Νέα

τρανς ενεργητικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arizale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
1
οποιος από εμπειρια ξερει τρανσεξουαλ πραγματικά ενεργητικά ας παραθεσει την εμπειρια του ... εγω παραθετω μερικα ονοματα (δεν εχω παει με ολες ) αθηνα , νταιζη , κλειω , τζουλη , φενια ....
 

sexiaris

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σε ξεχυλωσανε ολες? :fuck2:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:tickedoff: Φιλαρακο, Σορυ! Αλλο, ΤΡΑΝΣ! και αλλο, ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ!  Μην, τα μπερδευεις! Πας, με ΤΡΑΝΣ! για σε, Γ...... :zfuck: Γιατη, δεν πας, με εναν, ΠΑΙΔΑΡΑ! τοσοι, υπαρχουνε! Δεν, το καταλαβαινω! :think:
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
1
:tickedoff: Φιλαρακο, Σορυ! Αλλο, ΤΡΑΝΣ! και αλλο, ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ!  Μην, τα μπερδευεις! Πας, με ΤΡΑΝΣ! για σε, Γ...... :zfuck: Γιατη, δεν πας, με εναν, ΠΑΙΔΑΡΑ! τοσοι, υπαρχουνε! Δεν, το καταλαβαινω! :think:

η απαντηση ειναι απλη ... δεν ειμαι γκει , δε μαρεσουν οι αντρες ... η γυναικα με πουτσα ειναι ξεχωριστο ''γουστο''
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:think:Κατσε, ρε φιλε, γιατη θα τρελλαθω! Δηλαδη ,εσυ, που σε Γ... :zfuck: ΤΡΑΝΣ! εισαι, Νορμαλ? και αυτος που τον πηδαει, Αντρας, ειναι, Γκευ??? Σορυ, θα παρω, τα χαπια μου!!! :rockon:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
εχω την εντυπωση πως η Τζουλη προτιμα τον παθητικο ρολο...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
:think:Κατσε, ρε φιλε, γιατη θα τρελλαθω! Δηλαδη ,εσυ, που σε Γ... :zfuck: ΤΡΑΝΣ! εισαι, Νορμαλ? και αυτος που τον πηδαει, Αντρας, ειναι, Γκευ??? Σορυ, θα παρω, τα χαπια μου!!! :rockon:
παρτα και συρε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.369
Πόντοι
456
:tickedoff: Φιλαρακο, Σορυ! Αλλο, ΤΡΑΝΣ! και αλλο, ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ!  Μην, τα μπερδευεις! Πας, με ΤΡΑΝΣ! για σε, Γ...... :zfuck: Γιατη, δεν πας, με εναν, ΠΑΙΔΑΡΑ! τοσοι, υπαρχουνε! Δεν, το καταλαβαινω! :think:
δεν το διαβαζεις καλα το μαθημα σου... ειναι το ιδιο... απλα τρανς ειναι η συγκεκομενη λεξη για τις τρανσεξουαλ, γιατι υπαρχουν ποστ-οπ και πρε-οπ τρανσεξουαλ...  τωρα το γιατι παμε για τρανς... γιατι ετσι γουσταρουμε... εσενα τι σε κοφτει ?
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
1
ΤΖΟΥΛΗ ΚΑΙ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 2 ΑΜΕΣΕΣ ...ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΜΟΥ  :)
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... :zfuck: μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? :headbang:
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Τα Trans Τα ενεργητικά !!!!Όπως λέμε δηλαδή " τα αεροπλάνα τα βαπόρια τα πουλια τα κομοδίνα τα μπρίκια "  :think:
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
1
:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... :zfuck: μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? :headbang:

ρε φιλε μαλακας εισαι ?? μπαινει σε φορουμ για τρανς και ρωτας τετοιες μαλακιες , που οι απαντησεις τους ειναι απλως : ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΑΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom