Νέα

Νέα πιάτσα στο Κορωπί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckable
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Σύντροφοι, συναγωνιστές της Ανατολικής αττικής και Μεσογαίας... ευπειθώς αναφέρω ότι στην Λεωφόρο Μαρκοπούλου, στο φανάρι που στρίβει για Σπάτα, εκπορνεύεται νεαρή Ρουμανοαλβανιδοκάτι  ονόματι Χριστίνα, 20 ετών με ωραία καπούλια. Τιμές 30€ πίπα  :pipa1: στο αμάξι και 40€ πίπα  :pipa1: και μουνί  :fuck2:στο αμάξι. εγώ δοκίμασα και μια το ότι είχα κάτι χρόνια να γαμήσω στο αμάξι, μια ότι ήταν  αυτή 2 μέτρα και το ότι ήμουν και με το 106 της δουλειάς δεν πολυχωράγαμε, αλλά η δουλειά έγινε ένα 6αρακι σε ευχαρίστηση δηλαδή.
από ότι μου είπε είναι εκεί καθημερινά 11-4 το μεσημέρι, μαζί με μια φίλη της (δεν την έχω δει ποτέ, και μάλιστα μου είπε ότι ήταν σε ξενοδοχείο με πελάτη για 150€ :jerking: :jerking: :jerking:).
για να δουμε αν θα διανθιστεί η πιάτσα και με νέα μπουμπούκια :rockon:

Α! επισυνάπτω και φώτο, στο μαύρο Χ "ψωνίζεις" και στο κόκκινο γαμάς.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    139,3 KB · Εμφανίσεις: 201

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Χρήσιμη αναφορά, ωραίος.

11-4 μεσημέρι όμως? Θα χει δουλέψει το Χριστινάκι 12-τάχυτο Scania και ΜΑΝ με intarder που θα πάει σύννεφο!!
Την επόμενη φορά συναγωνιστή ζήτα της να σου ρεγουλάρει και το τιμόνι γιατί συντονίζει στα 140!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

 
OP
OP
Fuckable

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Χρήσιμη αναφορά, ωραίος.

11-4 μεσημέρι όμως? Θα χει δουλέψει το Χριστινάκι 12-τάχυτο Scania και ΜΑΝ με intarder που θα πάει σύννεφο!!
Την επόμενη φορά συναγωνιστή ζήτα της να σου ρεγουλάρει και το τιμόνι γιατί συντονίζει στα 140!!! χαχαχαχαχαχχαχαχα

Ετσι όπως τα λες agiani μου...συντονίζει το ριμαδι μεταξύ 135 και 140  :2funny: :2funny: :2funny:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.635
Πόντοι
456
δηλαδη οποια δεν εχει δουλεια βγαινει λιγο πιο κατω απο το σπιτι της και το παιζει πουτανα.......μπραβο ρε Γιωργακη,με τις μακακιες σου δημιουργησες νεο θεσμο "την πουτανα της γειτονιας σας".
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Επειδη τα μερη που αναφερεις ειναι αυτα που καθημερινα κυκλοφορω,εχω μια αναβαθμιση της πληροφοριας σου.
Δεν ειναι μονο μια η εκδιδωμενη,ειναι και αλλες και οχι μονο σε αυτο το σημειο,οπως οχι μονο αυτες τις ωρες που αναφερεις.
Στο σημειο που λες,εκτος του πρωινου,και νωρις το βραδυ θα συναντησεις 2-3 κοπελιες να παρεχουν υπηρεσιες,ομως οχι σε καθημερινη βαση.
Επισης πρωινες ωρες εχουν παρατηρηθει κοπελιες αμεσως μολις βγανεις απο Παιανια,αλλα και στο Μαρκοπουλο στο υψος του γηπεδου.
Εσυ δοκιμασες,και καλα εκανες..εγω μεχρι στιγμης οχι ακομα..αλλα με φιλαρακια εδω στην περιοχη που εχουν ηδη δοκιμασει εχω μαθει οτι οι σχεση τιμης με υπηρεσιες δεν ειναι και οτι καλυτερο.
Αλλα οπως ανεφερε ενας φιλος πιο πανω...μπορεις να συνδυασεις το μαμησι με ενα ρεγουλαρισμα στο τιμονι  :S
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
εχω κανα δυο ερωτησεις...
1. Αμα το οχημα ειναι στην εγγυηση, υπαρχει προβλημα? Ενα polo και ενα Peugeot εχω... ή κανουν μονο φορτηγα τα κοριτσια?
2. Μονο ρεγουλαρισμα παιζει? Νομιζω οτι θελω τακακια στο polo και ακουω ενα θορυβο στην πισω πορτα του Peugeot (μου εσκασε ενας πιτσιρικας με παπι).
3. Υπαρχει περιπτωση να κοψουν λιγο τσιμπιμενο τιμολογιο?
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Ελα παρε παρεεεεεεε....μηχανακια,κουρσες,ημιφορτηγα,φορτηγα,επικαθημενα,τρενα,αεροπλανα,βαπορια..ολα τα ρεγουλαρουν ολα τα επισκευαζουν  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Η περιοχή που την γνωρίζω, χωρίς να μένω εκεί τριγύρω, είναι από αυτές που στο χρηματιστήριο του αγοραίου έρωτα ήταν πάντα στα υπ όψιν για πάρει τα ύψη, αλλά ποτέ δεν κουνιότανε ιδιαίτερα φύλλο. Πριν απο χρόνια 5-6 κάπου εκεί, θυμάμαι μόνο στην αρχή της Λαυριου, στα πρωτα μέτρα μετά την διχάλα απο την Παιανία, λιγο ποιο κατω απο το περίπτερο να κάνουν..ωτοστόπ συχνά?πυκνά? ένα ζευγάρι απο αλβανίδες. Τα ερωτηματικά γιατί δεν ήξερα πόσο συχνά πηγαίνανε. Πάντως τις είχα..πετύχει σε διάφορες ώρες :grin: και είχαμε κανει μια βολτα μεσα στα χωράφια, κοντά εκεί που τώρα ξαναγίνεται η ιστορία. Κάπου πίσω απο το supermarket. Επαναλαμβάνεται το..καλό το πράμα!! Πλάκα κάνω για το..καλό!
Ο δρόμος που τωρα αναφέρουν οι συναγωνιστές (η Μαρκοπουλου)ότι γίνεται η περαντζάδα  :tits2: και το ..παρκάρισμα :fuck2: είναι μεν ταχείας κυκλοφορίας, είναι όμως και..πήχτρα στην κίνηση μερικές ώρες και επίσης μερικές ημέρες. Ειδικά Σαβ/κο που κατευθύνονται πολλοι προς τα Καλύβια και την Κερατέα για..μεγαλοτσιμπούσια θα σημειωθούν..ουρές. Πάει το Πόρτο Ραφτη :) Η πλάκα, όπως πάντα σε αυτά τα θέματα αφορά τους δεσμευμένους, συνοδευμενους μέσα στα ..κάρα από τις αντιδράσεις  :tickedoff: της συντρόφου..συμβίας κλπ.  :2funny: αφού θα γινεται καταγραφή κινησεων λογω κανονικου μποτιλιαρισματος στην απέναντι πλευρά. Στην κανονική πλευρά θα έχουν αναλάβει οι ''Για σενα έρχομαι'' και οι ''Μπαμπα μην τρέχεις''.  :grin: Εξαιρετική η περίπτωση για πιάτσα μακάρι να...ανοιξει η αγορά και προς τα εκεί. Και τωρα που το (καλο)σκέφτομαι μια βόλτα μεσημέρι..για ''κρεατικό''...γενικώς!! μια χαρά είναι για σήμερα.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Σύντροφοι, συναγωνιστές της Ανατολικής αττικής και Μεσογαίας... ευπειθώς αναφέρω ότι στην Λεωφόρο Μαρκοπούλου, στο φανάρι που στρίβει για Σπάτα, εκπορνεύεται νεαρή Ρουμανοαλβανιδοκάτι  ονόματι Χριστίνα, 20 ετών με ωραία καπούλια. Τιμές 30€ πίπα  :pipa1: στο αμάξι και 40€ πίπα  :pipa1: και μουνί  :fuck2:στο αμάξι. εγώ δοκίμασα και μια το ότι είχα κάτι χρόνια να γαμήσω στο αμάξι, μια ότι ήταν  αυτή 2 μέτρα και το ότι ήμουν και με το 106 της δουλειάς δεν πολυχωράγαμε, αλλά η δουλειά έγινε ένα 6αρακι σε ευχαρίστηση δηλαδή.
από ότι μου είπε είναι εκεί καθημερινά 11-4 το μεσημέρι, μαζί με μια φίλη της (δεν την έχω δει ποτέ, και μάλιστα μου είπε ότι ήταν σε ξενοδοχείο με πελάτη για 150€ :jerking: :jerking: :jerking:).
για να δουμε αν θα διανθιστεί η πιάτσα και με νέα μπουμπούκια :rockon:

Α! επισυνάπτω και φώτο, στο μαύρο Χ "ψωνίζεις" και στο κόκκινο γαμάς.

Την εκαψες και την πουτανα και την πιατσα
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Στην Μαρκοπουλου, προσοχη στους  :police: !!!  ;) :idiot:

Φαίνονται απο μακριά. Πάνω στην διασταυρωση για Κορωπί καθότανε το team παλιά, αλλα τωρα θα τους πήραν τον χώρο τα κορίτσια..Ατιμη..κοινωνία :2funny:
Υπάρχει όμως και ένας ''άτιμος'' που κυκλοφορεί στην περιοχή, απο την Τροχαια Κερατέας είναι, με μηχανή. Μην δοκιμάσει κανείς να του...φυγει ότι και να οδηγεί. Σούζα μέχρι το γήπεδο Μαρκοπούλου το πάει..ο ''άτιμος'' και εκει το ριχνει αναγκαστικά γιατι έχει φανάρι. Χωρίς όμως πλάκα...γράφουνε και στα εκει μπλοκα( το αλλο ειναι συνηθως στο γηπεδο απ εξω) γραφουνε για τα..πάντα.  
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Αντε να ανοιξει η αγορα, μπας και καταπολεμηθει η μαλακια που μαστιζει την περιοχη...
 
OP
OP
Fuckable

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Την εκαψες και την πουτανα και την πιατσα

Εγώ την έκαψα? δλαδή τι έπρεπε να κάνω? να σας πω για μια περιοχή μεταξύ Σταυρού και Λαυρίου κάνουν πιάτσα? Εγώ ,ίσως επειδή δεν είμαι και πολύ έξυπνος και προπάντων καθόλου υστερόβουλος, "χαρηκα" με την πληρότητα των πληροφοριών που είχε το ποστ μου.
Τώρα αν κάποιος από τους μοντ πιστεύει πως έκανα "ζημιά", ας σβήσει το νήμα, δεχόμενος την συγνώμη μου.
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
268
Like
98
Πόντοι
1
Εγώ την έκαψα? δλαδή τι έπρεπε να κάνω? να σας πω για μια περιοχή μεταξύ Σταυρού και Λαυρίου κάνουν πιάτσα? Εγώ ,ίσως επειδή δεν είμαι και πολύ έξυπνος και προπάντων καθόλου υστερόβουλος, "χαρηκα" με την πληρότητα των πληροφοριών που είχε το ποστ μου.
Τώρα αν κάποιος από τους μοντ πιστεύει πως έκανα "ζημιά", ας σβήσει το νήμα, δεχόμενος την συγνώμη μου.

Καποιοι ειναι παρτακηδες.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Επιβεβαιωνω,περιπου 3,30 προχθες το μεσημερι ξανθια διμετρη με μαυρο μινι και μαυρες ψηλες μποτες εκανε πιατσα, αλλα εκει που καθοταν και με την κινηση που ειχε δεν σταματας με τιποτα  :S Πολλοι θα θελανε να την φορτωσουν αλλα δεν....
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Τοσο καιρο σαν καλος μ@λ@κ@ς που ειμαι,
εψαχνα σε εντελως διαφορετικο σημειο της Μαρκοπουλου!  :headbang:

Αυριο θα περασω να ελεγξω!  :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Παντως εχω μια αμυδρη εντυπωση πως η πιατσα εχει κατεβει,
καθως απο συχνα περασματα στο παρελθον ειχαν ανακαλυφθει 2 τεμαχια μετα το Jumbo!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Φαίνονται απο μακριά. Πάνω στην διασταυρωση για Κορωπί καθότανε το team παλιά, αλλα τωρα θα τους πήραν τον χώρο τα κορίτσια..Ατιμη..κοινωνία :2funny:
Υπάρχει όμως και ένας ''άτιμος'' που κυκλοφορεί στην περιοχή, απο την Τροχαια Κερατέας είναι, με μηχανή. Μην δοκιμάσει κανείς να του...φυγει ότι και να οδηγεί. Σούζα μέχρι το γήπεδο Μαρκοπούλου το πάει..ο ''άτιμος'' και εκει το ριχνει αναγκαστικά γιατι έχει φανάρι. Χωρίς όμως πλάκα...γράφουνε και στα εκει μπλοκα( το αλλο ειναι συνηθως στο γηπεδο απ εξω) γραφουνε για τα..πάντα.   

Εχω παρει τηλεφωνο πολλες φορες την τροχαια να ενημερωσω για διαφορες μ@λακιες που βλεπω!
Αρκετες φορες τα τηλεφωνηματα μου εχουν πιασει τοπο!

:sunglasses:
 

ballader

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0

Ξανθό... ναί, δίμετρο.. ναι, αλλά βάφει τις ρίζες στο μαλλί μαύρες.
Βλέποντας το χέρι να ακουμπάει στο αυτοκίνητο, αναρωτήθηκα ποία η σχέση με
το σαπούνι....
40  :knockinb: και  :pipa2:
30  :pipa2:
Η αλλη φαίνεται ποιό ενδιαφέρουσα.... θα δούμε...
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom