Νέα

Πως κάνεις καμάκι όταν δεν είσαι εμφανίσιμος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα grasdas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
192
Like
90
Πόντοι
1
Παίδες γεια σας, χρειάζομαι βοήθεια... Πως κάνεις καμάκι όταν δεν είσαι εμφανίσιμος;

Καταρχάς, τι εννοώ "εμφανίσιμος". Από τη μεριά μου (υγιεινή, ντύσιμο κ.λπ.) κάνω ότι καλύτερο μπορώ, επομένως μιλάμε καθαρά για την εμφάνιση που σου έτυχε να κουβαλάς στο μάταιο τούτο κόσμο. Χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου εξαιρετικά άσχημο ξέρω ότι είμαι κάτω του μετρίου. Πολλές φορές "παρέες" με τις οποίες λέγαμε να βγούμε για καμάκι με κάνανε στην άκρη, είτε διακριτικά είτε λέγοντας στη ψύχρα ότι είμαι κάτω του ανεκτού εμφανισιακού επιπέδου και θα τους στραβώσω τις φάσεις.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω καταφέρει να προσεγγίσω πάνω από 50 γυναίκες σε bar/club/παραλίες κ.λπ. Έπαιξα σε διάφορες κατηγορίες, από θεόμουνα μέχρι μπάζα. Δε μου έκατσε τίποτα. Τις προσέγγιζα με όσο πιο πολύ αέρα και αποφασιστικότητα μπορούσα, έπιανα συζήτηση, συνήθως έπαιρνα κανένα τηλ. ή facebook αλλά μέχρι εκεί (προφανώς το κάναν για ευγένεια, για να με ξεφορτωθούν, δε ξέρω). Στη συνέχεια με γράφανε εκεί που δε πιάνει μελάνι.

Και πως είμαι σίγουρος ότι φταίει η εμφάνιση και όχι κάτι άλλο, ο χαρακτήρας ας πούμε... Έχω πειραματιστεί. Έχω μιλήσει με δεκάδες γυναίκες από chat (zoo κλπ) αρκετές ώρες. Τους κρατούσα το ενδιαφέρον με ατάκες, χιούμορ κ.λπ. αλλά όταν ερχόταν η ώρα (πολλές φορές μου ζητούσαν αυτές) να βάλουμε κάμερα ή να ανταλλάξουμε φώτο, παρατηρούσα μια ξινίλα, μια αλλαγή στη συμπεριφορά, μερικές τραγικές με κάναν ακόμα block...

Σε μια κοινωνία που το παν είναι η εμφάνιση, τι μπορεί να κάνει κάποιος που δεν είναι και τόσο προνομιούχος;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.958
Like
9.790
Πόντοι
1.406
-Με ουλτρεξ λουστηκες?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Παίδες γεια σας, χρειάζομαι βοήθεια... Πως κάνεις καμάκι όταν δεν είσαι εμφανίσιμος;

Καταρχάς, τι εννοώ "εμφανίσιμος". Από τη μεριά μου (υγιεινή, ντύσιμο κ.λπ.) κάνω ότι καλύτερο μπορώ, επομένως μιλάμε καθαρά για την εμφάνιση που σου έτυχε να κουβαλάς στο μάταιο τούτο κόσμο. Χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου εξαιρετικά άσχημο ξέρω ότι είμαι κάτω του μετρίου. Πολλές φορές "παρέες" με τις οποίες λέγαμε να βγούμε για καμάκι με κάνανε στην άκρη, είτε διακριτικά είτε λέγοντας στη ψύχρα ότι είμαι κάτω του ανεκτού εμφανισιακού επιπέδου και θα τους στραβώσω τις φάσεις.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω καταφέρει να προσεγγίσω πάνω από 50 γυναίκες σε bar/club/παραλίες κ.λπ. Έπαιξα σε διάφορες κατηγορίες, από θεόμουνα μέχρι μπάζα. Δε μου έκατσε τίποτα. Τις προσέγγιζα με όσο πιο πολύ αέρα και αποφασιστικότητα μπορούσα, έπιανα συζήτηση, συνήθως έπαιρνα κανένα τηλ. ή facebook αλλά μέχρι εκεί (προφανώς το κάναν για ευγένεια, για να με ξεφορτωθούν, δε ξέρω). Στη συνέχεια με γράφανε εκεί που δε πιάνει μελάνι.

Και πως είμαι σίγουρος ότι φταίει η εμφάνιση και όχι κάτι άλλο, ο χαρακτήρας ας πούμε... Έχω πειραματιστεί. Έχω μιλήσει με δεκάδες γυναίκες από chat (zoo κλπ) αρκετές ώρες. Τους κρατούσα το ενδιαφέρον με ατάκες, χιούμορ κ.λπ. αλλά όταν ερχόταν η ώρα (πολλές φορές μου ζητούσαν αυτές) να βάλουμε κάμερα ή να ανταλλάξουμε φώτο, παρατηρούσα μια ξινίλα, μια αλλαγή στη συμπεριφορά, μερικές τραγικές με κάναν ακόμα block...

Σε μια κοινωνία που το παν είναι η εμφάνιση, τι μπορεί να κάνει κάποιος που δεν είναι και τόσο προνομιούχος;

τσατ.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φίλε σε ιερόδουλες πας?
 
OP
OP
G

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
192
Like
90
Πόντοι
1
Παίδες μην ειρωνεύεστε. Και επίσης στόχος είναι να γαμήσω, ωραίο το τσατ αλλά μετά;

Έχω πάει 2 φορές σε πουτάνες και ξενέρωσα. Το κάναν πολύ σαν αγγαρεία και άντε να τελειώνουμε φάση και δε γούσταρα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παίδες γεια σας, χρειάζομαι βοήθεια... Πως κάνεις καμάκι όταν δεν είσαι εμφανίσιμος;

Καταρχάς, τι εννοώ "εμφανίσιμος". Από τη μεριά μου (υγιεινή, ντύσιμο κ.λπ.) κάνω ότι καλύτερο μπορώ, επομένως μιλάμε καθαρά για την εμφάνιση που σου έτυχε να κουβαλάς στο μάταιο τούτο κόσμο. Χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου εξαιρετικά άσχημο ξέρω ότι είμαι κάτω του μετρίου. Πολλές φορές "παρέες" με τις οποίες λέγαμε να βγούμε για καμάκι με κάνανε στην άκρη, είτε διακριτικά είτε λέγοντας στη ψύχρα ότι είμαι κάτω του ανεκτού εμφανισιακού επιπέδου και θα τους στραβώσω τις φάσεις.

Τα τελευταία 2 χρόνια, έχω καταφέρει να προσεγγίσω πάνω από 50 γυναίκες σε bar/club/παραλίες κ.λπ. Έπαιξα σε διάφορες κατηγορίες, από θεόμουνα μέχρι μπάζα. Δε μου έκατσε τίποτα. Τις προσέγγιζα με όσο πιο πολύ αέρα και αποφασιστικότητα μπορούσα, έπιανα συζήτηση, συνήθως έπαιρνα κανένα τηλ. ή facebook αλλά μέχρι εκεί (προφανώς το κάναν για ευγένεια, για να με ξεφορτωθούν, δε ξέρω). Στη συνέχεια με γράφανε εκεί που δε πιάνει μελάνι.

Και πως είμαι σίγουρος ότι φταίει η εμφάνιση και όχι κάτι άλλο, ο χαρακτήρας ας πούμε... Έχω πειραματιστεί. Έχω μιλήσει με δεκάδες γυναίκες από chat (zoo κλπ) αρκετές ώρες. Τους κρατούσα το ενδιαφέρον με ατάκες, χιούμορ κ.λπ. αλλά όταν ερχόταν η ώρα (πολλές φορές μου ζητούσαν αυτές) να βάλουμε κάμερα ή να ανταλλάξουμε φώτο, παρατηρούσα μια ξινίλα, μια αλλαγή στη συμπεριφορά, μερικές τραγικές με κάναν ακόμα block...

Σε μια κοινωνία που το παν είναι η εμφάνιση, τι μπορεί να κάνει κάποιος που δεν είναι και τόσο προνομιούχος;
τυπε γιατι δεν το γυρνας μονο στον πληρωμενο ερωτα?
τι θες να φορτωθεις μια ελλεεινιδα με ξινσμενα μουτρα?
εδω εμεις που ειμαστε και ομορφοπαιδα ξηγιομαστε ετσι
να κοιτα φωτο μου
ugly.jpg
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
τυπε κι εγω που ειμαι κουκλακι ζωγραφιστο τ @@ μου παιρνω :grin:

επισης μαθε να τρολαρεις :birdman:
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
μωρο σημασια δεν εχει η εξωτερικη εμφανιση
σημασια εχουν τα λεφτα αισθηματα
τι αυτοκινητο οδηγας?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Παίδες μην ειρωνεύεστε. Και επίσης στόχος είναι να γαμήσω, ωραίο το τσατ αλλά μετά;

Έχω πάει 2 φορές σε πουτάνες και ξενέρωσα. Το κάναν πολύ σαν αγγαρεία και άντε να τελειώνουμε φάση και δε γούσταρα...
γιατι δεν πηγες στις καταλληλες τυπε
γιαυτο
καλα χαθηκε ο κοσμος πριν πας να μπεις εδω και να ανοιξεις ενα θρεντ ωστε να σου πουμε
και εμεις τι ρολο βαραμε εδω στο φιναλε :grin:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.958
Like
9.790
Πόντοι
1.406
Παίδες μην ειρωνεύεστε. Και επίσης στόχος είναι να γαμήσω, ωραίο το τσατ αλλά μετά;

Έχω πάει 2 φορές σε πουτάνες και ξενέρωσα. Το κάναν πολύ σαν αγγαρεία και άντε να τελειώνουμε φάση και δε γούσταρα...
ρε συ μην τρελενεσε,θα πουμε και καμια ξυπναδα να κοτσαρουμε διπλα το ιμοτικον :2funny:,θα πεις και συ τον πονακο σου σαββατοβραδο για τις γκομενες,θα μπουνε και τιποτα υπερ-γαμιαδες ερωτυλοι του μπου να σε ορμηνεψουν,με αυτα και κεινα θα βγει το βραδυ,μη μασας!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
γιατι δεν πηγες στις καταλληλες τυπε
γιαυτο
καλα χαθηκε ο κοσμος πριν πας να μπεις εδω και να ανοιξεις ενα θρεντ ωστε να σου πουμε
και εμεις τι ρολο βαραμε εδω στο φιναλε :grin:

τυπε μας ριχνουν προσβλητικα ακυρωτικα, πρεπει να καταργηθει η συμβουλευτικη υπηρεσια
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.370
Κριτικές
31
Like
12.087
Πόντοι
5.097
το παν στο καμακι ειναι να βγαινεις με ασχημοτερους απο σενα,ετσι ωστε να αναδυκνειεται η δικια σου γοητεια
ποτε θα βγουμε ρε μεγαλε για καμακι :sunglasses:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
πρώτα απ όλα τι ηλικία έχεις;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε μας ριχνουν προσβλητικα ακυρωτικα, πρεπει να καταργηθει η συμβουλευτικη υπηρεσια
τυπε ειναι 2ο κρουσμα σε λιγες μονο μερες
μετα τον τυπο που ειχε το θρασος να παει πρωτα στον γιατρο και μετα να ζητησει συμβουλες για τον προβλημα του εδω :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom