Νέα

Θεωρητική πουτανολογία!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 707
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
p.s: Προσωπικά όσες ελληνίδες γυναίκες έχουν ιδανικά και δεν προτιμήσουν τον εύκολο τρόπο στα δύσκολα χρόνια που έρχονται και προπάντων οι όμορφες που έχουν ένα άτου παραπάνω στον πληρωμένο έρωτα τις σέβομαι και τις υπολήπτομαι.Θέλω να πιστεύω οτι υπάρχουν ιδανικά ακόμα!!
ps2: Mην ανησηχειτε για τις πόρνες κατ' επάγγελμα (δεν συμπεριλαμβάνονται τα θύματα traficking)

τα ειπες ολα  ;)

ομως εχω δυο μικρες ενστασεις:

1)τα βλεπεις πολυ περισσοτερο μαυρα απ'οσο ειναι στην πραγματικοτητα
ειμαστε εν μεσω μιας θεραπειας , το συστημα σαπιζε εδω και καιρο ενω ειχαμε την ψευδαισθηση της δηθεν ευημεριας , οποτε δεν πρεπει να κατηγορουμε τους γιατρους αλλα αυτους που δημιουργησαν την παθογενεια

2)τραφικινγκ υπαρχει αλλα ειναι  ελαχιστο σημερα, θα ελεγα οτι μαστρωπικο ειναι το ιδιο το συστημα με θυματα ανοητα χωρις αξιες κοριτσακια που ονειρευονται dolce vita , οποτε εχουμε "εμμεσο traficking"
 

Επισκέπτης
p.s: Προσωπικά όσες ελληνίδες γυναίκες έχουν ιδανικά και δεν προτιμήσουν τον εύκολο τρόπο στα δύσκολα χρόνια που έρχονται και προπάντων οι όμορφες που έχουν ένα άτου παραπάνω στον πληρωμένο έρωτα τις σέβομαι και τις υπολήπτομαι.Θέλω να πιστεύω οτι υπάρχουν ιδανικά ακόμα!!
ps2: Mην ανησηχειτε για τις πόρνες κατ' επάγγελμα (δεν συμπεριλαμβάνονται τα θύματα traficking).Oι τίμιοι άνδρες και γυναίκες θα τραβήξουν το μεγαλύτερο μανίκι της κρίσης!!
Τα μεγαλύτερα θύματα της κρίσης κύριοι θα είμαστε εμείς αν το έχετε καταλάβει που θα μας βγαίνει ο κώλος για ένα μεροκάματο και όχι οι πουτάνες!!

Τι λογια ειναι αυτα για τις πορνες που γαμαμε? Σε τοση υποληψη τις εχεις? Ποιες εχουν ιδανικα? Οι καριολες οι Ελληνιδες που δε γινονται πορνες? Μακαρι να ηταν κι αυτες τοσο τιμιες οσο οι πορνες που γαμαμε. Τις πορνες που γαμαμε δεν τις υποτιμαμε, τις σεβομαστε και τις λατρευουμε! Αντιθετα φτυνουμε στη μαπα τις καριολες που το παιζουν κυριες και χλευαζουν τις πορνες και εμας που τις γαμαμε. Λυπαμαι να διαβαζω τετοια πραγματα απο ενα μπουρδελιαρη. Τιμη και δοξα στις υπερηφανες πορνες, βια και ξυλο σε ολες τις κυριες!

Picker  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ελπίζω να άλλαξαν μετά τα σεντόνια....
Μην ανησυχείς μ' εμένα φίλε... Πάντα σέβομαι τους συναγωνιστές!
Μόλις είδα το κακό να γίνεται, την έβαλα σε τέτοια στάση ώστε η στρουφιχτή κουράδα να μην πέσει στο σεντόνι και μετά έκοψα χαρτί και τη σκούπισα για να συνεχίσω το γαμήσι :2funny:
Δυστυχώς είχε γίνει τόσο σκατά η καπότα που την έβγαλα και με τελείωσε με πίπα και μαλακία :(

ελεος ρε πουστη μου :headbang:καλα,δεν ξενερωνετε? :headbang:
Εγώ φίλε μου την πρώτη φορά που πήγα σε μπουρδέλο, που ήταν και η πρώτη μου φορά με γυναίκα, ζήτησα κώλο χωρίς να έχω γαμήσει ποτέ μουνί...
Πρέπει να το 'χεις μέσα σου...
Δυστυχώς δεν μου έδωσε :(
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Τι λογια ειναι αυτα για τις πορνες που γαμαμε? Σε τοση υποληψη τις εχεις? Ποιες εχουν ιδανικα? Οι καριολες οι Ελληνιδες που δε γινονται πορνες? Μακαρι να ηταν κι αυτες τοσο τιμιες οσο οι πορνες που γαμαμε. Τις πορνες που γαμαμε δεν τις υποτιμαμε, τις σεβομαστε και τις λατρευουμε! Αντιθετα φτυνουμε στη μαπα τις καριολες που το παιζουν κυριες και χλευαζουν τις πορνες και εμας που τις γαμαμε. Λυπαμαι να διαβαζω τετοια πραγματα απο ενα μπουρδελιαρη. Τιμη και δοξα στις υπερηφανες πορνες, βια και ξυλο σε ολες τις κυριες!

Picker  :sunglasses:

α ρε μπαγασα picker εθελοτυφλεις και χαιρεσαι στην αυταπατη σου

πες μου μιση πορνη που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις?
πες μου 1/4 πορνης που σου ειπε γλυκολογα χωρις να την πληρωσεις?

ο ελεηνιδοπληκτος που εγινε  φανατικος πουτανολατρης

εισαι μορφη παντως  :thumbsup: :cool2:

 

Επισκέπτης
α ρε μπαγασα picker εθελοτυφλεις και χαιρεσαι στην αυταπατη σου

πες μου μιση πορνη που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις?
πες μου 1/4 πορνης που σου ειπε γλυκολογα χωρις να την πληρωσεις?

ο ελεηνιδοπληκτος που εγινε  φανατικος πουτανολατρης

εισαι μορφη παντως  :thumbsup: :cool2:

Εσυ εθελοτυφλεις. Πες μου μια κυρια που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις, χωρις να εχεις μια καλη δουλεια, χωρις να εχεις μια προοπτικη (π.χ. να εισαι φοιτητης) ή χωρις να εισαι μουρη στην πιατσα. Καριολες υποκριτριες σας φτυνω στη μαπα. Ζητω οι πορνες!  :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Εγώ φίλε μου την πρώτη φορά που πήγα σε μπουρδέλο, που ήταν και η πρώτη μου φορά με γυναίκα, ζήτησα κώλο χωρίς να έχω γαμήσει ποτέ μουνί...
Πρέπει να το 'χεις μέσα σου...
Δυστυχώς δεν μου έδωσε :(

εισαι μορφη τελος  :rockon: :rockon:


Εσυ εθελοτυφλεις. Πες μου μια κυρια που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις, χωρις να εχεις μια καλη δουλεια, χωρις να εχεις μια προοπτικη (π.χ. να εισαι φοιτητης) ή χωρις να εισαι μουρη στην πιατσα. Καριολες υποκριτριες σας φτυνω στη μαπα. Ζητω οι πορνες!  :rockon:

εσυ τυπε εισαι αρρωστος, επισης τελος  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Εσυ εθελοτυφλεις. Πες μου μια κυρια που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις, χωρις να εχεις μια καλη δουλεια, χωρις να εχεις μια προοπτικη (π.χ. να εισαι φοιτητης) ή χωρις να εισαι μουρη στην πιατσα. Καριολες υποκριτριες σας φτυνω στη μαπα. Ζητω οι πορνες!  :rockon:

ειχα συναισθηματικες συντομες ιστοριουλες χωρις να πληρωσω

ποτε ομως δεν μου ειπε λογια αγαπης μια πουτανα αν δεν της εδινα 20 αρικο
και οποτε ηθελα να τσεκαρω την αγαπη μια πουτανας εκτος μπουρδελου και πληρωμης
παντα τσιναγε

γι'αυτο λεγονται "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ειναι απλα τα πραματα δεν ξερω που μπερδευεσαι
 

Επισκέπτης
πες μου μιση πορνη που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις?
πες μου 1/4 πορνης που σου ειπε γλυκολογα χωρις να την πληρωσεις?
Και όμως μου 'χει τύχει στην Ταϊλάνδη τέτοιο περιστατικό.
Γενικά εγώ συμφωνώ με τον Picker σε μεγάλο βαθμό (όχι σε όλα), αλλά πιστεύω ότι τα λέει πάντα με όσο πιο λάθος τρόπο γίνεται...

γι'αυτο λεγονται "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ειναι απλα τα πραματα δεν ξερω που μπερδευεσαι
Για αποφυγή αυτών των παρεξηγήσεων τις ονομάζω πόρνες εγώ και ποτέ πουτάνες.
Η πουτανιά δεν έχει σχέση με το σεξ. Αγοραίο και μη.
 

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
10
Like
124
Πόντοι
11
Λοιπόν, τελαυταία η προσφορά κώλου έχει πέσει κατακόρυφα στην πρωινή βάρδια.
Μαγαζιά που πουλάνε κώλο!
καλή τύχη του κώλου σου εύχομαι.
Πάω πάντα μετά την εκκλησία γι' αυτό...
Ευχαριστώ για την προτίμηση ;)

Thanks αρχηγέ, άμα δεν πιάσουν τίποτα τρελές βροχές μέσα στη βδομάδα, θα ερευνήσω! Είχα ακούσει για την Μίκη, αλλά δυο φορές που κατέβηκα από εκεί το 92Β ήταν κλειστό. Κάτι είχε πει συναγωνιστής ότι θα έφευγε.
 

Επισκέπτης
ειχα συναισθηματικες συντομες ιστοριουλες χωρις να πληρωσω

ποτε ομως δεν μου ειπε λογια αγαπης μια πουτανα αν δεν της εδινα 20 αρικο
και οποτε ηθελα να τσεκαρω την αγαπη μια πουτανας εκτος μπουρδελου και πληρωμης
παντα τσιναγε

γι'αυτο λεγονται "ΠΟΥΤΑΝΕΣ" ειναι απλα τα πραματα δεν ξερω που μπερδευεσαι

Μαλλον εσυ μπερδευεσαι. Δεν θα χαρεις ποτε τον ερωτα στο μπουρδελο ακριβως επειδη σκεφτεσαι ετσι. Εγω τις λατρευω γι' αυτο που μου δινουν εκει μεσα, δεν εχω ποτε την απαιτηση να με αγαπησουν και εξω. Βασικα θεωρω τις γυναικες πολυ κατωτερες για να κανω παρεα μαζι τους και εκτος μπουρδελου, γαμαω μερα παρα μερα τις λατρεμενες μου πορνες και κανω παρεα με τους αγαπημενους μου φαλλοκρατες φιλους. Ζητω οι πορνες!  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
νομιζω οτι η υπογραφη σου (στο εχω πει εξαλλου )
τα λεει ολα
Σωστά! Έχω τόσο καιρό που την έβαλα που την είχα ξεχάσει... ίσως είναι καιρός να την αλλάξω.
Απλά θέλω να καταλήξω ότι κακώς λέγονται πουτάνες, καθώς είναι ίσως οι πιο ξηγημένες των γυναικών!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Γενικά εγώ συμφωνώ με τον Picker σε μεγάλο βαθμό (όχι σε όλα), αλλά πιστεύω ότι τα λέει πάντα με όσο πιο λάθος τρόπο γίνεται...

Κι εγω συμφωνω σε πολλα μαζι του και τον θεωρω και ατομο με (ακαμπτη) ηθικη, αλλα οταν μου γραφει οτι οι πουτανες που τις γαμανε 50 και βαλε ατομα τη μερα τον ερωτευονται και τον αγαπουν, τρελαινομαι! Πρεπει να ξυπνησει!
 

Επισκέπτης
Κι εγω συμφωνω σε πολλα μαζι του και τον θεωρω και ατομο με (ακαμπτη) ηθικη, αλλα οταν μου γραφει οτι οι πουτανες που τις γαμανε 50 και βαλε ατομα τη μερα τον ερωτευονται και τον αγαπουν, τρελαινομαι! Πρεπει να ξυπνησει!
Δεν νομίζω ότι έχει πει κάτι τέτοιο...

Το γαμήσατε πάλι το thread...
Και που είσαι ακόμα :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Δεν νομίζω ότι έχει πει κάτι τέτοιο...

Αμα μια πουτανα κανει ερωτα μονο μαζι σου δεν το μοιραζεσαι. Κι εγω βλακεια εκανα που το μοιραστηκα αν και εκ των υστερων.

Μπα... Εγω ξερεις ποτε καβλωνω? Οταν με κοιταζει η πουτανα μες στα ματια και μου λεει: "Αγαπη μου!" περιμενοντας να της σκασω παθιασμενο φιλι στο στομα. Και οταν μετα τον ερωτα ακουμπω στο στηθος της και παει η καρδουλα της να σπασει απο ταχυπαλμια.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ξέρω 'γω ρε φίλε... με τις μαλακίες που τρώμε σήμερα όλα είναι πιθανά... :think:
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
Σωστά! Έχω τόσο καιρό που την έβαλα που την είχα ξεχάσει... ίσως είναι καιρός να την αλλάξω.
Απλά θέλω να καταλήξω ότι κακώς λέγονται πουτάνες, καθώς είναι ίσως οι πιο ξηγημένες των γυναικών!
αν την αλλαξεις , ειδοποιησε με να την βαλω εγω για υπογραφη

πολλες πορνες ειναι και πουτανες  , η δουλεια της πορνης τις κανει να μαθαινουν να γινονται πουτανες , κρατανε την αξιοπρεπεια τους οσες δεν κοροιδευουν τον πελατη με ψεμματα
Μαλλον εσυ μπερδευεσαι. Δεν θα χαρεις ποτε τον ερωτα στο μπουρδελο ακριβως επειδη σκεφτεσαι ετσι. Εγω τις λατρευω γι' αυτο που μου δινουν εκει μεσα, δεν εχω ποτε την απαιτηση να με αγαπησουν και εξω. Βασικα θεωρω τις γυναικες πολυ κατωτερες για να κανω παρεα μαζι τους και εκτος μπουρδελου, γαμαω μερα παρα μερα τις λατρεμενες μου πορνες και κανω παρεα με τους αγαπημενους μου φαλλοκρατες φιλους. Ζητω οι πορνες!  :sunglasses:

δεν υπαρχει ερωτας σε μπουρδελο , ερωτευεσαι μια επι χρημασι κατασκευασμενη ψευδαισθηση
αν ικανοποιεισαι εχοντας ψευδαισθησεις τοτε με γεια σου και χαρα σου

το συναισθημα ΔΕΝ αγοραζεται , αγοραζεται μονο το σαρκικο σεξ

σιχαινομαι να κανω Ερωτα με μια που πληρωνεται
σεξ επι χρημασι κανω πολυ συχνα
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Εσυ εθελοτυφλεις. Πες μου μια κυρια που σου καθησε χωρις να την πληρωσεις, χωρις να εχεις μια καλη δουλεια, χωρις να εχεις μια προοπτικη (π.χ. να εισαι φοιτητης) ή χωρις να εισαι μουρη στην πιατσα. Καριολες υποκριτριες σας φτυνω στη μαπα. Ζητω οι πορνες!  :rockon:

Χαχαχαχαχα!

Έλα ρε που χάθηκες εσύ;  :cheesy:

Αληθεύουν οι φήμες ότι ερωτεύτηκες "ελλεινίδα" τελικά και παράτησες τα μπουρδέλα για πάντα;   :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και μετα λες πως δεν εισαι αγαπουλης, εισαι χειροτερος απο τον κλασσικο μαλακα νεοελληνα καληνυχτακια που κοροιδευεις, αφου αυτος τουλαχιστον αγαπουλιαζει μετα απο συνεχες πρεσαρισμα της γκομενας, εσυ αγαπουλιαζεις απο μονος σου  :headbang:
 

Επισκέπτης
αν την αλλαξεις , ειδοποιησε με να την βαλω εγω για υπογραφη

πολλες πορνες ειναι και πουτανες  , η δουλεια της πορνης τις κανει να μαθαινουν να γινονται πουτανες , κρατανε την αξιοπρεπεια τους οσες δεν κοροιδευουν τον πελατη με ψεμματα
δεν υπαρχει ερωτας σε μπουρδελο , ερωτευεσαι μια επι χρημασι κατασκευασμενη ψευδαισθηση
αν ικανοποιεισαι εχοντας ψευδαισθησεις τοτε με γεια σου και χαρα σου

το συναισθημα ΔΕΝ αγοραζεται , αγοραζεται μονο το σαρκικο σεξ

σιχαινομαι να κανω Ερωτα με μια που πληρωνεται
σεξ επι χρημασι κανω πολυ συχνα


Φιλε ζεις στον ποιητικο σου κοσμο. Οι γυναικες αγαπανε αυτους που τις πληρωνουνε με αμεσο ή εμμεσο τροπο. ΟΛΕΣ πληρωνονται, ξυπνα!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom