Νέα

Alexander sauna

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy jump
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy jump

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Kαλησπερα στην παρεα.Εχει παει καποιος τελευταια στη συγκεκριμενη σαουνα???Τι κοσμος παιζει κ γενικα εντυπωσεις!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Kαλησπερα στην παρεα.Εχει παει καποιος τελευταια στη συγκεκριμενη σαουνα???Τι κοσμος παιζει κ γενικα εντυπωσεις!!!

Ειναι το ΜΕΓΑΡΟ της διασκεδασης!
Θελω να παω αλλα δεν βρισκω χρονο.
 
OP
OP
J

jimy jump

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Γενικα τι ηλικιες μαζευει???Και απο κοσμο Ελληνες η και αλλοδαπους?
 
OP
OP
J

jimy jump

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Ετσι εχω ακουσει!!!Γι'αυτο ρωταω αν υπαρχει καποιος που εχει παει να μας δωσει πληροφοριες!!
 

vitruvian

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω παει εγω μερικές φορές.....ναι, είναι gay sauna.....γαμηθηκα αρκετα καλα με διάφορους σεξυ τυπαδες....μαζεύει απ´ όλα....εξαρτάται όμως απο εσένα με τί θες να κανεις παιχνίδι.....
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες ο χώρος είναι γαμηστρώνας και τόπος ψωνιστηριού ευρωπαϊκών προδιαγραφών για άντρες.
Τα Σαββατοκύριακα λειτουργεί όλη τη μέρα και τη νύχτα, έχει διάφορα να κάνει κάποιος, ομαδικά και 1-1, γενικά είναι ασφαλής χώρος επειδή είναι κλειστός και δεν κινδυνεύεις, δεν ξέρω τι προφυλάξεις μπορεί να παίρνει ο καθένας σε σχέση με τα ΣΜΝ (ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ), αλλά αυτό ισχύει παντού και δεν είναι ευθύνη του μαγαζιού. Ισα ίσα που στην είσοδο δίνουν και προφυλακτικό τζάμπα.
Μπορείς να κάνεις τραινάκι, να σου παρουν, πιπα να γαμήσεις στα ορθια, στα ξαπλωτά με θεατές ή μη. ΄Εχει και μπαράκι για πιο κουλ συναντήσεις ή γνωριμίες τζακούζι που δεν το συνιστώ γιατί ειναι φουλ στο χλώριο που δεν είναι και το καλλίτερο πράγμα να εισπνέει κανείς πολύ ωραίο χώρο χαμαμ και και σάουνας.
Κάπως ανάλογα κινείται και το FLEX. στην οδό Πολυκλείτου.
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εκεί που θα ήθελα να πάω και δεν έχω πάει όχι για το σεξουαλικό μέρος είναι στο χαμάμ κοντά στην εβραική συναγωγή.
Απλώς εκεί είναι μεικτά (άντρες γυναίκες) πιστεύω ότι θα παίζει αρκετή σεμνοτυφία  συντηρητικού τύπου (υποχρεωτική χρήση μαγιώ ...μπλιαχ κλπ - α, ρε ευρώπη με τα ωραία σου...) και είναι σχετικά ακριβή η είσοδος.
Αν κάποιος ξέρει κάτι για εκεί ή θέλει να πάμε για αναγνώριση του μέρους, είμαι διαθέσιμος
(προσοχή!!χωρίς σεξουαλικό κατ' ανάγκη ενδιαφέρον...)
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Έχω παει εγω μερικές φορές.....ναι, είναι gay sauna.....γαμηθηκα αρκετα καλα με διάφορους σεξυ τυπαδες....μαζεύει απ´ όλα....εξαρτάται όμως απο εσένα με τί θες να κανεις παιχνίδι.....
για πες μας κανενα σκηνικο να καυλωσουμε,τι ηταν αυτοι που σε γλεντησαν;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Εκεί που θα ήθελα να πάω και δεν έχω πάει όχι για το σεξουαλικό μέρος είναι στο χαμάμ κοντά στην εβραική συναγωγή.
τυπε χορτασες τους μη περιτομημενους πουτσους και ειπες να το αλλαξεις στους καμπριο ε? :grin:
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
απόλυτε αγόρι μου, δεν υπάρχει για μένα ωραίοτερο πέος από το ΜΗ ΠΕΡΙΤΜΗΜΕΝΟ ...μοιάζει με μπουμπούκι που ξεδιπλώνει και γίνεται λουλούδι... το λουλούδι της γυαλιστερής βαλάνου... σλουρπ σλουρπ. ΄Αρα το ενδιαφέρον μου για το χαμάμ της Ασωμάτων δεν είναι τα πέη που έτσι και αλλιώς θα είναι κρυμένα μέσα σε αντιαισθητικές βερμούδες, αλλά ο χώρος.
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
άλλη μαλακία και αυτή στη νέα μόδα (εκτός από τα ξυρισμένα γενν όργανα) : βερμούδες σχεδόν μέχρι τον αστράγαλο και από μέσα σώβρακο κατά κανόνα μιας επώνυμης μάρκας με φαρδύ λάστιχο για να φαίνεται από μακριά και να σφίγγει ανθυγειινά περισσότερο.
Αχχ μόδες συντηρητικές και αντιαισθητικές... σε λίγο θα μας λανσάρουν παπούτσι με κάλτσα  για τη θάλασσα....και θα υπάρχουν τα fashion victims που θα το κάνουν....
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι κρίμα να μην υπάρχει κάτι σε μεικτό σε χαμάμ για παρτουζίτσες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
απόλυτε αγόρι μου, δεν υπάρχει για μένα ωραίοτερο πέος από το ΜΗ ΠΕΡΙΤΜΗΜΕΝΟ ...μοιάζει με μπουμπούκι που ξεδιπλώνει και γίνεται λουλούδι... το λουλούδι της γυαλιστερής βαλάνου... σλουρπ σλουρπ. ΄Αρα το ενδιαφέρον μου για το χαμάμ της Ασωμάτων δεν είναι τα πέη που έτσι και αλλιώς θα είναι κρυμένα μέσα σε αντιαισθητικές βερμούδες, αλλά ο χώρος.
τυπε σε κοβω αγριεμενο :2funny:
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό λέω και γώ ρε μάγκες. Γεμίσαμε στρατόπεδα και χάσαμε την κάυλα και την ηδονή του χύμα.......
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
όχι απόλυτε δεν είμαι αγριεμένος... Λυπήμένος ίσως για το σεξουαλικό κατάντημα του έλληνα, που ερχόντουσαν πριν από κάποιες δεκαετίες οι ευρωπαίοι να γαμηθούν και τώρα μας επιβάλλουν την ηθική τους και την τακτική τους .........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
άλλη μαλακία και αυτή στη νέα μόδα (εκτός από τα ξυρισμένα γενν όργανα) : βερμούδες σχεδόν μέχρι τον αστράγαλο και από μέσα σώβρακο κατά κανόνα μιας επώνυμης μάρκας με φαρδύ λάστιχο για να φαίνεται από μακριά και να σφίγγει ανθυγειινά περισσότερο.
Αχχ μόδες συντηρητικές και αντιαισθητικές... σε λίγο θα μας λανσάρουν παπούτσι με κάλτσα  για τη θάλασσα....και θα υπάρχουν τα fashion victims που θα το κάνουν....
τυπε εσενα σε καυλωνουν τα κλασσικα μινερβα?
21000.jpg
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΥΓ (για τις αντιαισθητικές βερμούδες)
Δε φτάνει που εξαφανίζουν το ανάγλυφο πακέτο του άντρα από μπροστά, δυσκολέυουν και την εκτίμηση για το άν ο κώλος του αντικειμένου είναι αξιόλογος ή όχι.
Για όσους δε γνωρίζουν την παροιμία, θυμίζω "κώλος υπερήφανος, κρεβάτι δοξασμένο". Κάτι ήξερε η λαίκή σοφία και εξυμνούσε το λεγόμενο bubble butt....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
όχι απόλυτε δεν είμαι αγριεμένος... Λυπήμένος ίσως για το σεξουαλικό κατάντημα του έλληνα, που ερχόντουσαν πριν από κάποιες δεκαετίες οι ευρωπαίοι να γαμηθούν και τώρα μας επιβάλλουν την ηθική τους και την τακτική τους .........
τυπε θα προτεινες μια σεξουαλικη απελευθερωση δηλαδη?
δικε μου πολιτικα που ανηκεις?
σε καποιο κομμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom