Νέα

Ιστορίες θερινής νυκτός...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.491
Κριτικές
21
Like
6.810
Πόντοι
6.745
Βολτα αργα χθες γυρω στις 2 Κολονακι και περιξ Καποδιστριου.Στην σκουφα εχει γινει τρακο και ετσι δεν μπορω να κανω τον γυρο.Κατεβαινω μεχρι Καποδιστριου με τις γνωστες μαυρουλες αριστερα καιτις αλβανιδες δεξια μετα την γ'σεπτεμβριου,σωκρατους αριστερα και στην γωνια μενανδρου και χαλκοκονδυλη υπαρξη ψηλη,μελαχροινη 20κατι θεα,μαλλον ρωσιδα,την ρωταω,μου λεει 50+ξενοδ,κουλουρακι?δεν δινουμε...αντε γεια και συνεχιζω παλι προς κολονακι,σωλονος και μποταση 3 πιπινια,το ενα μου φανηκε καλο,ονοματι Μαριλενα,την παιρνω για πιπα στο αμαξι,απο τις χειροτερες που μου εχουν παρει,αγαρμπη,κοντεψε να μου τον ξεριζωσει με το χερι αφου διαλυθηκε και το προφυλακτικο.τσαμπα τα 30 ευρωπουλα...    και η ζωη συνεχιζεται οπως και η γυρα.Στην στουναρα η.. εκπληξη...γκομενακι ξανθο με φανταστικα :boobies: :boobies:την οποια εχω παρει αλλη μια φορα περσι για ακαπωτο στο αμαξι και μου ειχε πει πριν τελειωσεις πεστο μου να τραβηχτω και...ειχα ξεχασει να την ενημερωσω :2funny: :2funny:το κουφο ηταν οτι η γκομενα με θυμοταν,πως με λενε που δουλευω και μου ειπε οτι με σκεφτοταν πολλες φορες :think: :boobies:  δεν μου εχει ξανατυχει γκομενα ,να με θυμαται μετα απο ενα χρονο και με μολις μια φορα..τελος παντων ηθελε 50 για ακαπωτο και 80 για ξενοδ. κουλουρι δεν...σταση στο παρκινκ για    τσιγαρο και μετα απο μπλα-μπλα και αφου με εχει καβλωσει,της λεω μωρο μου παμε καλυτερα ξενοδ.3χχχ μπανακι,τσιγαρο και μετα  >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: *P κολαση.Η γκομενα παιρνει την καλυτερη πιπα ever,...προσπαθω μου λεει να βρω θεση να το βαλω ολο μεσα,κανενα προβλημα καλη μου,τηνξαπλωνω ανασκελα ,με το κεφαλι να κρεμεται απο το στρωμα και ως εκ θαυματος,ολο μεσα :bounce-glasses: :new_shocked: :new_shocked: :bounce-glasses:οτι καλυτερο....η γκομενα γουσταρει να πηδιεται,κοιταζετε στον καθρεφτη και σε καβλωνει αφανταστα :cum:δαχτυλο στο μουνι και στον κολο και μετα μου ελεγε...ποιο δαχτυλακι εβαλες και το επαιρνε στο στομα *P *P  μωρο μου για εσενα τα καταπινα μου λεει...βρε πρεπει να ειναι ωραια στην κολαση.... >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: :new_shocked: :new_shocked: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:μαγκες τα γραφω και μου ερχεται να την παρω τωρα τηλεφωνο :headbang:  τελος παντων ειναι και νωρις,καθησαμε μαζι ενα 3ωρο,της εδωσα συνολο130 ευρωπουλα που τα αξιζε μεχρι και την τελευταια σταγονα  :sperm: :sperm: ΤΟ περιεργο? δεν θυμαμαι το ονομα της, νομιζω σιντυ αν και το τηλεφωνο της το σημειωσα με ενα αρχικο Λ...ΜΗΝ ΜΕ πριξετε στα μηνυματα για το τηλεφωνο της,θα το δωσω,αν και νεος εδω, ΜΟΝΟ σε δυο παλιους,κατα προτιμηση σε δυο που κανουν καλο ποσταρισμα και ενημερωση και αυτο για να μην καει το θεμα...οι εχωντες γνωση καταλαβαινουν...αυτα και καλα γαμησια γενικως... :sperm: :sperm: :sperm:


edit giorgospapa: διορθωθηκε ο τιτλος του θρεντ σε μικρους χαρακτηρες..
 

Veli

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω αυτό το Forum εδώ και αρκετό καιρό και ο βασικός λόγος ήταν ότι έψαχνα τη Shandy (αυτό είναι το ονομά της) που την εχω χάσει εδώ και καιρό γιατί απ' ότι διαβάζω έχει αλλάξει στέκι. Πιο πριν την έβρισκες Σόλωνος χαμηλά...

Ο φίλος περιγράφει μια κατάσταση παραμυθένια που όμως είναι αληθινή 100%. Πεντακαθαρη, απίστευτα περιποιητική και φιλική, στήθος δύναμη αλλά σιλικονάτο που όμςσ δυσκολευεσαι να το καταλάβεις. Ρισκο το ακάποτο... Κόστος όμως 100-150Ευρώ

Το δαχτυλο αν της το βάλεις στο κουλούρι (ρωτάει ποιό ήταν) το γλύφει γιατι λέει υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης αν της το βάλεις κι αλλού...

IANNAI, επειδή την ψάχνω πολύ καιρό σε παρακαλώ στείλε μου PM με το τηλέφωνο της και πες μου που ακριβώς στην Στουρνάρα την βρήκες.

Ευχαριστώ πολύ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Μια ειναι η αληθεια-Αν δεν δωσεις το 20αρικο καμια δεν σε πιπωνει-Οποτε ας αφησουμε τις ρομαντικες μαλακιες για ατομα που ειναι εκτος τοπου και χρονου-Ξεκολλατε-Τι αγαπες και πουτσες μπλε>>?
Στο μπουρδελακι θα ανακαλυψετε ορισμενοι τον ερωτα??
Ε ρε κατι ατομα περιπτωσαρες
Βαρεθηκα με τις Ιστοριες Θερινης Νυκτος
 

Veli

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εχει εντοπίσει κανείς προσφατα τη Σάντυ? Εχει χαθεί για μήνες από τα γνωστά της στέκια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom