Νέα

Βυζοπούλες σε στριπτηζάδικα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συναγωνιστές , αφου υπάρχει και αναλογο θεμα για τα μπουρδελα προτείνω να καταθέσετε και τι υπάρχει αυτή τη στιγμη στα στρηπτιζάδικα για φορτωμένες με μεγάλα μεμε και αν υπάρχουν εμπειρίες κτλ. :boobies:
kinky30 νομιζω οτι πρεπει να ετοιμαζόμαστε σιγα-σιγα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Συναγωνιστές , αφου υπάρχει και αναλογο θεμα για τα μπουρδελα προτείνω να καταθέσετε και τι υπάρχει αυτή τη στιγμη στα στρηπτιζάδικα για φορτωμένες με μεγάλα μεμε και αν υπάρχουν εμπειρίες κτλ. :boobies:
kinky30 νομιζω οτι πρεπει να ετοιμαζόμαστε σιγα-σιγα.

1)victoria(baby gold) τεραστιααααααααααααααα!!!!!!!
2)zanna(baby gold) επισης μπομπα!!!!
3)modesta(baby gold) δυναμιτης ΤΝΤ!
4)η μελαχροινη ψηλη νταρντανα του gold(πως την λενε?)
 

Επισκέπτης
κανε μια βολτα στο Μουσσες στην Καλλιθεα...εχει αρκετες κοπελες του ειδους...
 

Επισκέπτης
Μπραβο αδελφια σας βλεπω ενήμερους απόλυτα.Vaso δεν παιζεσαι αλλά και ο Mclein δεν παει πίσω..
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Καλό θα ήταν να διευκρινίζεται όταν αναφερόμαστε σε φυσικό προϊόν. Είναι πλέον δυσεύρετα ενώ έχει γεμίσει η πιάτσα πλαστικά εκτρώματα.
 

Επισκέπτης
μιας κ ανεφερα για το μουσες που τελευταια ειναι το αγαπημενο μου μαγαζι.....τα περισσοτερα βυζακια εκει ειναι fake κ κανουν κ μπαμ απο μακρυα....βεβαια υπαρχουν 2-3 μεγαλοκοπελες ή παχουλουλες που διαθετουν τα προσωντα....:):):):):)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φιλε τη γνωμη εχεις για τους τορπυλακατους της Ειρηνης / ξερεις της κοντης ξανθιας που ειναι σαν γρια πουτανα των 80s??

Καλο βυζομπαλο εκει εχει η Ζανετ αν και αυτο μου φαινεται σιλικονατο.Για την Καρλα τη γνωμη εχεις ???Νομιζω τα βυζια της οτι ειναι φυσικα.

Παντως γενικα παιζει καλο βυζομπαλο στις Musses.
 

Επισκέπτης
Αυτές ειναι στις Μουσσες ?

Πατριωτη capt καλο ειναι και το πλαστικό ιδιαίτερα αμα συνοδευεται απο κατι αναλογο ως προς την ποιότητα .
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ναι φιλε μου ολες εκει κατοικοεδρευουν και ειναι καλες.Ειδικα η Καρλα θα σε κανει πυραυλο αν και το παιζει και εινα η ντιβα του μαγαζιου.
 

Επισκέπτης
Υπουργε μου να σαι σιγουρος την αλλη βδομαδα θα ριξω μια ματια να σαι καλά .Ειναι δυσκολο να βρουμε μεγεθη τη σημερον ημερα κι ο kinky ξερει καλυτερα αλλα εκτιμω οτι υπάρχει ενημερωση για το θεμα .Οσο μεγαλυτερο τοσο καλυτερο...
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικά βυζόμπαλο καλό παίζει στο Μούσσες. Μιλάμε και για ποιότητα και ποσότητα. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αλλά, το μαγαζί -για μένα- είναι απαίσιο, όπως και να το πάρει κανείς. Εγώ πάτως έχω πάει πολλές φορές και τα έχω πάρει κάθε φορά. Τις τελευταίες δε έχω πάει μόνο μετά από έντονη επιμονή της παρέας. Προχθές, πάλι έγινε το ίδιο και γύρισα σπίτι. Ναι το προτιμώ από το να πάω σε αυτό το κολομάγαζο. :tickedoff:
Έχω γυρίσει άπειρα στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα στη ζωή μου αλλά μιλάμε για τη χειρότερη εξυπηρέτηση παρόλο που έχει από τις καλύτερες γυναίκες.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δηλαδη τι σε χαλαει εκει ακριβως γιατι εγω με τοσα λεφτα που εχω ριξει μπορω να θεωρουμε ενας απο τους ιδρυτες του μαγαζιου ;) ;).
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Αυτές ειναι στις Μουσσες ?

Πατριωτη capt καλο ειναι και το πλαστικό ιδιαίτερα αμα συνοδευεται απο κατι αναλογο ως προς την ποιότητα .

Για μένα, σιχαμερό. Ούτε σε φωτό δεν το αντέχω. Βιολογικά προϊόντα μόνο!
 

Επισκέπτης
Μπορει να δώσει περιγραφή κανεις για την Victoria στο Baby Gold ? Πιστεύεται οτι εχει τα μεγαλύτερα απ ολες που υπαρχουν ? κ εκτός από φραπέ ξερει κανεις αν παίζει εξω ?
 

Επισκέπτης
Τιποτα υπνο βλεπω αμα δεν δωσει κανεννας τι γινεται εξω ....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Η Βικτώρια είναι νταρντάνα με βυζόμπες μεγέθους καρπουζιού Αμαλιάδας. Κάπου έχει γραφτεί ότι κάνει φραπέ, αλλά προσωπικά τα 50? μία φορά τα έδωσα και το μετάνιωσα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Υπερβολές ακόμα στο Μάστερ είμαι!
 

Επισκέπτης
Καλά κάτσε να παω να την δω και θα στο απονειμω εγω το doctora . Για ανωτερο διπλωμα θα πρεπει να δωσεις report για ακομα μεγαλύτερο μεγεθος.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Για φυσικά έχει τεράστια και σκληρά. Σερβίρει και φραπουτσίνο. Τώρα άν συγκρίνεις τα τεχνιτά των Αμερικάνικων σόου, εκεί δεν παίζει τίποτα στην φύση για συγκριτικό μέγεθος και σχήμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom