Νέα

Ρέθυμνο?????????????

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα draxan04
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Καλημέρα συναγωνιστές,
τι παίζει από σπιτάκια στην εν λόγω πόλυ? Θα χρειαστεί να μείνω στην πόλη για περίπου 1 βδομάδα και θέλω να ξέρω τις εναλλακτικές μου!
 
OP
OP
draxan04

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Δεν μπορεί ρε παιδία, σε μια πόλη όπου υπάρχει Κέντρο εκπαίδευσης πεζικού και τόσοι φοιτητές να μην υπάρχουν έστω λίγα "σπιτάκια"!!!!!!!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Μονο στριπτητζαδικα που γαμας υπαρχουν τυπε στο ρεθυμνο. Το ταγμα 547 ειναι αερομεταφερομενο, να παρουν το ελικοπτερο και να πανε στη φυλης οι φανταροι αμα θελουν πορδελακια.
 
OP
OP
draxan04

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
Μονο στριπτητζαδικα που γαμας υπαρχουν τυπε στο ρεθυμνο. Το ταγμα 547 ειναι αερομεταφερομενο, να παρουν το ελικοπτερο και να πανε στη φυλης οι φανταροι αμα θελουν πορδελακια.
Ευχαριστούμε για την πληροφόρηση!
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές,
τι παίζει από σπιτάκια στην εν λόγω πόλυ? Θα χρειαστεί να μείνω στην πόλη για περίπου 1 βδομάδα και θέλω να ξέρω τις εναλλακτικές μου!
μια βδομαδα ειναι κανε υπομονη αλλωστε λογικα στην επαρχια οι τιμες θα ειναι αυξημενες :)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
απο 80 ξεκιναει το τεμαχιο στο ρεθυμνο κι αυτο μονο σε στριπόμπαρα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Δεν μπορεί ρε παιδία, σε μια πόλη όπου υπάρχει Κέντρο εκπαίδευσης πεζικού και τόσοι φοιτητές να μην υπάρχουν έστω λίγα "σπιτάκια"!!!!!!!!!!!
μπορει γιατι ειναι γεματο φοιτητριες.η αναλογια ειναι 5 προς 1 μην πω 7 προς 1 γυναικες με αντρες.εκει δεν λεει για πληρωμενο σεξ αλλα για καμακι τυπε.αν θες πληρωμενο σεξ πεταξου στα χανια οπου υπαρχει σχετικο θρεντ εδω για πληρωμενο σεξ στα χανια.60 χιλιομετρα αποσταση ειναι και απο εθνικη οδο μαλιστα.πεταξου και ξεδωσε στα χανια.μονο την βενζινη υπολογισε και τα λεφτα για τα γαμησια.
 
OP
OP
draxan04

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
μπορει γιατι ειναι γεματο φοιτητριες.η αναλογια ειναι 5 προς 1 μην πω 7 προς 1 γυναικες με αντρες.εκει δεν λεει για πληρωμενο σεξ αλλα για καμακι τυπε.αν θες πληρωμενο σεξ πεταξου στα χανια οπου υπαρχει σχετικο θρεντ εδω για πληρωμενο σεξ στα χανια.60 χιλιομετρα αποσταση ειναι και απο εθνικη οδο μαλιστα.πεταξου και ξεδωσε στα χανια.μονο την βενζινη υπολογισε και τα λεφτα για τα γαμησια.
Από Χανιά έχουμε χορτάσει! Βουρ στο Ρεθυμνο!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
741
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Επειδη θα επισκευτω το Ρεθυμνο για καμμια 15αρια ημερες ,υπαρχει κατι για ξεκ....μα .Καποτε πολυ παλια στην εισοδο της Φορτετσας υπηρχαν σπιτακια με τανες τωρα δεν ξερω αν υπαρχουν ακομα.Επισης καποιος φιλος που ειχε επισκευτει περσυ το Ρεθυμνο μου ειχε πει για μια Σερβα που κανει μασαζ στο σπιτι με φραπεδακι , υπαρχει ακομα ? Ας μας διαφωτισουν οι φιλοι Ρεθυμνιωτες.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Γεια στον αγιο Μηνα σε ενα στενο ΚΥΡΙΛΟΥ ΛΟΥΚΑΡΕΩΣ & ΜΑΡΚΟΥ ΜΟΥΣΟΥΡΟΥ  20 4ος αριστερα απο το ασανσερ , ειναι  μια κρυφη συμφωνα με την παρακατω αγγελια
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΠΕΤΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΕΛΑΜΨΗ
ξαναλεω ΜΑΚΡΥΑ ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ αυτο ειναι το στανταρ  απο εκει και πανω τα εχτρα ,
ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΣ ΣΤΗ  Αϊνικολιώτη 9 οπου σε αυτη τη τιμη συμπεριλαμβανονται και τα ΕΧΤΡΑ

Κοπέλα Ζητά Γνωριμία Με Κύριο Για Παρέα Και Ότι Προκύψει


 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Σε συνεχεια η τυπισσα εχει αλλαξει προφιλ και φωτο ειδικα αυτη στο προσωπο για να θαλασωση τα νερα

Mellina 6993232216


Γεια στον αγιο Μηνα σε ενα στενο ΚΥΡΙΛΟΥ ΛΟΥΚΑΡΕΩΣ & ΜΑΡΚΟΥ ΜΟΥΣΟΥΡΟΥ  20 4ος αριστερα απο το ασανσερ , ειναι  μια κρυφη συμφωνα με την παρακατω αγγελια
ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΠΕΤΑ ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΕΛΑΜΨΗ
ξαναλεω ΜΑΚΡΥΑ ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ αυτο ειναι το στανταρ  απο εκει και πανω τα εχτρα ,
ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΣ ΣΤΗ  Αϊνικολιώτη 9 οπου σε αυτη τη τιμη συμπεριλαμβανονται και τα ΕΧΤΡΑ

Κοπέλα Ζητά Γνωριμία Με Κύριο Για Παρέα Και Ότι Προκύψει


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom