Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
310
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

Πήρα τηλέφωνο, μου έκλεισαν ραντεβού την άλλη εβδομάδα (στα αγγλικά) και δεν έχω ακούσει τίποτα για το συγκεκριμένο. Θα ενημερώσω βέβαια με το που παω αλλα ξέρει κανένας τίποτα;  :think:

 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Τιμες και προγραμματα ?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Too professional φαίνεται...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Too professional φαίνεται...

Πρόσθεσε και την διδασκαλία μασάζ σε οικογενειακό επίπεδο και "συντροφικό"....( ).Συμφωνώ κι επαυξάνω εκτός και αν....είναι όλα φερετζές ή αν στο μέλλον αλλάξει τρόπος λειτουργίας. Αναμένομεν τον κασκαντέρ συναγωνιστή!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.582
Πόντοι
4.257
Αυτοί είχανε βάλει προσφορά σε κουπόνι την περασμένη εβδομάδα
 

manxxxxxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
120
Like
0
Πόντοι
1

Πήρα τηλέφωνο, μου έκλεισαν ραντεβού την άλλη εβδομάδα (στα αγγλικά) και δεν έχω ακούσει τίποτα για το συγκεκριμένο. Θα ενημερώσω βέβαια με το που παω αλλα ξέρει κανένας τίποτα;  :think:
Εγώ μέχρι την αλλη εβδομάδα θα έχω γαμήσει άλλες
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Κάπου μέσα στις υπηρεσίες αναφέρει relaxing and [glow=red,2,300]sensual[/glow] way to relieve exhausted and fatigued muscles Sensual δεν σημαίνει αισθησιακό; Ίσως κάτι να παίζει...
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Κάπου μέσα στις υπηρεσίες αναφέρει relaxing and [glow=red,2,300]sensual[/glow] way to relieve exhausted and fatigued muscles Sensual δεν σημαίνει αισθησιακό; Ίσως κάτι να παίζει...
σωστος...το θεμα ειναι ποιοσ το ρισκαρει και ποιοσ μετα το ενημερωνει κιολας οτι του κατσε.....
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16

Πήρα τηλέφωνο, μου έκλεισαν ραντεβού την άλλη εβδομάδα (στα αγγλικά) και δεν έχω ακούσει τίποτα για το συγκεκριμένο. Θα ενημερώσω βέβαια με το που παω αλλα ξέρει κανένας τίποτα;  :think:

ενδιαφερον προταση !

εγω πηγα και προτιμησα ενα οικονομικο προγραμμα για μασαζ το οποιο ηταν καλο !

για παραπανω δεν μπηκα στην διαδικασια  λογω οτι ειχα αναγκη απο ενα καλο μασαζ !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
την επομενη φορα για μενα ειναι σημαντικο κανω ενα μασαζ με Kwanrawee Technique.

 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ενδιαφερον προταση !

εγω πηγα και προτιμησα ενα οικονομικο προγραμμα για μασαζ το οποιο ηταν καλο !

για παραπανω δεν μπηκα στην διαδικασια  λογω οτι ειχα αναγκη απο ενα καλο μασαζ !
Πήγες οκ. Πέρα από το μασάζ πες μας τι άλλο είδες.. Θεραπεύτριες ? ελληνίδες ? ξένες / καλές, άσχημες ? τιμές..  δώσε κάποιο Tip
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
Έλα ντέ δώσε πληροφορίες
Πήγες οκ. Πέρα από το μασάζ πες μας τι άλλο είδες.. Θεραπεύτριες ? ελληνίδες ? ξένες / καλές, άσχημες ? τιμές..  δώσε κάποιο Tip

ολες ταυλανδεζες !

για τα περαιτερω δεν νομιζω οτι εχουν και τιποτα το ιδιαιτερο ...

το καλο ειναι οτι εχουν μερικα φθηνα προγραμματα για απλο μασαζ το οποιο ειναι εξυπηρετικο ...

για περαιτερω οπως προειπα δεν μπηκα στην διαδικασια ... ισως την επομενη φορα .
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Κάποιος που να εχει δοκιμάσει το sensual massage που αναφερουν στο site τους, υπάρχει;

mimikos2000 με πετσετούλα ή χωρίς;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.394
Like
286
Πόντοι
36
Κάποιος που να εχει δοκιμάσει το sensual massage που αναφερουν στο site τους, υπάρχει;

mimikos2000 με πετσετούλα ή χωρίς;
...παλαιότερη προσφορά τους... ,,,η σελίδα θα πρέπει να μεταφερθεί κατά την άποψή μου στα "δεν" . φωτογραφίες των θεραπευτριών θα βρείτε στο fb στη σελίδα sifnos massage...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Βλέπω στον υπερσυνδεσμο που παρεθεσες οτι απαιτουνται 10 λεπτα για ενημέρωση και συμπλήρωση μιας αίτησης Η επίσκεψη  διαρκεί 70 λεπτά (χρειάζονται 10 λεπτά για πληροφορίες &  συμπλήρωση της αίτησης).
:2funny: :2funny: :2funny:
Μπορείς δηλαδή να γράψεις τι θέλεις;; Αιτούμαι μπριζόλιασμα ωριαίο χωρις να αρχίσει τα "μη" και "δεν" η λαδοκόρη και να δίνει και κουλούρι... :2funny: :2funny:
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Κρισημα ερωτηματα,ας απαντησεθ καποιος αν ξερει....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πήγα μια βόλτα από την περιοχή. Είναι ισόγειο με μια μικρή αυλίτσα στο πεζοδρόμιο που ίσα ίσα χωράνε δυο αμάξια πλάι-πλάι. Αυτό είναι το περιβόητο πάρκινγκ πελατών που γράφουν στο site. Ο χώρος στην υποδοχή θυμίζει θυρωρείο πολυκατοικίας. Ίσως στα ενδότερα να ειναι καλύτερος ο χώρος Υπηρχε μυρωδιά μαγειρεμένου φαγητού. Δυο κοπέλες είδα εκεί και οι δύο ήταν Ταϋλανδές. Κοντές, κάτω 1,50cm γιατί εγώ είμαι 1,70 και το κεφαλι τους εφτανε στον ώμο μου. Όχι όμορφες. Αδύνατες και πολυ μελαχροινές. Πως ειναι τα γυφτάκια στο δρομο;; Τόσο πολυ.
Έχουν μια προσφορα -15€ στις τιμες καταλόγου λόγω εγκαινίων του μαγαζιού στην Αθήνα. Το κεντρικό τους είναι στην Σίφνο από ότι κατάλαβα από το πρσπέκτους που έχουν. Δεν μου ξεκαθάρισε τι σημαίνει sensual Massage. Η συνεννοηση γίνεται στα αγγλικα και δεν ειναι καλή γιατί μιλούν αγγλικά με έντονη ταλανδέζικη προφορά και δυσκολευόμουν να τις καταλάβω αλλα και να με καταλάβουν. Έκλεισα ρεαντεβού απο περιέργεια και θα ενημερώσω. Είναι πτυχιουχος στο μασαζ η υπευθυνη απο αντιστοιχο εκπαιδευτήριο της χώρας της. Οπότε και να μην έχει εκτόνωση στο τελος, τουλάχιστον θα απολαύσω αυθεντικό ταϋλανδέζικο μασαζ σαν αυτά που βλέπουμε στο youtube  :grin:
Πάντως μάλλον δεν παίζει κάτι. Όσο ώρα μιλουσα με την υπευθυνη ηταν στο σαλονάκι 2 γυναίκες. Ή πελάτισσες ήταν ή υποψήφιες για δουλειά επειδή στο site τους γράφουν οτι ζητάνε γυναίκες για εργασία
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Πήγα μια βόλτα από την περιοχή. Είναι ισόγειο με μια μικρή αυλίτσα στο πεζοδρόμιο που ίσα ίσα χωράνε δυο αμάξια πλάι-πλάι. Αυτό είναι το περιβόητο πάρκινγκ πελατών που γράφουν στο site. Ο χώρος στην υποδοχή θυμίζει θυρωρείο πολυκατοικίας. Υπηρχε μυρωδιά σαν να μαγειρευουν φαγητό. Δυο κοπε΄λες είδα εκεί Ταϋλανδές. Κοντές 1,50 το πολύ. Όχι όμορφες. Αδύνατες και πολυ μελαχροινές. Πως ειναι τα γυφτάκια στο δρομο;; Τόσο πολυ.
Έχουν μια προσφορα -15€ στις τιμες καταλόγου λόγω εγκαινίων του μαγαζιού στην Αθήνα. Το κεντρικό τους είναι στην Σίφνο από ότι κατάλαβα από το πρσπέκτους που έχουν. Δεν μου ξεκαθαρίσε τι σημαίνει sensual Massage. Η συνεννοηση γίνεται στα αγγλικα και δεν ειναι καλή γιατί μιλούν αγγλικά με έντονη ταλανδέζικη προφορά και δυσκολευόμουν να καταλάβω αλλα και να με καταλάβουν. Έκλεισα ρεαντεβού απο περιέργεια και θα ενημερώσω.
Πάντως μάλλον δεν παίζει κάτι. Όσο ώρα μιλουσα με την υπευθυνη ηταν στο σαλονάκι 2 γυναίκες. Ή πελάτισσες ήταν ή υποψήφιες για δουλειά επειδή στο site τους γράφουν οτι ζητάνε γυναίκες για εργασία
αυτο ειναι ενημερωση!! ευγε...περιμενουμε με αγωνια τις λεπτομερειες της συνεδριασ, περι πετσετων,γενικων συνθηκων , κ.λ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom