Νέα

Αληθεύει οτι οι κοπελες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδισια νοσήματα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
530
Like
153
Πόντοι
6
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!


Αλήθεια αν σου πουν εδώ οι περισσότεροι ότι δεν έχουν εσύ θα πηγαίνεις ήσυχος ε;  :2funny:

 

Επισκέπτης
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!
αληθεια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τα αφροδισια δεν πανε αναλογα το ποσο
 
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
530
Like
153
Πόντοι
6
στο μεταξι δυστυχώς πας παντα ανησυχος!!!
 

Επισκέπτης
Μαλακίες!
Ελάχιστες κοπέλες και στη Φυλής κάνουν εξετάσεις και έχουν βιβλιάριο υγείας.
Επίσης, στη Φυλής επιδίδονται σε ακάποτα τσιμπούκια, χυσίματα στο στόμα, γλειφοκωλάδες κλπ κλπ, ενώ στο Μετάξι οι κοπέλες του δεκάευρου μπορεί να παίρνουν Πάκια αλλά συνήθως κάνουν βασικό πρόγραμμα με καπότα.
 
OP
OP
V

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
530
Like
153
Πόντοι
6
Αν παιρνεις προφυλαξεις δεν σε αγγιζει τιποτα!
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
παικτη στη θεσσαλονικη 10€ πληρωνουμε μονο την τσαρκα :S
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εχουν συφιλλη βλενορροια και σπαστικη κολιτιδα
 

kasparov

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
298
Like
11
Πόντοι
1
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!

H γνωμη μου ειναι οτι ο νομος πρεπει να σου απαγορευσει να ψηφιζεις....
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.796
Like
9.561
Πόντοι
1.406
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!
ΑΡΧΗΓΕ τα αφροδισια στο μεταξι εχουν και μια κοπελα πανω τους!Λαστιχωσου καργα και ορμα!
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μαλακίες!
Ελάχιστες κοπέλες και στη Φυλής κάνουν εξετάσεις και έχουν βιβλιάριο υγείας.
Επίσης, στη Φυλής επιδίδονται σε ακάποτα τσιμπούκια, χυσίματα στο στόμα, γλειφοκωλάδες κλπ κλπ, ενώ στο Μετάξι οι κοπέλες του δεκάευρου μπορεί να παίρνουν Πάκια αλλά συνήθως κάνουν βασικό πρόγραμμα με καπότα.
Συμφωνω  :thumbsup:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
ρε μαγκες ειπαμε μακρια απο μεταξι, πως αλλιως να το πουμε δλδ
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Ακουσα οτι οι κοπέλες των 10 ευρώ στο μεταξουργείο εχουν αφροδίσια νοσηματα και οτι δεν παιρνανε απο ιατρικές εξετάσεις και ουτε εχουν βιβλιαριο υγειας.Ειναι αληθεια?? Μου το ειπε ατομο που δουλεύει εκει!

Θα ήθελα την γνώμη σας!
Εχουν επειδη το λεω εγω!  :sunglasses: :sunglasses:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Τυπε θεματοθετη δεν ξερω πού εχει πιο πολλα αφροδίσια  :pipa1: , παντως εχω να σου πω οτι στο μεταξι που εχει κατεβει η ταριφα στο 10ρικο, οι γκομενες που φερνουν πλεον ειναι σχεδον ολες μπαζα και το φαινομενο της ξεπέτας καραφαβορί.

Για αυτο μην πατατε μιας και ειναι και αρκετα επικινδυνα πλεον. Ε και σιγα σιγα θα παει κι η ταρίφα στο 5άευρω αμα δεν παταει κανεις μας και ετσι στη φυλης δεν νομιζω να ξαναπατήσει πάκης, οπότε θα μεινουμε μονο Ελληναράδες να γαμαμε τα ρουμανικά ρουφοκαυλέτα  :2on1: :2on1:
Λευτεριά στην φυλής  :tits2: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom