Νέα

< Θεσσαλονίκη > 2011 Ποιά σας τα έφαγε φέτος ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γεια σας Καρντασια ... ηρθε η ωρα ...
Η ωρα που δε θελεις να μετρησεις ποσα λειπουν
Η ωρα που σε κανει να αισθανεσαι λιγο μαλακας
...η ωρα της αληθειας δηλαδι ... Παμε

Μια χρονια ακομη φευγει σε λιγες ωρες , ας κανουμε εναν ακομη απολογισμο
οικονομικου χαρακτηρα αυτη τη φορα , απ αυτους που δε χωρανε συναισθηματισμοι
οι αριθμοι ειναι αριθμοι ...

Για να δουμε ποια ηταν αυτη που μας αδειασε τις τσεπες φετος  
Ποσες φορες πηγαμε ? Ποσα της ακουμπησαμε ?...
Για να δουμε ποια ειναι η ποιο "πλουσια"
Για να δουμε ποια χρωσταει ποιο πολλα σην εφορια

Ελατε μη ντρεπεστε , τελευταια ολοι στα στανταρακια το χουμε ριξει ...


ΥΓ
Το παρον θεμα θα αποσταλει στο υπουργειο οικονομικων
Τα εξοδα που θα δηλωθουν θα μετρησουν υπερ του φορολογουμενου
Και τα εσοδα επισης , οποτε κοριτσια ...  :birdman:


Επιστρεφω με το τιμολογιο μου  :rockon:



Υγ2
Οι εκτος Θεσσαλονικης στο βαθος δεξια θα βρουν αλλο θεματακι ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
2011...
52 Βδομαδες
365 Μερες
8760 Ωρες
1 Αρχειο Excel
1 εκατομυριο κουτακια
15 Κοπελες
27 επισκεψεις
1760 Ευρα  :S

1760 Ευρα τα οποια μοιραστηκαν στις...



Κατανομη Ανα Οικο ...


Καμποσα ε ?
Για να δουμε και το ποθεν εσχες ...

52 βδομαδες  χ 40 γιουρια που καπνιζαμε = 2080 €
2080 που δε καπνισαμε - 1760 που γαμησαμε  = 320 € ρεστα  :dancing:

[size=60pt]ΕΞΟΦΛΗΘΕΙ [/size]

 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
με τρομαζεις Τζο....εχεις παρε δωσε με την Σδοε  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
με τρομαζεις Τζο....εχεις παρε δωσε με την Σδοε  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Οχι  . Απλα καποια στιμγη τα σημειωσα ,οσο τα θυμομουν, και απο τοτε  συμπληρωνω το εξελ μου  :dancing:
Αντε πανε στο Αθηναικο θεμα να κανεις δηλωση σαν καλος αυτόχθων πολιττης  :sunglasses:

Παω να βγαλω "ΖΗΤΑ" τωρα ... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να το και το Ζητα ...
Συγκεντρωτικα 10-11





Χαρηκα και γω λεω περισεψαν 300 ευρα αλλα μπααα
τα χρωστουσα τελικα στα περσινα ... γαμω τα χρεη μου  >:(


Μακαρι το 12 να (εχουμε να ) φαμε ποιο πολλα  :rockon:
αλλα δε το βλεπω .... :-
Τεςπα Καλη χρονια να εχουμε  :tits2:



Αντε Αλ πατσινος με το μπακαλοτεφτερο σου , αντε να σε δω  :cheesy:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ροζ λογαριασμός έτους 2010-2011

Καλή χρονιά σε όλους τους πουτανιάρηδες !

Εύχομαι Υγεία και δουλειά σε όλους το 2012.




 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καταρχας διαφωνω με τον τιτλο γιατι καμια δεν θεωρω οτι μου τα εφαγε καθοτι
α)δεν ειμαστε καψουροαγαπουληδες σαν τον θεματοθετη  :birdman: αλλα ρεαλιστες χαρνταφακερς.....ινδαλμα μας ειναι ο τζοκεριξ και ο παιχτουρας μεγαλη η χαρη του(σταυροκοπημα εδω)
β)το πηδημα σε μπουρδελο ειναι μια τιμια προσυμφωνημενη συναλλαγη σε αντιθεση με τις επαφες με ελλεηνιδες που μονο σκοπο εχουν να σου φανε λεφτα και στο τελος μπορει και να μην γαμησεις κιολας.... :grin: :grin:

το 2011 ειχα πληθωρα απο μοναδικες καταθεσεις και μονο τρια κοριτσια ειχαν την τιμη να γευτουν δις το γυμνο κορμι μου δλδ η χριστινα ,η μαρια η τσεχα και η αντζελικα.....αρα αυτες μου τα φαγαν κατα μια εννοια....

η ακριβοτερη καταθεση μου στην σαλονικη εγινε στην κουμπαρα εμμανουελα θαρρω για τζακουζι και πρωκτικο μαζι γυρω στα 120 ευρω αν θυμαμαι καλα...
η χριστινα μου φαγε ενα κατοσταρικο για πρωκτικο και 69
οι υπολοιπες κυμανθηκαν στα γνωστα ποσα 60-70-80 αναλογα τα γουστα για 69 ή και γυμνο....μερικες τιμηθηκαν και μονο στο απλο.......


το ποστ ειναι χιουμοριστικο και ελπιζω να εκληφθει και ετσι απο τον καψουροαγαπουλη της αξιωματικης αντιπολιτευσης... :birdman:


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΑΝΑΤΑΣΗ .......
:rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Επειδη δεν κραταω ημερολογιο βαση των κριτικων μου εκατσα και τα υπολογισα...
Λοιπον φετος ειχα 41 καταθεσεις σε 31 κοπελες στην θεσσαλονικη επησης δεν θυμαμαι το κοστος της καθε συναντησης και βαζω 40€ για την καθε συναντηση αλλου μπορει να εδωσα 30€ αλλου μπορει να πηρα κανα ισπανικο κανα σεξσοου, που να θυμαμαι ο καψερος.!!  :2funny: οποτε εχουμε κοστος 1680€ για θεσσαλονικη, ακομα στην Αθηνα ειχα 7 καταθεσεις με κοστος 350€, Κοζανη 2 καταθεσεις 80€, Γιαννιτσα 1 καταθεση 40€, Λαρισα 1 καταθεση 40€, και εχουμε ολικο συνολο 2190€ ενδεικτικο παντα με αποκληση προς τα επανω κανα 300€ χωρις να υπολογισω τα εξοδα μετακινησης για τα εκτος εδρας...αρα μεσα μπηκαμε και φετος.!! 
αρα εχουμε 510€ που φυγανε εκτος θεσσαλονικης, για του χρονου βγαζω προυπολογισμο στα 1000€ για τα κοριτσια και βλεπουμε... :grin:

απο αυτα τα λεφτα τα ποιο πολλα τα πηρε η Χριστινα η ρουμανα 3 φορες με 120€ και απο 2 καταθεσεις με 80€ στην Βερονικα, Σαρα, Μαρια, Λαουρα οριτζιναλ, Εμμα, Λιλη, Καντυ, και Κατερινα η βυζαρου...οι υπολοιπες απο μια φορα...

Σαν μαγαζια τωρα εχουμε και λεμε....

Α.Γεωργιου 34 320€, 26ης 35Α 200€, Κοροβαγκου, Προμηθεους 19 και κατεχακη 13 απο 120€, Φριξου 9, Κωλετη, Α.Γεωργιου 4, Προμηθεους 25, Σαμφως 8, Προμηθεους 14 απο 80€, Κεφαληνιας, Φριξου 15, Ν.Ουρανου 26, Σαμφως 5, Προμηθεους 11, Μαντζαρου 14, Σαμφως 20 και Τανταλου 14 απο 40€


Αντε και του χρονου... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καραμαν η αννουλα πρεπει λοιπον νομιζω να την στησει εκεινη την μπασκετα και μια πλακετα απο κατω gl και καραμαν μεγαλοι χορηγοι..... :grin:


[move]
χρονια πολλα
[/move]
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
εμενα η εφορια!!! :s&m_1:  μιλαμε για μεγαλη πουτανα!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Είναι καλό να κάνεις ανασκόπηση των πεπραγμένων σου γιατί καμιά φορά εκπλήσσεσαι ακόμη και ο ίδιος από αυτά που έχεις κάνει.

Παίρνοντας λοιπόν το ημερολόγιο των κριτικών, κάθισα και μέτρησα μία μία όλες μου τις καταθέσεις που έκανα μέσα στο 2011.

Έχουμε λοιπόν, 81 καταθέσεις, που όλες τους ακολουθούνται και από την σχετική κριτική. Οι κοπέλες ήταν 51 διαφορετικές και αυτές στις οποίες γίνανε οι επαναλήψεις είναι κατά σειρά.

1. Λούση,    6 επισκέψεις
2. Βίκυ.hu,  5 επισκέψεις
3. Μάρα,      5 επισκέψεις
4. Κάντυ,    4 επισκέψεις
5. Εβελίνα,  3 επισκέψεις

Από 2 επισκέψεις είχα σε Έφη, Λάρα, Αντρέ, Μαρία.cz, Μέρτσυ, Δανάη, Μαρτίνα, Λάουρα, Μαίρη, Πετρούλα, Ρωξάνη και Σουζάνα.hu.

Και τέλος από μία επίσκεψη είχα στις Χριστίνα.de, Σούζαν, Σιμόνα, Μιραμπέλα, Χριστίνα.ro, Εμμανουέλα, Ρεμπέκα, Σαμπρίνα.ro, Νταϊάννα, Μιρέλα.mont, Ντίνα, Αλίσια, Μιρέλα.ro, Σαμπρίνα.ua, Μαντελάϊν, Έλενα, Κατερίνα, Τζέσικα, Αντριάννα.com, Κάρλα.it, Ειρήνη, Νικόλ, Μάγια, Κάρλα.ro, Αλεξία, Κάρμεν.ro, Ντέσυ, Λάουρα.hu.kzn, Τζέσικα.ru.es.kzn, Αντζη, Μίσελ, Τζούλη, Έμμα, Ιονέλα.

Τα καταστήματα που επισκέφθηκα ήταν  όλα ανεξαιρέτως του Βαρδάρη και όλα της περιφέρειας εκτός από τα, Αδρ.Γεωργίου 4, και από τα φρέσκα Κεφαλληνίας και 26ης Οκτ. 52,  Μαντζάρου 1, Ανδρ. Γεωργίου 16. Επίσης δεν έχω επισκεφθεί ακόμη το καινούργιο της Φρίξου 15. ‘Έχω όμως επισκεφθεί τα δίδυμα της Κοζάνης.

Από μνήμης και μόνο, αγαπημένα μου καταστήματα ήταν το Λαφάμ και το Τσίρκο όπου μάλλον σε αυτά πρέπει να έχω κάνει στις περισσότερες επισκέψεις.

Ένα άλλο στατιστικό στοιχείο είναι ότι από την αρχή της χρονιάς έως και τις 10/4 δεν είχα επισκεφθεί την ίδια κοπέλα. Εκείνη τη μέρα έσπασε το σερί για χάρη της πιπινοβίκυς, δίνοντας της την δεύτερη ευκαιρία, που όμως δεν το μετάνιωσα.

Επίσης από τις 51 διαφορετικές κοπέλες που επισκέφθηκα το 2011, μόνο τις 8 από αυτές είχα επισκεφθεί και παλιότερα και αυτές ήταν οι, Εβελίνα, Έφη, Δανάη, Μαρτίνα, Μαίρη, Ρεμπέκα, Σαμπρίνα.ue, και Αλεξία. 

Στα οικονομικά στην αρχή της χρονιάς ήταν στα 40αρια και 50αρια κάθε επίσκεψη, στο δεύτερο εξάμηνο όμως ελέω κρίσης έπεσα στα 30αρια και τα 40αρια. Μία και μόνο φορά είχα δώσει ένα ακάποτο τελειωτικό στην Μέρτσυ στο όποίο και μου τα ρούφηξε όλα και είχα δώσει 80 ευρώ. Αυτό ήταν και το ακριβότερο γαμήσι του 2011 και συνέβη τα χαράματα  της 14ης Μαρτίου 2011. Ωραία γούστα.

Για τη επόμενη χρονιά λόγω οικονομικής κρίσης το budget θα είναι περιορισμένο οπότε και οι επισκέψεις θα μειωθούν εκτιμώντας ότι το νούμερο θα πέσει γύρω στις 60 με 65 και κυρίως σε πολύ απλά προγράμματα των 30 ευρώ.
Επίσης στοχεύω το πρώτο τουλάχιστον τρίμηνο να επισκεφθώ μόνον κοπέλες που δεν έχω ξαναεπισκεφθεί και ούτε να κάνω κάποια επανάληψη. Θα δούμε όμως.

Καλή Χρονιά να έχουμε όλοι μας, γεροί να είμαστε. :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
καραμαν η αννουλα πρεπει λοιπον νομιζω να την στησει εκεινη την μπασκετα και μια πλακετα απο κατω gl και καραμαν μεγαλοι χορηγοι..... :grin:


[move]
χρονια πολλα
[/move]

Ενισταμαι! Διεκδικω θεση στην πλακετα!
3*120 στην Σιμονα + 40 χθες στην καινουρια = 400

Αννουλα, εκεινο το δωρακι που λεγαμε?

Τα πιο πολλα παντως μου τα εφαγε η Τζοαννα, με δευτερη την Καντυ.
Περισσοτερες λεπτομερειες εμπιπτουν σε φορολογικο απορητο, η σε απωλεια δεδομενων  ;)

 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Ενισταμαι! Διεκδικω θεση στην πλακετα!
3*120 στην Σιμονα + 40 χθες στην καινουρια = 400

Αννουλα, εκεινο το δωρακι που λεγαμε?

Τα πιο πολλα παντως μου τα εφαγε η Τζοαννα, με δευτερη την Καντυ.
Περισσοτερες λεπτομερειες εμπιπτουν σε φορολογικο απορητο, η σε απωλεια δεδομενων  ;)

αυτη η τζοανα που χαθηκε καιρο εχω να την πετυχω καπου




 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καραμαν η αννουλα πρεπει λοιπον νομιζω να την στησει εκεινη την μπασκετα και μια πλακετα απο κατω gl και καραμαν μεγαλοι χορηγοι..... :grin:

Ενισταμαι! Διεκδικω θεση στην πλακετα!
3*120 στην Σιμονα + 40 χθες στην καινουρια = 400
Αννουλα, εκεινο το δωρακι που λεγαμε?

Ουτε και οι τρεις μαζι δε με φτανετε  :2funny:
Χορηγοι τις δεκαρας  :thefinge:



Ααα εσαι εισαι μεγαλος κολυμβητης βλεπω  :cheesy:


Παντως και γω θελω δωρακι γιατι το Λαφαμ βγηκε τριτο σε καταθεσεις
αν λαβεις υποψιν δε οτι το δευτερο κοροβαγκου ειναι αδελφακι της βιλας
Τοτε ειναι δευτερο το Λαφαμ  :dancing: Θελω δωρο  :dancing:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Είναι καλό να κάνεις ανασκόπηση των πεπραγμένων σου γιατί καμιά φορά εκπλήσσεσαι ακόμη και ο ίδιος από αυτά που έχεις κάνει.
Έχουμε λοιπόν, 81 καταθέσεις, που όλες τους ακολουθούνται και από την σχετική κριτική. Οι κοπέλες ήταν  και αυτές στις οποίες γίνανε οι επαναλήψεις είναι κατά σειρά.

81 Καταθεσεις  :o
51 διαφορετικές  :o

Παντα τετοια  :rockon: Αξιος ο επομενος προεδρος  :rockon: :rockon: :rockon:
Συνολικο ποσο δεν ειδα .. φοβασαι να κανεις την προσθεση ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ροζ λογαριασμός έτους 2010-2011

Καλή χρονιά σε όλους τους πουτανιάρηδες !

Εύχομαι Υγεία και δουλειά σε όλους το 2012.

:rockon: :rockon: :rockon:
Ωραιος , και με τιμολογιο  :rockon:

η Εφη ε ? ... κατσε τωρα που θα παω θα της ζητησω το ΦΠΑ  :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
81 Καταθεσεις  :o
51 διαφορετικές  :o

Παντα τετοια  :rockon: Αξιος ο επομενος προεδρος  :rockon: :rockon: :rockon:
Συνολικο ποσο δεν ειδα .. φοβασαι να κανεις την προσθεση ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν φοβάμαι και ορίστε και το συνολικό ποσό αναλυτικά και ανά επίσκεψη και με γράφημα. :grin: :grin: :grin:





Και λίγες διευκρινήσεις.

Το 80αρι πήγε στην Μέρτσυ για γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στο στόμα…χαλάλι. :rockon:
Το 60αρι πήγε στην καυλοσαμπρίνα, λίγο πριν εγκαταλείψει….στο καλό. :S
Τα έξι, 50ρικα πήγαν σε Εβελίνα (1η φορά), :rockon: Εμμανουέλλα.cy, :rockon: Χριστίνα.ro, :rockon: Αντρέ, :rockon: Μαρία.sk :P και Candy (1η φορά) :-.
Τα 30αρια και τα 40ρια αποτελούν την συντριπτική πλειοψηφία με 71 φορές.
Τέλος καλά διαβάσατε, 20ρικα χωρίς να έχω πάει στη Φυλής, τα δύο 20σάρικα  πήγαν στην Λούση, στην προσφορά του λαφάμ την οποία κέρδισα 2 φορές. Για όσους δεν θυμούνται ήταν στις 3 επισκέψεις η τέταρτη -50%. Και αυτό που αξίζει να αναφερθεί ήταν ότι την πρώτη φορά που την συνάντησα πέρασα με 20αρικο, και το σέρβις ήταν κατά πολύ ανώτερο με αυτό της Σαμπρίνας που την είχα σκάσει τα 60. Για να καταλάβετε όλοι σας για τι χρυσό κορίτσι μιλάμε. Αυτή είναι η Λούση. :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αα στον λογιστη ησουν μαγκακο γιαυτο αργησες  :grin:


θα τα θυμοσουν αν δε τα εγραφες ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
αα στον λογιστη ησουν μαγκακο γιαυτο αργησες  :grin:


θα τα θυμοσουν αν δε τα εγραφες ?  :think:

Και φυσικά δεν θα τα θυμόμουν, :cheesy: ας είναι καλά το ημερολόγιο των κριτικών που σε συνδιασμό με το τεφτέρι των οικονομικών που κρατώ ανά μήνα (excel), με βοήθησαν να βγάλω άκρη. :grin:

Πάντως σκαλίζοντας τις κριτικές είναι εντυπωσιακό το πόσα πράγματα θα μου είχαν ξεφύγει αν δεν τα είχα γράψει, χωρίς πλάκα ειδικά αν μια κριτική μου είναι και λίγο μακρινή την συμβουλεύομαι πριν κάνω την επανάληψη. :grin: :grin: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom