Νέα

SRB - HR - BG ή MD?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TallMan193
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας φίλοι μου,

Είμαι Ο Στέφανος 33 ετών και σας γράφω από τo KOLOZSVAR (Cluj-Napoca in limba Tiganeasca-Romana).
Εχω σπουδάσει Ψυχολογία σε Αγγλόφωνο στην Βουδαπέστη (Eotvos Lorand) και κατόπιν έκανα Master's Degree στο U.K.(Brighton).
Προς το παρόν εργάζομαι ως σύμβουλος επιχειρήσεων και από τον περασμένο Αύγουστο βρίσκομαι εδώ στην Ρουμανια.
Τον προπερασμένο χρόνο (2010-20111) ο οποιος ήταν X 1000 καλύτερος από τον περασμένο (2011-2012)
βρισκόμουνα στην Τσεχία (Praha).
Τώρα μου παρουσιάζονται κάποιες επιλογές και θα ήθελα την γνώμη αυτών που ξέρουν και όχι αυτών που έχουν ακούσει,
έχουν διαβάσει η έχουν δει απλά στην tv, internet etc...

ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΕΊΝΑΙ Η ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΉ ΓΙΑ ΚAΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΠΕΧΘAΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΈΝΟ SEX ΚΑΙ ΘΈΛΕΙ ΜΟΝΟ ΣΧΈΣΕΙΣ (ΑΠΌ 3 ΈΩΣ 6 ΜΉΝΕΣ)
ΊΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡAΛΛΗΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΜΕ ΑΡΚΕΤΈΣ ΑΡΠΑΧΤΈΣ ΚΤΛ....

SERBIA - CROATIA - BULGARIA H' MOLDOVA ????

Ήταν και η Τσεχία όπως και η Πολωνια στις επιλογές αλλα αυτές τις δυο τις απορρίπτω εγώ εξαρχής διότι όπως είπα
Τσεχία ήμουνα πρόπερυσι και Πολωνια έχω πάει 5-6 φορες σαν τουρίστας και τις έχω βαρεθεί και τις δυο αυτές χώρες το ίδιο.

Η Ρωσία εν τέλη ήταν κι αυτή στις επιλογές αλλα και αυτήν την απορρίπτω κατηγορηματικά για 3 λόγους :
1) Εγκληματικότητα, περίεργη κουλτούρα, έλλειψη ευγενειας στον συνάνθρωπο, ταραχές και βία.
2) Υψηλό κόστος διαβίωσης
3) Δεν μου αρέσουν οι ξανθιές καθόλου. Ίσως επειδή τα ετερώνυμα έλκονται. Είμαι ξανθός με γαλανά ματια
  και θέλω διπλα μου μια Μελαχρινή με Μαύρα ματια και όσο πιο εξωτική γίνεται (τρελαίνομαι για Βραζιλιάνες κτλ)

Εδώ στη Ρουμανια η κατάσταση είναι τραγική όσο αφορά τις συνθήκες διαβίωσης και τα negative vibes του κόσμου.
Σε γενικές γραμμές είναι μια Tσιγγανοχωρα (cholera nest την αποκαλούν οι Ούγγροι φίλοι μου).
Οι Ρουμάνοι είναι γλοιώδης τύποι που βρωμάνε τα χνώτα τους (γι' αυτό και στο taxi κάθομαι πάντα πίσω και ανοίγω παράθυρο)
Oι Ρουμάνες είναι ότι πιο κομπλεξικά κουτοπόνηρα αντί-σεξουαλικά 'οντα υπάρχουν στην ευρώπη
(δεν εννοώ στις γραμμές και στο ντύσιμο αλλα στην συμπεριφορά, στις άγαρμπες κινήσεις και στον άχαρο τρόπο που περπατάνε)

Μέχρι τον Oκτώβρη, Νοέβρη έκανα σχέσεις μαζί τους και η μια ήταν χειρότερη από την άλλη σε όλα τα επίπεδα !
Πάντως στην σκέψη, στις ιδέες και στις απόψεις ήταν όλες τους ΠΑΝΟΜΟΙΌΤΥΠΕΣ ! Eπαιζαν ακριβώς την ίδια κασέτα !
’Aσε που είναι εντελώς αμόρφωτες και άξεστες και οι μονες γνώσεις που έχουν είναι τα ποσα άλογα έχει το τελευταίο μοντέλο της mercedes, τα features του νέοu i-phone, επώνυμες φίρμες υψηλής ραπτικής/υπόδησης και ΌΛΑ αυτά τα θέλουνε από τα 14
άσχετα αν οι πατεράδες τους πιο παλιά ήταν boschetari και οι μαμάδες τους curve de doi lei.
Ευτυχώς που το 27% εδώ είναι Ούγγροι και βρίσκω Ουγγαρέζες και περνάω καλά. Δεν μπορούν βεβαια σε καμια περίπτωση οι Ουγγαρέζες της Ρουμανίας να συγκριθούν με τις Ουγγαρέζες της Ουγγαρίας αλλα τουλάχιστον είναι 20 φορες καλύτερες από τις Τσιγγάνες τις τρισάθλιες ΚΟΜΠΛΕΞAΡΕΣ ρουμάνες και 10 φορες χειρότερες από τις Ουγγαρέζες της Πολύ-Αγαπημένης ΟΥΓΓΑΡΊΑΣ που ΔΥΣΤHΧΏΣ δεν είναι μέσα στις επιλογές που μου προσφέρονται.

Για να κλείνω, Ζητάω απλά τις απόψεις αυτών που έχουν πείρα από SRBIJA, HRVATSKA, BULGARIA και MOLDOVA
γιατί εγώ Croatia και Moldova δεν έχω πάει καθόλου ενώ Serbia και Bulgaria απλά έχω περάσει μερικές φορες οδικώς
και μονο μια διανυκτέρευση έχω κάνει το πολύ.

Τι Ακριβώς ζητάω....

1) Να μου πείτε ποια από τις προαναφερθείσες χώρες είναι πιο κοντά, όσο αφορά τις γυναίκες,
στον ΠΑΡAΔΕΙΣΟ την M*A*G*Y*A*R*O*R*S*Z*A*G  Την καλύτερη χωρα του κόσμου δηλαδή ΟΥΓΓΑΡΊΑ
(πληθώρα μελαχρoινών που 19 στις 20 θα σου πούνε "Nαι" και θα έχεις πάντα έτοιμη κουκλάρα για sex κάθε βραδυ ?
Να τρελαίνονται με το "Kαλημέρα σας" να κάνουν σχέση μαζί σου κοιτώντας μονο την ομορφιά και τα εξωτερικά προσόντα
χωρίς να ενδιαφέρονται εάν είσαι πλούσιος ? Ότι κάνουν οι ΟΥΓΓΑΡΈΖΕΣ και η πλειονότητα των Πολωνέζων και Αγγλίδων δηλαδή
και ίσως το 10-20% από τις Τσέχες.

2) Να μου πείτε εάν οι Μολδαβές είναι καλύτερες ή χειρότερες από τις ΚΟΜΠΛΕΞAΡΕΣ τις τρισάθλιες Τσιγγάνο-Ρουμάνες
τόσο σε χαρακτήρα όσο και σε εμφάνιση αλλα και σε βρώμα.

3) Να μου πείτε εάν η Κροατία και συγκεκριμένα το Zagreb είναι το ίδιο ασφαλές σαν την Praha ?

4) Να μου πείτε τελικά εάν οι Σέρβοι είναι αδέρφια μας η απλά μας θέλουν για καμια συμμαχία μονο στα δύσκολα
αλλα κατά βάθος μας ζηλεύουνε για την ιστορία μας, τον τουρισμό μας, την γεωγραφική μας θέση, τις επιτυχίες μας στις γυναίκες και τις επιτυχίες μας στο μπάσκετ που οπουδήποτε τους πετουχουμε τους πηδάμε όρθιους ?
Με ανησυχούν κάτι εθνικιστές που λένε στο internet ότι Oι Σέρβοι ήταν οι πρώτοι που ήρθαν στην περιοχή των Βαλκανίων και μετά από πολλά χρονια ήρθαν οι Έλληνες. Επίσης για τον Μεγα Αλέξανδρο ότι ήταν Σλάβος....
....Και το πιο ανησυχητικό το ότι χαίρονται που η Ελλάδα βρίκσεται σήμερα στο στόχαστρο παγκοσμίως.

5) Να μου πείτε εάν οι Βούλγαροι μας βλέπουν σαν καλους γείτονες με συμπάθεια και άν
αξίζει να ασχοληθεί κανεις με τις Βουλγάρες ?


Ευχαριστώ εκ των προτερων...

Στους Σοβαρούς κι έμπειρους συναγωνιστές θα απαντήσω και με χαρά μου θα δεχθώ και PM όπως επίσης θα κανόνιζα και
συνάντηση, εάν τους φέρει ο δρόμος, στην επομενη χωρα που θα πάω κτλ.

Σε κάτι ξελιγωμένους 50-φεύγα με άσπρα μαλλιά η χωρίς μαλλιά,
σε κάτι Μπούληδες με κοιλιες κτλ, σε κάτι νιάνιαρα nerdy μπαζάκια 18-25, σε κάτι μπαζάκια γενικά 18-45,
σε κάτι αρρωστακια, σε ψυχάκηδες, σε στερημένα , σε κομπλεξακια, σε καμμένους κτλ
που όλα τους φταίνε και επειδή δεν έχουν στον ήλιο μοίρα μπαίνουν σε threads μονο για να βρούν αφορμή να ειρωνευτούν, να βρίσουν, να τσακωθούνη και να χλευάσουν... Δεν απαντώ !

Η ειρωνεία είναι η άμυνα του συμπλεγματικού
Το βρίσιμο του Προβληματικού
Ο Χλευασμός του ανασφαλή
Κι ο Βλάκας απλώς τσακώνεται.

Χαιρετώ και εύχομαι πάντα υγεία και όλα τα καλύτερα στους Μάγγες
που με την εμφάνιση ALPHA και το Right Attitude βγάζουν ασπροπρόσωπη την Ελλάδα
μας στις χώρες που ταξιδεύουν ! PEACE !
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Mολις γυρισα απο το MyWay( solo σημερα)....στειλε πμ να τα πουμε... ;)
εισαι λιγο αδικος με τσιγγανακια μωρε. ...  :P :P


ps. Serbja δαγκωτο....για να κρατησω σχεση 3 χρονια με Σερβα κατι λεει αυτο...
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Φίλε , γράφεις , ότι έχεις τελειώσει ψυχολογία. Μπράβο Αλλα από τα γραφομενά σου , εσυ χρεάζεσαι συμβούλιο ψυχιάτρων καί αν θα γίνεις καλά ,είναι αμφίβολο. SERAPIS
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
36
οταν λες HR λες για κροατια?
 
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Mολις γυρισα απο το MyWay( solo σημερα)....στειλε πμ να τα πουμε... ;)
εισαι λιγο αδικος με τσιγγανακια μωρε. ...  :P :P


ps. Serbja δαγκωτο....για να κρατησω σχεση 3 χρονια με Σερβα κατι λεει αυτο...

Parerea ta are valoare pentru mine ! Multumesc !
Te-am trimis un PM frate !
 
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Xαίρομαι που είσαι "καλά" Και πάνω απόλα που είσαι "Όμορφος" και "δεν ζηλεύεις καθόλου" !

Η "ευχή" μου είναι
όπως ακριβώς περνάς τώρα να περνάς για πάντα 

THE OPOSITE OF SERAPIS
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Η γνώμη σου έχει αξια για μένα φιλε μου ! Σε ευχαριστώ !
Από τα μηνύματα σου σε κόβω για οξυδερκές άτομο, ακομπλεξάριστο και έξω καρδια γενικά !
τυπε μην λες αυτη την λεκη γιατι μου θυμιζει την μαριαννα :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Ποια είναι η Μαριάννα τυπε ?
διασημο μοντελο και φωτογραφος τυπε
πως και δεν την ξερεις?  :-
URL]]
 
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
διασημο μοντελο και φωτογραφος τυπε
πως και δεν την ξερεις?  :-
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/42061_1282818595.png[/img[/URL]]

[/quote]

              Ο Aυτιάγγουρας  είναι εγχειρισμένος ή το κράτησε το πέος ?
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Καυλιαρη δεν ηξερα οτι ειναι τοσο γαματη η Ουγγαρια και εχει τοσο ακομπλεξαριστες και νορμαλ γυναικες!
Ξερεις να υπαρχει κανενα πανεπιστημιο εκει που να εχει μεταπτυχιακα προγραμματα στα αγγλικα?
Με ενα γρηγορο ψαξιμο που εκανα δε βρηκα κατι...
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
tallman σε βοηθησε η ψυχολογια να γνωρισεις γυναικες και ανθρωπους γενικα??
 
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καυλιαρη δεν ηξερα οτι ειναι τοσο γαματη η Ουγγαρια και εχει τοσο ακομπλεξαριστες και νορμαλ γυναικες!
Ξερεις να υπαρχει κανενα πανεπιστημιο εκει που να εχει μεταπτυχιακα προγραμματα στα αγγλικα?
Με ενα γρηγορο ψαξιμο που εκανα δε βρηκα κατι...

Μεταπτυχιακό σε τί φίλε μου ?

Οι Ουγγαρέζες είναι σίγουρα οι ΚΑΛΎΤΕΡΕΣ και με ΔΙΑΦΟΡΑ από όλες τις ανατολικές που είχα ποτε !

1) M A G Y A R

2) Polki
3) Ceskych

4) Ruskie (yuck)


5) Romance (gypsies) 
 
OP
OP
T

TallMan193

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
tallman σε βοηθησε η ψυχολογια να γνωρισεις γυναικες και ανθρωπους γενικα??

Η Ψυχολογία με βοηθησε απλά να κάνω scan αμέσως την/τον οποιδήποτε έχω μπροστά μου και να καταλαβαίνω αμέσως τι είναι.
Από εκεί και πέρα εάν κάτι αξίζει το σέβομαι και του φέρομαι άψογα !
Εάν κάτι δεν αξίζει το απορρίπτω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom