Νέα

Avec Plaisir (Κατερίνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Περι
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=417245;image[/img[/URL]]
ο λογος

Οι Βουτιες στην κατερινη αποκτουν αλλο νοημα φετος  :fuck2: ...
Η Χακλιδικη εχει μεινει πολυ πισω σε αυτον τον τομεα  :rolleyes: οποτε ψηφιζουμε Κατερινη  :headbang3:
γιατι εχει ποιο καλες θαλλασες  :tits2: ποιο καλες ταβερνες  :boobies: και ποιο καλες "τουριστριες" :D
[img]http://gimnazia.sumy.ua/Forum/images/smilies/0554.gif


Η διευθηνση με την οποια συναντηθηκα εις το φατσοβιβλιον μου ειπε οτι θα μπει στον κοπο να μας ενημερωνει για να μη ψαχνομαστε
εξου και το καινουριο νημα ... Μπουρδελικη Αναγεννηση στην πραξη  :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
χαιρετισματα στην διευθυνση και απο μενα που πρωτος εκανα ποδαρικο πριν αρκετο χρονο πες τους......και μπηκε και στο σαιτ το ευαγες ιδρυμα εκτοτε αμεσα με το ανοιγμα :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μετα απο μια Αννα που πηρε φιλος προσφατα και ειχε πλουσιο μπουστο , Νο5  :tits2:
και η οποια δε ξερω αν εφυγε η εχει ρεπο ...
Μια Αντζυ , Ελληνιδα απ οτι μου ειπαν , εκανε την εμφανιση της μολις προχθες  Μελαχρινη , 28 ετων

Ελπιζω να ερθει και η κυρια Αβεκ-αινα οπως μου υποσχεθην ωστε να εχουμε περισοοτερα νεα εκ των εσω

Οβερ  :zfuck:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
χαιρετισματα στην διευθυνση και απο μενα που πρωτος εκανα ποδαρικο πριν αρκετο χρονο πες τους......και μπηκε και στο σαιτ το ευαγες ιδρυμα εκτοτε αμεσα με το ανοιγμα :grin:

Βεβαιος , ιδου και το λινκ της αληθείας  , αυτο κοιτουσα πριν ..
:priest:  του γλ Δεηθωμεν


Οσο για τα χαιρετισματα ελπιζω να τα δωσεις αυτοπροσωπος συντομα  :grin:
 

Επισκέπτης
Μετα απο μια Αννα που πηρε φιλος προσφατα και ειχε πλουσιο μπουστο , Νο5  :tits2:
και η οποια δε ξερω αν εφυγε η εχει ρεπο ...
Μια Αντζυ , Ελληνιδα απ οτι μου ειπαν , εκανε την εμφανιση της μολις προχθες  Μελαχρινη , 28 ετων

Ελπιζω να ερθει και η κυρια Αβεκ-αινα οπως μου υποσχεθην ωστε να εχουμε περισοοτερα νεα εκ των εσω

Οβερ  :zfuck:
θελω και εγω να την ρωτησω κατι για μια κοπελα που δουλευει εκει μια πιτσιρικα απο βουλγαρια καλο κομματι, τζο με ποιο ονομα τους βρισκω στο φεις
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Επισκέπτης
Επισκεψη εχθες στο αβεκ πλαισηρ στην κατερινη, μετα τις δεκα εφτασα στην πολη, το στουντιο το βρηκα ευκολα μια και το εχω επισκευτη και στο παρελθον για οσους δεν γνωριζουν βρησκεται ενα χιλιομετρο περιπου μετα το σβωρονο το οποιο ειναι 2,2.5 χιλιομετρα εξω απο την κατερινη.
ο δρομος αυτος που ακολουθειται ειναι ο παλιος διεθνης που παει προς ελασωνα.
στο στουντιο εχουν κανει πολυ καλη δουλεια, εχει μεγαλα δωματια (μπηκα στο πρωτο δεξια)και καλη διακοσμηση. η υποδοχη ευγενεστατη με ενημερωσε για ολα τα προγραμματα εδω να πω οτι η τιμες ειναι λιγο ανεβασμενες ξεκιναει με 40 απλο50 χαλαρα τωρα τα αλλα δεν τα θυμαμαι καλα γιατη δεν εδωσα και πολυ σημασια, το ακαπωτο νομιζω με ειπε οτι το εχει 80  μπορει και να κανω και λαθος, οποιος ενδιαφερεται για να ειναι σιγουρος ας παρει καλυτερα ενα τηλ.
το κοριτσι που συναντησα ηταν η αντζυ  απο τον πειραια και μολις ειχε πιασει δουλεια εκει
εμφανησιακα δεν λεει και πολλα εχει λιγα κιλα παραπανω μικρο βυζι και πολυ μεγαλη κωλαρα θα ελεγα στυλ βανεσσα-νατασσα που ηταν μαντζαρου 14 για οσους ξερουν, αλλα στο δωματιο ειναι φοβερη αρκετα προκαταρκτικα πολυ καλη πιπα με βαθος μου τον εξαφανισε κανονικα. και τελος μου ειπε οτι δουλευη απο της 12 το μεσημερι μεχρι και 5 ξημερωματα δηλαδη φουλ βαρδια  :- 
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωραιος ο μαφιοζος  :dancing:

βλεπω οι "συνεργασιες" βγαινουν και εκτος πολης ... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
τελευταια νεα απο το φεις δυο νεες κοπελες η μαρια και η χαρα θα δουλεψουν στο αβεκ, εντος ολιγων ημερων και φωτογραφιες.
 

Επισκέπτης
καινουργιο μωρο στο αβεκ φαινεται δυνατο κορμι αλλα μεσα δεν γνωριζω τι λεει, αν καποιος συναθλητης την εχει δοκιμαση ας μας πει. την λενε ρενα και ειναι απο ρουμανια φωτο στο φεις.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Περασα και απο εδω μετα απο πρωινη βολτα στην κατερινη, πριν καμια βδομαδα, το στουντιακι το βρησκεις ευκολα, απο εξω εχει καλυψη-αποκρυψη-παρκιν.!! με δυχτια για να μην βλεπουν οι περαστικοι τα αυτοκινητα των πελατων, καλο.! Μεσα ηταν τσατσα με ενσημα απο Σαλονικα, η κοπελα μετρια καστανοξανθη νταρντανα χοντρομπουτα, δεν αξιζε να την πληρωσεις ουτε για να φυγουν τα χοντρα, οπως ηθελα εγω εκεινη την στιγμη, η τσατσα μας ειπε οτι καθε 10 μερες αλαζουν κοπελα.
 

JASON855

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
επισκεψη στο ιδρυμα την παρασκευη 31/8.

ανετος χωρος και αρκετα διακριτικος.

μεσα ηταν η βικτωρια,25 ετων,ψηλη,ξανθια ,με ευχαριστο προσωπακι.ικανοποιητικο βυζακι,δεν το λες μεγαλο ουτε και μικρο,κωλαρακι καλο,οχι τουρλωτο ομως.

σε γενικες γραμμες δυνατο μωρο,το γαμας χωρις δευτερη σκεψη.

επισης πολυ προσχαρη,φιλικη και ανετη.
μπαινει στο δωματιο,πεσιμο κατευθειαν,χουφτωμα,περναει καποτα εντεχνα ,ξεκιναει το πιπονι,δεν εκανε deepthroat αν και την πιεσα.μετα το τσιμπουκακι,στησιμο στα 4 στο κρεβατι και σφυροκοπημα,δυστυχως οχι για αρκετη ωρα καθως ηρθε το "φορτιο" και τα ..φρένα δεν επιασαν!

τελειωμα και παρκαρισμα χυμενος μεσα στο μουνακι της για κανα λεπτο,δεν εφερε αντιρρηση.ωραια αισθηση και ..ξεπαρκαρισμα μετα απο λιγο. αφαιρεση καποτας,κουβεντουλα λιγη ωρα (δουλευει στη θεσσαλονικη σε ενα στουντιο πισω απο το "καλιγουλα" ειπε..),χαιρετιομαστε και γεια σας.

40 ευροπουλα το παραβολο,δεν το μετανιωσα,καλο τεμαχιο,καλο γαμησι,καλος χωρος.
 

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Λειτουργεί ακόμα παιδιά το συγκεκριμένο στούντιο;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πληροφορίες για μια πετρουλα έχει κανεις που δουλεύει τώρα εκεί;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Πληροφορίες για μια πετρουλα έχει κανεις που δουλεύει τώρα εκεί;
Εχω εγω, αλλα τωρα μπορει να εχει αλλαξει ετσι μου ειπαν. Θα γραψω κριτικη αν και η επισκεψη ειναι αρκετες μερες ποιο πριν.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ναι με 40 ξεκιναει το απλο και εχει και πολυ ακριβα προγραμματα σε σχεση με αλλα στουντιο που νομιζω φτανουν μεχρι και τα 150 το τζακουζι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom