Νέα

Τί παίζει στη Φλώρινα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lakisscorpio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
ως ελλην παντα της τελευταιας στιγμης ζητω τα φωτα σας συναγωνιστες,ειμαι φλωρινα για δυο μερες λογο δουλειας,παιζει κατι εδω στα περιξ για  :knockinb: ή εστω για  :pipa2: !!! ευχαριστω εκ των προτερων συναγωνιστες και παλι σορυ για το εκτος θεματος ...
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...αμα εισαι για 2 μερες μονο κρατησου....ημουνα και εγω, οχι εκει αλλα σε αλλη επαρχια. δυσκολα, πολυ δυσκολα τα πραγματα. αμα δεν ξερεις καποιον ντοπιο να τον ρωτησεις αστο...
 
OP
OP
lakisscorpio

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
ευχαριστω..
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Ψάξε να βρεις το καφέ "Μπούμπης". Στην είσοδο της πόλης, στο δεξί σου χέρι, πριν τον κυκλικό κόμβο. Αν είναι ακόμη ανοιχτό (που το ελπίζω), θα βολευτείς.


URL]]
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ψάξε να βρεις το καφέ "Μπούμπης". Στην είσοδο της πόλης, στο δεξί σου χέρι, πριν τον κυκλικό κόμβο. Αν είναι ακόμη ανοιχτό (που το ελπίζω), θα βολευτείς.


http://[URL unfurl="true"]www.tsatra-patra.gr/wp-content/uploads/2010/10/cafe-mpoumphs-ela-ki-esy.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Απλά απορία : ό τύπος στην φωτογραφία είναι ό "Μπούμπης" αυτοπροσώπως ? αλήθεια γιά κράχτη τον βάλανε !?
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Είναι όντως ο Μπούμπης. Πήγαινα συχνά όταν ήμουν φαντάρος εκεί (τέλη δεκαετίας 90). Άσχημος, αλλά ωραίος τύπος.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Είναι όντως ο Μπούμπης. Πήγαινα συχνά όταν ήμουν φαντάρος εκεί (τέλη δεκαετίας 90). Άσχημος, αλλά ωραίος τύπος.
Εσύ ξέρεις καλύτερα φίλε , δέν ξέρω βέβαια τι έπαιζε  απο κοριτσάκια εκεί μέσα  αλλά  πάντως απο φυσιογνωμία σκίζει το άτομο !
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Κοίτα, μέσα, υπήρχαν δύο ή τρία ψιλομπάζα που ερχόντουσαν για να κεράσεις ποτό και σου την έπαιζαν με ένα πεντακοσάρικο επί τόπου. Το χοντρό παιχνίδι γινόταν με απευθείας συζήτηση με τον Μπούμπη. Έβγαζε από το μπαρ ένα μεγάλο ντοσιέ γεμάτο με φωτογραφίες (!) και σου έλεγε "διάλεξε". Μιλάμε, χωρίς αστεία, για τεράστια ποικιλία.

Για την κατάθεση πηγαίναμε σε μια πολυκατοικία καμιά πενηνταριά μέτρα πιο κάτω.



Όλα αυτά, επαναλαμβάνω, πίσω στο 1998. Δε πιστεύω όμως να άλλαξε και τίποτα, με βάση τα όσα μου έλεγαν οι κοπέλες για το πελατολόγιό τους (αστυνομικοί, στρατιωτικοί κλπ.).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

στειλτου ειναι πολυ χουβαρντας....

κατι για γουνες εχω μαθει οτι κανει δωρα

στις γυναικες... τις εχει σε μεγαλη υποληψη Βιβιανάκι !!!!

Εκανες την τυχη σου  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
στειλτου ειναι πολυ χουβαρντας....

κατι για γουνες εχω μαθει οτι κανει δωρα

στις γυναικες... τις εχει σε μεγαλη υποληψη Βιβιανάκι !!!!

Εκανες την τυχη σου  ;)
τι γουνες ρε μαλακα ο σαραφης ειμαι ;  :boobies:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τι γουνες ρε μαλακα ο σαραφης ειμαι ;  :boobies:

α φιλαρακι.... μην μας τα γυριζεις τωρα  :grin:

εμενα αλλα μου λεγες... !!!! Σε βλεπω εισαι και ανοιχτοχερης εσυ.

Βιβιαν πάνω του!

Μου εχουν πει και κατι κοπελες οτι τις εχει περιποιηθει και με κοσμηματα . !!!!
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανένας αν γαμιόνται εύκολα οι Φλωρινιότισσες ή αν έχουν ακόμα τη νοοτροπία του χωριού και τα κατάλοιπα του Καντιώτη ?
Θέλω να πάω εκεί σύντομα και γουστάρω κάργα να γαμήσω Σλαβομακεδόνικα μουνάκια (όσες κατάγνται από πρόσφυγες δεν γίνονται δεκτές,γιατί προτιμώ τις ντόπιες...)
Όποιος ξέρει κάτι ας μου δώβσει τα φώτα του !
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανένας αν γαμιόνται εύκολα οι Φλωρινιότισσες ή αν έχουν ακόμα τη νοοτροπία του χωριού και τα κατάλοιπα του Καντιώτη ?
Θέλω να πάω εκεί σύντομα και γουστάρω κάργα να γαμήσω Σλαβομακεδόνικα μουνάκια (όσες κατάγνται από πρόσφυγες δεν γίνονται δεκτές,γιατί προτιμώ τις ντόπιες...)
Όποιος ξέρει κάτι ας μου δώβσει τα φώτα του !
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Αρχηγε μου τιποτα. Μηδεν απο μηδεν = μηδεν. Μονο στο Μοναστηρι βρισκεις ευκολα. Στη φλωρινα μονο καμια φοιτητρια αν και σε λιγο θα φυγουν ολες για γιορτες.
 

Επισκέπτης
Οι ντόπιες δηλαδή δεν καμακώνονται εύκολα,ε ?
Μοναστήρι το Μπίτολα εννοείς ? Γιατί θα πάω Σκόπια για χριστούγεννα...
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
Οι ντόπιες δηλαδή δεν καμακώνονται εύκολα,ε ?
Μοναστήρι το Μπίτολα εννοείς ? Γιατί θα πάω Σκόπια για χριστούγεννα...

Οι ντοπιες καμακωνονται μονο για να παν στην εκκλησια :dancing:Μοναστηρι και Μπιτολα ειναι το ιδιο (Μοναστηρι το λεμε εμεις). Εκει θα βρεις ευκολα. Φλωρινα ημουν πριν ενα μηνα και τα ειδα ολα. Εχει 2 ή τρια κωλομπαρα. Γαμας σε αυτο που βρισκεις μπαινοντας (Black το λενε). Ελπιζω να βοηθησα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
κρυο παιζει τυπε..και πολυ χιονι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom