Νέα

Κοπέλα Να Κάνει Μασάζ Κατ'οίκον Στην Κοπέλα Μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix_fan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Έχει τα γενέθλιά της σύντομα και θέλω να της κάνω ένα δώρο... Απ'ότι κατάλαβα θα το δεχτεί με χαρά. Ποιός συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι καλό για Θεσσαλονίκη; Μια όμορφη επαγγελματία, ας μην έχει καιρό στο χώρο, που να κάνει ερωτικό μασάζ κατ'οίκον και σε γυναίκες. Δε χρειάζεται να συμμετέχω κι εγώ στο παιχνίδι. Το θέαμα θα μου δώσει από μόνο του τροφή να γαμάω για μήνες την κοπέλα μου με αυτή την ανάμνηση.  ;)
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχει τα γενέθλιά της σύντομα και θέλω να της κάνω ένα δώρο... Απ'ότι κατάλαβα θα το δεχτεί με χαρά. Ποιός συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι καλό για Θεσσαλονίκη; Μια όμορφη επαγγελματία, ας μην έχει καιρό στο χώρο, που να κάνει ερωτικό μασάζ κατ'οίκον και σε γυναίκες. Δε χρειάζεται να συμμετέχω κι εγώ στο παιχνίδι. Το θέαμα θα μου δώσει από μόνο του τροφή να γαμάω για μήνες την κοπέλα μου με αυτή την ανάμνηση.  ;)
Συναγωνιστή κι αν γλυκαθεί και στο γυρίσει μετα?  :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Έχει τα γενέθλιά της σύντομα και θέλω να της κάνω ένα δώρο... Απ'ότι κατάλαβα θα το δεχτεί με χαρά. Ποιός συναγωνιστής έχει να προτείνει κάτι καλό για Θεσσαλονίκη; Μια όμορφη επαγγελματία, ας μην έχει καιρό στο χώρο, που να κάνει ερωτικό μασάζ κατ'οίκον και σε γυναίκες. Δε χρειάζεται να συμμετέχω κι εγώ στο παιχνίδι. Το θέαμα θα μου δώσει από μόνο του τροφή να γαμάω για μήνες την κοπέλα μου με αυτή την ανάμνηση.  ;)

Ποσα δινεις?
 

GiorgosDE

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Είπα να ξεθαψω το θέμα μιας και ετοιμάζω κάτι σχετικό για τον Ιούλιο στην Θεσσαλονίκη . Υπάρχει κάτι καλό τελικά Θεσσαλονίκη ;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.054
Πόντοι
24.596
Είπα να ξεθαψω το θέμα μιας και ετοιμάζω κάτι σχετικό για τον Ιούλιο στην Θεσσαλονίκη . Υπάρχει κάτι καλό τελικά Θεσσαλονίκη ;
ετοιμαζεσαι να φας καμια καλη τσαπου τυπε :think: :S :S :S
 

chriasi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πήγα με την γυναίκα μου σε απλό μασάζ οι 2 μας και τώρα μου ζητάει να πάμε και σε κάποιο με ευχάριστη κατάληξη. Η γυναίκα είναι bi οπότε ψάχνω για διπλό μασάζ με 2 κοπέλες. Έχετε να προτείνετε κάτι?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μα καλά δεν σου έχουν  κουβαληθεί καμιά εκατοστή μέλη του Μπού με περούκες για να κάνουν "μασαζ" στην δικιά σου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom