Νέα

Ηράκλειο-Αναζήτηση για Μπουρδελοκαταστάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O_Ninjas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

O_Ninjas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παλικάρια. Είμαι νέος στο εν λόγω φόρουμ και ουσιαστικά γράφτηκα εδώ για να μπορέσω να ρωτήσω τους έμπειρους του αθλήματος τι να επιλέξω ανάμεσα στα μπουρδέλα που υπάρχουν στο Ηράκλειο Κρήτης: . Έκατσα και διάβασα όλες τις κριτικές και είμαι μεταξύ αυτού στην Αϊνικολιώτη 9 και του άλλου στην Αλεξανδρουπόλεως 15 μιας και οι πιο πρόσφατες θετικές κριτικές γράφτηκαν με "μελάνι" σε εκείνα τα σημεία. Οι ερωτήσεις μου λοιπόν είναι οι εξής:
α)Αξίζω να πληρώσω τα έξτρα χρήματα για το πρωκτικό ή όχι; Να σημειωθεί ότι το εργαλείο μου αν και δεν είναι ιδιαίτερα μακρύ, είναι αρκετά χοντρό και δεν θα ήθελα για αυτό τον λόγο να δώσω τα χρήματα τζάμπα.  :- Αν και λογικά η κοπέλα θα έχει "εξασκήσει" το άνοιγμα της τρύπας της. :cheesy:
β)Αν κάτσω κάνα μισάωρο μέχρι να χύσω θα με πετάξει η τσατσά έξω ή θα μπορέσω να ευχαριστηθώ τα χρήματα που θα δώσω; :cheesy: Θα ήθελα να μου πείτε ποιες ώρες συνήθως είναι που έχει λίγο ή και καθόλου κόσμο στις τοποθεσίες στα μπουρδέλα που ανέφερα.
γ)Αν ξέρετε θα σας παρακαλούσα να μου πείτε κάποια γνωστά μαγαζιά κοντά στην Αϊνικολιώτη 9 και στην Αλεξανδρουπόλεως 15 για να μπορέσω να κατατοπιστώ λίγο γιατί με τις οδούς δεν τα πάω και πολύ καλά  :think: .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!  :dancing:
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου αλεξανδρουλοπελεως ειναι πανω απο τα μαγευματα το σουβλατζιδικο.ειναι πανω απο το αλλο μπουρδελο που ειναι στην 62 μερτυρων.αλλα θα σε γελασω αν συνεχιζεις ευθεια αο αυτο της 62 μαρτυρων η πας απο πανω.το 32 μαρτυρων ειναι ακριβως διπλα στα μαγευματα κεντρικα στην 62 μαρτυρων.αινικολιωτη ειναι οπως περνας την χανιοπορτα πριν μπεις για καλοκαιρινου, αν ξερεις, στριβεις δεξια και μετα αμεσως αριστερα το πρωτο στενακι...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ρε παιδες,δεν μπορει κανενας να γραψει διευθυνση για παππου,ριτσα,σπυρο ή να δωσει κανα link???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195
Ριτσα θα το βρεις ευκολα, αλλά εκει εχει μονο μαυρες και φαλαινες, μην κανεις τον κόπο.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
95
Like
1.251
Πόντοι
7.195

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Thanx ακόρεστε,ο παππούς ειναι πολύ εντάξει φαση,respect στον παππού μονο και μονο για την μηχανη που οδηγάει
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Πήγα σήμερα παππού-αμμουδάρα και με αφησε να κανω παιχνίδι με τα κορίτσια μονος μου.Η τιμή ευκολα διαμορφώθηκε στα 50 ευρά all inclusive.Οι νεαρές πλέον ονομάζονται-αναφέρονται ως τέχνιτισες της κόμμης.Δύο κορίτσια η μία κοντά στα τριάντα κοκκινομάλλα μεν,του ξανθού γένους δε,με ατέλειες στο σώμα,ομως αβίαστα τεσσάρια βυζιά φυσικά που στεκονται στο ύψος τους με ωραίες ροζ ρόγες(αυτή ετιμήθη) και η άλλη μελαχρινή,αθλητική,λίγο πιο ψηλή,με μικρό στήθος,αλογοειδές,στο τσακ ημουνα να τις παρω και τις δυο.
Σημ.οι κορασίδες φεύγουν μεθαύριο
Υ.Γ:μήπως πρέπει ο παππούς να μεταφερθεί σε ενα thread που να λεγετε κομμωτήρια που μαμάς??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

kobe1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
130
Like
56
Πόντοι
1
κομμωτήρια που μαμάς???
:2funny: :2funny: :2funny:
50 europula per hr?
 

interista

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα! που ειναι ακριβως τελικα αυτος ο παππους? σε ποιοα περιοχη?
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
tosa xronia irakleiwtis kai pote m den ematha pou einai autos o pappous!kammia voitheia re paidia kai se mas??
 

pinokiox3

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
30
Like
11
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά! Τελικά υπάρχει κανένας που ξέρει(φιλότιμος) πού είναι ο παππούς? Επίσης έχω 2-3 ακόμα αποριούλες(αν ξέρετε)... Στο Αστέρι στην αμουδάρα, ξέρετε τι παίζει ? δηλ. πόσο περίπου πάει, αν είναι σαν του Σπύρου ή πρέπει να πάρω και ποτό? Και μια τελευταία, αυτό το "μπαρ" στην αρχή τις Παπαναστασίου τι λέει ? είναι κολόμπαρο ή κανονικό μπαρ? Μην πάω και γίνω ρόμπα :). Ευχαριστώ πολύ!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Παίδες στον παππού εχει ερθει ενα κομμάτι απο Σκόπια,δυνατο στο κρεβάτι,είναι λιγο άβγαλτη,θελει καθοδήγηση για το τι να κανει αλλα αμα παρει μπρος ειναι πύραυλος,το κουνάει πολύ καλά.Καστανη,3αρι προς 4 βυζί φυσικο,ηλικία κοντά στα 35.Παίζει να εκανε την σοκολατιέρα στην Αμοργό πριν μια ντουζινα χρονια,κατι μου θυμιζει η φάτσα της αλλα δεν θυμαμαι απο που.By the way,το κορίτσι θελει να μεινει Ηράκλειο αλλα δεν εχει δουλειά,όποιος παει ας κρατησει κανα κινητο,αξιζει να την κρατησουμε για το χειμώνα στο νησι,πιστεύω θα δουλεψει incognito.Στα 50 οι τιμή στον παππού,μην ξεχνιομαστε...στον παππού ειναι ήδη καμμια δεκαριά μερες,όποιος προλάβει.
Υ.Γ:Είμαι πελάτης του παππού κανα χρόνο,πρώτη φορά ειδα τόσο καθαρό & συμμαζεμένο δωμάτιο
 

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
μετά απο ατελείωτα χιλιόμετρα
κάθησα για καφεδάκι στο γραφικό λιμάνι
επεξεργαζόμενος τους πιθανούς πορνοστόχους
και λόγω έλλειψης χρόνου ο κλήρος έπεσε στους οίκους
της οδού Σκορδιλών
 

Συνημμένα

  • port.jpg
    port.jpg
    62,4 KB · Εμφανίσεις: 96

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Σκορδιλών 39
αυτό δεν είναι σίγουρα μπουρδέλο
 

Συνημμένα

  • DSC_0001_7.JPG
    DSC_0001_7.JPG
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 134

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Σκορδιλών 43 , επίσης δεν είναι  μπουρδέλο
οπότε κάτι λάθος έκανα και δεν είχα χρόνο να διαπιστώσω το που ακριβώς
και έτσι έφυγα για περιπολία στα Μάλια
 

Συνημμένα

  • DSC_0002_4.JPG
    DSC_0002_4.JPG
    33,8 KB · Εμφανίσεις: 121

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
μετά απο ταχεία καταδρομική στην Κνωσό για πνευματική ηδονή
κατεθύνθηκα στα Μάλια όπου η κίνηση ήταν αρκετά υποτονική
προς απογοήτευσή μου δεν βρήκα εκεί ούτε διαγωνισμούς πίπας
ούτε πεοκολπικές παρατρίψεις στους δρόμους , απλά κάποιους
δροσερούς άγγλους και κάποια κουδουνισμένα ημιτρεκλίζοντα
αγγλάκια

 

Συνημμένα

  • DSC_0003_5.JPG
    DSC_0003_5.JPG
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 156

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom