Νέα

Χριστίνα Σάλτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης






Για πείτε μου μάγκες, τη γαμοκοπούσατε ? Εγώ άνετα...Φαίνεται και λίγο προστυχόφατσα η τύπισσα, οπότε την κόβω για καλή στο κρεβάτι !
 

Συνημμένα

  • salth_2.jpg
    salth_2.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 57

Επισκέπτης
Κι'εδώ καλή...
 

Συνημμένα

  • salti 1.jpg
    salti 1.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 51

Επισκέπτης
κι'άλλη μία...
 

Συνημμένα

  • salti 3.jpg
    salti 3.jpg
    95,8 KB · Εμφανίσεις: 51

Επισκέπτης
γυφτοφέρνει .... χλωμό το κόβω
αλλά εξαρτάται το μεθύσι ...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Η Χριστίνα Σάλτη κατάγεται από το Αγρίνιο, αν και γεννήθηκε στην Αθήνα. Φοιτήτρια της Ιταλικής Γλώσσας στο Πανεπιστήμιο της Αθήνας, προσπαθεί παράλληλα να κάνει τα πρώτα της βήματα στο τραγούδι, με το πρώτο της cd single με τίτλο «Έρωτά μου κρυφέ» που κυκλοφορεί από την Aps Music Entertainment. Ας τη γνωρίσουμε.
Κατάγεστε από το Αγρίνιο και σπουδάζετε αυτή τη στιγμή ιταλική φιλολογία στο πανεπιστήμιο της Αθήνας. Πως αποφασίσατε να ασχοληθείτε με το τραγούδι;
Χ.Σ.: Αγαπούσα από μικρή το τραγούδι, επηρεασμένη κι από την οικογένεια μου η οποία ασχολούνταν με τη μουσική. Ήμουν όμως αρκετά ντροπαλή ώστε να το εκδηλώσω. Επίσης ποτέ δεν είχα σκεφτεί να το ακολουθήσω επαγγελματικά. Τραγουδούσα μόνη μου κρυφά απ' όλους και πολύ αργότερα, στο γυμνάσιο, ξεκίνησα να τραγουδάω σε φίλους μου στο σχολείο. Κάποια στιγμή μόλις πέρασα και στην ιταλική φιλολογία, ξεκίνησα να τραγουδάω επαγγελματικά μετά από μια ακρόαση.

Βλέπετε στο μέλλον το τραγούδι να σας κερδίζει οριστικά;
Χ.Σ.: Αγαπάω πολύ αυτό που κάνω και πιστεύω ότι μ' αυτό θ 'ασχοληθώ και στο μέλλον. Θέλω όμως να πάρω και το πτυχίο μου.

Μιλήστε μας λίγο για τον πρώτο σας cd single με τίτλο: «Έρωτά μου κρυφέ».
Χ.Σ.: Το πρώτο μου cd single με τίτλο "Έρωτα μου κρυφέ" αποτελείται από τρία τραγούδια σε μουσική και στίχους του Βασίλη Δήμα. Το πρώτο, "Ερωτα μου κρυφέ" είναι μια ρυθμική μπαλάντα με r&b στοιχεία, το δεύτερο, "Μπόρα είναι θα περάσει" είναι ένα dance κομμάτι και το τρίτο, "Φύγε" είναι μια λαϊκή ρούμπα με μοντέρνα ενορχήστρωση.

Συνδυάζετε τη φωνή με την ωραία εξωτερική εμφάνιση. Τελικά, ποιο από τα δύο μετράει;
Χ.Σ.: Σας ευχαριστώ πολύ. Για μένα περισσότερο μετράει η φωνή αλλά σίγουρα μια προσεγμένη εμφάνιση είναι σημαντική.

Κατάγεστε από επαρχιακή πόλη. Τελικά, είναι η ζωή στην επαρχία και οι ευκαιρίες που πιθανώς δεν υπάρχουν που στέλνουν τους νέους ανθρώπους στην Αθήνα;
Χ.Σ.: Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα και κατάγομαι απ' το Αγρίνιο επομένως δεν μπορώ να σας απαντήσω από εμπειρία. Σίγουρα όμως στην Αθήνα οι ευκαιρίες για τους νέους ανθρώπους είναι πιο πολλές και ειδικά σε ότι αφορά στον καλλιτεχνικό χώρο.
:o

[move]Αγρίνιο λέω και κλαίω :rockon:[/move]
:grin:
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
387
Πόντοι
166
Τι πράμα και αυτό.. Παράλληλα με τις σπουδές και το καλλιτεχνικο.. Πως την παλεύουν?  :rolleyes:

[move]Αγρίνιο λέω και κλαίω  :rockon:[/move]
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Τι γυφτακι ειναι αυτο ρε τυπε?

Τρομακτικα ασχημο!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Πολύ σκουρόχρωμη...

Υπερβολικά...
 

Επισκέπτης
Τι γυφτακι ειναι αυτο ρε τυπε?

Τρομακτικα ασχημο!

Μην υπερβάλεις.
Δεν είναι τρομακτικά άσχημο.
Ούτε καν άσχημο.

Αλλά είναι μετριότης.

Αν λες αυτή άσχημη
έτσι και δεις καμία του παρόντος φόρουμ
που είναι -15cm +40kgr και -10 τόνους brightness τι θα πεις δηλαδή ;;;;;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.756
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
1
Γιατί σας βγαίνει το ρατσιστικό σας ρε παιδιά; τί κακό έχει που είναι μελανούρι;  :P
Ντάξει δεν είναι κάνας μούναρος αλλά ένα χέρι την περνάς άνετα...και δύο...άντε και τρία...  :grin:
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειναι Ρωμισα και ειναι πολυ καλο παιδι ,για τα υπολοιπα ,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Για πείτε μου μάγκες, τη γαμοκοπούσατε ? Εγώ άνετα...Φαίνεται και λίγο προστυχόφατσα η τύπισσα, οπότε την κόβω για καλή στο κρεβάτι !

Aυτες οι ερωτησεις δεν καταλαβα ποτε τι νοημα εχουνε?

λες και υπαρχει ποτε περιπτωση να γαμησεις την συγκεκριμενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom