Νέα

Αθλητικα Παπουτσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια μαρκα αθλητικων θεωρειτε την καλυτερη?

  • Reebok

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Asics

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • New balance

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Kswiss

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Nike

    Ψήφοι: 30 44,1%
  • Adidas

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Puma

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Μαγκες ποια προτινετε για καθημερινοτητα η και για εξοδο?η ποια εχετε εσεις?Βαλτε και καμια φωτο.....
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Μαγκες ποια προτινετε για καθημερινοτητα η και για εξοδο?η ποια εχετε εσεις?Βαλτε και καμια φωτο.....
που εισαι εσυ ρε καυλιαρη?...εμεις θα σου πουμε τι πατουμενο θα αγορασεις?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
ο πικερ εσπρωχνε κατι ριμποκ πολυ σενια!στειλτου πμ... :uzi:
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Μαγκες ποια προτινετε για καθημερινοτητα η και για εξοδο?η ποια εχετε εσεις?Βαλτε και καμια φωτο.....
Μπες εδω και διαλεξε,αν σου αρεσει και κατι χτυπατο γιατι ειναι και ποιο φτηνα απο οτι στην Ελλαδα
www.startfitness.co.uk/]http://www.startfitness.co.uk/[/url]
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
που εισαι εσυ ρε καυλιαρη?...εμεις θα σου πουμε τι πατουμενο θα αγορασεις?

Καυλιαρη πως παει το σπρωξιμο στην Κεφαλονια ?

Φοραγα παντα μιλλενιυμ αλλα τα βαρεθηκα και θελω να παρω κατι αλλο.....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Καυλιαρη πως παει το σπρωξιμο στην Κεφαλονια ?

Φοραγα παντα μιλλενιυμ αλλα τα βαρεθηκα και θελω να παρω κατι αλλο.....
Όλοι τρέντυ, λίτσα τρέντυ...Φίλος και 'μεις βαρεθήκαμε να τα βλέπουμε
 
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τα πιο ανθεκτικα ειναι τα νικε παντως...

αυτο δεν ξερω αν ισχυει γιατι αν σου πω οτι ολα φτιαχνονται στο ιδιο εργοστασιο στις τριτες χωρες και υστερα η τιμη εξαρταται απο την αναγνωρισιμοτητα του brand
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Καυλιαρη πως παει το σπρωξιμο στην Κεφαλονια ?

Φοραγα παντα μιλλενιυμ αλλα τα βαρεθηκα και θελω να παρω κατι αλλο.....
Τυπε ποναει το καυλι μου απο το πολυ σπρωξιμο...δεν τα ξερω τα μιλλενιουμ....τι ειναι ντισκουεαρ....εγω κατι ντιζελ και κατι ασικς και νκατι ναικι..εχω...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
αυτο δεν ξερω αν ισχυει γιατι αν σου πω οτι ολα φτιαχνονται στο ιδιο εργοστασιο στις τριτες χωρες και υστερα η τιμη εξαρταται απο την αναγνωρισιμοτητα του brand
φιλε εχω αγορασει οτι αθλητικο υπαρχει...ακου με

γενικα η ποιοτητα της νικε ειναι ασυγκριτη.και στα ρουχα,φορμες κλπ...
 

Επισκέπτης
Παρε ενα nike και ενα staraki και θα εισαι τυπος!
 

Συνημμένα

  • nike-air-max-90-black-green_2.jpg
    nike-air-max-90-black-green_2.jpg
    54,1 KB · Εμφανίσεις: 10
  • all-star-casual-shoes-35-44-dark-blue-converse-low-sh-ac770.jpg
    all-star-casual-shoes-35-44-dark-blue-converse-low-sh-ac770.jpg
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 12

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
βάλε του λαστιχανθρώπου της Michelin
 

Επισκέπτης
φιλε εχω αγορασει οτι αθλητικο υπαρχει...ακου με

γενικα η ποιοτητα της νικε ειναι ασυγκριτη.και στα ρουχα,φορμες κλπ...
ακου και εμενα....αγοραζω αθλητικα ρουχα κοντα στα 30 χρονια.καποτε η νικε ηταν ασυγριτηκια μακραν η καλυτερη εταιρεια.πλεον ειδικα στα παπουτσια ειναι λιγο πισω.τεχνολογικα η ασικς ειναι η ξκαλυτερη εταιρεια σε παπουτσια τρεινιγκ.στου μπασκετ ακομα ειναι η καλυτερη.στα ρουχα πλεον η αντιντας ειναι μακραν η καλυτερη και απο θεμα ποιοτητας αλλα και τιμης.δεν μπορω τυπε να πληρωνω μια φορμα που φτιαχνεται στη κινα 80-90 ευρω μονο επειδη εχει σημα νικα.οι γερμανοι πλεον στα ρουχα ειναι μπροστα ειδικα στα ποδοσφαιρικα.τωρα παιζει πολυ το μκαρκετιγκ εκει που οι αμερικανοι εχουν το μεγαλυτερο μεριδιο γιαυτο βλεπεις και πουλανε πολυ.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
ακου και εμενα....αγοραζω αθλητικα ρουχα κοντα στα 30 χρονια.καποτε η νικε ηταν ασυγριτηκια μακραν η καλυτερη εταιρεια.πλεον ειδικα στα παπουτσια ειναι λιγο πισω.τεχνολογικα η ασικς ειναι η ξκαλυτερη εταιρεια σε παπουτσια τρεινιγκ.στου μπασκετ ακομα ειναι η καλυτερη.στα ρουχα πλεον η αντιντας ειναι μακραν η καλυτερη και απο θεμα ποιοτητας αλλα και τιμης.δεν μπορω τυπε να πληρωνω μια φορμα που φτιαχνεται στη κινα 80-90 ευρω μονο επειδη εχει σημα νικα.οι γερμανοι πλεον στα ρουχα ειναι μπροστα ειδικα στα ποδοσφαιρικα.τωρα παιζει πολυ το μκαρκετιγκ εκει που οι αμερικανοι εχουν το μεγαλυτερο μεριδιο γιαυτο βλεπεις και πουλανε πολυ.
ασικς φοραω κι εγω για τρεξιμο...δε συγκρινονται αλλα ειναι πολυ ευαισθητα και δεν κρατανε πολυ...

για την ποιοτητα των ρουχων μπορει να χεις δικιο...εμενα μου χει μεινει η ναικ ως καλυτερη,γιατι εχω ακομα φορμες απ το γυμνασιο(10+ χρονια) που τις φοραω ακομα για γυμναστικη και δεν εχουν παθει "τιποτα"
 

Επισκέπτης
ασικς φοραω κι εγω για τρεξιμο...δε συγκρινονται αλλα ειναι πολυ ευαισθητα και δεν κρατανε πολυ...

για την ποιοτητα των ρουχων μπορει να χεις δικιο...εμενα μου χει μεινει η ναικ ως καλυτερη,γιατι εχω ακομα φορμες απ το γυμνασιο(10+ χρονια) που τις φοραω ακομα για γυμναστικη και δεν εχουν παθει "τιποτα"
βλεπεις οτι σου ειπα χωρις α ξερω τη φορας,επισης φοβερο παπουτσι και πιο φθηνο ελαχιστα ειναι τα adidas ta adizero salvationειναι λιγο πιο βαρια απο τα ασικς αλλα ειναι πιο γερα.στα ρουχα στο λεω γιατι τα εχω δοκιμασει ολα.τωρα τα παλια τα νικε στο ειπα ηταν μακραν τα καλυτερα.πλεον ομως υπαρχουν και αλλες εταιρειες που με πολυ λιγοτερα χρηματα περνεις την ιδια ποιοτητα.απο οτι βλεπω ομως οι αμερικανοι εχουν αρχισει να ριχνουν τις τιμες.παντως απο τη στιγμη που ολα φτιαχνονται στην ασια γαματα.φαντασου οτι ειχα παπουτσια και ρουχα νικε made in usa ;)αλλα αυτα πλεον δεν υπαρχουν ουτε στο αμερικα :grin:
 

Επισκέπτης
Παρε και την παντοφλα του κυρ Μιχαλη και θα εισαι ακομα πιο τυπος!  :rockon:
 

Συνημμένα

  • 41BROWN.jpg
    41BROWN.jpg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 8
  • grandpa_2806406.jpg
    grandpa_2806406.jpg
    69 KB · Εμφανίσεις: 12
OP
OP
majestic69

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αθλητικα που να πηγαινουνε και με τζινακι παντα για να καυλωνουνε και οι πουτανιτσες...
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
φίλε κάπτεν Αμέρικα, η σελίδα αυτή που έβαλες από την Αγγλία είναι γνήσια προιόντα? και σε πόσες περίπου μέρες έρχονται Ελλάδα οι παραγγελίες αν ξέρεις, διότι είδα πως έχουν καλές τιμές


ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom