Νέα

Face fuck & anal σε μασατζού της Θεσσαλονίκης.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.519
Πόντοι
2.480
Μήπως έχετε κάποια γνώση πάνω στο θέμα.
Για να δούμε τι παίζει στη πόλη!!!
Άνοιξα το θέμα για να αφήσουμε τις ερωτήσεις για prostate massage και να περάσουμε στην επίθεση.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
face fuck σε ...μασατζου στην θεσνικη μπορεις να βγάλεις καλά γούστα με αρκετές που γουσταρουν το κλαρινο...  :pipa1: :pipa2: όπως : Έλενα απο μαριανα , Ιολη απο βασιλη smile, ελπιδα που τωρα ειναι βασιλη smile , βικυ απο Μακη αντιστρες, Βανα απο βασιλη smile, Νινα απο μαριανα . face fuck μέχρι πνιγμού. Κ anal επίσης όλες εκτός απο ελπίδα κ καποιες φορές βικυ. Αν ξεχνάω καποιες  :think: θα επανέρθω
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
H Bικυ κάνει και anal?Ενδιαφέρον ακούγεται.
 
OP
OP
D

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.519
Πόντοι
2.480
Σίγουρα οι βαρβάτοι έχουν λίγο πρόβλημα τους κόβουν απο το anal.
Πάντως το πιο βαθύ και επιθετικό Facefuck εγω το γούσταρα με τη βανούλα.και το έχει αλλα και το γουστάρει.
Και σίγουρα σε ένα άλλο μετερίζι η θρυλική Γαλλίδα νικόλ.  Τελευταία την έχασα ίσως πήγε για ψήφο.
 

taoy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι ευκολο να μου πειτε ποθ βρισκεται με πμ  :dancing:
 

taoy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
pou ths briskoume autes re aderfouli?
 

Pit28

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα τίποτα καλό για να επισκεφτούμε;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Σίγουρα οι βαρβάτοι έχουν λίγο πρόβλημα τους κόβουν απο το anal.
Πάντως το πιο βαθύ και επιθετικό Facefuck εγω το γούσταρα με τη βανούλα.και το έχει αλλα και το γουστάρει.
Και σίγουρα σε ένα άλλο μετερίζι η θρυλική Γαλλίδα νικόλ.  Τελευταία την έχασα ίσως πήγε για ψήφο.
Αρα εγω που τον εχω μικρο εχω ελπιδες.
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
26
Like
10.527
Πόντοι
2.046
Τελικα περα απο το Body Free υπαρχει κατι αλλο στη Πολη?
 

Dr.Brown

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Για facefuck ξέρει κανεις κάποια που να το κάνει? Όχι απαραίτητα από μασατζιδικο. Μόλις τελειώσει η ιστορίαμμε το μαμούνι που μας κυνηγάει θα γούσταρα πολύ λίγο αγριουτσικο facefuck ING... Καμία ιδέα για καμιά κοπέλα που να το παίζει έτσι καλά το κλαρίνο?
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
face fuck σε ...μασατζου στην θεσνικη μπορεις να βγάλεις καλά γούστα με αρκετές που γουσταρουν το κλαρινο...  :pipa1: :pipa2: όπως : Έλενα απο μαριανα , Ιολη απο βασιλη smile, ελπιδα που τωρα ειναι βασιλη smile , βικυ απο Μακη αντιστρες, Βανα απο βασιλη smile, Νινα απο μαριανα . face fuck μέχρι πνιγμού. Κ anal επίσης όλες εκτός απο ελπίδα κ καποιες φορές βικυ. Αν ξεχνάω καποιες  :think: θα επανέρθω

Αρχηγέ αν μπορείς στείλε μήνυμα που βρίσκουμε τις υπηρεσίες που αναφέρεις....
 

Panoskes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
face fuck σε ...μασατζου στην θεσνικη μπορεις να βγάλεις καλά γούστα με αρκετές που γουσταρουν το κλαρινο... :pipa1: :pipa2: όπως : Έλενα απο μαριανα , Ιολη απο βασιλη smile, ελπιδα που τωρα ειναι βασιλη smile , βικυ απο Μακη αντιστρες, Βανα απο βασιλη smile, Νινα απο μαριανα . face fuck μέχρι πνιγμού. Κ anal επίσης όλες εκτός απο ελπίδα κ καποιες φορές βικυ. Αν ξεχνάω καποιες :think: θα επανέρθω
Καλησπέρα αν είναι εύκολο καποια παραπάνω πληροφορία για το που θα βρω τις παραπάνω υπηρεσίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom