Νέα

Ανδρικο Στριτιζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexybay
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Συναδελφοι θα ηθελα να ρωτησω εαν κανεις γνωριζει καποιο μαγαζι το οποιο να προσφερει ανδρικο και γυναικειο στριπτιζ στην Αθηνα καθημερινα και οχι μονο σε ladies day. Επισης οταν λεμε πριβε χωρος σε ανδρικο σπριπτιζ τι περιλαμβανει συνηθως.

Καταλαβαινω οτι ως προς το δευτερο σκελος λιγοι θα γνωριζουν αλλα τουλαχιστον προς το πρωτο βοηθηστε λιγακι παρακαλω.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Συναδελφοι θα ηθελα να ρωτησω εαν κανεις γνωριζει καποιο μαγαζι το οποιο να προσφερει ανδρικο και γυναικειο στριπτιζ στην Αθηνα καθημερινα και οχι μονο σε ladies day. Επισης οταν λεμε πριβε χωρος σε ανδρικο σπριπτιζ τι περιλαμβανει συνηθως.

Καταλαβαινω οτι ως προς το δευτερο σκελος λιγοι θα γνωριζουν αλλα τουλαχιστον προς το πρωτο βοηθηστε λιγακι παρακαλω.
σακαραβεο μαγαζαρα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Συναδελφοι θα ηθελα να ρωτησω εαν κανεις γνωριζει καποιο μαγαζι το οποιο να προσφερει ανδρικο και γυναικειο στριπτιζ στην Αθηνα καθημερινα και οχι μονο σε ladies day. Επισης οταν λεμε πριβε χωρος σε ανδρικο σπριπτιζ τι περιλαμβανει συνηθως.

Καταλαβαινω οτι ως προς το δευτερο σκελος λιγοι θα γνωριζουν αλλα τουλαχιστον προς το πρωτο βοηθηστε λιγακι παρακαλω.
ο αβραμης τα ξερει αυτα τα κολπα :grin:
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
106
Πόντοι
1
Καλο Απογευμα, θελουμε να παμε μια γυναικοπαρεα σε strip που να εχει αντρες strippers ιδιαιτερα γυμνασμενους (!!), ποια νομιζετε ειναι καλυτερη επιλογη, λεμε για Σαββατο, τι ωρα πρεπει να παμε για να δουμε τα show?? Σας ευχαριστω
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Καλο Απογευμα, θελουμε να παμε μια γυναικοπαρεα σε strip που να εχει αντρες strippers ιδιαιτερα γυμνασμενους (!!), ποια νομιζετε ειναι καλυτερη επιλογη, λεμε για Σαββατο, τι ωρα πρεπει να παμε για να δουμε τα show?? Σας ευχαριστω

αλκα
αλλα πατε με γυναικες καλες??
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
106
Πόντοι
1
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΔΡΕΣ ΧΟΡΕΥΤΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ/ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΚΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,
 

psagmeni93

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα.ειμαι καινουριο μελος συγγνωμη αν γραφω σε λαθος thread. Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν υπαρχει σε αθηνα ή θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο που να κανει live shows με αντρες χορευτες; ειχα βρει το women's toys αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι ανοιχτο ακομα. (να διευκρινισω οτι ειμαι κοπελα στρειτ κ θελουμε με τον γκομενο μου σαν εμπειρια να παω σε κατι τετοιο.φανταζεστε μετα τι εχει ν γινει ;)
Ευχαριστω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom