Νέα

Θεσσαλονίκη - Κορίτσι της χρονιάς 2011.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά κοπέλα σας άρεσε περισσότερο το 2011 ?

  • Αγάπη

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Άννα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Αντρέ

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Αντριάννα.com

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Αντριάννα.es

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Αφροδίτη

    Ψήφοι: 32 31,4%
  • Βερόνικα

    Ψήφοι: 15 14,7%
  • Βίκυ.hu

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Βίκυ.ua

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Βιολέτα

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Έβελίνα

    Ψήφοι: 13 12,7%
  • Ειρήνη

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Εμμανουέλλα.cy

    Ψήφοι: 7 6,9%
  • Εύα

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Έφη

    Ψήφοι: 22 21,6%
  • Κάντυ

    Ψήφοι: 22 21,6%
  • Κάρλα.ro.pip

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κάρμεν

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κατερίνα.hu

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Κορίνα

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Λάουρα

    Ψήφοι: 27 26,5%
  • Λάουρα.es

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Λάρα

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Λίλη.cz

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Λούση

    Ψήφοι: 7 6,9%
  • Μαίρη

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μαντελάϊν

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μάντυ

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μάρα

    Ψήφοι: 6 5,9%
  • Μαρία.sk

    Ψήφοι: 3 2,9%
  • Μαρτίνα.hu.rodhes

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Μέρτσυ

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Μιραμπέλα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Μιρέλλα.ro.mont

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Μιρέλλα.ro.pip

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Νάντια

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Νατάσα.ru

    Ψήφοι: 9 8,8%
  • Νικόλ.fr

    Ψήφοι: 13 12,7%
  • Νικολ.ro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νταϊάνα

    Ψήφοι: 2 2,0%
  • Ρεμπέκα

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Ρωξάνη

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Σάρα.sk

    Ψήφοι: 8 7,8%
  • Σιμόνα

    Ψήφοι: 19 18,6%
  • Τζέσικα.ro

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τζέσυ

    Ψήφοι: 4 3,9%
  • Τζούλια.ro.pt

    Ψήφοι: 1 1,0%
  • Χριστίνα.de

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Χριστίνα.ro

    Ψήφοι: 13 12,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Έχουμε περάσει το πρώτο δεκαήμερο του Δεκέμβρη, μια ακόμη χρονιά φτάνει στο τέλος της, δύσκολη χρονιά για όλους μας, σίγουρα δεν άφησε ανεπηρέαστο ούτε τον κλάδο του αγοραίου έρωτα.

Στην πόλη μας από την αρχή του χρόνου πολλά από τα σπιτάκια λόγω μη ανανέωσης των αδειών έμειναν κλειστά, με αποτέλεσμα ορισμένες από τις κοπέλες να τις δούμε στις πιάτσες και τα πεζοδρόμια.

Από τα μέσα της χρονιάς και μετά άρχισαν δειλά δειλά να ανοίγουν κάποια καταστήματα που δυστυχώς όμως λόγω κρίσης ορισμένα από αυτά υπολειτουργούν ακόμη και σήμερα. Εδώ και 2 περίπου μήνες λειτουργούν 30 καταστήματα που όμως κάποιες μέρες είτε λόγω αναδουλειάς, είτε λόγω έλλειψης προσωπικού δεν μπορούν να καλύψουν 2 βάρδιες.

Παρόλα αυτά η ποιότητα των κοριτσιών εκτιμώ ότι βρίσκεται σε αρκετά ικανοποιητικά επίπεδα.

Σας καλώ λοιπόν να ψηφίσουμε εμείς οι Σαλονικιοί το κορίτσι της χρονιάς 2011.

Βέβαια θα ήταν πολύ δύσκολο να απαριθμήσω όλα τα κορίτσια που δούλεψαν στο 2011, για αυτό αφού μέτρησα προσεκτικά όλες τις κριτικές που έχουν γραφεί για αυτές μέσα στην χρονιά, στα διάφορα καταστήματα που έχουν δουλέψει, τις ταξινόμησα και έβαλα ως κριτήριο για να βρίσκεται κάποια κοπέλα στην ψηφοφορία να έχει το λιγότερο 5 κριτικές.

Έτσι προέκυψε μία λίστα με 49 κοπέλες από τις συνολικά 133 κοπέλες που γράφτηκε για αυτές τουλάχιστον 1 κριτική. Για στατιστικούς λόγους οι κριτικές που έχουν γραφεί από την αρχή της χρονιάς έως αυτή τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές είναι 687 που αν προσθέσουμε και κάποιες ανώνυμες αδιευκρίνιστες φτάνουν περίπου  τις 700.

Την λίστα αυτή τη βάζω για ψηφοφορία έως λίγο μετά τα μεσάνυχτα της 30ης Δεκεμβρίου, οπότε την παραμονή της πρωτοχρονιάς θα έχουμε το κορίτσι της χρονιάς 2011.

Μπορείτε να επιλέξετε έως 6 επιλογές.

Θα ήταν αρκετά χρήσιμο όποιος από εσάς μπορεί πέρα από το να ψηφίσει, να γράψει και διό λόγια και να σχολιάσει τις επιλογές του.

Εγώ για να μην προκαταβάλω τις επιλογές σας μετά το τέλος της ψηφοφορίας θα παραθέσω κατά φθίνοντα αριθμό ολόκληρη τη λίστα με τα κορίτσια και τις κριτικές που έχουν γραφεί για αυτές .
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Για ιστορικούς λόγους, αλλά και για να θυμηθούν οι καινούργιοι συναθλητές τα κορίτσια τα παραθέτω με αλφαβητική σειρά κάνοντας κάποιο σχόλιο για κάθε μια από αυτές που προκύπτει είτε από προσωπική εμπειρία είτε από σχόλια συναθλητών.

- Αγάπη , Ρωσίδα milf , προmilf, με λεπτό και αδύνατο σωματάκι, με 3ετή περίπου θητεία στα καταστήματα της πόλης μας, αρκετά φιλότιμη που τιμάει τα χρήματα του πελάτη. Έχει θητεύσει στο Φρίξου 14 και τελευταία εργάσθηκε στο κατάστημα της Κωλλέτη.

- Άννα , Εργάζεται σταθερά είτε στο Προμηθέως 25, είτε στο Πέτρου Ερημίτη 2, μελαχρινή Ρουμάνα με λυγερή κορμοστασιά που παρά τα χρονάκια της διατηρείτε σε άψογη κατάσταση, αποτελεί μια πολύ δυνατή επιλογή από πολλούς.

- Αντρέ , νεαρή Ρουμάνα, με μικρό βυζάκι και απίθανο κολαράκι με θητεία σε τσίρκο και πράσινο, φιλότιμη και με καλές κριτικές προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και τα καταφέρνει αρκετά καλά.

- Αντριάννα.com , μία πολύ εντυπωσιακή παρουσία εκ Ρουμανίας, (τελευταία εργάζεται στην εκκλησία), που παρά την εκρηκτική της εμφάνιση δεν απέδιδε τα αναμενόμενα. Έχει κάνει κάποιες φιλότιμες προσπάθειες βελτίωσης αλλά έχει ακόμη αρκετό δρόμο. Παρόλα αυτά ορισμένοι έχουν περάσει αρκετά καλά μαζί της.

- Αντριάννα.es  , η επονομαζόμενη και Τουμπάνιεθ, έχει κάψει καρδιές, γκόμενα βγαλμένη από τσόντα, πολύ εντυπωσιακή παρουσία, με την πλειονότητα των κριτικών υπέρ της, εργάζεται σταθερά στο villa erotica.

- Αφροδίτη  , η κορυφαία κοπέλα σε απόδοση και σε διάρκεια χρόνου ταυτόχρονα εδώ και 8 και πλέον χρόνια αποτελεί την κορυφαία επιλογή στους περισσότερους από εμάς, ετιμήθει πολλάκις και από εμένα και είναι ένα από τα φαβορί για τον τίτλο του κοριτσιού της χρονιάς. 

- Βερόνικα , ή αλλιώς η βασίλισσα του Βαρδάρη, Ουκρανή με θητεία στο Σαπφώς 5 και το Προμηθέως 11, την συναντάς πάντα σε βραδινή βάρδια και χρειάζεται αρκετή υπομονή για να έρθει η σειρά σου μιας που τα δωμάτια της είναι σχεδόν πάντα γεμάτα. Πολύ δυνατή.

-Βίκυ.hu , νεαρό πιπίνι εξ Ουγγαρίας, δυνατό και όμορφο κορμί, πρόσωπο μοντέλου,  με ασταθή όμως απόδοση και προτίμηση σε νεαρούς συναθλητές. Από προσωπική εμπειρία τον τελευταίο καιρό εγώ τα είχα βρει μαζί της, αλλά δυστυχώς μετά από ενάμιση χρόνο συνεχούς παρουσίας μας εγκατέλειψε, ας ελπίσουμε προσωρινά.

- Βίκυ.ua , τρελιάρα και σχεδόν πάντοτε με καλή διάθεση, ξανθιά Ουκρανή με βυζάρες, φέτος έχει δουλέψει σε Ταντάλου 8Α και τώρα εργάζεται στο μπλε της Προμηθέως, όλοι πάντως ένα καλό λόγο έχουν να πουν για αυτήν.

- Βιολέτα , Βουλγάρα milf, με ωραίο σώμα και ιδιαίτερη ομορφιά αλλά σνομπ υφάκι, και αρκετά αμφιλεγόμενες κριτικές. Είναι πάντως από τις κοπέλες που την χρονιά που πέρασε συζητήθηκαν αρκετά.

-Εβελίνα , Ρουμάνα λεπτή, ψηλή ξανθιά και με πολύ όμορφο στήθος, αποτελεί μια από τις πιο καυλιάρες κοπέλες στην πόλη μας. Οι περισσότεροι πλην ελαχίστων εξαιρέσεων έχουν περάσει πολύ καλά μαζί της ανάμεσα σε αυτούς και εγώ. Έλειψε για μεγάλο χρονικό διάστημα από την πόλη μας φέτος, αλλά τώρα είναι εδώ ξανά κοντά μας. Δουλεύει στην εκκλησία.

- Ειρήνη , μέτρια σε εμφάνιση και αδιευκρίνιστης ηλικίας Ρουμάνα που μέσα στο δωμάτιο όμως σε αποζημιώνει με το παραπάνω. Πολύ εργατική και πάρα πολύ φιλότιμη δέχεται σχεδόν τα πάντα. Την συναντάς συνήθως στο Προμηθέως 25.

- Εμμανουέλλα.cy , η επονομαζόμενη και κύπρια ή κουμπάρα, πέρασε σαν αστραπή από την πόλη μας μένοντας μόνο 4 περίπου μήνες. Την περασμένη πρωτοχρονιά γινόταν ουρές εκεί που δούλεψε αλλά δυστυχώς από τον περασμένο Μάρτιο αγνοείται. Δεν είναι και λίγοι αυτοί που θα επιθυμούσαν να την ξανασυναντήσουν.

- Εύα , η γηραιά κοπέλα της πόλης μας, Βουλγάρα προχωρημένης ηλικίας αλλά με δυνατή απόδοση. Κάνει τα πάντα και ικανοποιεί και τις απαιτήσεις και του πιο απαιτητικού, αν και τελευταία φαίνεται λίγο πεσμένη σε απόδοση.

-Έφη  , Πολωνή περίπου 27 ετών ένα ακόμη φαβορί για τον τίτλο, μια άψογη επαγγελματίας ικανοποιεί τους πάντες, και προσωπική μου επιλογή εδώ και χρόνια, δουλεύει πάντα σε απλό πρόγραμμα και εργάζεται στο κατάστημα της Κωλλέτη. Τελευταία εθεάθη και στο καινούργιο της Φρίξου 15.

  - Κάντυ , μία ακόμη νεαρά Πολωνή, ίσως η εκρηκτικότερη παρουσία αυτή τη στιγμή στην πόλη μας, είναι κοντά μας από την Τρίτη 6/9/2011, είχα την τιμή να ήμουν ο πρώτος της πελάτης σε τούτη την πόλη και με τον ερχομό της έχει ανεβάσει τον πήχη για την εμφάνιση των κοριτσιών, σταδιακά δε έχει ανεβάσει σε ικανοποιητικό βαθμό και την απόδοση της στο δωμάτιο. Θα δώσει και αυτή τη μάχη της για την πρώτη θέση.

- Κάρλα.ro.pip  , Ρουμάνα petit, αξιαγάμητη και ομορφούλα, σε παρασέρνει με την εμφάνιση της να περάσεις στο δωμάτιο, όπου δεν είναι όμως ανάλογα με αυτό που περιμένεις αποδοτική. Παρόλα αυτά προσπαθεί να σε ικανοποιήσει και δεν δείχνει σημάδια βιασύνης. Ίσως με τον καιρό βελτιωθεί.

- Κάρμεν , Ρουμάνα είναι αυτό που λέμε ορθά κοφτά μουνάρα, με φονικό κορμί και βυζί για φιγουρίνι. Μέσα στο δωμάτιο όμως κάνει τα δικά της, συχνά πυκνά το παίζει και αδιάφορη, και έχει και μία τρέλα που δυστυχώς δεν είναι τόσο γλυκιά όσο το παρατσούκλι που θέλει να δώσει στον εαυτό της. Καραμέλα.

  - Κατερίνα.hu , Ουγγαρέζα, πιπίνα, διαθέτει το πιο θελκτικό βυζί από όλες, δυστυχώς όμως δεν σε αφήνει να το χαρείς και δεν τηρεί αυτά που υπόσχεται στο σαλόνι. Εγώ την δοκίμασα στην αρχή της καριέρας της και είχα περάσει αρκετά καλά αλλά με λύπη μου διαβάζω ότι δυστυχώς ακολουθεί αντίστροφη πορεία.

- Κορίνα  , τυπική Ρουμάνα με αδύνατο σωματάκι και αδικημένη, δεν σε απογειώνει αλλά προσπαθεί, θα της άξιζαν ίσως κάποιες περισσότερες κριτικές οι οποίες όμως αν και λίγες είναι δυστυχώς και αμφιλεγόμενες.

- Λάουρα  , η ορίτζιναλ, το κορίτσι του καλοκαιριού και μία ακόμη υποψήφια για το κορίτσι της χρονιάς. Σε πολύ μεγάλη φόρμα, δούλεψε σκληρά και συνεχόμενα όλο το καλοκαίρι στο τσίρκο, πήρε τον τίτλο για το κορίτσι του καλοκαιριού, πήρε μεταγραφή για λίγο στο Κεφαλληνίας και τελευταία δουλεύει βραδινή στο Προμηθέως  14.

- Λάουρα.es , η άλλη Λάουρα, ντεμέκ Ισπανίδα από τη Μάλαγα της Ανδαλουσίας, προκλητική στο σαλόνι με τις βυζάρες της αλλά απογοητευτική στο δωμάτιο για τους περισσότερους. Εγώ πάντως, καθότι εμφανισιακά μου άρεσε  της εύχομαι να βρει τον τρόπο να βελτιωθεί.

  - Λάρα , το θωρηκτό, γυναίκα με πολλά κυβικά ετιμήθει από μένα δις, με αξιολογότατη απόδοση. Είναι καθαρά για αυτούς που γουστάρουν παχουλά μωρά, συστήνεται και αυτή ως Ισπανίδα αλλά εγώ προσωπικά δεν την κόφτω.

-Λίλη.cz  , το φρέσκο πιπίνι από την Τσεχία, ντεμπουτάρισε πριν από δυόμισι περίπου μήνες και έκανε ένα πολύ δυναμικό entry στην πόλη μας. Έχει και θετικές και αρνητικέ κριτικές αλλά είναι ακόμη είναι πολύ νωρίς για οποιαδήποτε συμπεράσματα γύρω από αυτήν.

-Λούση  , Ρουμάνα, λεπτή και καλοσυνάτη με σπάνιο χαρακτήρα, ίσως το πιο δυναμικό come back που έχει κάνει κοπέλα ever. Εγώ την πρωτοεπισκέφθηκα την πρώτη μέρα της επανόδου της φέτος το καλοκαίρι  και αποτέλεσε την κορυφαία προσωπική επιλογή μου για φέτος. Σχεδόν όλες της οι κριτικές από τους υπόλοιπους συναθλητές θετικές.

– Μαίρη , έχει το ομορφότερο βυζί που θα συναντήσεις στις κοπέλες τις Θεσσαλονίκης, και πολύ μεγάλο σε σχέση με τον λεπτό σωματότυπό της. Ξαναγύρισε μετά από ένα χρόνο αναγκαστικής αργίας αλλά δεν έχει πιάσει ακόμη την γνωστή μεγάλη της απόδοση. Ελπίζω να επανέλθει.

-Μαντελάϊν  , νταρντάνα γερμανίδα με βυζάρες και κολάρες και παρά πολλά τατού στο κορμί της. Σωστό τρελοκομείο, δεν μπορείς εύκολα να ακολουθήσεις τον τρελό της ρυθμό, παρόλα αυτά έχει τους φανατικούς θαυμαστές της. Είναι μήνες που λείπει τώρα.

– Μάντυ , Γερμανίδα ομορφούλα και λυγερόκορμη με σιλικονάτες βυζάρες, είχε κάνει ντεμπούτο πριν τρεισήμισι χρόνια, μας έλειψε για πάνω από ένα χρόνο και από τον φετινό Μάρτιο πάλι κοντά μας. Οι περισσότερες κριτικές της δυστυχώς είναι αρνητικές, χωρίς όμως να λείπουν και τα θετικά σχόλια.

- Μάρα , η μούσα μου το κορίτσι αποκάλυψη, την συμπάθησα από την πρώτη φορά που την είδα και ήταν μία από τις βασικές μου επιλογές για φέτος. Ομορφούλα με ολίγα περιττά κιλάκια που της πήγαιναν, δυστυχώς όμως βάλθηκε να γίνει μοντέλο, αδυνάτισε και έχασε πολύ σε ομορφάδα. Ο χαρακτήρας της αδαμάντινος.

- Μαρία.sk  , η κυρία, νεαρή Σλοβάκα, εντυπωσιακή σε εμφάνιση και πολύ ευγενική, έχει το δικό της μοτίβο και για να σε ικανοποιήσει θα πρέπει να έχεις υπομονή και να βρεις το κουμπί της. Οι μη μυημένοι δεν έχουν τύχη. Οι κριτικές της αμφιλεγόμενες ή του ύψους ή του βάθους.


  -Μαρτίνα.hu.rodhes  , μία πορνοστάρ σε τιμή ευκαιρίας, μάλιστα από τότε που πήγε Βαρδάρη, 30 το απλό, βέβαια ουδείς την γνώριζε από πριν, οι υπηρεσίες της μάλλον τυπικές, παρόλα αυτά έχουν γραφεί μπόλικα σχόλια για δαύτην και η καριέρα της τηρουμένων των αναλογιών αξιοζήλευτη.

-Μέρτσυ  , το όρθιο χιλιόμετρο την είχε αποκαλέσει κάποιος συναθλητής, εγώ πάντως έχω δει και ψηλότερες, όμορφη Ουγγαρέζα με ωραίο σώμα που όμως το έχει παραπάρει πάνω της, τελευταία όμως έχει αλλάξει λουκ στο μελαχρινό, και είναι κάπως πιο άνετη, φαίνεται ότι θέλει να διορθώσει κάποια πραγματάκια , θα δείξει.

-Μιραμπέλα , εργατική τίμια Ρουμάνα και πάνω από όλα φιλική και ευγενική μαζί σου, μεγάλο της όπλο το καταπληκτικό της τσιμπούκι, και η πολύ καλή της συμμετοχή. Έχει θητεύσει σε Προμηθέως 25, Κατεχάκη 13, Ουρανού 26 και πρόσφατα στο Πέτρου Ερημίτη.

-Μιρέλλα.ro.mont  , η μοντελίσια όπως την αποκαλούν λόγω του ότι έχει κορμί μοντέλου, χωρίς όμως να έχει και πολύ θηλυκότητα στο πρόσωπο. Στο δωμάτιο είναι μάλλον διεκπεραιωτική και θέλει να κάνει τα δικά της, και οι κριτικές της αμφιλεγόμενες. Έχει βέβαια και αυτή το φανατικό της κοινό.

  -Μιρέλλα.ro.pip , η άλλη Μιρέλλα η μικρή η Ρουμάνα, γύρισε σε διάφορα καταστήματα, εγώ την γνώρισα στα εγκαίνια του βιτρινάτου και είχα περάσει καλά μαζί της, μου άρεσε αλλά το πέρασμα της γενικά από τον χώρο δεν είχε κάτι το συγκλονιστικό.

-Νάντια  , η θεία Νάντια που τα κάνει όλα πλην πρωκτικού, δέχεται όμως με μεγάλη ευχαρίστηση βαθύ δάχτυλο στην πίσω τρυπούλα της, δίνει γλωσόφυλλα και γενικά περνάς πάρα πολύ καλά μαζί της. Κατηγορία milf από τις καλύτερες του είδους.

-Νατάσα.ru  , η αποκαλούμενη και Τσαρίνα, μία από τις κορυφαίες του χώρου, επανέκαμψε δριμύτερη και αρκετά αδυνατισμένη στο Έρως 16, οι φίλοι της έσπευσαν να την τιμήσουν και όλα τα φρέσκα σχόλια θετικά.

-Νικόλ.fr  , η Γαλλίδα πάρα πολύ δυνατή παρουσία και αυτή από τα φαβορί για τον τίτλο, παρά τα χρονάκια της αποδίδει σαν έφηβη, κάνει τα πάντα, δίνει δωράκια, δεν λυπάται τον χρόνο της και έχει πραγματικά σπάνιο χαρακτήρα. Από τις κορυφαίες.

-Νικολ.ro  , 20χρονο πιπίνι, όμορφη φάτσα με ωραίο φυσικό βυζάκι, από Ρουμανία η καταγωγή της, ξεκίνησε χλιαρά πριν από ένα χρόνο και έτσι συνεχίζει μέχρι σήμερα δουλεύοντας στην σκιά της Έφης και της Αφροδίτης δεν δείχνει να έχει τα φόντα να τις πλησιάσει.

-Νταϊάνα  , Μολδαβή νταρντάνα και πολύ εκφυλόφατσα εκπληρώνει όλες σου τις φαντασιώσεις, έχει αναγάγει το τσιμπούκι σε επιστήμη, δίνει κώλο, τα παίρνει στο στόμα με ευχαρίστηση, και είναι εξαιρετικά Busty. Επίσης στα αξιοσημείωτα η άνεση του χρόνου που σου δίνει στο δωμάτιο.

-Ρεμπέκα  , Ρωσίδα στην καταγωγή, η κοπέλα αποτελεί πλέον παρελθόν, αλλά το σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα που έμεινε κοντά μας είχε πολύ φανατικούς οπαδούς τους οποίους κέρδισε όχι μόνο με την πολύ καλή της απόδοση στο δωμάτιο αλλά και με την εξαιρετικά φιλική της συμπεριφορά.


- Ρωξάνη  , νεαρή ξανθιά Βουλγάρα, γύρω στα 23, με θυληκές καμπύλες και γλυκό πρόσωπο. Είναι χαμηλών τόνων και πολύ συνεσταλμένη, που δεν είναι πολύ καλό για αυτή τη δουλειά. Αν την καθοδηγήσεις σωστά πάντως δεν πρόκριται να φύγεις ανικανοποίητος.


  -Σάρα.sk , από την Σλοβακία, έχει λίγο καιρό κοντά μας αλλά η παρουσία της συζητήθηκε εκτενώς. Πολύ εντυπωσιακή σε εμφάνιση και αρκετά αποδοτική στο δωμάτιο, μπήκε στις καρδιές μας πολύ γρήγορα. Θα την βρείτε μονίμως στο κατάστημα της Κοροβάγκου.

-Σιμόνα  , μία από τις πιο αποδοτικές κοπέλες που έχουν περάσει ποτέ από την πόλη μας. Κορίτσι των εκπλήξεων παίρνει  μεταγραφή  στο λαφαμ, μετά τελείως αδικαιολόγητα βγαίνει στις πιάτσες και τελικά παντρεύεται τον καλό της και μας εγκαταλείπει. Πιστεύω ότι θα μείνει στις καρδιές των περισσοτέρων από εμάς.

  -Τζέσικα.ro ,από Ρουμανία ιδιότυπη κοπέλα, που υπερεκτιμά τον εαυτό της πιστεύοντας ότι είναι κάποια, χωρίς να είναι τίποτα το σπουδαίο. Δεν το κατέχει το άθλημα και αν συνεχίζει να εργάζεται είναι το ότι διαθέτει μια σχετική εμφάνιση και τίποτα παραπάνω.

-Τζέσυ  , η θλιμμένη πριγκίπισσα, μια πανέμορφη κοπέλα από Γερμανία που μάλλον δεν της αρέσει και πολύ η δουλειά που κάνει μιας που τα περισσότερα σχόλια που έχουν γραφεί για αυτήν είναι αρνητικά. Το γεγονός ότι στέκεται ακόμη στο χώρο έχει να κάνει αποκλειστικά με την εξαιρετική εξωτερική της εμφάνιση.

-Τζούλια.ro.pt  , πολύ κοντή λεπτούλα μινιόν κοπελίτσα από Ρουμανία, δουλεύει αθόρυβα, και τα σχόλια της είναι αμφιλεγόμενα. Ίσως από τις πιο άγνωστες γνωστές κοπέλες του χώρου. Το στέκι της στην Προμηθέως 25.

-Χριστίνα.de  , μία κοπέλα θύμα της κρίσης των μπουρδέλων και του ανεξήγητου κλεισίματος των στα μέσα της χρονιάς λείπει από κοντά μας εδώ και 6 μήνες. Τρελοκομείο σκέτο μπορούσε να σε πάει στην κόλαση και στον παράδεισο μαζί, δυναμική παρουσία άφησε βαθιά τα σημάδια της. Πολύ πιθανόν να την ξαναδούμε.

  -Χριστίνα.ro , μετά την σύντομη περιπλάνηση της στην Κατεχάκη και στο Προμηθέως 25, βρήκε σταθερή στέγη στο Λαφάμ όπου μεγαλουργεί. Busty η Χριστίνα, έχει βυζάρες κάνει τα πάντα μέχρι πρωκτικό και γενικά τα περισσότερα σχόλια για αυτήν είναι θετικά.
 

Επισκέπτης
Τι thread-αρα είναι αυτή!

Θα κόψω το νήμα λοιπόν και θα ψηφίσω!

Αντριάννα.es
Με 40Ε γαμάς το μουνί βγαλμένο από την τσόντα όχι και άσχημο deal. Άμα προσθέσεις και ότι τα προκαταρκτικά της είναι απογειωτικά στην κυριολεξία το VFM ανεβαίνει. Γυναίκα φτιγμένη για σεξ!

Εβελίνα
Φιλότιμη στο φούλ, καλό κορίτσι, δεκτική με 2 φανταστικά φυσικά βυζιά και καλλίγραμο πιπινοειδές σώμα.

Μαίρη
Σταθερή αξία. Όπως είπε κ ο GAME το καλύτερο φυσικό βυζί σε μια λεπτή κορμάρα. Σταθερή σε αυτά που κάνει και τα κάνει καλά, δεν πρόκειται να βγεί από το δωμάτιο αν δεν είσαι εντάξει.

Λίλη.cz
Άσχετα με τις αμφιλεγόμενες κριτικές εγώ ρίχνω σ'αυτήν την ψήφο μου. Τρελοκόριτσο που το μόνο παράπονο που θα μπορούσα να κάνω γι'αυτην είναι ότι έχει ένα θέμα με το χρόνο κ σε πιέζει.. κατά τα άλλα το αψεγάδιαστο κορμάκι της το τέλειο δέρμα της και η "άθωα" φατσούλα της δεν μ'αφήνουν εμένα τουλάχιστον περιθώρια.

Λούσυ
Το δυνατότερο 10αρι συμμετοχής. Τουλάχιστον τότε στο φρέσκο comeback, καμία αίσθηση χρόνου προκαταρκτικά πάνω από 5 λεπτά συνολικός χρόνος πίπα σεξ καμιά 10+ και άλλα 5 λεπτά μίλημα μετά. Βραβείο πραγματικά..

Σάρα
Γυναικάρα με το πιό όμορφο πρόσωπο ever, απλά φανταστικό. Πολύ ωραίο σεξάκι έχω πάει μόνο μιά φορά μαζί της αλλά είχα περάσει εκπληκτικά...
 

Επισκέπτης
Oops! Καταλάθος έριξα ψήφο στην κομοδινοπούλου αντί για την τουμπάνιεθ  :-

Μπορείς να το διορθώσεις GAMEOVER?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
προηγούμαστε  :rockon:


 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.320
Πόντοι
12.525
Κατα τη γνωμη μου γυναικες της χρονιας συμφωνα με τις κριτικες που γραφτηκαν,συμφωνα με τα σχολια που γραφτηκαν και συμφωνα με προσωπικες καταθεσεις ηταν για ακομα μια χρονια η Νικολ με τη Λαουρα,αλλα μπηκαν σφηνα και πολυ δυνατα φαβορι η Ειρηνη και η Μαρα οι οποιες ομως λογω εμφανισης ισως δε τιμηθηκαν απο οσους επρεπε.

Επισης δε βλεπω στη λιστα την Καμελια και τη Βουλγαρα Καρμεν οι οποιες ηταν πολυ καλες αποκαλυψεις μες τη χρονια για μενα τουλαχιστον αν και δε τις βοηθαει καθολου η εμφανιση τους.
Το οτι δεν εχουν 5 κριτικες εμενα δε μου λεει κατι γιατι αν καποιος πχ εχει γραψει 10 κριτικες για την ιδια κοπελα χωρις να εχει γαμησει καμια αλλη ειναι λογικο οτι θα ψηφισει αυτην οποτε παλι χανεται το κριτηριο της αντικειμενικοτητας.

Και με μεγαλη λυπη να πω οτι τη μεγαλυτερη πτωση της χρονιας μαλλον ειχε η μεγαλη μου Αγαπη η οποια προφανως εχει βαρεθει τη δουλεια και κανει αγγαρεια ενω υπηρξε για μια 2ετια η κορυφαια.

Απο καιρο ομως με βασανιζουν και 2 διλημματα με τρομερα ομοιογενη χαρακτηριστικα τα οποια θα μπορουσαν να μπουν σε ψηφοφορια και να δουμε τι σφαγη εχει να γινει...
Λαουρα vs Σιμονα
Βερονικα vs Εφη
Εδω σας θελω...

Αλυτα διλημματα της ανθρωποτητας σαν να λεμε δηλαδη Mercedes ή BMW,Ρεαλ ή Μπαρτσα,Adidas ή nike και παει λεγοντας :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εγω τη Νικολ τη Φρου ξερω.
Ειναι Extra δυνατη στο κρεβατι!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αλυτα διλημματα της ανθρωποτητας σαν να λεμε δηλαδη Mercedes ή BMW,Ρεαλ ή Μπαρτσα,Adidas ή nike και παει λεγοντας :2funny: :2funny:
:thumbsup: :thumbsup:



ψηφισα λαουρα εννοειται.....το θρεντ γκειμοβερ πραγμαται γαμαει....κορυφαιο....αξιος που το σκεφτηκες και που εκατσες και εγραψες τα σεντονια.... :grin:
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Oops! Καταλάθος έριξα ψήφο στην κομοδινοπούλου αντί για την τουμπάνιεθ  :-

Μπορείς να το διορθώσεις GAMEOVER?

Δυστυχώς δεν μπορώ να διορθώσω την ψηφοφορία αγαπητέ Maanes, μια ψήφος παραπάνω στην Κομοδινοπούλου, μπας και πάρει λίγο τα πάνω της. :-

Πάντως απενεμήθει δικαιοσύνη μιας που ένας φίλος στο κορίτσι του καλοκαιριού είχε ψηφίσει τουμπάνιεθ αντί για κομοδινοπούλου. :cheesy:

Προσεκτικά στις ψήφους σας οι υπόλοιποι. :grin:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Δεν υπαρχει ανταγωνισμος οταν μιλαμε για την καλυτερη πιπα εβερ, το καλυτερο στησιμο, τα καλυτερα προστυχολογα και τα 2 μπλε ματια να σε κοιτανε στα ματια η να κοιταει στον καθρεπτη οταν την πηδας. αφροδιτη με διαφορα.
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Επισης δε βλεπω στη λιστα την Καμελια και τη Βουλγαρα Καρμεν οι οποιες ηταν πολυ καλες αποκαλυψεις μες τη χρονια για μενα τουλαχιστον αν και δε τις βοηθαει καθολου η εμφανιση τους.
Το οτι δεν εχουν 5 κριτικες εμενα δε μου λεει κατι γιατι αν καποιος πχ εχει γραψει 10 κριτικες για την ιδια κοπελα χωρις να εχει γαμησει καμια αλλη ειναι λογικο οτι θα ψηφισει αυτην οποτε παλι χανεται το κριτηριο της αντικειμενικοτητας.

Έχεις δίκαιο να διαμαρτύρεσαι αλλά δυστυχώς δεν μπορούσαν να χωρέσουν όλα τα κορίτσια και δυστυχώς κάποιες έμειναν  έξω. :-

Και δεν είναι μόνο αυτές οι δύο που αναφέρεις αλλά είναι και άλλα κτυπητά ονόματα όπως η Κέλυ που μπορεί να είναι όποια είναι αλλά έχει το φανατικό της κοινό, η νεαρή Μαρτίνα η Ουγγαρέζα στο γρήγορο πέρασμα της φέτος, η Πετρούλα, η Αλεξία, οι παλιοσειρές η Ήρα και η Μαρίνα, και ακόμη οι  φρέσκιες Τζία, Έμμα και Νάσια που πιστεύω ότι θα σταδιοδρομήσουν, και ακόμη η Μάγια η Ντέσυ , η Τζοάννα, η Τζούλη και πολλές κοπέλες ακόμη. :(
Πίστεψε με προσπάθησα να φανώ όσο γίνεται πιο δίκαιος και πιο αντικειμενικός ώστε το μίγμα που θα προκύψει να ήταν το πιο αντιπροσωπευτικό και το πιο δίκαιο, όσο δίκαια και αντικειμενική όμως μπορεί να είναι τούτη η ψηφοφορία μιας που το αποτέλεσμα που θα βγει ίσως να μην είναι τόσο αντιπροσωπευτικό, μιας που το πολύ να ψηφίσουν 120 έως 150 συναθλητές που αποτελούν ένα πολύ μικρό μέρος της μπουρδελοκοινωνίας της πόλης μας. :-

Σίγουρα βέβαια θα είναι μία τάση, και συμπεράσματα θα μπορέσουν να βγουν ίσως όχι πολύ ασφαλή αλλά σίγουρα ικανά να καθοδηγήσουν νεαρούς συναθλητές στα πρώτα τους βήματα. :sunglasses:

Αυτό εξάλλου εκτιμώ ότι θα είναι το μεγαλύτερο κέρδος και ο προσωπικός μου στόχος από αυτή την ψηφοφορία. :)

Τέλος, θα ήθελα να παρακαλέσω θερμά όλους σας, να σχολιάσετε όσο είναι δυνατόν τις επιλογές σας. Τα λίγα λόγια που έγραψα εγώ για τις κοπέλες είναι πάρα πολύ γενικά, και σίγουρα είναι και ελλιπή μιας που πρακτικώς είναι αδύνατον να έχω ιδίαν άποψη για όλες, και σε ορισμένες από αυτές στηρίχθηκα  σε κριτικές συναθλητών. :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Βερονικα, Μαρια Σλοβακα, Λαουρα και φυσικα Σααααρα.!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλημερα , χοχοχο  :grin:

Τι καθησες και εκανες βρε μελλοντικε προεδρε ?
χαρα στο κουραγιο σου , τετοια ορεξη ουτε περισι δε την ειχα
μπραβο σου ...

Ενα πρωτο σχολιο οσον αφορα τα κοριτσια που λειπουν ... απλα δε πειραζει
δε χρειαζοταν καν λιστα
μπορει ο καθενας , οπως ηδη εκανε ο πιπινοκομαντο ,να γραψει τις επιλογες του
ετσι θα γινετε και ποιο σωστα η ψηφοφορια γιατι περιοριζετε η πιθανοτητα διπλοψηφισματων κλτ
Μπορουμε να γραφουμε τα κοριτσια με με μια σειρα δινοντας βαθμους 1 ως 5 ας πουμε (για 5 επιλογες )
οποτε δε θα λειψουν κοριτσια απ την ψηφοφορια .. ψηφοφοροι θα λειψουν  :rolleyes:


Ρε Μαανες τι εκανες ? Το την ψηφο μας και το πουλι μας προσεχουμε που τα βαζουμε αγορι μου  :rolleyes:
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Καλημερα , χοχοχο  :grin:

Τι καθησες και εκανες βρε μελλοντικε προεδρε ?
χαρα στο κουραγιο σου , τετοια ορεξη ουτε περισι δε την ειχα
μπραβο σου ...

Ενα πρωτο σχολιο οσον αφορα τα κοριτσια που λειπουν ... απλα δε πειραζει
δε χρειαζοταν καν λιστα
μπορει ο καθενας , οπως ηδη εκανε ο πιπινοκομαντο ,να γραψει τις επιλογες του
ετσι θα γινετε και ποιο σωστα η ψηφοφορια γιατι περιοριζετε η πιθανοτητα διπλοψηφισματων κλτ
Μπορουμε να γραφουμε τα κοριτσια με με μια σειρα δινοντας βαθμους 1 ως 5 ας πουμε (για 5 επιλογες )
οποτε δε θα λειψουν κοριτσια απ την ψηφοφορια .. ψηφοφοροι θα λειψουν  :rolleyes:

Καλημέρα και από μένα. :)

Η αλήθεια είναι ότι το δούλευα όλο αυτό πολύ καιρό, και μου πήρε πολύ χρόνο, παίρνοντας όλες ανεξαιρέτως τις κριτικές μία μία,  μιας που πολλές κοπέλες έχουν θητεύσει σε παραπάνω από ένα κατάστημα.

Δεν σου κρύβω ότι μέσα από αυτό το λεπτομερές ψάξιμο βρήκα και κοπέλες που αγνοούσα παντελώς την ύπαρξη τους.

Το σημαντικότερο όμως είναι αυτός ο μικρός οδηγός που σε σύντομο χρόνο μπορεί κάποιος να έχει μια σφαιρική άποψη για τις κυριότερες κοπέλες της πόλης μας.

Όσο για τον τρόπο της ψηφοφορίας η ιδέα σου είναι πολύ καλή, θα την επεξεργαστώ κατάλληλα και σίγουρα στο μέλλον σε ανάλογο θρεντ θα αποτελέσει με κάποιο τρόπο κριτήριο επιλογής. :thumbsup:


Ρε Μαανες τι εκανες ? Το την ψηφο μας και το πουλι μας προσεχουμε που τα βαζουμε αγορι μου  :rolleyes:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ενα δευτερο σχολιο ... οπως και στο καλοκαιρινο θεματακι ...
παλι δε καταλαβα τι ψηφηζουμε

Το κοριτσι της χρονιας αν το βαλεις βαση κριτικων - βαθμολογιων βγαινει και χωρις ψηφοφορια
Περισι ειχα ανοιξει ενα θεματα "ποια σας τα εφαγε" και λεγαμε που πηγαμε ποιο πολλες φορες κλτ
αυτο ειναι ποιο στανταρ πιστευω και ποιο αντικειμενικο
ενω το κοριτσι της Χρονιας ποιο ειναι ? αυτο που εκανε την καλυτερη πιπα ?
σε ποιον ?
σας μπερδεψα ?  :birdman:
και γω μπερδετικα και δε ξερω τι να ψηφησω ... αληθεια ποσεε επιλογες εχουμε ? μια ?  :think:

Τεςπα

Απο την λιστα των 35 φετος πηγα με 10 εξ αυτων + (  Μιμη - Δαναη - Μαυρη )

Έφη
Κάντυ (4)
Μαντελάϊν
Μάντυ ((2)
Μάρα
Μέρτσυ
Σάρα.sk
Σιμόνα
Τζέσυ
Χριστίνα.de (χεχεχε)

Υπαρχουν κοριτσια που αξιζουν ευσημα και στην λιστα αυτων που δε πηγα φετος
γιατι δεν ετυχε . οπως η Τουμπανιεθ που μου εφυγε μεσα απ τα χερια
η Τσαρινα , η Κουμπαρα μου , η Ρεβεκκα

αλλα δε γαμιετε
Αφου Καντυ θα ψηφισω τι το ψαχνω  :2funny:
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250

Ενα δευτερο σχολιο ... οπως και στο καλοκαιρινο θεματακι ...
παλι δε καταλαβα τι ψηφηζουμε

Το κοριτσι της χρονιας αν το βαλεις βαση κριτικων - βαθμολογιων βγαινει και χωρις ψηφοφορια
Περισι ειχα ανοιξει ενα θεματα "ποια σας τα εφαγε" και λεγαμε που πηγαμε ποιο πολλες φορες κλτ
αυτο ειναι ποιο στανταρ πιστευω και ποιο αντικειμενικο
ενω το κοριτσι της Χρονιας ποιο ειναι ? αυτο που εκανε την καλυτερη πιπα ?
σε ποιον ?
σας μπερδεψα ?  :birdman:
και γω μπερδετικα και δε ξερω τι να ψηφησω ... αληθεια ποσεε επιλογες εχουμε ? μια ?  :think:

Επιλογές, έχουμε 6, το γράφω στην εισαγωγή μου φαίνεται όμως καθαρά και κάτω από τον τίτλο της ψηφοφορίας.

Ψηφίζουμε κατά την κρίση μας την κορυφαία, αυτήν που περάσαμε πιο καλά μαζί της, ή ακόμη αυτή που πέρασαν κάποιοι άλλοι καλά διαβάζοντας τις κριτικές τους .

Μη νομίζεις ότι είναι και πολύ εύκολο, να διαλέξεις, ακόμη και εγώ προβληματίζομαι, οι επιλογές είναι πολλές. :grin: :sunglasses:
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Είναι πολύ βασικό να καταλάβουν όλοι ότι οι επιλογές είναι 6 και όχι μία.

Μπορεί να το αναφέρω μπορεί να φαάνεται και κάτω από τον τίτλο της ψηφοφορίας αλλά εκτιμώ ότι πολλοί δεν το έχουν καταλάβει αυτό, μέσα και ο jo. :grin: :grin: :grin:

Σε 16 ψηφοφόρους έως τώρα είχαμε 35 ψήφους , ενώ θα μπορούσαμε να είχαμε έως 96. Βέβαια κάποιοι θα θέλουν να ψηφίσουν μονοκούκι, δεκτόν. :grin: αλλά μάλλον οι περισσότεροι δεν έχουν καταλάβει ότι έχουν έως 6 επιλογές.

Προσοχή λοιπόν καμιά ψήφος χαμένη. :cool2:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Να ΄μαι και γω!

Οι επιλογες μου λοιπον ειναι.

1. Σιμονα Μακραν η πρωτη για μενα οσον αφορα την γενικοτερη συμπεριφορα και την ευχαριστηση
που μου εδωσε, οχι μονο φετος, αλλα και σ΄ολη την "καριερα" μου.

2. Καντυ Η καλυτερη νεα εισοδος. Αν συνεχισει ετσι, θα μου φαει πολλα λεφτα  :grin:

3. Τζοαννα Ενα γλυκυτατο κοριτσακι. Δυστυχως δεν υπαρχει στην λιστα  :-

4. Μαρα Πολυ καλη! Αποδειξη του οτι το sex δεν ειναι θεμα αναλογιων.

5. Εβελινα Εδω, αντιθετα με την προηγουμενη, οι αναλογιες ειναι που με τραβηξαν αρχικα.
Περασα ομως και καλα. Ειδικα την τελευταια φορα.

6. Αντρε Ηταν παντα για μενα το σιγουρο back up.

Δεν εβαλα στη λιστα κοπελες οπως Εφη και Αφρουλα, γιατι επρεπε να παρουν σειρα οι νεες.
Ειναι υπεροχες ομως και οι δυο. Μακαρι να ειναι για πολυ καιρο κοντα μας.

Κατι τελευταιο. Εγω ποτε θα παρω Βερονικα ????????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να ΄μαι και γω!

Κατι τελευταιο. Εγω ποτε θα παρω Βερονικα ????????

Γεια σου μικρε Αγαπουλη  :cheesy:

Μολις ειδα μια κριτικη για την δικια σου ....
παρε οτοασπιδες να μην ακους την πορτα αν πας  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ψηφίζουμε κατά την κρίση μας την κορυφαία, αυτήν που περάσαμε πιο καλά μαζί της, ή ακόμη αυτή που πέρασαν κάποιοι άλλοι καλά διαβάζοντας τις κριτικές τους .

Ε τοτε .... τσιμπα ενα σεντονι  :birdman:

[size=15pt]Καντυ .. .[/size]
Γιατι ειναι κοριτσαρος .-
Γιατι δε παραγκελνεις καθε μερα τανα και σου ρχετε
Γιατι και τις 4 φορες που πηγα περασα πολυ καλα
Γιατι δοκιμασα και αλλα "μονοπατια" .Βλεπε Αναλ ...
Γιατι ειναι δικο μας κοριτσι και μπηκε και στο φορουμ

[size=15pt]Χριστινα.de [/size]
Γιατι οι παλιες αγαπες πανε στον παραδεισο :)
Γιατι ειναι καυλιαρα και ειχα δυνατες εμπειριες μαζι της
Γιατι μου κρατησε συντροφια πολυ καιρο και την περιμενω και παλι
Ευχαριστω και για το GPS που μου εκανε δωρο ... Ναι
με τα 120 ευρα που ειχα για το καλοκαιρινο τζακουζι πηρα GPS
αφου η Δεσποινις την κοπανησε για αλλου ... χεχεχε
Λιγες οι καλες αναφορες απο αλλους ομως ...  :-
...χεστηκα ομως   :2funny: Γεια σου μωγο μου  :cheesy:

[size=15pt]Σιμονα ...[/size]
Αλλη παραγκελια απο δω ... Η Σιμονα σε κανα στουντιακι ρε παιδια ...
Οταν την εντοπισα τηλεφωνικα στο Λαφαμ με μια τσατσα να απορει που την ξερω
οταν ρωτουσα επιμονα αν ειναι η γνωστη Σιμονα λεγοντας μου μαλιστα οτι
η ιδια Γκρινιαζε ( η Σιμονα )  " που θα με βρουν οι πελατες μου εδω "
μη στεναχωριεσαι την βρηκανε ειπα και κλεισαμε ...
Εφυγα ειδικα γιαυτη γιατι δεν εξερα ποσο θα μεινει και ειχα δικιο δεν εμεινε πολυ
Εκει εγινε και το "κονε" και επειτα ειχαμε και εξωστουντιακη εμπειρια
τις πρωτες μερες που μεταπηδησε στας πιατσας ...
Χοχοχο
Πιστευω οτι θα την ξαναδουμε ... ;)

[size=15pt]Εφη..[/size]
Γιατι ειναι φιλη μου και την αγαπαω
μπορει να  μην εχω τρελες εμπειριες μαζι της
μπορει να εχω αποχωρησει και απραγος  
Ομως πολλοι  " Την συζητουν χωρις γιατι , και οχι αδικα "
μαζι τους κι εγω , συμφωνω οτι ειναι μια πολυ καλη επεγκελματιας
και καλο παιδακι :) , τοσο που δε σου παει καρδια να το πηδηξεις μερικες φορες :)

Βγαζοντας  Τζεσυ και Μερτσι εκτος μας μενουν ...
η Μαντυ η  Μαντελαιν  η  Σαρα και η Μαρα
και εχουμε αλλες δυο επιλογες .. χμμμ

Η Μαντελαιν δε θα παρει ψηφο .. περασα καλα μαζι της την μια φορα που βρεθηκαμε
ομως απο τις 365 μερες ουτε 60 δεν ηταν μαζι μας ...
Η Μαντυ λογο μη καλων κριτικων απο αλλα μελη δε θα παρει ψηφο επισης
αν και εγω περασα πολυ καλα / καλα . τις δυο φορες που την ειδα ...
Η Σαρα ... δεν εχω πληρη εικονα απο την μια φορα που την ειδα
καλη , και θα με ξαναδει ομως επικοινωνιακα χανει λιγο , οποτε δεν εχει ψηφο

And oskar goes toooo [size=15pt]MARAAAAA[/size]
Ω ναι ,. το κοριτσι της διπλανης πορτας
μου εδωσε το διαλειμα που ηθελα απο την τελευταια "μοντελοθυελλα"
και σε πολυ καλη τιμη μαλιστα
Τελειωσα μαλιστα και μεσα , πραγμα σπανιο για τα δεδομενα μου
εχω μια επιφυλαξη για το τι θα εκανε σε περιπτωση που δεν εβγαιναν ...
Εξισου καλα ειχα περασει και την Ερρικα στο ιδιο σπιτι ετσι για την ιστορια ....


Θα ηθελα να ξαναδω ολες τις παραπανω ....  :rolleyes:


Στο νουμερο 6  θα βαλω μια κοπελα που δεν πηγα μαζι της ακομη,  αλλα θα το κανω
την ψηφηζω λογο των καλων σχολιων συναγωνιστων και λογο του οτι ειναι και μελος του φορουμ τουτου
ποια ειναι αυτη ? .. Δεν ειναι μια , ειναι δυο , ναι
Η Λουση και Αφρουλα
την ψηφο θα παρει οποια μας ευχηθει πρωτη Χρονια πολλα  :dancing:


Χρονια πολλα και καλα εορταστικα γαμισια  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom