Νέα

Χίος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στη Χίο παίζουν μπουρδέλα;Έχει πολύ στρατό..
 

ρες

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
2 αλλα μαπα.στον πρωτο πεζοδρομο αριστερα στην απλωταρια.
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ λέω να προσέχεις ΚΑΙ τις καθημερινές στα κωλόμπαρα γιατί θα πέφτεις συνέχεια σε λοχαγούς/διοικητές κτλ.  Εκτός και αν πάρεις καμιά διανυκτέρευση (χλωμοοο αλλά λέμε). Ε,τι.  1το βράδυ να βλεπεις φάτσα κάρτα τον αρχιλοχία σου; (Κοπανατζηηηη)
Χμμμ Πασαρέλα το λέγανε εκείνο ρε παιδιά;;Το γνωστοοο!!!
(Πάντα σε ρουφιάνους πέφταμε γκρρ)
α!
Επίσης θυμάμαι ότι σε έναν δρόμο πάνω απο την απλωταριά είχε ένα μπουρδελάκι,αλλά εντελώς μάπα πριν 4-5χρόνια όλα αυτά.
Α! Σε ποιο στρατόπεδο είσαι;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ως χιωτισσα ξερω οτι υπαρχει η Τζινα η οποια ηταν πανω απο το Key Food........αυτο ξερω ως μπουρδελο.......κριτικη δεν μπορω να κανω παντως ειναι πολυ γνωστη.......απο μπαρακια ξερω αυτο που ειναι απεναντι απο το ξενοδοχειο Diana και το χειμερινο σινεμα το οποιο δε θυμαμαι πως το λενε οπως και ενα αλλο που νομιζω το λενε Νυχτοπουλι ή καπως ετσι τελος παντων.........πολλα μπαρακια famous εχει στα αρμολια........περισσοτερα δε γνωριζω...... :)
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
και εγω απο Χιο. Στο τζινας παιζει και πιπα στο Παταρι με εξοδα γυρω στα 150 ευρω στα ποτα.
Υπαρχει και το Ελιτε εκει απεναντι απο το Διανα χοτελ με αξιολογες παρουσιες αλλα θελει επισκεψεις και χρηματα.
Υπαρχει το Καστρο ενα στριπ μπαρ της κακιας ωρας αλλα παιζουν κλαρινα στο πριβε.
Μπουρδελλα δυο τρια αλλα τις κακιας ωρας.
Αυτα για Χιο 
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
και εγω απο Χιο. Στο τζινας παιζει και πιπα στο Παταρι με εξοδα γυρω στα 150 ευρω στα ποτα.
Υπαρχει και το Ελιτε εκει απεναντι απο το Διανα χοτελ με αξιολογες παρουσιες αλλα θελει επισκεψεις και χρηματα.
Υπαρχει το Καστρο ενα στριπ μπαρ της κακιας ωρας αλλα παιζουν κλαρινα στο πριβε.
Μπουρδελλα δυο τρια αλλα τις κακιας ωρας.
Αυτα για Χιο 


α μπραβο........το ελιτ προσπαθουσα να θυμηθω και το καστρο........στη χιο βασικα δε χρειαζονται τα μπουρδελα........τοσες παντρεμενες υπαρχουν και τους τρωνε τη δουλεια..........γεγονος αυτο.....αρκει να δικτυωθεις.....εχουν δει τα ματια μου εκει.....λολολ........θαβω και το νησι μου τωρα αλλα τι να κανουμε γεγονοτα ειναι αυτα........υποθετω συμβαινουν σε ολα τα νησια με αντρες ναυτικους.......
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Επισης υπαρχει και ο Στελιος στη πλατεια χααχαχχααχαχχααχαχαχαχχααχ
ΟΥΡΓΙΟΙ ΞΙΚΗΔΕΣ
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Επισης υπαρχει και ο Στελιος στη πλατεια χααχαχχααχαχχααχαχαχαχχααχ
ΟΥΡΓΙΟΙ ΞΙΚΗΔΕΣ

Υποψιάζομαι οτι ο στρατός σου έχει δημιουργήσει κάποια απέχθεια για την Χίο ???

8 μήνες έπηξα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Ντιάνα και Νυχτοπούλι και λοιπές μαλακίες την εποχή που ήμουνα εγώ ήταν για τον πούτσο τελείως. Υπήρχανε μόνο για να τρώνε τα λεφτά απο τα φαντάρια. Πιστεύω οτι ούτε σήμερα έχουν αλλάξει τα πράγματα.

Για μπουρδέλο την βγάζαμε στην Απλωταρίας κοντά στην λαχαναγορά. Σε ένα που ανέβαινες στον πρώτο όροφο μιας μονοκατοικίας. Πρέπει να υπάρχει ακόμα. Οι πουτάνες που έβρισκες εκεί ήταν αυτές που είχαν πάρει σύνταξη και δεν τις γαμούσε πια κανένας στα μέρη τους.

Μακρυά απο όλους αυτούς τους μαλάκες. Υπομονή στην άδεια και βούρ στην Φυλής.

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αιωνοβια η στελλαρα............χαχαχααχαχα........αγορακια προσοχη και τοιχο τοιχο οταν κυκλοφορειτε στα δημοσια ουρητηρια.........
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Μαυρα χαλια..κι εγω εκει ημουνα..παρακμιακη κατασταση ..νυχτοπουλια και αηδιες..μιση φορα μπηκα..
αληθεια αυτη η ξανθια με τα τεραστια μπαλκονια υπαρχει ακομα στο ρεμετζο?η μετροπολις...δεν θυμαμαι και καλα..
 

Guss83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χάλια η κατάσταση στη Χίο.........
Πάντως, απ' ότι ξέρω παιζόταν κατάσταση και με φοιτήτριες... Τουλάχιστον πριν από 2 χρόνια... Δεν ξέρω τί γίνεται τώρα!

Ήξερα συγκεκριμένα για μια φοιτήτρια... Όπως επίσης και για ένα ξενοδοχείο που βρίσκεται απέναντι από το Χανδρής και ακουγόταν πως έκανε τέτοιο παιχνίδι...

Αυτά..............
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
5 μήνες στην ουργία, στην πόλη (στρατηγείο), το 2000.

Μαύρο χάλι, τι φοιτήτριες και παντρεμένες μου λέτε.

Οι ξεχασμένες και ερημωμένες πόλεις του far west έχουν πιο πολύ "ζωή" από την oυργία.

Χάλια...τι μου το θυμίσατε αυτό τώρα?
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πέρασα τέλεια!!!! 9 μήνες στις Οινούσσες!!!
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
οινουσσες ,ε?στην μεθ ησουνα εσυ..ενα φιλαρακι το 2001 που ηταν εκει γυρισε σχεδον τρελος..παντως οσο παιχνιδι γινοταν στις οινουσσες αλλο τοσο γινοταν και στην χιο..δεν ασχολουνταν με φανταρους οι φοιτητριες..ασε που δεν τις εβλεπες πουθενα..
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
898
Πόντοι
6.810
οινουσσες ,ε?στην μεθ ησουνα εσυ..ενα φιλαρακι το 2001 που ηταν εκει γυρισε σχεδον τρελος..παντως οσο παιχνιδι γινοταν στις οινουσσες αλλο τοσο γινοταν και στην χιο..δεν ασχολουνταν με φανταρους οι φοιτητριες..ασε που δεν τις εβλεπες πουθενα..
Καλώς ή κακώς ήμουν 18 μήνες στη Χίο για να κάνω το μεταπτυχιακό μου. Όσοι θέλουν να μπουν στον φοιτητόκοσμο της Χίου έπρεπε κάποιος να τον βάλει σε αυτές τις παρέες. Πάντως πολύ χάλια το παιχνίδι στο νησί!!!!
 

poutis

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και στις σευχελες αν πας φανταρος δεν θα σ αρεσει.η χιος σας φταιει?ο στρατος.νησι ειναι αν βγεις μεχρι τις 12 καθημερινη χειμωνα λογικο ειναι οτι θα παρεις τ α...........ιδια σου.στην αθηνα απογευματα κουτουλατε στα μουνια?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
και στις σευχελες αν πας φανταρος δεν θα σ αρεσει.η χιος σας φταιει?ο στρατος.νησι ειναι αν βγεις μεχρι τις 12 καθημερινη χειμωνα λογικο ειναι οτι θα παρεις τ α...........ιδια σου.στην αθηνα απογευματα κουτουλατε στα μουνια?

Ναι.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στη χιο ρε παιδια κανα μπουρδελακι? Εκτος απο το μεγαλυτερο την 96 ΕΑΡΜΕΘ δηλαδη. Εχω μεινει μαλάκας απο αυτα που βλεπω. Απο τουριστριες εστω?
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
κατω στο λιμανι εχει δυο τρια θα τα βρεις ευκολα στο πεζοδρομο κοντα στην περαντζαδα.ημουν φανταρος εκει.αν και δεν νομιζω να βρεις κατι καλο.τοτε που ημουν εγω δεν ειχε κατι αλλο
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
οπως κατεβαινεις την απλωταρια προς το λιμανι , προς το τελος δεξια σε κατι στενα , ειναι 2 της κακιας ωρας ομως . Αλλιως ειναι ενα κολομπαρο το καστρο αν θυμαμαι καλα , λιγο πιο πανω απο την ταξιαρχια , αστα να πανε κσι ενα αλλο κολομπαρο ελιτ λεγοταν αν θυμαμαι καλα!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom