Νέα

Πορνοφεστιβάλ στην Ουγγαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CAVALIER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές,
Έχει κανείς πληροφορίες για το φεστιβάλ πορνό ταινιών στην Ουγγαρία?Έχω ακούσει ότι παίζει τρελή φάση..... :dancing:

 

Επισκέπτης
μονο οι διαδικασια με τις 10αδες εξετασεις με ξενερωνει....ποσες γκομενες να χει πηδηξει κανεις στα 19 ???? (εγω παντως οχι πολλες...ουτε καν αρκετες...:):):):)...)....Παντως απο περιοδικα του εξωτερικου απο φωτορεπορταζ τους,φαινεται να εχει φαση το θεμα....Καθε γωνια κ γαμησι...:):):)...Κ απ οσο ξερω δν ειναι τρελα τα φραγκα/ποσα που χρειαζεται κανεις για να παρεβρεθει...
 
OP
OP
C

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, κανένας να μας πει για το πορνοφεστιβάλ στην Ουγγαρία?Δηλαδή πότε παίζει και τι γίνεται εκεί?Έψαξα στο νετ αλλά δεν βρήκα τίποτα......Περιμένω νέα σας :helpplea: 
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Είχα πάει το 2001 (αν θυμάμαι καλά ήταν Σεπτέμβριος)

Λες και έκανα βόλτα σε έκθεση αυτοκινήτου :-p
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Απο ότι εχβ διαβάσει σε περιοδικό και μάλιστα στο Penthouse πρεπει να γίνεται Δεκέμβριο. Έιναι κάλη φάση. Η Ουγγαρία είναι η πρωτεύουσα της τσόντας. Αν μάθεις κάτι μην με ξεχάσεις
 

Επισκέπτης
Απο ότι εχβ διαβάσει σε περιοδικό και μάλιστα στο Penthouse πρεπει να γίνεται Δεκέμβριο. Έιναι κάλη φάση. Η Ουγγαρία είναι η πρωτεύουσα της τσόντας. Αν μάθεις κάτι μην με ξεχάσεις

Και φυσικά μαζί με την έκθεση , θα συνδιάσεις το ... τερπνόν μετά του ωφελίμου!!  Πρέπει να προτιμούνται αυτές οι πόλεις για συνέδρια, εκθέσεις επαγγελματικά meetings κτλ έτσι ώστε να δίνεται  η ευκαιρία να την επισκεπτόμαστε ....
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1

Επέστρεψα χθες από Barcelona και παραθέτω 6 αποκλειστικά "πλάνα" :grin: από FICEB 2006 για να πάρετε μια γεύση. Σχεδόν όλο το ευρωπαϊκό jet-set ήταν εκεί (Terra Bond, Suzie Diamond, Jane Darling Jennifer Stone, Sarah Twain etc). Στο 3ο video ο πιτσιρικάς είναι από το κοινό και βεβαιώνω ότι η φάση είναι 100% αυθεντική. Σε ένα από τα stands είχε casting και όποιος ήθελε δήλωνε συμμετοχή. Ο νικητής κέρδιζε live sex με την πορνοστάρ και "υποτροφία" για ταινίες. Την προτελευταία μέρα 3-4 πορνοστάρ πάνω στη σκηνή παρτουζώθηκαν με staff (οπερατέρ, ηχολήπτες κλπ) και την τελευταία μια πορνοστάρ μετά από ένα  show που περιλάμβανε και self-fisting, διάλεξε 6-7 άτομα από το κοινό και την έκαναν κόσκινο! Ένας φίλος που είχε πάει στην αντίστοιχη "expo" της Βουδαπέστης το Σεπτέμβριο, μου είπε ότι παίζουν πιο άγριες φάσεις!!






 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Μπράβο για την επιλογή Sendspace. Μας τα έχει πρήξει το time shift του Rapidshare!

Αντισθένη, Sendspace για τα σπασμένα files απο εδώ και πέρα, οκ;
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Επέστρεψα χθες από Barcelona και παραθέτω 6 αποκλειστικά "πλάνα" :grin: από FICEB 2006 για να πάρετε μια γεύση. Σχεδόν όλο το ευρωπαϊκό jet-set ήταν εκεί (Terra Bond, Suzie Diamond, Jane Darling Jennifer Stone, Sarah Twain etc). Στο 3ο video ο πιτσιρικάς είναι από το κοινό και βεβαιώνω ότι η φάση είναι 100% αυθεντική. Σε ένα από τα stands είχε casting και όποιος ήθελε δήλωνε συμμετοχή. Ο νικητής κέρδιζε live sex με την πορνοστάρ και "υποτροφία" για ταινίες. Την προτελευταία μέρα 3-4 πορνοστάρ πάνω στη σκηνή παρτουζώθηκαν με staff (οπερατέρ, ηχολήπτες κλπ) και την τελευταία μια πορνοστάρ μετά από ένα  show που περιλάμβανε και self-fisting, διάλεξε 6-7 άτομα από το κοινό και την έκαναν κόσκινο! Ένας φίλος που είχε πάει στην αντίστοιχη "expo" της Βουδαπέστης το Σεπτέμβριο, μου είπε ότι παίζουν πιο άγριες φάσεις!!






πολυ καλη δουλεια φιλε μου,πες μου πως μπορουμε να ενημερωθουμε κι εμεις για τα υπολοιπα πορνοφεστιβαλ?σε παρακαλω αν ξερεις πες μου,για οτιδηποτε αφορα βεβαι εντος ευρωπης ε?!!!thanks!!!!
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
είχα πάει με την πρώην γυναίκα μου που είναι Ουγγαρέζα.. το 2001 σίγουρα δεν ήταν Δεκέμβριο... πρέπει να ήταν Σεπτέμβριο ή το πολύ αρχές Οκτωμβρίου... δεν ξέρω αν κάτι έχει αλλάξει

Ηταν γεμάτο με περίπτερα με όλες τις γνωστές εταιρίες με τσόντες, sex shop κτλ Στα περίπτερα πορνοστάρ υπόγραφαν αυτόγραφα και προσπαθούσαν να προοθήσουν τις ταινίες τους. Που και που είχε και ορισμένα show επι σκηνής

αααα είχε ένα χώρο που μια πορνοστάρ σου έκανε prive strip... δεν θυμάμαι καν ποια ηταν
 

Zaharias

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2006
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Αν γνωρίζει κάποιος συγκεκριμένες ημερομηνίες ας μας ενημερώσει.Να κανονίσουμε να πάμε όλοι μαζί  όσοι ενδιαφέρονται.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Επέστρεψα χθες από Barcelona και παραθέτω 6 αποκλειστικά "πλάνα" :grin: από FICEB 2006 για να πάρετε μια γεύση. Σχεδόν όλο το ευρωπαϊκό jet-set ήταν εκεί (Terra Bond, Suzie Diamond, Jane Darling Jennifer Stone, Sarah Twain etc). Στο 3ο video ο πιτσιρικάς είναι από το κοινό και βεβαιώνω ότι η φάση είναι 100% αυθεντική. Σε ένα από τα stands είχε casting και όποιος ήθελε δήλωνε συμμετοχή. Ο νικητής κέρδιζε live sex με την πορνοστάρ και "υποτροφία" για ταινίες. Την προτελευταία μέρα 3-4 πορνοστάρ πάνω στη σκηνή παρτουζώθηκαν με staff (οπερατέρ, ηχολήπτες κλπ) και την τελευταία μια πορνοστάρ μετά από ένα  show που περιλάμβανε και self-fisting, διάλεξε 6-7 άτομα από το κοινό και την έκαναν κόσκινο! Ένας φίλος που είχε πάει στην αντίστοιχη "expo" της Βουδαπέστης το Σεπτέμβριο, μου είπε ότι παίζουν πιο άγριες φάσεις!!







Πραγματικά άκρως ενδιαφέροντα τα βιντεάκια φίλε μου. Thanks!
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Αγαπητοί μου φίλοι θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρει κανείς πότε γίνεται το φεστιβάλ πορνό στην Ουγγαρία?? έχει κάποιο site που μπορώ να ενημερωθώ??
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Καλημέρα,
Αν θυμάμαι καλά γύρω στον Μάρτιο αλλά έχουν και άλλα μέσα στην χρονιά σε άλλες χώρες.
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
811
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
6.565
Αγαπητοί μου φίλοι θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρει κανείς πότε γίνεται το φεστιβάλ πορνό στην Ουγγαρία?? έχει κάποιο site που μπορώ να ενημερωθώ??
Φίλε το σάιτ είναι και φέτος γίνεται στην Βουδαπέστη στις 7-8-9 Σεπτεμβριου. Ελπιζω να βοήθησα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
ξερει κανεις ποτε ειναι το πιο κοντινο εροτικ παρανδτ στη βουδαπεστ? μερολογιακα εννοω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom