Νέα

Άντρες που τους αρέσει να τους γαμάνε τη γυναίκα...(γιατί όχι και με δωράκι...)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...       
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...       

Εσένα σου αρέσει να σου γαμάνε την γυναίκα?
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Εχω εμπειρια τριο με γυναικα και τη γυναικα μου.Μας αρεσε και θελουμε να το επαναλαβουμε αν ενδιαφερετε καποια κυρια
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


δεν ειναι και ο λιλας ρε γαμωτο που του γαμουσε την γιωτα ο διαχειρηστης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Ξέρω ότι αρκετοί ίσως βγουν να κράξουν το θέμα... και κάποιοι να κάνουν χαβαλέ... αλλά γεγονός είναι ότι υπάρχει και τέτοια κατηγορία...
Οπότε σε όποιον δεν αρέσει το θέμα ή έχει όρεξη για πλάκα...να πάει αλλού...

Ζευγάρια swingers και άντρες που τους αρέσει να βλέπουν τη γυναίκα τους να γαμιέται με άλλους... ίσως να θέλουν να το εκμεταλευτούν, περνώντας καλά οι ίδιοι και κερδίζοντας και κάποιο δωράκι... Άντρες επίσης που βαρέθηκαν να πετάνε κατοστάρικα σε επαγγελματίες, μπορεί να βρουν ενδιαφέρων μια τέτοια ερασιτεχνική εμπειρία...

Ξεκινάμε λοιπόν τη κουβέντα... όποιος θέλει μπορεί να βάλει και φωτό από τη γυναίκα του... για να έρθουν σε επικοινωνία οι ενδιαφερόμενοι... ή απλά να πει ότι ανήκει σε αυτή τη κατηγορία για να γίνει η συνεννόηση μέσω pm... Επίσης και άντρες μόνοι που θέλουν τέτοια εμπειρία, μπορούν να γράφουν μήνυμα εδώ για να τους βρίσκουν τα ζευγάρια που δεν θέλουν να διαφημιστούν δημόσια...        
Φίλε, άλλο τα γούστα (όσο περίεργα -τουλάχιστον- κι αν είναι αυτά...)
και άλλο το νταβατζηλίκι (γιατί νταβατζής είναι όποιος παντελονιάζει χρήμα για να του πηδάνε τη γυναίκα).

Και επειδή sex τρίτων + χρήμα = ποινικό αδίκημα, μπαίνει σε κίνδυνο και το forum, γι' αυτό καλύτερα να μη δοθεί συνέχεια στο θέμα (τουλάχιστον στη βάση "δωράκι". Τσάμπα κάντε δουλειά σας ελεύθερα...).
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
OP
OP
bignick14

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Φίλε, άλλο τα γούστα (όσο περίεργα -τουλάχιστον- κι αν είναι αυτά...)
και άλλο το νταβατζηλίκι (γιατί νταβατζής είναι όποιος παντελονιάζει χρήμα για να του πηδάνε τη γυναίκα).

Και επειδή sex τρίτων + χρήμα = ποινικό αδίκημα, μπαίνει σε κίνδυνο και το forum, γι' αυτό καλύτερα να μη δοθεί συνέχεια στο θέμα (τουλάχιστον στη βάση "δωράκι". Τσάμπα κάντε δουλειά σας ελεύθερα...).

έλα βρε άνθρωπε τώρα... είσαι σε αυτό το site και μου μιλάς για ποινικά αδικήματα... το 70% απο την πορνεία που έχουμε στη ελλάδα είναι παράνομη... όταν φωνάζεις call girl ζητάς χαρτιά? τόσα θρεντ με ανεξάρτητες και τόσες αγγελίες υπάρχουν... στο θέμα που άνοιξα εγώ βρήκες να το παίξεις Κλουζό... 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
έλα βρε άνθρωπε τώρα... είσαι σε αυτό το site και μου μιλάς για ποινικά αδικήματα... το 70% απο την πορνεία που έχουμε στη ελλάδα είναι παράνομη... όταν φωνάζεις call girl ζητάς χαρτιά? τόσα θρεντ με ανεξάρτητες και τόσες αγγελίες υπάρχουν... στο θέμα που άνοιξα εγώ βρήκες να το παίξεις Κλουζό... 

Εσύ είσαι/στε ζευγάρι η ψάχνεσαι να βρεις ζευγάρι?
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Δύο συνάδελφοι σχολάνε και ετοιμάζονται να φύγουν. Διάλογος μεταξύ τους:

- Είσαι για μια παρτούζα;
- Ναι αμέ ! Θα είμαστε πολλοί;
- Αν φέρεις και τη γυναίκα σου, θα είμαστε τρεις !!!!

:dancing: :dancing:
 
OP
OP
bignick14

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Εσύ είσαι/στε ζευγάρι η ψάχνεσαι να βρεις ζευγάρι?

εγώ είμαι swinger... έχω πολλές εμπειρίες με γκόμενα παλαιότερα... δεν είχα πρόβλημα να τη πηδάνε...γιατί πήδαγα και εγω άλλες... έτσι ειναι το swinging.... και τώρα έχω γκόμενα που μπορώ να κάνω παρτούζες κ.τ.λ... και βέβαια αν κάποιο ζευγάρι ψάχνετε και έχει ωραία γυναίκα χίλιες φορές να δώσω σε αυτούς τα 100 γιατί ξέρω ότι γουστάρουν και αυτοί την παρτούζα και περνάνε καλά... παρά να το δώσω σε ένα μαλακισμένο 20χρονο που θα έρθει να με ξεπετάξει... εγώ προσωπικά και προσφέρω... και ζητάω...
 
OP
OP
bignick14

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
αυτό το κωλοσάιτ γιαυτό μου τη σπάει ρε πούστη... ήξερα τι θα γίνει και κάθομαι και ασχολούμε... είναι σαν να μιλάς σε ένα φόρουμ για αυτοκίνητα και να σου μιλάει ο άλλος για σουβλάκια... Μάγκες... αυτό το θρέντ είναι για swingers... έχει και αλλού να κάνετε πλακίτσα...
 

gingery

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Οι εμπειρίες μου είναι σαν τρίτος σε ζευγάρι αλλά και  σε φάση μεταξύ ζευγαριών κάποια στιγμή. Πάντοτε Free. Ήταν προ ιντερνετ εποχή , και η γνωριμία έγινε μέσω τηλεπαρέας.  Μου φαίνεται, πως τότε τα πράγματα ήταν πιο παρθένα και πιο φυσικά. Τέλοςπάντων αυτή τη στιγμή είναι single και θα θελα να πω την αλήθεια να το ξαναζήσω με ερασιτέχνες και όχι με επαγγελματίες, όπως έχει γεμίσει τελευταία ο χώρος. Αυτά τα ολίγα!    
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
έλα βρε άνθρωπε τώρα... είσαι σε αυτό το site και μου μιλάς για ποινικά αδικήματα... το 70% απο την πορνεία που έχουμε στη ελλάδα είναι παράνομη... όταν φωνάζεις call girl ζητάς χαρτιά? τόσα θρεντ με ανεξάρτητες και τόσες αγγελίες υπάρχουν... στο θέμα που άνοιξα εγώ βρήκες να το παίξεις Κλουζό... 
και για να μην ξεχνιομαστε σε ποια...γαμοχωρα ζουμε,ας απαντησει καποιος γιατι ειναι παρανομη...ο ευρων κερδιζει λουκουμακι συριανο... :grin:
 
OP
OP
bignick14

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
και για να μην ξεχνιομαστε σε ποια...γαμοχωρα ζουμε,ας απαντησει καποιος γιατι ειναι παρανομη...ο ευρων κερδιζει λουκουμακι συριανο... :grin:

αν τις έδεναν στη πλάτη της κάθε μίας μια ταμειακή και έδινε αποδείξεις... θα τις έδιναν και επιδότηση... μπουρδελοκράτος... είναι τεράστιοι οι τζίροι απο την πορνεία και το κράτος δεν βάζει στα ταμεία ούτε ένα ευρώ... γιαυτό υπάρχει κυνήγι... χέστηκαν για τις αρρώστιες... το χρήμα τους ενδιαφέρει... Όλα αυτά τα γραφεία που υπάρχουν μπορεί να είναι νόμιμα... αλλά ποιος ξέρει και ποιος ελεγχει τις κοπέλες που στέλνουν? Μπορεί στον έλεγχο του γραφείου να είναι όλα καλά... με 3 δηλωμένες βίζιτες και το γραφείο να έχει στο δρόμο 10...

Θέλω το λουκούμι μου.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
bignick14

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Αυτοί λέγονται νταβάδες ...

εντάξει ρε παιδιά νταβάδες λέγονται... και οι γυναίκες που γαμιούνται λέγονται πουτάνες... και οι αυτές στα μπουρδέλα λέγονται τσατσάδες...
τι θα κάνουμε δηλαδή τώρα... το Μπαμπινιώτη???? Ας λέγονται όπως θέλουνε...
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
εντάξει ρε παιδιά νταβάδες λέγονται... και οι γυναίκες που γαμιούνται λέγονται πουτάνες... και οι αυτές στα μπουρδέλα λέγονται τσατσάδες...
τι θα κάνουμε δηλαδή τώρα... το Μπαμπινιώτη???? Ας λέγονται όπως θέλουνε...

το[size=22pt]ν[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πλάκα κάνω...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δωρακι εννοει να τον καρφωσει και αυτον ή να τον χυσει στην μαπα, αυτο εννοει ρε μπουφοι οχι χρηματα.
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Δωρακι εννοει να τον καρφωσει και αυτον ή να τον χυσει στην μαπα, αυτο εννοει ρε μπουφοι οχι χρηματα.

Λάθος κάνεις κι εσύ. Εννοεί κάνα ασημικό , καμιά φοντανιέρα , κανάν αποχυμωτή , τέτοια πράματα που παίζουν στους γάμους.

Λίστα δώρων μην ξεχάσετε να κάντε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom