Νέα

ANDRONIKOS BAR Χαλάνδρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beerobios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beerobios

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, σημερα εμαθα για το μπαρ ANDRONIKOS που βρισκετε στο χαλανδρι και μου φανικε περιεργο γιατι μου ειπαν οτι συχναζουν milf και ''ψαχνωντε''
μηπως ξερετε καμια πληροφορια που μπςρει να φανει χρησιμη ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :sunglasses:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Καλησπερα παιδια, σημερα εμαθα για το μπαρ ANDRONIKOS που βρισκετε στο χαλανδρι και μου φανικε περιεργο γιατι μου ειπαν οτι συχναζουν milf και ''ψαχνωντε''
μηπως ξερετε καμια πληροφορια που μπςρει να φανει χρησιμη ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :sunglasses:
Της Ποπης γινεται τυπε.
Προσεχε οταν μπεις μεσα, στο μισοσκοταδο μην πατησεις καμια ψωλη...
 
OP
OP
B

beerobios

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη εχει πεσει τετοια φυμη  και ειναι πσολαρια....?
και τι ενοεις κλεβουν στισ τιμες η να μην κανω τον κοπο να παρω το πορτοφολι μαζι μου μηπως και το ξεχασω για παντα . . . .
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
442
Πόντοι
3.280
Κατ΄αρχήν μιά μεγάλη καλησπέρα....................
Στην συνέχεια θα ήθελα να σχολιάσω το θέμα του andronikos.
Δηλαδή ρε παιδιά τι θέλουμε.............να πάμε σ΄ένα μαγαζί γεμάτο μουνιά που θα μεριμένουν να τα γαμήσουμε, χωρίς κάν ποτό.......το μουνί δεν είναι αρνί..........να το κλείσεις στο παχνί......όποιος πιστεύει ότι θα μπεί σ΄ένα μαγαζί γεμάτο μουνιά και κωλοτρυπίδες και θα βρωμάνε τα χνώτα του πείνα, είναι γελασμένος.
 
OP
OP
B

beerobios

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κατ΄αρχήν μιά μεγάλη καλησπέρα....................
Στην συνέχεια θα ήθελα να σχολιάσω το θέμα του andronikos.
Δηλαδή ρε παιδιά τι θέλουμε.............να πάμε σ΄ένα μαγαζί γεμάτο μουνιά που θα μεριμένουν να τα γαμήσουμε, χωρίς κάν ποτό.......το μουνί δεν είναι αρνί..........να το κλείσεις στο παχνί......όποιος πιστεύει ότι θα μπεί σ΄ένα μαγαζί γεμάτο μουνιά και κωλοτρυπίδες και θα βρωμάνε τα χνώτα του πείνα, είναι γελασμένος.

Καλησπερα !!!
Ναι αλλα αυτο συμβαινει παντου και ειναι και καπως λογικο.... αλλα ισχυει το οτι εχει την συγκεκριμενη ομαδα γυναικων ? γιατι αμα δεν ειναι ετσι να μην κανω τον κοπο να παω στην αλη ακρη για το τιποτα ! :think:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπερα παιδια, σημερα εμαθα για το μπαρ ANDRONIKOS που βρισκετε στο χαλανδρι και μου φανικε περιεργο γιατι μου ειπαν οτι συχναζουν milf και ''ψαχνωντε''
μηπως ξερετε καμια πληροφορια που μπςρει να φανει χρησιμη ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :sunglasses:
Μουφα τυπε
τα καλα πουραδικα εχουν κλεισει
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τυπε αυτο το καλοκαιρι λεω να κανω σεξοτουρισμο στην αιδηψο :rockon:
photo.bmp
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
[bμηπως ξερετε καμια πληροφορια που μπςρει να φανει χρησιμη ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :sunglasses:[/b]

Μην πας μόνος. Με φιλαράκι, και για χαβαλέ και για να κόψεις κίνηση.

Μπορείς να πας και με καμμιά φίλη. Θα δεις και αντιδράσεις από τα μουνέτα που κυκλοφορούν στο μαγαζί. (Άντε να φτιάξει ο καιρός να ανοίξει το καλοκαιρινό).
 

pinelopi

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.398
Like
0
Πόντοι
16
Μην πας μόνος. Με φιλαράκι, και για χαβαλέ και για να κόψεις κίνηση.

Μπορείς να πας και με καμμιά φίλη. Θα δεις και αντιδράσεις από τα μουνέτα που κυκλοφορούν στο μαγαζί. (Άντε να φτιάξει ο καιρός να ανοίξει το καλοκαιρινό).
εχεις παει?με φιαλαρακι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom