Νέα

Μαύρες στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JohnWoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν παιδιά, θα ανοίξω ένα νέο θέμα για την ενημέρωση του κοινού. Ακούγονται αρκετά εδώ μέσα για τις μαύρες που υπάρχουν στην Αθήνα. Όχι και σπουδαία πράγματα, αλλά ποικιλία υπάρχει απ' ότι κατάλαβα.
Λοιπόν, όπως πολλοί από εμάς, απ' όσο υποθέτω, έχω το απωθημένο να γαμήσω μαύρη. Η ερώτησή μου λοιπόν είναι αν παίζει κάτι σχετικό στην Θεσσαλονίκη!
Εγώ μόνο σε στριπτιτζάδικο έχω δει μαύρες εδώ, και αυτές δεν ξέρω κατά πόσο προσεγγίζονται για πήδημα. Επίσης έχω δει και το ακόλουθο κομμάτι στον Οδηγό Πονηρής Εξόδου Θεσσαλονίκης του Alchemist, στο παλιό forum: ? Μαύρο μπουρδέλο, Σαπφούς 5. Έχει μείνει γνωστό στην ιστορία για τις νέγρες πουτάνες του. Για ιδιαιτέρως βιτσιόζικα γούστα.***
Ξέρει κανείς τίποτα?
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
345
Πόντοι
291
Επειδη ειμαι fan του ειδους, κατι φοβερο δεν παιζει αλλα απο οτι μου ειπε ενας φιλος κατα καιρους παιζουν διαφορα στο Βαρδαρη. Στα γνωστα λημερια ειχε ενα ωραιο το οποιο ομως τελευταια φορα που το ειδαν ειχε ανοιξει φασαρια με εναν και δεν πρεπει να λεει και πολλα απο συμπεριφορα.
Δουλευουν αρκετες σε διαφορα χορευτικα γκρουπ RnB, και κατα καιρους σε διαφορα στριπτιτζαδικα οι οποιες οι φημες λενε οτι ψαχνουν για χορηγους. Αλλα δεν εχω καταφερει να βρω την ακρη. Στο Blue Iguana ειχε πριν απο κανα χρονο ενα απιστευτο το οποιο δεν νομιζω να δουλευει ακομα εκει...
 
OP
OP
J

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αυτό είχα ακούσει κι εγώ, φίλε, ότι με πολλές μαύρες υπάρχει πρόβλημα συμπεριφοράς.
Πάντως το να ψάχνω τα σπιτάκια στον Βαρδάρη μήπως πετύχω καμία (και δεν είμαι και μεγάλος φαν των μπουρδέλων) ή να γυρίζω 1-1 τα στριπτιτζάδικα ώστε να βρω καμιά που "ψάχνει χορηγό" δεν είναι η βολικότερη λύση. Δεν ξέρει κανένας φίλος κάτι πιο συγκεκριμένο?
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Δυστυχως φίλε μου, εδω δεν βρίσκουμε γενικότερα κατι που να είναι καλό, θα βρουμε και μαυρη, που θα αποτελούσε το κερασακι στην τουρτα!!!Οι εμπειρίες μου με μαυρες περιορίζονται στα στριπ μαγαζια της πολης, που όμως πραγματικά δίνουν το τηλ τους για επόμενες συναλαγές εκτος μαγαζιου. Είχα καποια τηλ παλιοτερα απο αναλογες περιπτώσεις αλλα δεν τα χρησιμοποιησα ποτε, κυρίως λόγο οικονομικού!!Σου είχα πει πως τελευταία συναντησα μαυρη στην Μοναστηρίου 220...δεν έλεγε όμως πολλα...βεβαια δεν προλαβα να αξιολογήσω και σωστοτερα διοτι οι υπόλοιπες εκει ήταν για το αναθεμα...ισως αξίζει να το ρισκάρεις με μια επισκεψη αυτοψία κι αν δεν φευγεις τρέχοντας....
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
...σε ενα αλλο θεμα ενας συναγωνιστης εκανε λόγο για μαυρή σε κολομπαρο της Λητης.....ισως μπορει να μας πει περισοτερα εδώ;;;
 
OP
OP
J

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Έλεγα μήπως προέκυπτε κάτι ενδιαφέρον, φίλε band. Πάντως απ' ότι καταλαβαίνω εκτός από μπουρδέλα κλπ. που δεν μου κάνουν πολύ κλικ, η καλύτερη λύση για μαύρες είναι να ψαρέψεις κάποια από στριπτιτζάδικο. χμ... Εγώ δύο φορές παλιά που είχα προσπαθήσει να ψαρέψω στριπτιτζού, στο moulin rouge στον βαρδάρη πρέπει να ήταν, και τις δύο μου πουλούσαν παπά για να τις κερνάω ποτά και τέτοια και τελικά με την πούτσα στο χέρι έμεινα.......!
Έχεις να προτείνεις, ή έχει κανείς άλλος, κανένα συγκεκριμένο μαγαζί του είδους που να είναι πιο εύκολο να ψαρέψεις γκόμενα? Ή κάποιο όπου να δουλεύουν μαύρες? Ή έστω και κανένα κωλόμπαρο, αλλά μην τρέχουμε και μέχρι την λιτή χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο...
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Έλεγα μήπως προέκυπτε κάτι ενδιαφέρον, φίλε band. Πάντως απ' ότι καταλαβαίνω εκτός από μπουρδέλα κλπ. που δεν μου κάνουν πολύ κλικ, η καλύτερη λύση για μαύρες είναι να ψαρέψεις κάποια από στριπτιτζάδικο. χμ... Εγώ δύο φορές παλιά που είχα προσπαθήσει να ψαρέψω στριπτιτζού, στο moulin rouge στον βαρδάρη πρέπει να ήταν, και τις δύο μου πουλούσαν παπά για να τις κερνάω ποτά και τέτοια και τελικά με την πούτσα στο χέρι έμεινα.......!
Έχεις να προτείνεις, ή έχει κανείς άλλος, κανένα συγκεκριμένο μαγαζί του είδους που να είναι πιο εύκολο να ψαρέψεις γκόμενα? Ή κάποιο όπου να δουλεύουν μαύρες? Ή έστω και κανένα κωλόμπαρο, αλλά μην τρέχουμε και μέχρι την λιτή χωρίς να είναι τίποτα σίγουρο...
Ουτως ή άλλως θα σου έλεγα μακριά απο το Moulin rouge, οτι χειρότερο αν θες την γνωμη μου φίλε μου!!Σου συνηστώ ανεπιφυλακτα Καλιγούλα - Platinum - Ψιψηνες....    Με αυτην την σειρα προτιμησης...και στα τρία κανεις κονε και πιστεύω πως μια προσπάθεια θα σε πεισει!!!Δεν ξερω απο εκει και επειτα τις οικονομικές απαιτήσεις...αυτα τα βλέπεις και κρίνεις..Πάντως μακρια απο κωλομπαρα.....εκει για να σου κατσει γυναικα θα πρέπει να τους καθησεις εσυ πρώτα!!!!
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην καλημερα σε ολους !  μαυρη παιζει στο "καινουργιο" στην 26ης οκτωβριου 52 . υποτιθεται οτι ειναι βραζιλιανα , μιλαει σπαστα ελληνικα . ψηλή , με καλό σώμα . η φαση με αυτή ήταν ότι μπηκα για απλό με 30Ε αλλά όταν μεσα ζητησα γλυψιμο μου ζήτησε άλλα 10Ε ( τα οποια και έβαλε μεσα στο σουτιεν της) . ομολογω ότι η φάση εξελίχθηκε πολύ καλά .  το κακο ειναι ότι δεν εχω περάσει από εκεί τις τελευταίες 2 εβδομαδες για να επιβεβαιώσω ότι είναι ακόμα εκεί .
 

polpasa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
  παιδια εγω ειχα γραψει για την μαυρη που μου εδωσε το τηλ στο μπαρ της λητης. το τηλ ηταν αληθηνο την πηρα και εκλεισα ραντεβου 150? ολο το βραδυ στο σπιτι της. τελικα δεν πηγα. προσφατα το τσεκαρησα για να σας ενημερωσω αλλα την εκανε απο εκει που δουλευε.
  παντως αν και εγω τις γουσταρω προσεξτε πολυ, ειναι απο την αφρικη οι περισοτερες και εκει παιζει πολυ ασθενεια.
 
OP
OP
J

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
  παιδια εγω ειχα γραψει για την μαυρη που μου εδωσε το τηλ στο μπαρ της λητης. το τηλ ηταν αληθηνο την πηρα και εκλεισα ραντεβου 150? ολο το βραδυ στο σπιτι της. τελικα δεν πηγα. προσφατα το τσεκαρησα για να σας ενημερωσω αλλα την εκανε απο εκει που δουλευε.
  παντως αν και εγω τις γουσταρω προσεξτε πολυ, ειναι απο την αφρικη οι περισοτερες και εκει παιζει πολυ ασθενεια.

Εννοείται, φίλε μου! Σε περίπτωση που επιχειρήσουμε κάτι τέτοιο εννοείται ότι στην μαύρη θα πρεπε να είμαστε διπλά προσεκτικοί...! Δεν έχει ακάποτη πίπα φυσικά, και για να μαστε σίγουροι βάζουμε και 2 προφυλακτικά!
 

showtttt

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
20 μερες πριν....οδος Σωκρατους.....στο πεζοδρομια κατω 10-15 μαυρακια το κατι αλλο!! Απιστευτα κορμια....κολια που βλεπαν ουρανο....βυζι τρελο....απιστευτο ντυσιμο........και τρομερα ευχαριστες!!! Πηρα 2 μαζι απο 30 ευροπουλα η καθε μια! Εδωσα μεσα αλλα 50 και φωναξανε και 3η!!! Αλλα δυστυχως ολα αυτα Αθηνα! Οποιος παει να μου πει να του πω...!!!!!
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Χοχοχο αχ αυτες οι μαυρούλες στη Σωκράτους!!! Μερικές είναι καλά κομμάτια. Πριν 1 χρόνο χρειάστηκε να περάσω ενα ολόκληρο βράδυ σε αυτοκίνητο απέναντι απο το ξενοδοχείο τους ( δράμα, μην ρωτάτε πως και γιατί). Τότε ήταν 20 ή 15 ευρώπουλα, δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλα δεν πήρα καμία. Έρχονταν και χτυπούσαν το τζάμι του αυτοκινήτου και ρωτούσαν "ντεν τέλει πάμε επάνω ;;;" Άλλες σηκώναν τα μινι που φορούσαν και κάναν αέρα το μουνί τους. Ολόκληρες παρέες πιτσιρικάδες με μηχανάκια σταματούσαν και τις πειράζαν, σε άλλους δείχναν τη μάυρη κωλάρα τους ...

Θεσσαλονίκη ούτε απο φίλους περπατημένους έχω ακούσει τίποτα να παίζει ... πάντως έχουν ΤΙΣ ΚΩΛΑΡΕΣ.
 
OP
OP
J

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
αυτό για ΤΙΣ ΚΩΛΑΡΕΣ αληθεύει όσο ξέρω κι εγώ...
αλλά θεσσαλονίκη δεν παίζουν σπουδαία πράγματα, το τόπικ το συγκεκριμένο είναι πολύ παλιό και από τότε έμαθα ελάχιστα. Σε στριπτιτζάδικα έχω δει μαύρες αλλά και σε κανένα μπουρδέλο που και που. Προσωπικά όμως με όλες τις ασθένειες που μαστίζουν την αφρική θα δίσταζα πάρα πολύ να πηδήξω κάποια...
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά είχα πάει περσι σε μία γκόμενα η οποία ηταν απίστετη! Ηταν σάββατο βράδυ και γινόταν χαμός παντού και πήγα πρώτη φορά σε ένα μπουρδέλο πίσω απο τα δικαστήρια που ήταν στο 1ο όροφο και βρήκα μια 40 με κοντά ξανθά μαλλιά η οποία ηταν κορυφή αλλά μετά την έχασα! Μηπως ξέρει κανέις ποιά λέω και αν μπορώ να την ξαναβρώ?
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις, τι θα γινει με αυτο το θεμα? Τιποτα στη Θεσσαλονικη? Υπαρχει κανενας συναγωνιστης που να εχει βρει καμια? Εστω και εκεινη απο τη λητη?

και μετα να παμε στις γιαπωνεζουλες :P
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ συμπολίτες , πήγα Δευτέρα βράδυ.απέναντι από το ερος χαουζ ,δίπλα στο αλουμινάτο , βρήκα μια μαύρη και στο διπλανό ακόμα μια μαύρη( καλό κορμί , μέτριες υπηρεσίες) 30 € !!   
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ελπιζω να ειναι και σημερα εκει... ΕΦΥΓΑΑΑΑΑΑΑ
 

Palios76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Έπαιζε μαύρη πολύ καλή, λεπτη με κωλαρα στο πράσινο βαρδαρη πριν απο 15 μερες. Αρνητικο, είχε όρεξη να πει την ιστορια της ζωης της λες και προλαβαιναμε...
 

alonius

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea:μηπως ρε παιδια καμμια μαυρη παιζει τωρα?
 

runaway

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια κανα νεο? δεν κυκλοφορει τιποτα στη πολη πια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom