Νέα

θα αναφερατε σε γκομενα που θα ενδιαφεροταν για εσας οτι γαματε επι πληρωμη?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sebastian2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
μιλαμε παντα για μια κοπελα η οποια θα ενδιαφεροταν πραγματικα για εσας με ανοιχτο το ενδεχομενο να δημιουργηθει μια σχεση ας πουμε σε καποιο ραντεβου η κατι σχετικο επειτα απο μια γνωριμια πχ θα εισασταν απολυτα ειλικρινης μαζι της αν σας το ζητουσε η θα αποφευγατε να αναφερετε κατι τετοιο και γιατι? ακομα θα της το λεγατε εσεις ο ιδιος χωρις να σας εχει ρωτησει η ιδια και ως πιο σημειο θα φτανατε προκειμενου να υπερασπιστειτε τον ιδιο σας τον εαυτο η και τα ιδια τα πιστευω σας? η ερωτηση ειναι περισσοτερο υποθετικη αλλα με εχει απασχολησει αρκετες φορες τον τελευταιο καιρο και θα ηθελα και την αποψη αν γινεται και των γυναικων του σαιτ πως θα εβλεπαν οι ιδιες εναν τετοιο αντρα αν αισθανοταν παντοτε κατι για αυτον η τον εβλεπαν λιγο διαφορετικα απο τους αλλους;) αααααα! και οχι σπαμαρισμα εεεεεε! :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
εννοεις να της πεις οτι γαμας πουτανες? η οτι θες να την πληρωσεις για να την γαμησεις ??    :huh: :huh:

νομιζω οτι και τα δυο ειναι ακυρα να τα πεις σε μια γυναικα καψουρα , οσο απελευθερωμενη και να ειναι ....
 
OP
OP
S

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
ειπα εγω οτι θελω να την γαμησω με λεφτα η κατι τετοιο? :think: :think: εννοω απλα να κανεις ας πουμε καποια γνωριμια και να ανοιχτεις στην γκομενα τοσο δυσκολο ειναι? :idiot: :idiot: αλλα να ενδιαφερεται και αυτη ομως να μην ειναι δηλαδη καποια που της επεσε το εισητηριο μεσα στο λεωφορειο και απλα της χτυπησες απαλα την πλατη για να της το δωσεις πισω :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
91
Like
2.596
Πόντοι
4.257
Επειδή έχω εμπειρία στο σχετικό θέμα, καλό θα είναι να μην ξέρει τπτ. Όσο πιο λίγα ξέρουν οι γυναίκες τόσο καλύτερα. Δεν ξέρεις ποτέ τι σου ξημερώνει. Με την κοπέλα μου τώρα δεν ξέρει τπτ για το παρελθόν μου, και να φανταστείς όταν πάμε για ποτό καμιά φορά στο Γκάζι με ρωτάει τι είναι όλες αυτές οι ταμπέλες που λένε στούντιο, και εγώ το παίζω κινέζος.  :2funny: :2funny:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή έχω εμπειρία στο σχετικό θέμα, καλό θα είναι να μην ξέρει τπτ. Όσο πιο λίγα ξέρουν οι γυναίκες τόσο καλύτερα. Δεν ξέρεις ποτέ τι σου ξημερώνει. Με την κοπέλα μου τώρα δεν ξέρει τπτ για το παρελθόν μου, και να φανταστείς όταν πάμε για ποτό καμιά φορά στο Γκάζι με ρωτάει τι είναι όλες αυτές οι ταμπέλες που λένε στούντιο, και εγώ το παίζω κινέζος.  :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Για το οτι πηγαινα παλια φυσικα και θα το ελεγα αλλοιως θα με παρεξηγησει.Για τωρα φυσικα και δεν το λεω.
 

FeloN

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
623
Like
0
Πόντοι
6
εγώ θα της πρότεινα μπουρδελότσαρκα...για να την μυήσω...

και που ξέρεις...μπορεί να την έβλεπα και P.I.M.P μετά...να έβγαζα κανένα χαρτζηλίκι...

:rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Πάντα σε όλες τις σχέσεις μου το έχω αναφέρει δεν είναι κάτι κακό,και δεν είχα ποτέ πρόβλημα επι αυτού.
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
....οσα ξερει η γκομενα για το (βρομικο) παρελθον σου τοσο το καλυτερο.βεβεα δεν μπορεις να κανεις και την παρθενα, για αυτο οτι πεις πρεπει να ειναι στα πλαισια του αποδεκτου-φυσιολογικου....αυτο λεει η εμπειρια μου....
 

someguy100

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φυσικά και καλύτερα να μην ξέρει τίποτα, κάποιες φορές που το συζήτησα με σχέσεις μου ( και μιλάμε με γκομενες ξένες πολύ ποιο ανοιχτομυαλες απο τις Ελληνίδες ) καμία δεν χάρηκε.
Και να σου πω και κάτι ακόμα, μετά η τυπισσα μπορεί να νομίζει ότι έχεις κολησει και τίποτα και μετα μόνο χασουρα θα έχεις στο τι θα κανείς μαζί της και πως.
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
νομιζω ειναι ενας συνδιασμος του τι ανθρωπος ειναι η κοπελα και βεβαια πια ειναι και η σχεση μεταξυ των 2 (σας).
εαν υπαρχει γενικα μια απελευθερωση (με την καλη εννοια παντα) και υπαρχει ειλικρινια δεν νομιζω οτι ειναι κακο.
εαν ομως απο την μερια του ανδρα ειναι καποιος οπου του αρεσει να κρύβετε και να το παιζει μια ετσι και μια αλλιώς (εννοω να εχει και τις περιπετιουλες του)και η γυναικα απο την αλλη θελει να μαθει αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα το χρεισιμοποιησει για να στην "πει" κλπ κλπ, τοτε ειναι καμμενο χαρτι η κατασταση και εννοειτε οτι το να γινει μια τετοια αναφορα μονο καταστροφικη μπορει να ειναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
εγώ της το είπα, και εντελώς αναπάντεχα με ξάφνιασε, προτείνοντάς μου να το κάνουμε σποραδικά και μαζί, επίσης επί πληρωμή!!!
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
εγω θα της ελεγα οτιδηποτε για να την σουταρω
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
 

Συνημμένα

  • The_White_Slave_statue.jpg
    The_White_Slave_statue.jpg
    141,2 KB · Εμφανίσεις: 13

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
606
εγω παντος ειμαι της αποψης πως μια γυναικα οσο λιγοτερα ξερει για εμας τοσο και το καλυτερο....

Ανεξαρτητα αν θα θεωρησεις την ελληνιδα απελευθερωμενη ή χριστιανοταλιμπαν η γυναικα, η οποια γυναικα, καλο ειναι να μην ξερει τα παντα για εμας γιατι δεν ξερεις ποτε ποτε και πως θα τα χρησιμοποιησει! Και να ειστε σιγουροι θα το κανει με τον χειροτερο δυνατο τροπο!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Συμφωνώ.Το γυαλί όταν ραγίσει δεν ξανακολλάει,αλλά δεν παύουμε να αποκρύπτουμε γεγονότα.
Σίγουρα δεν αρχίζουμε καλά την σχέση  :(
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
18
Πόντοι
366
Συμφωνώ.Το γυαλί όταν ραγίσει δεν ξανακολλάει,αλλά δεν παύουμε να αποκρύπτουμε γεγονότα.
Σίγουρα δεν αρχίζουμε καλά την σχέση  :(
κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να απολογείται για το παρελθόν του, οπότε δεν υποχρεούται και να το φανερώσει πολύ περισσότερο όταν δεν υπάρχει λόγος (σε λογικά πλαίσια πάντα, αν έχει κάνει και κανένα εξώγαμο πρέπει να της το πει :grin: )
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
:s&m_3:
εγώ της το είπα, και εντελώς αναπάντεχα με ξάφνιασε, προτείνοντάς μου να το κάνουμε σποραδικά και μαζί, επίσης επί πληρωμή!!!λ
τελεια, πες της ποσα περνεις.και οποτε θελει μπορει να σε βρισκει.....
Και αμα γινει και καλη πελατισα πες της οτι θα της κανεις και καλυτερες  τιμες  
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.860
Like
29.993
Πόντοι
5.006
κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να απολογείται για το παρελθόν του, οπότε δεν υποχρεούται και να το φανερώσει πολύ περισσότερο όταν δεν υπάρχει λόγος (σε λογικά πλαίσια πάντα, αν έχει κάνει και κανένα εξώγαμο πρέπει να της το πει :grin: )
Μίλησε και ο ο απόλυτος κρυψίνους  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom