αν παιζει κατι ασπροβαλτα?κωλομπαρο?στουντιο?
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αν μιλάς για Ασπροβάλτα-Βρασνά δύσκολα να χει κωλόμπαρο φίλε..
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
καλα για στουντιο δε το συζηταω...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Στούντιο με την καμία, εδώ στην κοντινή Σέρρες δεν έχει στούντιο, Ασπροβάλτα θα χει?
Γενικά και στα μπίτσμπαρ πχ το Βέρσους πέφτει πολύ πιτσιρίκι.. Βρασνά έχει λίγο πιο μεγάλο κόσμο. Από αγοραίο πάντως μην το ψάχνεις αν και νομίζω ότι παλιά είχε ένα στριπτιζάδικο.
 
OP
OP
aprosperastos

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Στούντιο με την καμία, εδώ στην κοντινή Σέρρες δεν έχει στούντιο, Ασπροβάλτα θα χει?
Γενικά και στα μπίτσμπαρ πχ το Βέρσους πέφτει πολύ πιτσιρίκι.. Βρασνά έχει λίγο πιο μεγάλο κόσμο. Από αγοραίο πάντως μην το ψάχνεις αν και νομίζω ότι παλιά είχε ένα στριπτιζάδικο.
πριν κανα 2 χρονια ειχα μια βουλγαρα που δουλευε σε ενα εκει αλα δεν θυμαμε ονομα ..νομιζω πηγενοντας  για καβαλα δεξια καπου..τελος παντων αυριο θα παω για μπανιο και ελεγα το βραδυ να περνουσα απο εκει..αν ακουσεις κατι στειλε μηνυμα
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
παραξενο ομως συνηθως σε τετοια χωρια τα κωλομπαρα ειναι στανταρ...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
πριν κανα 2 χρονια ειχα μια βουλγαρα που δουλευε σε ενα εκει αλα δεν θυμαμε ονομα ..νομιζω πηγενοντας  για καβαλα δεξια καπου..τελος παντων αυριο θα παω για μπανιο και ελεγα το βραδυ να περνουσα απο εκει..αν ακουσεις κατι στειλε μηνυμα

Αν παίζει τπτ καλό ενημέρωσε μας φίλε να έχουμε στα υπόψην γιατί πάω συχνά στα μέρη..
 
OP
OP
aprosperastos

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
παραξενο ομως συνηθως σε τετοια χωρια τα κωλομπαρα ειναι στανταρ...
ναι για αυτο ρωτησα..εχω φιλο ταξιτζη απο βουλγαρια και μου λεει οτι συνεχεια κατεβαζει κοριτσια για δουλεια στα βρασνα και επειδη ξεκιναει και καλοκαιρι λεω μπας και παιζει κατι
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Στο petros beach πρέπει κάτι να παίζει. ξέρει κανείς?είναι πρώην ξενοδοχείο και τα τελευταία χρονια ακούγεται ότι φέρνει πουτανες.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
το Τσουναμι πανω στον  κεντρικο δρομο ( παλια εθνικη οδο για Καβαλα)εξω απο Βρασνα κ απεναντι του ειχε αλλο ενα πρεπει να εκλεισε .  Εχω καιρο να παω αλλα ειχε μεγαλοοοοοο ροστερ 10+ κοπελες απο παντου κ ολες τις ηληκιες
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
250
Πόντοι
21
Θα ειμαι στην περιοχη για διακοπες.Το Tsunami λειτουργει ακομα?
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
6
Θα ειμαι στην περιοχη για διακοπες.Το Tsunami λειτουργει ακομα?
Λειτουργει και λεγεται euphoria πλεον.Το μπανισα τις προαλλες.Λεω να το επισκευτω τις προσεχεις μερες
 

kostaspe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι από εκεί που ακριβώς είναι το μαγαζί????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom