Νέα

Εμπειρια με μουσουλμανες κανεις?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 266
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Αν καποιος μαγκας τον εχει φυτεψει σε μουσουλμανα θα ηθελα να ξερω..τον τρωνε αραγε αυτες, εστω καμμια πιπα κανουν η μονο μετα το γαμο?
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Αν καποιος μαγκας τον εχει φυτεψει σε μουσουλμανα θα ηθελα να ξερω..τον τρωνε αραγε αυτες, εστω καμμια πιπα κανουν η μονο μετα το γαμο?

Τύπε με τις εν Ελλάδι μουσ/νες δεν πρέπει να παίζει και κάτι ιδιαίτερο....αν βρεθείς UK, Γερμανία κλπ μην διστάσεις να την πέσεις αβέρτα...το ψάχνουν πολύ το ξένο κάποιες από αυτές!!!! Ειδικά κάτι Αιγύπτιες και Πάκις!!!

Καλή τύχη με τον αγώνα σου!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Αναλόγος με το πόσο παραδοσιακές ειναι. Αν φορανε μαντιλα ειναι κομματι δύσκολο να γαμεις, αν ειναι πιο ευρωπαίες κατι γινεται. Στην Γαλλία πάντως οι περισσότερες δευτερης και τρίτης γενιας κάνουν πολυ καλες πίττες
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
36
ειχα μια στην γερμανια που γνωρισα σε ενα club ,δεν εχουν προβλημα να γαμηθουνε γαμιουνται καλυτερα και ακομπλεξαριστα απο τις δικες μας .
Αυτην την ειχα ενα βραδι και μου ελεγε γαμαμε ελληνα σκλαβε (ηθελε να νιωθει υποπ απο οτι μου ειπε μετα και μου ζητησε και συγνωμη η καριολα )οταν τις των καρφωσα απο τον γκολον τοτε να δεις τι ελεγε για την ελλαδα.

Παντως εγω τις προτιμω 1000000000% απο οτι τις δικες μας εαν μπορουσανα εχω σχεσεις με τετοιες ακομα καλυτερα.
Με την τουρκαλα εχω ακομα επαφες εχει παντρευτη ενα τουρκαλα γιατι ετσι θελει η οικογενια τις οταν παω γερμανια τις ριχνω κανα δυο και ερχετε στα ισια τις καιπαω αρκετα συχνα γερμανια.
εγω ψηφιζω δαγκωτα ναι.

*αυτες που ειναι στην ευρωπη τα κανουν αυτα ειναι αλανια και γαμω τα ατομα οι αλλες απο εκει κατω ουτε καν κατα φαντασια .
το κακο με τις μουσουλμανες στην ευρωπη ειναι η οικογενια τις θελει μαζεμενες αλλα αυτες ειναι λιγο απο συντηριτικες και ξεπετα θελει προσοχη γιατι υπαρχουν κατι μαλακες αλλα αμα προσεχεις βουρρ στο γαμισι
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
ειχα μια στην γερμανια που γνωρισα σε ενα club ,δεν εχουν προβλημα να γαμηθουνε γαμιουνται καλυτερα και ακομπλεξαριστα απο τις δικες μας .
Αυτην την ειχα ενα βραδι και μου ελεγε γαμαμε ελληνα σκλαβε (ηθελε να νιωθει υποπ απο οτι μου ειπε μετα και μου ζητησε και συγνωμη η καριολα )οταν τις των καρφωσα απο τον γκολον τοτε να δεις τι ελεγε για την ελλαδα.

Παντως εγω τις προτιμω 1000000000% απο οτι τις δικες μας εαν μπορουσανα εχω σχεσεις με τετοιες ακομα καλυτερα.
Με την τουρκαλα εχω ακομα επαφες εχει παντρευτη ενα τουρκαλα γιατι ετσι θελει η οικογενια τις οταν παω γερμανια τις ριχνω κανα δυο και ερχετε στα ισια τις καιπαω αρκετα συχνα γερμανια.
εγω ψηφιζω δαγκωτα ναι.

*αυτες που ειναι στην ευρωπη τα κανουν αυτα ειναι αλανια και γαμω τα ατομα οι αλλες απο εκει κατω ουτε καν κατα φαντασια .
το κακο με τις μουσουλμανες στην ευρωπη ειναι η οικογενια τις θελει μαζεμενες αλλα αυτες ειναι λιγο απο συντηριτικες και ξεπετα θελει προσοχη γιατι υπαρχουν κατι μαλακες αλλα αμα προσεχεις βουρρ στο γαμισι

.... ;) :2funny: ......στείλτο με π.μ στη Αλίντισσα  να το χαρεί .    :rockon: :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
36
Διάβασε τις 3-4 τελευταίες σελίδες και θα καταλάβεις για το ποιόν της περί ου ο λόγος.

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82527.12225]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=82527.12225[/url]
το διαβασα γιαυτο προτιμω τις τορυκαλες ξενες μουσουλμανες οτι ναναι εκτος απο πατσαβουρες ελλεινιδες .

Αυτη ειναι τουρκαλ  εγω ελληνας ειναι παντρεμενη με ενα τουρκο εχει λεφτα αυτος πολλα , οταν παω εκει κανει σαν τρελη για μενα

ιδιαιτερα λεφτα δεν βγαζω αυτη εχει πολλα εχει δικα τις μαγαζια με donner  και το χρημα ρεει αφθονο αλλα ποτε δεν με ειδε σαν φουκαρα φτωχο και ολα τα αλλα που βλεπουν οι πατσαβουρες οι δικες μας δεν μου εχει πει καμια δικιας κατι τετοιο.

 οποτε γιατι να παιδευομαι αδικα  με μαλακιες γιατι να μην ζησω την ζωη μου  αυτη παντως το χαιρετε

γιαυτο οι ξενες ειναι καλυτερες απο τις δικες μας ξερουν τι τους γινεται οι δικες μας ειναι γυφτισες θελουν να εχεις και να εχεις και ξεχνανε να περνανε καλα.

Τωρα θυμηθυκα ενα φιλο που παιδευοταναι με μια ελλεινιδα 4 χρονια ουτε που ηξερε αυτη γιατι ηταν μαζι του ουτε που ηξερε αυτη γιατι τον χωρισε ουτε που ηξερε αυτη τι τις γινοταναι και ουτε που θ ξερει τι τις γινεται  10 χρονια μετα  η δικες μς ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ

capito ;)
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
        Με ελληνίδα μουσουλμάνα  όχι, αλλά με τατάρα - ναι, υπάρχουν ακόμα αυτοί -  πολύ ωραία γυναίκα και σε πληροφορώ ότι ήταν από τα καλύτερα γαμησια, :knockinb:  τσιμπούκια  :pipa1: κλπ. κλπ. Δ Υ Σ Τ Υ Χ Ω Σ ανεχώρησε για την  πατρίδα της. Πίστευε - έλεγε - στο ... ευρωπαικό ισλάμ :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.050
Κριτικές
489
Like
58.961
Πόντοι
39.662
φιλε θα σε παω μακρια αλλα λογω δουλειας ειχα παει τουρκια οπου γνωρισα γυναικα και την εσπασα στο κρεββατι καμμια αναστολη ταμπου και μη και οχι βεβαια ηταν απο τις πιο εκσυγχρονισμενες γυναικες εκει δεν κυκλοφορουσε με μαντιλες κλπ  δεν ξερω αν εννοεις τετοια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Οι Ελλεηνιδες δεν θα ηταν ελλεηνιδες αμα δεν υπήρχαν ελλεηνιδοι  :2funny:
και επισης ελλεηνιδοι δεν θα ηταν ελλεηνιδοι αν δεν υπήρχαν ελλεηνιδες... και οι 2 πλευρες φταινε εξισου.

Κατα τα αλλα αυτο με το μυαλο εχει καταντησει βαρετο.

"Οποιος εχει μυαλο εχει και γκομενα"

Το μυαλο δεν το εχεις μονο για να βρισκεις γκομενες.  :2funny: :2funny:
Μην ειστε ματαιοδοξοι. Το να χρησιμοποιεις το μυαλο μονο για εναν σκοπο
ειναι ματαιοδοξια.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Οι Ελλεηνιδες δεν θα ηταν ελλεηνιδες αμα δεν υπήρχαν ελλεηνιδοι  :2funny:
και επισης ελλεηνιδοι δεν θα ηταν ελλεηνιδοι αν δεν υπήρχαν ελλεηνιδες... και οι 2 πλευρες φταινε εξισου.

:2funny:

Κατα τα αλλα αυτο με το μυαλο εχει καταντησει βαρετο.

"Οποιος εχει μυαλο εχει και γκομενα"

Καλά αυτό και αν δεν ισχύει πάντα ..... βλέπεις κάτι γκάου με γκόμενα και παιδιά που είναι μια χαρά χωρίς .....  :P

Ήξερα κάτι γκόμενες που απορρίπτανε ωραίους τύπους και στο τέλος τα φτιάχναν με έναν ..... ό,τι ναναι :jerking:

Άβυσσος η ψυχή των γυναικών .....  :cheesy:

Το μυαλο δεν το εχεις μονο για να βρισκεις γκομενες.  :2funny: :2funny:
Μην ειστε ματαιοδοξοι. Το να χρησιμοποιεις το μυαλο μονο για εναν σκοπο
ειναι ματαιοδοξια.

Έγραψες.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


εγω εχω παει καβαλα τον αμπνταλ απο την σαουδικη αραβια ομως  :zfuck:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Τι έγινε ..ζαχαρώνετε και τις "Πάκησσες" τώρα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom