Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 50

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Το ποιο προσφατο , και ποιο "κρυφο" στουντιακι της πολης,  εκτος απο την πορτα
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/7320_ageorgiou50_1332191312.jpg[/img[/URL]]
Δεν φαινετε τιποτα αλλο εξωτερικα , μιας και ειναι καμουφλαρισμενο στον επανο οροφο
πισω απο την πινακιδα του κατω καταστηματος
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=403789;image[/img[/URL]]
Προς το παρων δουλευει μονο βραδυ με μια κοπελα εν ονοματι Σανελ
Τηλεφωνο δεν εχει γινει γνωστο αν υπαρχει ..
 

Επισκέπτης
το διπλανο το πορτοκαλι πιο ειναι αρχηγε μου?
 

Επισκέπτης
εχω να παω και καιρο πολλα μαζυετικανε..
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αμστερνταμ θα γινουμε σιγα σιγα  :cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Νεο πρωινο τεμαχιον εξ Ουγκαριας αναφερθηκε  :boobies:
3 μερες μονο στην Πολη οπως ειπε , κοντα στα 2 χρονια στην Ελλαδα που εχει προηπηρεσια ως τηλεφωνοκοριτσο  :tits2:
Call Girl Αγγλιστι  :cheesy:

Μελαχρινη με σγουρο μακρυ μαλλι μετριο στηθος , περιπου  27 Ετων
Ονομα ξεχασε ο κεφαλας  :idiot: Μιχαελα ? Μορταδελα ? Σαρμονελα καπως ετσι λεει  :cheesy:
(Παντως οχι η Σανελ , την ειχε παρει κι αυτην και την ξερει ...)

Του αρεσε στα του δωματιου αυτουνου ... Την εβαλα στην VIEW LIST μου  :cool2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Νεο πρωινο τεμαχιον εξ Ουγκαριας αναφερθηκε  :boobies:
3 μερες μονο στην Πολη οπως ειπε , κοντα στα 2 χρονια στην Ελλαδα που εχει προηπηρεσια ως τηλεφωνοκοριτσο  :tits2:
Call Girl Αγγλιστι  :cheesy:

Μελαχρινη με σγουρο μακρυ μαλλι μετριο στηθος , περιπου  27 Ετων
Ονομα ξεχασε ο κεφαλας  :idiot: Μιχαελα ? Μορταδελα ? Σαρμονελα καπως ετσι λεει  :cheesy:
(Παντως οχι η Σανελ , την ειχε παρει κι αυτην και την ξερει ...)

Του αρεσε στα του δωματιου αυτουνου ... Την εβαλα στην VIEW LIST μου  :cool2:

Ουουπςςςςςς, σε πρόλαβα  :grin: :grin: :grin:, σήμερα το πρωί επισκέφτηκα και εγώ τον οίκο , για πρώτη φορά, η είσοδος στο κατάστημα πολύ εντυπωσιακή, ανεβαίνεις τα σκαλοπάτια που σε βγάζουν κατευθείαν στο τεράστιο σαλόνι του καταστήματος που είναι αξιοποιημένος κατά το ήμισυ. Ωραίο το σαλόνι αν και η μεγάλη απόσταση δεν σου επιτρέπει να δεις την κοπέλα από κοντά, Λίλα την λένε την κοπέλα που ανέφερε ο κεφάλας ο φίλος σου  :grin: :grin: :grin: τον οποίον όμως και ευχαριστούμαι πάρα πολύ για την ανακάλυψη του νεόφερτου τεμαχίου, όπως την περιγράφεις είναι, απλά συμπληρώνω ότι έχει τοοοοο τέλειο κολαράκι, πεταχτό και πολύ ζουμερό, το χόρτασα να το χουφτώνω μέσα στο δωμάτιο όπου πέρασα με πολύ συνοπτικές διαδικασίες και χωρίς να διστάσω καθόλου, σε απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. :sunglasses: :sunglasses: Από ηλικία μου είπε ότι είναι 23 αλλά την έκανες και 25  :-

Λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:

Συνημμένα παραθέτω και φωτογραφίες που τράβηξα από το εσωτερικό του δωματίου. Είναι τεράστιο το δωμάτιο και πολύ μεγάλο το κρεβάτι, αλλά κάνανε την μαλακία να βάλουν αντί για διπλό στρώμα διό ημίδιπλα και αν πέσει το γόνατο σου ανάμεσα τους όταν είσαι σε στάση doggy χάνεις την ισορροπία σου και αποσυντονίζεσαι. Χρειάζεται μία προσοχή λοιπόν σε αυτό το σημείο. :sunglasses: Κατά τα άλλα πολύ καλά.
 

Συνημμένα

  • ΑΓ50_ROOM1.jpg
    ΑΓ50_ROOM1.jpg
    316,3 KB · Εμφανίσεις: 69
  • ΑΓ50_ROOM2.jpg
    ΑΓ50_ROOM2.jpg
    279,5 KB · Εμφανίσεις: 72

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
πολλα σκαλια για να μπεις μεσα! μεγαλος αχανης χωρος!
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ουουπςςςςςς, σε πρόλαβα  :grin: :grin: :grin:, σήμερα το πρωί επισκέφτηκα και εγώ τον οίκο , για πρώτη φορά, η είσοδος στο κατάστημα πολύ εντυπωσιακή, ανεβαίνεις τα σκαλοπάτια που σε βγάζουν κατευθείαν στο τεράστιο σαλόνι του καταστήματος που είναι αξιοποιημένος κατά το ήμισυ. Ωραίο το σαλόνι αν και η μεγάλη απόσταση δεν σου επιτρέπει να δεις την κοπέλα από κοντά, Λίλα την λένε την κοπέλα που ανέφερε ο κεφάλας ο φίλος σου  :grin: :grin: :grin: τον οποίον όμως και ευχαριστούμαι πάρα πολύ για την ανακάλυψη του νεόφερτου τεμαχίου, όπως την περιγράφεις είναι, απλά συμπληρώνω ότι έχει τοοοοο τέλειο κολαράκι, πεταχτό και πολύ ζουμερό, το χόρτασα να το χουφτώνω μέσα στο δωμάτιο όπου πέρασα με πολύ συνοπτικές διαδικασίες και χωρίς να διστάσω καθόλου, σε απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. :sunglasses: :sunglasses: Από ηλικία μου είπε ότι είναι 23 αλλά την έκανες και 25  :-

Λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:

Συνημμένα παραθέτω και φωτογραφίες που τράβηξα από το εσωτερικό του δωματίου. Είναι τεράστιο το δωμάτιο και πολύ μεγάλο το κρεβάτι, αλλά κάνανε την μαλακία να βάλουν αντί για διπλό στρώμα διό ημίδιπλα και αν πέσει το γόνατο σου ανάμεσα τους όταν είσαι σε στάση doggy χάνεις την ισορροπία σου και αποσυντονίζεσαι. Χρειάζεται μία προσοχή λοιπόν σε αυτό το σημείο. :sunglasses: Κατά τα άλλα πολύ καλά.
Αααα ωραιος , μπραβο http://[URL unfurl="true"]www.turkotek.com/VB37/images/smilies/bravo.gif[/img[/URL]]
Αξιος καταδρομευς και ρεπορτερ  :dancing:
Δεν ειδες καμια καρτα , κανα τηλεφωνο κλτ ε ?  :think:


Οσο για τα στρωματα , αν διαβασεις τον " Οδηγο επιβιωσης για ντελα " απο τις εκδοσεις Τζο
θα δει οτι γραφει να πηδας Εγκαρσια  :cool2:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
και ακομα δεν εχεις δει τιποτα bro! ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Αααα ωραιος , μπραβο http://[URL unfurl="true"]www.turkotek.com/VB37/images/smilies/bravo.gif[/img[/URL]]
Αξιος καταδρομευς και ρεπορτερ  :dancing:
Δεν ειδες καμια καρτα , κανα τηλεφωνο κλτ ε ?  :think:


Οσο για τα στρωματα , αν διαβασεις τον " Οδηγο επιβιωσης για ντελα " απο τις εκδοσεις Τζο
θα δει οτι γραφει να πηδας Εγκαρσια  :cool2:
[/quote]

Μπααα ούτε κάρτα ούτε τηλέφωνο, μου πήρε το μυαλό το μωρό, μόνο διό φωτογραφίες πρόλαβα να τραβήξω, προσεχώς θα έχουμε και κάρτα και τηλ. (αν έχει), που μάλλον θα είναι αρκετά σύντομα. ;D ;D ;D

Αυτόν τον οδηγό να τον δημοσιεύεις τακτικότερα, σωστός ο εγκάρσιος, θα σε θυμηθώ την επόμενη φορά. ;D ;D ;D
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.188
Πόντοι
12.525
Ουουπςςςςςς, σε πρόλαβα  :grin: :grin: :grin:, σήμερα το πρωί επισκέφτηκα και εγώ τον οίκο , για πρώτη φορά, η είσοδος στο κατάστημα πολύ εντυπωσιακή, ανεβαίνεις τα σκαλοπάτια που σε βγάζουν κατευθείαν στο τεράστιο σαλόνι του καταστήματος που είναι αξιοποιημένος κατά το ήμισυ. Ωραίο το σαλόνι αν και η μεγάλη απόσταση δεν σου επιτρέπει να δεις την κοπέλα από κοντά, Λίλα την λένε την κοπέλα που ανέφερε ο κεφάλας ο φίλος σου  :grin: :grin: :grin: τον οποίον όμως και ευχαριστούμαι πάρα πολύ για την ανακάλυψη του νεόφερτου τεμαχίου, όπως την περιγράφεις είναι, απλά συμπληρώνω ότι έχει τοοοοο τέλειο κολαράκι, πεταχτό και πολύ ζουμερό, το χόρτασα να το χουφτώνω μέσα στο δωμάτιο όπου πέρασα με πολύ συνοπτικές διαδικασίες και χωρίς να διστάσω καθόλου, σε απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ. :sunglasses: :sunglasses: Από ηλικία μου είπε ότι είναι 23 αλλά την έκανες και 25  :-

Λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:

Συνημμένα παραθέτω και φωτογραφίες που τράβηξα από το εσωτερικό του δωματίου. Είναι τεράστιο το δωμάτιο και πολύ μεγάλο το κρεβάτι, αλλά κάνανε την μαλακία να βάλουν αντί για διπλό στρώμα διό ημίδιπλα και αν πέσει το γόνατο σου ανάμεσα τους όταν είσαι σε στάση doggy χάνεις την ισορροπία σου και αποσυντονίζεσαι. Χρειάζεται μία προσοχή λοιπόν σε αυτό το σημείο. :sunglasses: Κατά τα άλλα πολύ καλά.
οπως βλεπω τις φωτο στο ιδιο δωματιο ειχα μπει με τη Σανελ...
Μεγαλη μαλακια αυτο με τα στρωματα γιατι στην ουσια πρεπει ή στο ενα να γαμησεις ή στο αλλο.Και στα δυο μαζι αποκλειεται παντως :grin:

Και το δωματιο ηταν εντελως απροσωπο,τεραστιο χωρις νοημα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
οπως βλεπω τις φωτο στο ιδιο δωματιο ειχα μπει με τη Σανελ...
Μεγαλη μαλακια αυτο με τα στρωματα γιατι στην ουσια πρεπει ή στο ενα να γαμησεις ή στο αλλο.Και στα δυο μαζι αποκλειεται παντως :grin:

Και το δωματιο ηταν εντελως απροσωπο,τεραστιο χωρις νοημα

Ναι μαλακία, το γράφω και παραπάνω, τη λύση βέβαια την έδωσε ο jo, να γαμάς εγκάρσια δηλαδή. :grin: :grin: :grin:,
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τις προηγουμενες μερες, εκανα τις δυο πρωτες επισκεψεις μου στο σπιτι ετουτο.
Δουλευε η Αντζελα, μια αδυνατη μελαχρινη ψηλη Πολωνο-Ουκρανη.
Πολυ γλυκο κοριτσι, γι αυτο και δυο απανωτες επισκεψεις :)
Ο χωρος αχανης, χωρις πολυτελειες, ειχε ομως ολα τα απαραιτητα.
Στο δωματιο που πηγα εγω δεν υπηρχε το προβλημα με τα στρωματα που γραφτηκε παραπανω.
Το κρεβατι ηταν πολυ ωραιο.
Υπηρεσια, μια ευγενεστατη κυρια που δουλευε με την Βερονικα συνηθως και στο Προμηθεως 11
και στο Σαπφους 20, του οποιου αποτελει και παραρτημα αν καταλαβα καλα.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να παραθεσουμε κι εδω μια φωτογραφια με τα γειτονακια φωταγωγημενα πλαι πλαι
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=30308.0;attach=481218;image[/img[/URL]]

Και μια μονος  , και μια μονος  ;D , για τον καταλογο αν χρειαστει

[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=147087.0;attach=481812;image[/img[/URL]]



Να κανουμε και μια ανακεφαλαιωση , εδω ειπαμε δουλευει η Βερονικα βραδυνη αλλα τωρα λειπει αν καταλαβα καλα
Ξερουμε ποτε επιστρεφει ? Ξερουμε ποια αλλη , εκτος απο αυτη που λεει ο Hagem εργαζετε στο καταστημα ?  :think:
 

Συνημμένα

  • Image00001.jpg
    Image00001.jpg
    77,9 KB · Εμφανίσεις: 39

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Χθες πρωι ηταν μια ξανθια, Τζουλια θαρρω, απο Ουκρανια. Μετρια εμφανισιακα, λιγο ενισχυμενη.
Το βραδυ η Αντζελα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χθες πρωι ηταν μια ξανθια, Τζουλια θαρρω, απο Ουκρανια. Μετρια εμφανισιακα, λιγο ενισχυμενη.
Το βραδυ η Αντζελα

Εκτος απο αυτες που λεει ο hagem ειπα :birdman:
:2funny:


Μαλιστα, Ουκρανικη πρεσβεια με λιγα λογια, χμμμ για να δουμε ... Δεν ετυχε να ανεβω ακομη να το δω απο μεσα αυτο :think:
Αν μαθει κανεις τηλεφωνο ας σφυριξει...
Οβερ  :zfuck:

 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Άνα γειά σου ... τζούλια ... και προσπαθούσα να θυμηθώ το όνομα ... και όπως είπα σε άλλο thred ... από ανατολικό μπλόκ (ουκρανία σωστά) ... αλλά εμένα ούτε μέτρια εμφανισιακά μου φάνηκε ούτε ιδιαίτερα ενισχυμένη ... το αντίθετο θα έλεγα. Για αυτήν ανέφερα. Και όπως είχα πει μεγάλη κοσμοσυρροή κατά την πρωινή βάρδια κατά τις 11-12. Υπέροχα γαλαζοπράσινα μάτια, μικρό σχετικά στήθος, αλλά κορμί αξεγάδιαστο σχεδόν λαμπάδα. Στα του έργου πολύ καλή... σε κερδίζει. Δέχετε με ευχαρίστηση να τις προσφέρεις υπηρεσίες (midas ... για εμάς ειναι το κορίτσι) ... μέχρι να τελειώσει όπως λέει και μετά δεκτική σε όλα... πέρασα πολύ πολύ καλά και θα ξανατιμηθεί.

Υ.Γ.: Πέρνει ένα πόντο επιπλέον μιας και ασχολήθηκε ιδιαίτερα με την περίπτωση του μικρού γίγαντα ... μιας και τελευταία έχει πέσει σε χειμερία νάρκη.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Άνα γειά σου ... τζούλια ... και προσπαθούσα να θυμηθώ το όνομα ... και όπως είπα σε άλλο thred ... από ανατολικό μπλόκ (ουκρανία σωστά) ... αλλά εμένα ούτε μέτρια εμφανισιακά μου φάνηκε ούτε ιδιαίτερα ενισχυμένη ... το αντίθετο θα έλεγα.
Δεν με λενε Ανα!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι που το target group μου ειναι οι μικροκαμωμενες  :grin:
Καλα, το μετρια το περνω πισω, μην σε προσβαλω κιολας και μ΄αρχισεις με την μαγικη σου γλωσσα, αν καταλαβα καλα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom