Νέα

Ανοιγμα Κωλομπαρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rex85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rex85

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εχει σκεφτει κανεις απο εμας μετα απο τοσες εξορμησεις σε οικους,striptizadika,κωλομπαρα κτλ να ανοιξει ενα παρομοιο μαγαζι??αναφερομαι μονο στη ιδεα και οχι στην ολη διαδικασια που χρειαζεται κονε,κεφαλαιο κτλ κτλ..
 

nikos_s

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οι μισοι απο ολους εμας τουλαχιστον...Εστω και φευγαλεα...Αλλα ειναι σχεδον αδυνατον πρακτκα
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εχει σκεφτει κανεις απο εμας μετα απο τοσες εξορμησεις σε οικους,striptizadika,κωλομπαρα κτλ να ανοιξει ενα παρομοιο μαγαζι??αναφερομαι μονο στη ιδεα και οχι στην ολη διαδικασια που χρειαζεται κονε,κεφαλαιο κτλ κτλ..
οι πιο πολλοι λενε ποσο θα ηθελαν να εχουν μπουρδελο,κωλομπαρο κτλ...

επισης οι πιο πολλοι δεν εχουν ιδεα πως ειναι να εχεις μια τετοια δουλεια  και τι χρειαζεται για να ξεκινησεις...
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
αναλογα που θα το ανοιξεις το μαγαζι,τι υπηρεσιες θα εχει δλδ βιζιταδικο η οχι..
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
To πιο δύσκολο από όλα η προστασία και φυσικά τα κονέ με κρατικές υπηρεσίες ώστε να μην έχεις τράβαλα διαφόρων τύπων, οπότε
όσο εύκολο χρήμα και αν φαίνεται δεν είναι έτσι ακριβώς  :jerking:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
σκατοδουλειες λεμε...και για να τις κανεις θα πρεπει να εχεις καποιον να σε βαλει αλλιως ξεχνα το...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.391
Κριτικές
39
Like
6.443
Πόντοι
1.936
....άσε που άμα σε δούνε να κονομάς λιγάκι σου στέλνουν κάθε τρείς και λίγο κάθε λογής κλιμάκια!!ΙΚΑ,Εφορίες,Ασφάλεια.....τοκογλύφοι (γιατί πάντα θα χρειάζεσαι ρευστό...),φουσκωτοί.....ένα κάρο μαλάκες!!!Έδώ περίπτερο άν έχεις και σου την πέφτουν στεγνά για προστασία....!!!!
Τα μπουρδέλα δε....?????Άμα έχει κάνει είσπραξη,στο ληστεύει η πουτάνα!!!!Αυτές ούτως ή άλλως στρατό έχουν πίσω τους!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
εχει σκεφτει κανεις απο εμας μετα απο τοσες εξορμησεις σε οικους,striptizadika,κωλομπαρα κτλ να ανοιξει ενα παρομοιο μαγαζι??αναφερομαι μονο στη ιδεα και οχι στην ολη διαδικασια που χρειαζεται κονε,κεφαλαιο κτλ κτλ..

Κάτσε καλά τύπε! Καλύτερα θαμών, παρά ιδιοκτήτης. :badair:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΡΕ ΜΑΚΑΡΕ ανοίγουμε ένα μπαράκι μόνο για εκλεκτούς !!!

Το μέρος επέλεξε το εσύ σου έχω εμπιστοσύνη. Την στρατολόγηση την αναλαμβάνουμε μαζί!!!!!!!!

Ετσι θα κάνουμε και οικονομία!

Φυσικά κάθε μήνα θα αλλάζουμε μουνιά γιατί βαριέμαι εύκολα!!! :) :)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.394
Πόντοι
5.060
Εδώ κοντεύουν να κλείσουν αυτά που υπάρχουν κι εσύ σκέφτεσαι να ανοίξεις άλλο;
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ΡΕ ΜΑΚΑΡΕ ανοίγουμε ένα μπαράκι μόνο για εκλεκτούς !!!

Το μέρος επέλεξε το εσύ σου έχω εμπιστοσύνη. Την στρατολόγηση την αναλαμβάνουμε μαζί!!!!!!!!

Ετσι θα κάνουμε και οικονομία!

Φυσικά κάθε μήνα θα αλλάζουμε μουνιά γιατί βαριέμαι εύκολα!!! :) :)

έλα μύστη μου που θα βρούμε κεφάλαιο για να το ανοίξουμε??????

ξέρεις είναι πολλά τα ''λειτουργικά έξοδα'' μιας τέτοιας επιχείρησης ;)

επίσης δεν κάνω για αφεντικό γιατί είμαι επιρρεπής στο να γαμάω τις υπαλλήλους :knockinb: :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εδώ κοντεύουν να κλείσουν αυτά που υπάρχουν κι εσύ σκέφτεσαι να ανοίξεις άλλο;

  εκτος  απο  αυτο , που μπορει να πεις  αντε και θα δουμε  τι θα γινει ,  τα δυσκολα επονται μετα.  δεν ειναι ευκολη η νυχτα με της καθε καρυδιας το καρυδι.  θα πρεπει να την εχεις ζησει την νυχτα , να την ξερεις πολυ καλα ,  να την διαχειριζεσαι και να μπορεις να τα βγαλεις περα, να μπορεις να καθαρισεις,  να το λεει το κουτελο σου.    να εχεις ακρες παντου,    λαδωματα,  προστασια ,  νταβατσιλικια,  μεθυσμενους, φτιαχμενους ,  τις καβγαδες των κοριτσιων μεταξυ τους  που ειναι συνεχεια γκολ ,  να εισαι  σε θεση να τις υπερασπιστεις και να καθαρισεις για παρτη τους ( οταν χρειαζεται) , και αλλα πολλα.  αν ηταν ετσι απλα...........
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επίσης δεν κάνω για αφεντικό γιατί είμαι επιρρεπής στο να γαμάω τις υπαλλήλους :knockinb: :grin:

  :2funny:    οταν θα πλακωνονται μεταξυ τους  , που το κανουν πολυ συχνα , θα τις τιμωρεις με αυτον τον τροπο
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  εκτος  απο  αυτο , που μπορει να πεις   αντε και θα δουμε  τι θα γινει ,   τα δυσκολα επονται μετα.   δεν ειναι ευκολη η νυχτα με της καθε καρυδιας το καρυδι.   θα πρεπει να την εχεις ζησει την νυχτα , να την ξερεις πολυ καλα ,  να την διαχειριζεσαι και να μπορεις να τα βγαλεις περα, να μπορεις να καθαρισεις,   να το λεει το κουτελο σου.    να εχεις ακρες παντου,    λαδωματα,   προστασια ,  νταβατσιλικια,  μεθυσμενους, φτιαχμενους ,   τις καβγαδες των κοριτσιων μεταξυ τους  που ειναι συνεχεια γκολ ,  να εισαι  σε θεση να τις υπερασπιστεις και να καθαρισεις για παρτη τους ( οταν χρειαζεται) , και αλλα πολλα.  αν ηταν ετσι απλα...........

+1

φίλτατε jerry5 έτσι όπως τα λες γι'αυτό έγραψα τα ''λειτουργικά έξοδα'' της επιχείρησης είναι πολλά ;)

επίσης αν μπλέξεις εκεί θα πρέπει να θεωρείς το τομάρι σου ξεγραμένο κάθε μέρα παίζεις την ζωή σου.....δεν είναι τόσο απλό όσο ακούγεται πρέπει να είσαι αποφασισμένος και για τα επακόλουθα :)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  :2funny:    οταν θα πλακωνονται μεταξυ τους  , που το κανουν πολυ συχνα , θα τις τιμωρεις με αυτον τον τροπο

εννοείται jerry5 η τιμωρία τους θα είναι :knockinb: από κώλο φυσικά :grin:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΜΑΚΑΡΕ δεν θέλω να μου στεναχωριέσαι θα σου δώσω 25% τιμής ένεκεν στο ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΜΟΥ!

Δεύτερο λεφτα υπάρχουν που έλεγε ο ΓΙΩΡΓΟΣ και δεν τον πιστεύαμε!

Στο σχήμα θα παίζει Εισαγελέας που θα έχει μερίδιο , ο ξαδελφός μου και καλοί φίλοι τους που αρκετά ανεπτυγμένα σε όγκο
παιδιά που θα λύνουν τα προβλήματα με τους εκτός μαγαζιού.

Εγώ θα αναλάβω την διαχείριση με το Λέφτι λόγω εμπειρίας στις business ,
Στην διαχείριση προσωπικού θα βάλω μία Μπαρόβια που εμποστεύομαι ώστε να μην μου ζαλίζουν τα αρχίδια η θα πάρω
με μεταγραφή τον καλό μου φίλο ΠΕΡΙΚΛΗ από τον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ που πρώτος και στην στρατολόγηση.

Η τιμωρία θα την επιβάλω προσωπικα με σκληρό γαμίση η θα τις αφήνω απλήρωτες η με λίγο ξύλο από το ξάδελφο !!!!
 

Επισκέπτης
ΜΑΚΑΡΕ δεν θέλω να μου στεναχωριέσαι θα σου δώσω 25% τιμής ένεκεν στο ΛΑΓΩΝΙΚΟ ΜΟΥ!

Δεύτερο λεφτα υπάρχουν που έλεγε ο ΓΙΩΡΓΟΣ και δεν τον πιστεύαμε!

Στο σχήμα θα παίζει Εισαγελέας που θα έχει μερίδιο , ο ξαδελφός μου και καλοί φίλοι τους που αρκετά ανεπτυγμένα σε όγκο
παιδιά που θα λύνουν τα προβλήματα με τους εκτός μαγαζιού.

Εγώ θα αναλάβω την διαχείριση με το Λέφτι λόγω εμπειρίας στις business ,
Στην διαχείριση προσωπικού θα βάλω μία Μπαρόβια που εμποστεύομαι ώστε να μην μου ζαλίζουν τα αρχίδια η θα πάρω
με μεταγραφή τον καλό μου φίλο ΠΕΡΙΚΛΗ από τον ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ που πρώτος και στην στρατολόγηση.

Η τιμωρία θα την επιβάλω προσωπικα με σκληρό γαμίση η θα τις αφήνω απλήρωτες η με λίγο ξύλο από το ξάδελφο !!!!

καλύτερα ασχοληθείτε με κομμωτήρια γιατί θα σας πάρουν και την ταυτότητα με αυτά που γράφετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom