Νέα

Να βάλω CYTA;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα huckleberry
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι συνδρομητής ΟΤΕ αλλά σκέφτομαι να μεταφέρω το τηλέφωνό μου στη CYTA. Ο λογαριασμός θα μειωθεί στο μισό αλλά δεν ξέρω από υποδομές τι έχουν κάνει και για τυχόν προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί.

Εμπειρίες;
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι συνδρομητής ΟΤΕ αλλά σκέφτομαι να μεταφέρω το τηλέφωνό μου στη CYTA. Ο λογαριασμός θα μειωθεί στο μισό αλλά δεν ξέρω από υποδομές τι έχουν κάνει και για τυχόν προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί.

Εμπειρίες;
με κλειστα ματια ;)
 

Επισκέπτης
ναι.ειναι πολυ δυνατη εταιρεια και δεν υπαρχουν παραπονα απο οσους την εχουν βαλει.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Έχω βάλει εγώ. 10 με τόνο. ;)
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
τυπε μου για να παρεις σωστη απαντηση και να βοηθηθεις πρεπει να αναφερεις την περιοχη μου κατοικεις.
εδω εγω που μενω με οτε κ εχω προβληματα δεν θα εχω με cyta...?
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Στον οτε πτωση δικτυου δεν ειχες ποτε αλλα εκει θα εχεις..Εξυπηρετηση ναι εκει οχι.Γραμμη τηλεφωνικη θα παιρνεις απο το μοντεμ τους.Αποψη μου καπου αλλου οικονομικοτερα
 
OP
OP
H

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Στον οτε πτωση δικτυου δεν ειχες ποτε αλλα εκει θα εχεις..Εξυπηρετηση ναι εκει οχι.Γραμμη τηλεφωνικη θα παιρνεις απο το μοντεμ τους.Αποψη μου καπου αλλου οικονομικοτερα

Όπως; Στο κέντρο Αμπελοκήπων συνδέεται η γραμμή μου.
Για hol, forthnet τι εμπειρίες υπάρχουν;
 

Επισκέπτης
Στον οτε πτωση δικτυου δεν ειχες ποτε αλλα εκει θα εχεις..Εξυπηρετηση ναι εκει οχι.Γραμμη τηλεφωνικη θα παιρνεις απο το μοντεμ τους.Αποψη μου καπου αλλου οικονομικοτερα
εδω εχεις λαθος πτωση δικτυου εγω ειχα οχι πολλες φορες αλλα στα 6 χρονια που εχω το κονεξ ειχα 3-4 φορες οπως και προβλημα με το τηλεφωνο αλλα αυτα ειναι πταισματα.ομως η τιμη ειναι απαραδεκτη.πληρωνω 85.5για δυαρα γραμμη ενω στη σιτα θα δινω 25 η αλλιως 50 ευρω το διμηνο με 4 αρα γραμμη και την αναγνωριση δωρεαν ;)προς το παρων προβληματα δεν εχω αλλα και σε αλλους που εχουν το ιδιο βλπεω.η τιμη ομως ειναι φοβερη και μαλιστα εγγυμενη τον επομενο χρονο να πεσει στα 23.5.επισης δεν υπαρχει περιορισμος και αν δεν εισαι ευχαρηστημενος μπορεις να φυγεις οποτε θες χωρις καμια χρεωση.ολα αυτα στο συμβολαιο μεσα που εχω χωρις 12μηνη δεσμευση.αληθεια ο οτε σε αφηνει να φυγεις πριν το 12μηνο χωρις χρεωση; ;)
 
OP
OP
H

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Στη CYTA μου είπαν για 12μηνο συμβόλαιο πάντως... Το πρόστιμο είναι 72Ε.
 

Επισκέπτης
Στη CYTA μου είπαν για 12μηνο συμβόλαιο πάντως... Το πρόστιμο είναι 72Ε.
εγω εχω  συμβολαιο ναι μεν 12 μηνο αλλα με ορο που αν εχω προβλημα με ινερνετ η τηλεφωνω φευγω χωρις φαουλ ;)και αυτα στο συμβολαιο μεσα.τα 72 ειναι τελη που προπληρωνεις οπως κανεις και στον οτε.
 

greg23

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
εδω εχεις λαθος πτωση δικτυου εγω ειχα οχι πολλες φορες αλλα στα 6 χρονια που εχω το κονεξ ειχα 3-4 φορες οπως και προβλημα με το τηλεφωνο αλλα αυτα ειναι πταισματα.ομως η τιμη ειναι απαραδεκτη.πληρωνω 85.5για δυαρα γραμμη ενω στη σιτα θα δινω 25 η αλλιως 50 ευρω το διμηνο με 4 αρα γραμμη και την αναγνωριση δωρεαν ;)προς το παρων προβληματα δεν εχω αλλα και σε αλλους που εχουν το ιδιο βλπεω.η τιμη ομως ειναι φοβερη και μαλιστα εγγυμενη τον επομενο χρονο να πεσει στα 23.5.επισης δεν υπαρχει περιορισμος και αν δεν εισαι ευχαρηστημενος μπορεις να φυγεις οποτε θες χωρις καμια χρεωση.ολα αυτα στο συμβολαιο μεσα που εχω χωρις 12μηνη δεσμευση.αληθεια ο οτε σε αφηνει να φυγεις πριν το 12μηνο χωρις χρεωση; ;)
85.5 για 2αρα δε παιζει να δινεις ουτε με σφεντονες οποτε μαλακια συγκριση κανεις με τα 50 της cyta.
 

Επισκέπτης
85.5 για 2αρα δε παιζει να δινεις ουτε με σφεντονες οποτε μαλακια συγκριση κανεις με τα 50 της cyta.
τυπε το διμηνο δινω 85.5 με δωρεαν αστικα υπεραστικα και 2αρα γραμμη με αναγνωριση κλησεων.τα 50 ειναι για διμηνο.αν παλι αμφιβαλεις βαλε στοιχηματακι ;)η παρε στον οτε να δεις ποσο εχουν αλλα μετα το 4 μηνο που σου λενε.η τελικη τωρα εχει πεσει στο εκπληκτικο ποσο των 82 ευρω ;)
 

Επισκέπτης
2 Mbps
Σταθερά+Κινητά 200 2 Mbps 180’ 20’ €30,90/
μήνα €34,50/
μήνα
Έως 24 Mbps
Σταθερά+Κινητά 300 24 Mbps 250’ 50’ €37,90/
μήνα €41,50/
Μήνα
2 Mbps
Απεριόριστα+30 Κινητά 2 Mbps Απεριόριστα 30’ €39,90/
μήνα €41,50/
μήνα
Έως 24 Mbps
Απεριόριστα+60 Κινητά 24 Mbps Απεριόριστα 60’ €43,90/
μήνα €45,50/
μήνα

Οι νέες προσφορές Conn-x Internet + Ομιλία μπορούν να συνδυαστούν και με το Conn-x TV, ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΣΦΕΝΤΟΝΑ Η ΟΧΙ ΤΥΠΕ ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
2 - 4 εννοειτε 2mb + 4mb γραμμη ADSL ?

γιατι αν ειναι ετσι μου φαινεται υπερβολικα ακριβα καθως εγω πληρωνω την διμηνια 76 ευρω με 24αρα γραμμη
 

Επισκέπτης
2 - 4 εννοειτε 2mb + 4mb γραμμη ADSL ?

γιατι αν ειναι ετσι μου φαινεται υπερβολικα ακριβα καθως εγω πληρωνω την διμηνια 76 ευρω με 24αρα γραμμη
24 αρα τυπε δεν πιανεις που να χτυπας τον κωλο σου  :2funny:καμια εταιρεια δεν μπορει να πιασει 24 ουτε καν ο οτε ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
24 αρα τυπε δεν πιανεις που να χτυπας τον κωλο σου  :2funny:καμια εταιρεια δεν μπορει να πιασει 24 ουτε καν ο οτε ;)
το ξερω τυπε αφου πιανω σταθερα μεχρι 14μβ και ειμαι ευχαριστημενος
δεν περιμενα εσενα να μου τα πεις αυτα
 

greg23

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε κοψε τη πρωινη και ανοιξε τα στραβα σου να δεις τι εγραψες.
...πληρωνω 85.5 για δυαρα γραμμη...
δεν ανεφερες πουθενα για χρονους ομιλιας
Βασικα στα παπαρια μου σε εχω γραμμενο τι θα κανεις,απλα να ξερεις οτι οταν με το καλο πας στη cyta φροντισε να σε εχουν ενημερωσει πρωτα για τα τελη ενεργοποιησης και τις χρεωσεις που εχουν σε κλησεις σε κινητα και για το ποτε θα σε κουμπωσουν σε dslam για να μην περιμενεις καναν αιωνα για να εχεις internet.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom