Νέα

Στρώνετε δικό σας σεντόνι στα μπουρδέλα και πώς αντιδρά η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.860
Like
29.991
Πόντοι
5.006
                                             
MSN-Emoticon-169.gif
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω παω και ενα βημα παρακατω φερνω καθαριστρια μαζι μου, που  κανει μια απολυμανση στο δωματιο πριν γαμησω και αστραφτουν ολα οσο για τα σεντονια παντα δικα μου με υποστωμα γιατι ειναι κοστος να κουβαλαω και στρωμα μαζι!!!!

τελικα πληρωνω 20 ευρω το γαμησι και με τα γαμησιατικα μου βγαινει 50 λες να το γυρισω στα στουντιο που ειναι ποιο καθαρα?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............
Μηπως πας και την δικια πορνη εκτος απο τα παραπανω; :uglystupid:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............
Viakal για τον νιπτηρα και το ντους ριχνεις;
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Σας αρεσει να γαματε και να κολλανε τα πσολοχια του καθενος πανω σας ....Εμενα οχι τυποι.....ουτε να πσαχνω για χαρτι και υγρο να πλυθω μετα το γαμησι γιατι μην μου πειτε οτι βρισκεται παντου χαρτι και σαπουνι ? 
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Μια χαρα νοημα βγαινει,εσυ μπορει φυσικα να μην το καταλαβαινεις . :-*
[/quote
Αγαπουλα δεν το καταλαβα σταληθεια ....................Ανταποδιδω τα Φιλακια ............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Καρδουλα  μου δεν το καταλαβα σταληθεια ....................Ανταποδιδω τα Φιλακια ............ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Ας το κανω πιο λιανα τοτενες:Παιρνεις μαζι σου σεντονι,χαρτι ,αντιβακτηριαδιακο σαπουνι.Μονο την κοπελα δεν παιρνεις μαζι σου στο μπουρδελο .


:grin:
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Ας το κανω πιο λιανα τοτενες:Παιρνεις μαζι σου σεντονι,χαρτι ,αντιβακτηριαδιακο σαπουνι.Μονο την κοπελα δεν παιρνεις μαζι σου στο μπουρδελο .


:grin:
Δεν κολλαει ......Μαλακία έγραψες ........Με Αγάπη πάντα.....
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Μπορεις να παρεις και το τροχοσπιτο σου και να την μαμησεις σε δικο σου περιβάλον!!!!!!!!!!
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Μπορεις να παρεις και το τροχοσπιτο σου και να την μαμησεις σε δικο σου περιβάλον!!!!!!!!!!
Καλη ιδεα ...οταν αποκτησω τροχοσπιτο θα το κανω....Αν δειτε σταματημενο κανα τροχοσπιτο σταματημενο στη Φυλης ,δικο μου θαναι...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
ε, φυσικά
και μαξιλαροθήκη και δικό μας προφυλακτικό και σαπούνι να πλυθούμε...
παίζουμε με αυτά τα πράγματα;

πλάκα πλάκα, την επόμενη θα φέρω μαζί μου και το σουπλίν να πλύνω και τα εσώρουχά της για να μυρίζουνε όμορφα την επόμενη φορά....
όχι παίζουμε
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ε, φυσικά
και μαξιλαροθήκη και δικό μας προφυλακτικό και σαπούνι να πλυθούμε...
παίζουμε με αυτά τα πράγματα;

πλάκα πλάκα, την επόμενη θα φέρω μαζί μου και το σουπλίν να πλύνω και τα εσώρουχά της για να μυρίζουνε όμορφα την επόμενη φορά....
όχι παίζουμε
Μην ξεχάσεις να παρεις την απλωστρα και τα δικα σου μανταλάκια!!!!!!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χαχα ωραιος ο φιλος  :cheesy:

Η Κατερινα ειχε πει μια φορα για καποιον πελατη που το εκανε οποτε σιγουρα δεν εισαι ο μονος .
Εγω δε το εχω κανει αλλα το σκεφτηκα :grin:

Καποτε επαιρνα αντισηπτικο χεριων και χαρτομαντιλα μαζι μου  :boobies:
τελικα χαρτομαντηλα δεν χρειαζονται ... αμα δεν εχει χαρτι το πολυ πολυ σκουπιζεσαι απ το σεντονι  :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny:

Καλα κανεις παντως  :dancing: το θεμα ειναι να νοιωθεις εσυ ανετα  ;)

Τι σεντονι εχεις ? ασπρο  η με καρδουλες ?  :think:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
5
Πόντοι
1.396
και μην ξεχασετε,καφετιερα και τοστιερα,ενα καπου-τσινο και ενα τοστακι και συζητησουλα μετα το  :knockinb:,ειναι οτι πρεπη :grin:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom