Νέα

Φραπές σε strip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thesspunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Ρε παιδιά ερώτηση,

υπάρχει κανένα στριπ στην πόλη μας που να έχει στάνταρ φραπέ;  Διαβάζω για τους φίλους μας τους Αθηναίους και μελαγχολώ...
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Έχω γράψει σε προηγούμενο μου post ότι το μοναδικό που έχω πετύχει είναι πριν περίπου 2 μήνες στο Le Cabaret Summer μου τον έπαιξε μία μέσα από το παντελόνι...πήρα και δεύτερο prive καπάκι με την ίδια και ήταν ακόμη καλύτερα αλλά μέχρι εκεί. Καμία σχέση πάντως με φραπέ κανονικό και ούτε σε σημείο να χύσεις. Αυτήν που πήρα την έλεγαν Μικαέλα αλλά δε νομίζω να είναι η μοναδική που το κάνει γιατί και ο φίλος μοθ που πήρε μια Ρωσίδα πανύψηλη μου είπε ότι στο prive έγινε το ίδιο.

Αυτά αν έχει καμιά άλλη εμπειρία πουθενά ενημέρωσε
Τα λέμε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά ερώτηση,

υπάρχει κανένα στριπ στην πόλη μας που να έχει στάνταρ φραπέ;  Διαβάζω για τους φίλους μας τους Αθηναίους και μελαγχολώ...

αστα...φιλαρακι...ειναι οντως να μελαγχολεις...η ποιοτητα καφε εν αθηναις εστι η ποιοτικοτερην εις την ελληνικην χερσονησον(ως θα ανεφερε ο bakalhs),ομως εστι και η ακριβοτερην επενδυσιν εις τας νυχτερινας εξοδους ενος φραπεδοφιλου!Ισως ειναι προτιμοτερο που δεν ζειτε εις τας ακολαστους οδους της λ.συγγρουν και περιχωρων!
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Γεια σας μαγκες, σε ολα τα μαγαζια λιγο πολυ παιζει φραπεδακι,αρκει να τα ψιλοχωσεις λιγο ,δηλ. αν κερασεις 4-5 πικολα και κανεις 3-4 πριβε ,σιγουρα θα εχεις τον φραπε σου, εξαρτατε ομως και απο την κοπελα.
Καλες φραπεδιες
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Προς χαρην ενημερωσης , οι περισσοτερες πιθανοτητες σερβιρισματος καφε απαντονται στο Πλατινουμ , ακομα και "μονο" με κανα δυο πριβε . Στα υπολοιπα ιδρυματα το κοβω λιγο χλωμο . 
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Πριν 4-5 χρονια ακουγα οτι υπηρχαν μαγαζια οπου επαιζε πιπα. Αυτα τελειωσαν προ πολλου ε?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
πιστεύω πως ναι..  :P
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Εδω φραπες και υπο προυποθεσεις ... Ααααντε κανα δαγκωματακι μεσα απο το παντελονι . Αλλα ρε συ πιπα ... Δημοσια θεα ? Δεν ειναι καπως ... Ασε που χωρις σκουφακι ειναι πολυυυ κακη ιδεα .  
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Εδω φραπες και υπο προυποθεσεις ... Ααααντε κανα δαγκωματακι μεσα απο το παντελονι . Αλλα ρε συ πιπα ... Δημοσια θεα ? Δεν ειναι καπως ... Ασε που χωρις σκουφακι ειναι πολυυυ κακη ιδεα . 
συμφωνώ.. αυτό εννοώ κι εγώ.. ότι ΔΕΝ παίζει..
σίγουρα δεν είναι καλή ιδέα
και επίσης πιστεύω πως η όλη φάση είναι αναίτια
δαπανηρη! δε πάμε κάνα στουντιάκι λέω εγω..  :rockon: 
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Εδω φραπες και υπο προυποθεσεις ... Ααααντε κανα δαγκωματακι μεσα απο το παντελονι . Αλλα ρε συ πιπα ... Δημοσια θεα ? Δεν ειναι καπως ... Ασε που χωρις σκουφακι ειναι πολυυυ κακη ιδεα .  

To Aνατολη και καποια αλλα ειχαν πριβε χωρο.
Ευχαριστω για την ενημερωση.
 

Επισκέπτης
Με 'κέρασαν' φραπέ πέρσι στο le cabare! 2 μαύρες είχε τότε και νομίζω ακόμα τις έχει και τις 2, ποία ακριβώς ήταν δεν θυμάμαι!
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Οι μαυρουλες ειναι "εργατριες" και τις βαζουν να κανουν τις "βρομοδουλειες" .

Αλλα , ρε κοριτσια , τοοοσες φορες ηρθαμε και τιποτα ? :)

Τελικα , φαινεται οτι ο mocaccino δεν ειναι και τοσος σπανιος ... 
 

ananas

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
1o μου μήνυμα στο φορούμ, δεν θα έγραφα αν δεν μου συνέβαινε αυτό χθες...
Πήγα le cabaret με κάτι φίλους χρησιμοποιώντας τις καρτούλες που βρήκα στο ίντερνετ για δωρεάν χωρό. Δεν είχαμε λεφτά όλοι οπότε είχαμε σκοπό να κάτσουμε να πιούμε ένα ποτό να κάνουμε κ έναν χωρό και να φύγουμε έχοντας πληρώσει 20€. Ε πήρα και εγώ μια κοπέλα για χωρό, με πήγε πάνω και κατευθείαν άρχισε να μου τον πιάνει πάνω από το παντελόνι. Ε πήρα λίγο πιο πολύ θάρρος και άρχισα να την πιάνω παντού (ακόμα και κάτω) και αυτή με άφηνε. Σε κάποια στιγμή μου λέει με 100€ έξω από το μαγαζί κάνω ότι θες, θα σου δώσω το τηλ μου μετα... Ε τις λέω και εγώ για φραπε, και μου λέει ότι μπορεί με 20€ φραπέ με γάλα, χωρίς να το μάθει το μαγάζι. Ε έσκυψε λίγο πάνω μου για να μην φαίνετε κ ξεκίνησε ο φραπές. Μόλις τέλειωσε τις έδωσα στα πεταχτά 20€ και έφυγα από το μαγαζί. με 40€ ήπια ποτό, μπάνισα τις γκόμενες, χούφτωσα αυτές που ήρθαν στο τραπέζι να με πείσουν για πριβέ και ειχα και φραπέ με γάλα. Πραγματικά πολύ ευχαριστημένος!!!
 

Επισκέπτης
1o μου μήνυμα στο φορούμ, δεν θα έγραφα αν δεν μου συνέβαινε αυτό χθες...
Πήγα le cabaret με κάτι φίλους χρησιμοποιώντας τις καρτούλες που βρήκα στο ίντερνετ για δωρεάν χωρό. Δεν είχαμε λεφτά όλοι οπότε είχαμε σκοπό να κάτσουμε να πιούμε ένα ποτό να κάνουμε κ έναν χωρό και να φύγουμε έχοντας πληρώσει 20€. Ε πήρα και εγώ μια κοπέλα για χωρό, με πήγε πάνω και κατευθείαν άρχισε να μου τον πιάνει πάνω από το παντελόνι. Ε πήρα λίγο πιο πολύ θάρρος και άρχισα να την πιάνω παντού (ακόμα και κάτω) και αυτή με άφηνε. Σε κάποια στιγμή μου λέει με 100€ έξω από το μαγαζί κάνω ότι θες, θα σου δώσω το τηλ μου μετα... Ε τις λέω και εγώ για φραπε, και μου λέει ότι μπορεί με 20€ φραπέ με γάλα, χωρίς να το μάθει το μαγάζι. Ε έσκυψε λίγο πάνω μου για να μην φαίνετε κ ξεκίνησε ο φραπές. Μόλις τέλειωσε τις έδωσα στα πεταχτά 20€ και έφυγα από το μαγαζί. με 40€ ήπια ποτό, μπάνισα τις γκόμενες, χούφτωσα αυτές που ήρθαν στο τραπέζι να με πείσουν για πριβέ και ειχα και φραπέ με γάλα. Πραγματικά πολύ ευχαριστημένος!!!
Το όνομα της κυρίας?
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Όλα εδώ παίζονται... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Athens.jpg
    Athens.jpg
    282,4 KB · Εμφανίσεις: 98

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τηλ πήρες?
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
1o μου μήνυμα στο φορούμ, δεν θα έγραφα αν δεν μου συνέβαινε αυτό χθες...
Πήγα le cabaret με κάτι φίλους χρησιμοποιώντας τις καρτούλες που βρήκα στο ίντερνετ για δωρεάν χωρό. Δεν είχαμε λεφτά όλοι οπότε είχαμε σκοπό να κάτσουμε να πιούμε ένα ποτό να κάνουμε κ έναν χωρό και να φύγουμε έχοντας πληρώσει 20€. Ε πήρα και εγώ μια κοπέλα για χωρό, με πήγε πάνω και κατευθείαν άρχισε να μου τον πιάνει πάνω από το παντελόνι. Ε πήρα λίγο πιο πολύ θάρρος και άρχισα να την πιάνω παντού (ακόμα και κάτω) και αυτή με άφηνε. Σε κάποια στιγμή μου λέει με 100€ έξω από το μαγαζί κάνω ότι θες, θα σου δώσω το τηλ μου μετα... Ε τις λέω και εγώ για φραπε, και μου λέει ότι μπορεί με 20€ φραπέ με γάλα, χωρίς να το μάθει το μαγάζι. Ε έσκυψε λίγο πάνω μου για να μην φαίνετε κ ξεκίνησε ο φραπές. Μόλις τέλειωσε τις έδωσα στα πεταχτά 20€ και έφυγα από το μαγαζί. με 40€ ήπια ποτό, μπάνισα τις γκόμενες, χούφτωσα αυτές που ήρθαν στο τραπέζι να με πείσουν για πριβέ και ειχα και φραπέ με γάλα. Πραγματικά πολύ ευχαριστημένος!!!

Εξαιρετο post , αλλα για το μερος του site "Ιστοριες" .

 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Και για να ειμαστε δικαιοι , πρεπει να πω οτι η κινηση του μαγαζιου για καθιερωση φοιτητικων τιμων και δωρεαν καρτας χορου απο την σελιδα του στο internet ειναι προς την σωστη κατευθυνση .

Μακαρι να ακολουθησουν και οι αλλοι ...
 

Fertucio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και ποιο ειναι το site ρε παιδια? :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom