Νέα

Απορια για online αγορα κινητου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavliaris23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 832
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συμπουρδελιαρηδες! Θελω τα φωτα σας πανω σε μια αγορα που θελω να κανω.
Εχω βρει στο [size=2pt]birdphone[/size] ενα κινητο που λεω να το παρω κ το εχει 400 ενω εξω στα μαγαζια εχει 600. Τι παιζει με το συγκεκριμενο site και τα δινει τοσο φθηνα?
Ξερω οτι ειναι προιοντα παραεισαγωγης αλλα τι ακριβως σημαινει αυτο? Πως θα με επηρεασει εμενα αυτο αν τσιμπησω το τηλεφωνακι? θα εχ τπτ προβληματα στις αναβαθμισεις η σε περιπτωση που χρειαστω service?
Εχει κανενας γνωσεις πανω στο θεμα η αντιστοιχες εμπειριες?! Γιατι το να γλιτωσω 200 ευρω ειναι λογαριασμος...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλησπερα συμπουρδελιαρηδες! Θελω τα φωτα σας πανω σε μια αγορα που θελω να κανω.
Εχω βρει στο birdphone.gr ενα κινητο που λεω να το παρω κ το εχει 400 ενω εξω στα μαγαζια εχει 600. Τι παιζει με το συγκεκριμενο site και τα δινει τοσο φθηνα?
Ξερω οτι ειναι προιοντα παραεισαγωγης αλλα τι ακριβως σημαινει αυτο? Πως θα με επηρεασει εμενα αυτο αν τσιμπησω το τηλεφωνακι? θα εχ τπτ προβληματα στις αναβαθμισεις η σε περιπτωση που χρειαστω service?
Εχει κανενας γνωσεις πανω στο θεμα η αντιστοιχες εμπειριες?! Γιατι το να γλιτωσω 200 ευρω ειναι λογαριασμος...

Aυτα τα ερωτήματα απαντιούνται στα FAQ του κάθε σαιτ κύριε.
Πηγαιντε πισω στο σαιτ που θελετε και ψαξτε το απο την αρχή.
 
OP
OP
K

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω μηπως εκανα βλακεια που ποσταρα το ονομα του σιτε, αν ειναι να το σβησω.
Οσο για το FAQ δεν εχει κατι που να με καλυπτει κ θα χρειαστει προφανως να επικοινωνησω μαζι τους για τετοιες λεπτομεριες. Αλλα επειδη καποιον απο εδω μεσα θα τον εμπιστευτω περισσοτερο απ'οτι μου πουν αυτοι, γι'αυτο ρωταω εδω.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι τηλεφωνακι ειναι ?

Ποιο μοντελο και μαρκα ?

Αν το παρεις μεταχειρισμενο ημερων μεχρι μηνα, με τα χαρτια του και την εγγυηση του κομπλε και με εκπτωση απο την τιμη του καταστηματος κατα 20-25%, θα σε χαλουσε ?
 
OP
OP
K

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Το S2 της samsung.
Φιλε μου δν θα με χαλουσε αλλα δν νομιζω οτι θα το επαιρνα μεταχειρισμενο μονο στο 20% της τιμης του.
Αφου ειναι μεταχειρισμενο η τιμη θα πρεπει να πεσει πολυ περισσοτερο.
Αλλα δν ειναι αυτο το θεμα μας, εγω για τη συγκεκριμενη περιπτωση που βρηκα ρωτησα να δω αν ξερει καποιος κατι παραπανω!
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Ψάξε να δείς αν έχει σελίδα στο facebook το μαγαζί αυτο και αν έχει ρωτα εκεί..  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom