Νέα

Αμμόχωστος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyprusxlc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cyprusxlc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην επαρχεία Αμμοχωστου υπάρχει τίποτα :tits:? Παραλίμνι-Αγία Ναπα και γύρω χωριά.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.700
Κριτικές
7
Like
602
Πόντοι
96
Στην επαρχεία Αμμοχωστου υπάρχει τίποτα :tits:? Παραλίμνι-Αγία Ναπα και γύρω χωριά.

μενεις κοντά στην Αγία Νάπα όπου βρέχει μουνί και ρωτάς που θα βρεις μουνι; σε λάθος forum μπήκες.
 
OP
OP
C

cyprusxlc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Σhίστο

Η Αγία Νάπα την χειμερινή περίοδο είναι νεκρή
Ευχαριστώ σε για την διόρθωση κουμπάρε αλλά από τους καλαμαράδες περιμένεις να σου πούνε τι παίζεται στην επαρχία ( καί όχι επαρχεία )Αμμοχώστου ?
 

Spartacus

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
38
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα

ξέρει κανείς από εσάς που συχνάζουν οι ασιάτισσες στην περιοχή του Παραλιμνίου? Πηγαίνω τακτικά εκεί για διήμερα και θέλω να δω αν μπορώ να βγάλω κάτι.

είχα μια βιετναμέζα παλαιά, ερχότανε και καθάριζε το σπίτι, κάναμε και τα δικά μας αλλά τώρα έφυγε. 

αν κάποιος ξέρει που συχνάζουν τις Κυριακές αλλά και γενικότερα αν παίζει κάτι pm παρακαλώ.

για αντάλλαγμα θα δώσω τηλέφωνά (εάν καταφέρω να πάρω)
 

vickgeo1981

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τί παίζει,αλλά ακούω διάφορα, ότι ρωτάς γέρους που έχουν και στις δείνουν, αλλά τίποτα βάσιμο. Αυτό που μπορώ να πω, κατέβα στην τουριστική περίοδο Αγία Νάπα και θα βρεις πολλές, απο 18 μέχρι 50, σοβαρές τσουλίτσες μεθυσμένες και και πολύ εντάξει γυναίκες, έτυχε να φλερτάρω με Ρωσσίδα καμιά 40αριά και ο άντρας της ήταν πολύ μεθυσμένος να το καταλάβει, μια καμμιά 20αριά μου είπε ότι αγόρασε 6άδα μπύρες και θέλει παρέα να τις πιει, και το πιο πρόσφατο πριν καμμιά βδομάδα,μια μεθυσμένη, καθόντας στην άκρη του δρόμου με ανοιχτά τα πόδια κι έκανε ωτοστόπ.
 

Spartacus

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
38
Like
2
Πόντοι
0
το ξέρω καλέ μου φίλε και σε ευχαριστώ. απλά ψάχνω για κάτι ποιο έτοιμο και σίγουρο. απλά να παίρνω ένα τηλέφωνο από πριν, λόγο του ότι δεν έχω και τόσο χρόνο.

εάν ήξερα απλά που συχνάζουν ίσως να έφτιαχνα κανένα κονέ
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτε στην περιοχή? Έππεσε πολλή νεκρα τωρά τελευταία.Κανενα τηλέφωνο μ μήνυμα να ξέρει κάποιος
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Έχουμε τίποτε στην περιοχή?? Έππεσε πολλή νεκρα τελευταία..κανένα τηλέφωνο με μήνυμα να ξέρει κάποιος κατι
 

K.maturelover

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας βλέπω πως στην επαρχία μας υπάρχει πολύ ησυχία εάν κανείς μερακλής ξέρει κάτι ας μας διαφωτισει να μην τρέχουμε σε όλο το νησί.
Ευχαριστώ
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Οποίος ξέρει κατι για αμμοχωστο ας στείλει ένα μήνυμα να ανταλαξουμε πληροφορίες!
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος τι γινεται σε αυτη την επαρχια? πολλη νεκρα!
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Επολλυναν πολλά οι μαύρες πάντως στην περιοχή, εν είδα κάμια να μου φατσαρει πολλά που μπορεί να κάνει έτσι πράματα. Αν έμπηκε κανένας στον κόπο να μας πει
 

georgies

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
εχεις καποιος καποια πληροφορια αν υπαρχει κατι διαθεσιμο στην περιοχη γιατι ενδιαφερομαι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom