Νέα

Κωλόμπαρα στη Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 26K
  • Ετικέτες
    ξάνθη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Με την δουλεια αυτη που εχω μπλεξειι βλεπω να γυριζω ολη την Ελλαδα  :grin: . Αυτο τον καιρο ειμαι Ξανθη και θελω να ξεστραβωθω με την βοηθεια συναγωνιστων εδω... Τι παιζεται την ωυχτα εδω ορε συναγωνιστες ? Μου ειπαν πριν ερθω για ενα καταστημα ονοματι ΕΛΙΤ που βρισκεται ? ποιες υπηρεσιες παρεχει.....  :idiot: :uglystupid:
 
OP
OP
G

GIAN69

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
2
Πόντοι
0
Κανενα στριπ υπαρχει εδω ? αυτο το ελιτε ειναι κολωμπαρο τελικα ? για ριχτε τα φωτα ρε μαγκες... δεν υπαρχει κανεις απο Ξανθη εδω μεσα μηπως ?
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.094
Κριτικές
26
Like
1.220
Πόντοι
976
Μετα απο διαμονη 5 ημερων στην Ξανθη διαπιστωσα οτι υπαρχουν κωλομπαρα σχεδον σε καθε γειτονια. Ισως να ειναι περισσοτερα και απο τις κανονικες καφετεριες :2funny:
Ενα ελιτ πισω απο το κτελ, τρια στη σειρα πανω στο δρομο οπως φευγεις απο την κεντρικη πλατεια και ειδα και καμια 10αρια ακομα σε μη κεντρικους δρομους. Επισης για στριπ υπαρχει το glamour που πηγα με ενα φιλαρακι και την παρεα του. Αρκετα καλες γκομενες ολες ρουμανες μαλλον.
Ειχε και ενα αλλο λιγο πριν μπεις ξανθη απο τη δυτικη εισοδο που εγραφε με μια τεραστια ταμπελα "τα αστερια του μουλεν ρουζ στην ξανθη" :2funny: :2funny:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Μετα απο διαμονη 5 ημερων στην Ξανθη διαπιστωσα οτι υπαρχουν κωλομπαρα σχεδον σε καθε γειτονια. Ισως να ειναι περισσοτερα και απο τις κανονικες καφετεριες :2funny:
Ενα ελιτ πισω απο το κτελ, τρια στη σειρα πανω στο δρομο οπως φευγεις απο την κεντρικη πλατεια και ειδα και καμια 10αρια ακομα σε μη κεντρικους δρομους. Επισης για στριπ υπαρχει το glamour που πηγα με ενα φιλαρακι και την παρεα του. Αρκετα καλες γκομενες ολες ρουμανες μαλλον.
Ειχε και ενα αλλο λιγο πριν μπεις ξανθη απο τη δυτικη εισοδο που εγραφε με μια τεραστια ταμπελα "τα αστερια του μουλεν ρουζ στην ξανθη" :2funny: :2funny:

Ωραίος φίλε αλλά μακάρι να ξέραμε αν κάνουν τίποτα οι ρουμάνες κιόλας.  :)
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
ξερουμε τιποτα για ta je t'aime(παζαρι) kai MIX(πρωην-zetem) στην Δαγκλη?
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
57
Πόντοι
1
Παιδες ανεβαινω Ξανθη για 6 μηνες και θα ηθελα να μου πειτε τι παιζει,σε ποια κανεις παιχνιδι (και ποσο παει το μαλλι ) και σε ποια μπορεις να φορτωσεις και να πας ξενοδοχειο ,αν εχετε κατι συγκεκριμενο να προτεινετε ευπροσδεκτο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.242
Κριτικές
31
Like
11.984
Πόντοι
5.097

Συνημμένα

  • 2_1_1_eklektos_01.jpg
    2_1_1_eklektos_01.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 104

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
γεια σας μολις επεστρεψα και εγω απ[ο βουλγαρια :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
γιατι να ρωτησουν χρυσα εμενα??? εγω ειμαι σθγανοπαπαδια στην πολη μου!!!!!111 :grin: :grin:
εκει που κοιμομαστε,δεν χεζ........... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
αλλα θα μαθω ποιος-ποια εισαι?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Καλώς τον!Δώσε τα φώτα σου στους ενδιαφερόμενους! :sunglasses:Εγώ έχω χάσει επεισόδια!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
Καλώς τον!Δώσε τα φώτα σου στους ενδιαφερόμενους! :sunglasses:Εγώ έχω χάσει επεισόδια!
απο ξανθη δεν ξερω τπτ απλα μονο 3 ντελα 3 τραννυ 3 η 4 βουλγαρακια στα ντελα 2 ελληνιδες
που τις ξερω και προσωπικα και γαμω τα ατομα σσ μην εισαι εσυ μια απο αυτες τις δυο :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
και απο κολ γκερλ τπτ προσ το παρον ισως εχουμε απο πελλοπονησσο τις ερχομενες εβδομαδες κατι νεο
αλλα επαναλαμβανω εδω ειομαι αγιος!!!!!!!1ο,τι ξερω το ξερω απο προσωπικες φιλικες επαφες!!!!!!!!!!!!!ειμαι ομορφοπαιδο και μου ανοιγονται οι ντανες ακομα και αν δεν τις εχω δοκιμασει ποτε :grin: :grin: :grin: :grin: και θιγονται με λενε σιχασιαρη και σχεσακια :grin: :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα να δεις...μαγνήτη έχω για τάνες...τι να πω...!!!!Μου τα λένε όλα λες και με ξέραν από χθες.. :grin:
Για τις 2φοιτητριούλες δενξ ξέρεις τπτ; :sunglasses:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
Εμένα να δεις...μαγνήτη έχω για τάνες...τι να πω...!!!!Μου τα λένε όλα λες και με ξέραν από χθες.. :grin:
Για τις 2φοιτητριούλες δενξ ξέρεις τπτ; :sunglasses:
plaka kanv mhn tsimpaw ejaloy apo thn grafei soy kai mono ua to apekleia!!!1
ξερω και την κοπελα την δηθεν φοιτητρια !!!!απο νοτια ελλαδα ηταν και ντεμεκ σπουδαζε αλλα την δευτερη δεν την ξερω εξαλου ποιοα θα παει με εμενα το παππου στα αντα ειμαστε πια ντανα φοιτητρια θα μας κοιταξει :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom