Νέα

Πώς να «Μεταμορφώσετε Τον Άντρα Σας Σε Αρσενική Τσούλα» - Slut Training

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Η Γωνιά Των Αναγνωστών : /p/blog-page_10.html

Συμβουλές Απο Την Αφέντρα Τίνα : Πώς να «Μεταμορφώσετε Τον Άντρα Σας Σε Αρσενική Τσούλα»  - Slut Training / Enforced Feminization
/2012/03/slut-training-enforced-feminization.html





Η Αφέντρα Τίνα , είναι μια Δυναμική Κυριαρχική Γυναίκα που τίμησε το μπλόγκ και τους αναγνώστες μας με την συνέντευξή της ( Διαβάστε την http://kinkyfantasiesonline.blogspot.com/2012/01/kinky.html]/2012/01/kinky.html[/url]) απο τις αρχές της δημιουργίας του.

Η προσφορά της είναι πραγματικά πολύτιμη και σίγουρα όλοι έχουμε να μάθουμε απο μια πραγματική BDSM Lifestyler που βιώνει 24/7 μια Σχέση Γυναικείας Κυριαρχίας Με Τον Σύντροφό Της .

Όταν δέχτηκα το μήνυμά της στην ηλεκτρονική θυρίδα , είδα ένα καλογραμμένο και εμπεριστατωμένο άρθρο που έχει γράψει μια πραγματική Αφέντρα και απευθύνετε σε άλλες Αφέντρες ( αρχάριες και μη ) σχετικά με την «εκπαίδευση» του υποτακτικού τους συντρόφου και την Μεταμόρφωσή του σε Αρσενική Τσούλα .




Σας παρουσιάζω λοιπόν τη μέθοδο της Αφέντρας Τίνας .

«Καλησπέρα
Έγραψα κάτι που ίσως ενδιαφέρει τις αναγνώστριες του blog, ιδίως όσες είναι στα πρώτα βήματά τους στο ρόλο της Κυρίαρχης.

Η εκπαίδευση της αρσενικής σκλάβας

Το κείμενο που ακολουθεί δεν επιδιώκει να γίνει ούτε οδηγός, ούτε κανόνας για κάθε Κυρίαρχη γυναίκα.

Είναι, απλά, οι δικές μου θέσεις, οι δικοί μου τρόποι εκπαίδευσης της αρσενικής σκλάβας.
 
Πολλοί άντρες κι ακόμη περισσότεροι υποτακτικοί έχουν φετίχ με τα γυναικεία εσώρουχα, κυρίως, αλλά και τα παπούτσια ή τα ρούχα.
Είναι στο χέρι της κάθε Αφέντρας, εφόσον φυσικά της αρέσει, όλο αυτο το πάθος του υποτακτικού της, να το επεκτείνει και να το φέρει στα μέτρα της, μετατρέποντας τον υποτακτικό σε αρσενική σκλάβα.
Σίγουρα αρκετές από εσάς έχετε ακούσει ή δει στο internet θέματα όπως forced feminization, sissyfication, sissymaid κλπ.
Για εμένα είναι μια από τις πιο απόλυτες ταπεινώσεις του σκλάβου, να του στερήσετε τον αντρισμό του, να τον έχετε ντυμένο γυναικεία και φυσικά να τον αποκαλείτε με γυναικείο όνομα.



Θα εκπλαγείτε πόσο πιο υπάκουη τσουλίτσα θα γίνει ο καλός σας!
Το μόνιμο γυναικείο ντύσιμο είναι πολύ βασικό στην εκπαίδευσή του. Ακόμη κι όταν πηγαίνει στη δουλειά του θα πρέπει να φορά κάτι δικό σας, στην αρχή, κάτω από τα ρούχα του, ένα κιλοτάκι σας, ένα καλσόν, ή ότι άλλο εσείς επιλέξετε.
Εξίσου σημαντικό μέρος της εκπαίδευσής του είναι να αποκαλείτε το πέος του, κλειτορίδα και τον πισινό του, μουνάκι.
Αλλά ας ξεκινήσουμε από τα κιλοτάκια του σκλάβου.
Προτείνω να πετάξετε όλα τα αντρικά του σλιπ και να του αγοράσετε νέα, γυναικεία.
Μπορείτε να κρατήσετε ένα – δύο αντρικά σλιπ για κάποια έκτακτη περίπτωση (νοσοκομείο – γιατρό –εξετάσεις) ώστε να μην εκθέτετε την προσωπική σας ζωή, αλλά είναι σημαντικό εκείνος να μην το ξέρει.
Κρύψτε τα κάπου ώστε να το γνωρίζετε μόνο εσείς.
Στην αρχή είναι προτιμότερο να του αγοράσετε κοριτσίστικα βρακάκια, σε παστέλ χρώματα, ροζ, λιλά, φούξια, με λουλουδάκια ή ψιλή δαντέλα.
Τα πρώτα θα του τα αγοράσετε εσείς και στη συνέχεια θα τον παίρνετε μαζί σας και θα τα διαλέγετε μπροστά του, μέχρι να τον φτάσετε στο σημείο που θα τον στέλνετε να αγοράσει κάτι που είδατε και σας άρεσε να το φοράει.
Είναι πολύ πιθανό τον πρωτο καιρό να συναντήσετε αντιδράσεις, κυρίως στο να πάει στη δουλειά φορώντας κιλοτάκι.
Είναι στο δικό σας χέρι το πως θα του το επιβάλετε, είτε με στέρηση με οργασμού, είτε με μαστίγωμα ή όποια άλλη μέθοδο σας ταιριάζει καλύτερα.
Το επόμενο στάδιο είναι τα νυχτικά για τον ύπνο. Ξεκινήστε πάλι με κάτι κοριτσίστικο και σταδιακά φτάστε σε baby doll.
Μην ξεχνάτε ποτέ πως εσείς επιλέγετε αυτά που αρέσουν σ εσάς κι όχι ο σκλάβος σας.
Σειρά έχει η εκπαίδευσή του στις γυναικείες δουλειές.
Πλύσιμο των πιάτων στην αρχή, σκούπισμα και σφουγγάρισμα στη συνέχεια μέχρι να τη φτάσετε να πλένει, να απλώνει και να σιδερώνει, να μαγειρεύει και να σερβίρει.
Εγώ στη δικιά μου, τον πρώτο καιρό, πριν της δώσω το προνόμιο να φορέσει φουστίτσα και γόβες την είχα με σουτιέν, κιλοτάκι και ποδίτσα κι έκανε τις δουλειές.
Έτσι την είχα έτοιμη ανά πάσα στιγμή για να της κοκκινίσω το κωλαράκι μόλις έκανε κάτι λάθος.



Κι από την άλλη και η ίδια ένιωθε πιο ταπεινωμένη έτσι όπως ήταν ντυμένη.
Είναι σημαντικό σ αυτό το σημείο πια να τη βρίζετε σε θηλυκό πρόσωπο, τσούλα, άχρηστη, μαλακισμένη ή όπως αλλοιώς σας αρέσει.
Ακόμη μην της δώσετε γυναικείο όνομα, αυτό θα πρέπει να το κερδίσει με την αξία της.
Μπορείτε να παίζετε με το μυαλό της, να τη ρωτάτε τι όνομα θα διάλεγε για τον εαυτό της, αλλά μην ξεχνάτε, εσείς θα αποφασίσετε το όνομα της σκλάβας σας κι όχι εκείνη.
Σ αυτό το στάδιο ξεκινήστε με το κινητό σας να τη φωτογραφίζετε όσο κάνει τις δουλίτσες της μισόγυμνη.
Θα νιώσει και ταπεινωμένη αλλά και εκτεθειμένη, ειδικά όταν την απειλείτε πως θα ανεβάσετε τις φωτογραφίες της στο internet.
Σ αυτό το σημείο η σκλάβα σας είναι έτοιμη να περάσει στο επόμενο στάδιο της εκπαίδευσής της.
Το ξύρισμα των ποδιών της αρχικά και του σώματός της στη συνέχεια.
Φυσικά δεν αναφέρομαι στα χέρια που θα εξέθεταν την προσωπική σας ζωή σε τρίτους, αλλά σε όλο το υπόλοιπο σώμα.
Ξεκινήστε με τον παραδοσιακό τρόπο, με αφρό και ξυραφάκι και αργότερα τη βάζετε και σε κρέμες – κεριά αποτρίχωσης.
Την πρώτη φορά είναι βασικό να την επιβλέπετε και όπου χρειάζεται να τη διορθώνετε και να τη βοηθάτε αν χρειαστεί. Στη συνέχεια πρέπει να μάθει να το κάνει μόνη της.
Το επόμενο βήμα είναι η τουαλέτα, θα πρέπει να μάθει πως πια δε θα ουρεί όρθια, αλλά καθιστή.
Θα μάθει να σηκώνει τη φουστίτσα της ή το φουστανάκι της, να κατεβάζει το κιλοτάκι της στα γόνατα και να κάθεται στη λεκάνη.
Αφού όλα αυτά τα εμπεδώσει και είστε σίγουρη πως τα έχει αποδεχτεί, η σκλάβα σας είναι έτοιμη να ντυθεί γυναικεία.
Ξεκινήστε με πιο γυναικεία εσώρουχα, δαντελένια, στρινγκ ή ότι άλλο σας αρέσει, ζαρτιέρες, κάλτσες και βέβαια ρούχα, φουστανάκια, κοντά κατά προτίμηση, φούστες κι ότι άλλο θέλετε.
Ιδανικά μαγαζία είναι τα πολυκαταστήματα όπου μπορείτε να την πάρετε μαζί σας, κι ανάλογα με το πόσο θέλετε να παίξετε με το μυαλό της και την υποταγή της, να προβάρετε και τα ρούχα πάνω της.



Είχαμε πάει σε ένα τέτοιο κατάστημα με τη δικιά μου και μπροστά στα μάτια της πωλήτριας, με γέλια και πλάκα, πρόβαρα το πρώτο φουστανάκι πάνω στη σκλάβα μου.
Φυσικά στην πωλήτρια είχα πει πως είναι για μια φίλη λίγο γεματούλα, οπότε το μόνο σώμα που είχαμε πρόχειρο και της έμοιαζε ήταν του καλού μου.
Είχε γίνει κατακόκκινη η τσουλίτσα μου κι εγώ με την πωλήτρια γελούσαμε και την πειράζαμε.
Για παπούτσια δυστυχώς θα πρέπει να καταφύγετε στο internet.
Ειδικά στην Αγγλική και στην Αμερικάνικη αγορά θα βρείτε πληθώρα σχεδιών και χρωμάτων στο μέγεθος του ποδιού της σκλάβας σας.
Όταν φτάσουν κι αυτά στα χέρια σας τότε θα τα φορέσει όλα μαζί και θα είναι έτοιμη για της δώσετε το όνομα που επιλέξατε.
Μπορείτε να το συνδυάσετε με μια επέτειο, όπως η συμπλήρωση τριων μηνών εκπαίδευσης σα σκλάβα ή απλά να οργανώσετε ένα Σαββατοκύριακο εισαγωγής της σκλάβας στο γυναικείο παθητικό ρόλο.
Κάτι που θα ολοκληρωθεί όταν την πάρετε με το στραπόν σας.
 
Ελπίζω να βοήθησα έστω και μια από εσάς για να κάνετε τη ζωή σας ακόμη πιο απολαυστική.
Αν κάποια έχει απορίες ή ενδιασμούς μη διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου.
Τίνα.»

Kinky Admin
Αφέντρα Τίνα , σε ευχαριστώ τόσο προσωπικά , όσο και εκ μέρους των αναγνωστριών και αναγνωστών του μπλόγκ για τις πολύτιμες παρατηρήσεις σου . Δεν μπορώ παρά να υποκλιθώ στην Κυριαρχική σου Προσωπικότητα και να ομολογήσω την ζήλια μου για τον υποτακτικό σου που σε υπηρετεί .
Φαντάζομαι δεν είμαι ο μόνος και πολλοί θα ήθελαν να είναι στην θέση του .
Κάθε μελλοντική σου παρέμβαση είναι παραπάνω απο επιθυμητή .

Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα
Συνέντευξη της Αφέντρας Τίνα και της σκλάβας «Σίσσυ»
/2012/01/kinky.html
Η Ανταμοιβή ΜιαςΤσούλας  Σκλάβας by Sissy
/2012/01/h-by-sisi.html
Dildo Training / Strapon Play  - Αλλαγή Ρόλων / Παιχνίδια με Στραπόν.
/2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html
Orgasm Denial / Chastity Belts / Prostate Massage – Στέρηση Οργασμού/Ζώνες Αγνότητας/Μασάζ Προστάτη .
/2011/11/orgasm-denial-massage.html
Forced Feminization – Η Απόλυτη Υποταγή Στην Αφέντρα
/2011/11/forced-feminization-sissyfication.html
Humiliating Release – Εξευτελιστική Εκτόνωση
/2012/03/humiliating-release.html
Smothering / Ass & Pussy Worship – Κάτω Απο Τα Οπίσθια Της Αφέντρας
/2012/03/queening-smothering.html
 

Titan

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
786
Like
2
Πόντοι
6
Λείπει και ο Λίλας...
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Πώς να μεταμορφώσεις την γυναίκα σου σε τσούλα στο κρεβάτι θα ήταν πιο ενδιαφέρον. :rolleyes:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αποφάσισα να γίνω και εγώ μιά αφέντρα!!!
Αυριο πάω μοναστηράκι να αγοράσω φτυάρια γκασμάδες τσαπιά κλαδευτήρια και άλλα εργαλεία!!!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Ρε male tsouli  δεν ήθελα να το πώ αλλά τα θέματά σου είναι η ΝΤΡΟΠΗ του site!!!!!Αλήθεια μου προσβάλλουν την αισθητική...........και δέ βλέπω να έχουν τελειωμοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Τι καυλα κατασταση ειναι αυτη...πολλη θα γουσταρα...ονειρο
 

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
και αφου γυνουν αυτα να σε υποχρεωνει να ικανοποιείς αγριουσ γαμιαδες....
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
αυτό το thread έπρεπε να ξεθαφτεί Κυριακή   :coffee:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
αυτό το thread έπρεπε να ξεθαφτεί Κυριακή   :coffee:
τυπε στο χερι μας ειναι να το συντηρησουμε ως την Κυριακη,με την πολυτιμη συμβολη του τεντι-κοπρολαγνου παντα :coffee: :S :S :S
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
"Σειρά έχει η εκπαίδευσή του στις γυναικείες δουλειές.
Πλύσιμο των πιάτων στην αρχή, σκούπισμα και σφουγγάρισμα στη συνέχεια μέχρι να τη φτάσετε να πλένει, να απλώνει και να σιδερώνει, να μαγειρεύει και να σερβίρει."

που ζεις κυρα Τινα, αυτα τα κανουν ηδη οι πιρφοροι  :uglystupid:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
τυποι η γιωτα το εχει καταφερει αυτο με τον λιλα,μεχρι και που τον στραποναρει  :grin: :grin: :grin: :s&m_1:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Θα μπορούσα να μην το είχα διαβάσει αυτό  *P
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
975
Κριτικές
1
Like
421
Πόντοι
26
καλυτερο και απ τα ξυλογλυπτα!! :vomit:
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
975
Κριτικές
1
Like
421
Πόντοι
26
ισως να τη φτανει γιατι κ εδω εχει πολυ σκατο το προτζεκτ για τους ξεκωλιαρηδες :hi:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
που είναι ο τεντι,θα γουσταρει τη φαση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom