Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 763K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

Η παρακάτω αγγελία ήταν χθες δημοσιευμένη στο Goal-News?  

Ανοίγουμε! Νέο Studio! Από Δευτέρα 9/10, οι καλλονές που αγαπήσατε στο Αγνώστου Στρατιώτου σας περιμένουν Τριγγέτα 3 & Συγγρού γωνία, τηλ....   :dancing:

Τα σχόλια δικά σας...
 

altoe

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες.Πηγα Σαββατο πρωι στο εν λογω Studio αλλα δεν ειχε ανοιξει ακομη. Τα παραθυρα ηταν ανοιχτα και αν καταλαβα καλα πρεπει να ηταν ακομη στα βαψιματα.Αντε να ανοιξει να δουμε τι λεει!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Ε ρε παιδάκι μου 9/10 ανοίγει, τι πήγες από το Σάββατο, να γνωρίσεις τους μπογιατζήδες;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Μηπως εχει τιποτα τσολιαδες πουτσαραδες εκει !!!!Για να δουμε.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Το εχω εντοπισει, ειναι ψηλα στην ανοδο της Συγγρου, κοντα στο Intercontinental. Θα περασω σημερα για το πο(υτσο)δαρικο !
 

altoe

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλα ειμαι τελειως ηλιθιος.Δεν εδωσα καμια σημασια στην ημερομηνια, σχεδον δεν την προσεξα. Ε ρε τι σου κανει ο ενθουσιασμος :jerking:   Sorryyyyyyyyy. Νομιζω οτι θα παω σημερα κιολας!! Θα σας πω εντυπωσεις αυριο
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
για πείτε τι προγράμματα είχε αγνώστου?είχα πάει 2 φορές ωραίος χώρος, αλλά πήρα το βασικό πρόγραμμα.. μας έλεγε κάτι αυταρχικά...
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
πρόγραμμα στην μπανιέρα, αν πέφτουν κ εκεί τα ούρα..να μου λείπει...

ΤΗΧ savalas!

 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Τριγγέτα δεν φαίνεται στο χάρτη (Οδόραμα Flash) να τέμνεται με τη Συγγρού. Ξέρει κανείς από πρώτο χέρι; Όχι τίποτα άλλο αλλά έχω κάτι δουλίτσες στην περιοχή τώρα το απόγευμα και θα ήταν ευκαιρία να περάσω για μία επίσκεψη...
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες έσκασα μύτη στην Τριγγέτα λίγο μετά τις 9 και τα πάντα ήταν θεοσκότεινα. Δεν υπήρχε κανένα σημείο ζωής στο κτίριο (ένα παλιό 3όροφο), στο οποίο φαινόταν ότι είχε γίνει ένα μικρό ρετούς πρόσφατα, αν και είχαν μείνει κάποια μερεμετάκια, πχ δεν υπήρχε κουδούνι στην πόρτα. Αν πήγε κάποιος νωρίτερα και βρήκε κάτι άλλο, ή αν πάει κανείς από αύριο και το βρει ανοικτό ας ενημερώσει. Κρίμα πάντως, γιατί λόγω΄επαγγελματικής υποχρέωσης ήμουν 2 στενά πιο πέρα...

Στην πολυκατοικία απέναντι, παρεμπιπτόντως, υπήρχε ένα κουδούνι, το χαρτάκι του οποίου έγραφε "ΑΑΑ". Το χτύπησα γιατί σκέφτηκα ότι μπορεί από σπόντα να πέτυχα φλέβα και να μην φύγω από την περιοχή άπραγος, αλλά δεν απάντησε ποτέ κανείς.

Τελοσπάντων, η βραδιά δεν πήγε τελείως στράφι. Τελικά κατέληξα Αθανασίας στο Παγκράτι, απ΄όπου έφυγα με καλές εντυπώσεις. Θα γράψω πλήρη κριτική στο κατάλληλο σημείο στον κατάλογο...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά αυτή η Τριγγέτα δεν φαίνεται στο χάρτη (Οδόραμα Flash) να τέμνεται με τη Συγγρού. Ξέρει κανείς από πρώτο χέρι; Όχι τίποτα άλλο αλλά έχω κάτι δουλίτσες στην περιοχή τώρα το απόγευμα και θα ήταν ευκαιρία να περάσω για μία επίσκεψη...
τι εγινε?πηγες?ειδες copy/paste την αγνωστου στρατιωτου εκει ?
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες έσκασα μύτη στην Τριγγέτα λίγο μετά τις 9 και τα πάντα ήταν θεοσκότεινα. Δεν υπήρχε κανένα σημείο ζωής στο κτίριο (ένα παλιό 3όροφο), στο οποίο φαινόταν ότι είχε γίνει ένα μικρό ρετούς πρόσφατα, αν και είχαν μείνει κάποια μερεμετάκια, πχ δεν υπήρχε κουδούνι στην πόρτα. Αν πήγε κάποιος νωρίτερα και βρήκε κάτι άλλο, ή αν πάει κανείς από αύριο και το βρει ανοικτό ας ενημερώσει. Κρίμα πάντως, γιατί λόγω΄επαγγελματικής υποχρέωσης ήμουν 2 στενά πιο πέρα...

Στην πολυκατοικία απέναντι, παρεμπιπτόντως, υπήρχε ένα κουδούνι, το χαρτάκι του οποίου έγραφε "ΑΑΑ". Το χτύπησα γιατί σκέφτηκα ότι μπορεί από σπόντα να πέτυχα φλέβα και να μην φύγω από την περιοχή άπραγος, αλλά δεν απάντησε ποτέ κανείς.

Τελοσπάντων, η βραδιά δεν πήγε τελείως στράφι. Τελικά κατέληξα Αθανασίας στο Παγκράτι, απ΄όπου έφυγα με καλές εντυπώσεις. Θα γράψω πλήρη κριτική στο κατάλληλο σημείο στον κατάλογο...

Μπα, όπως έγραψα, μάπα το καρπούζι - τουλάχιστον την ημέρα που διαφήμιζαν ότι έχουν "εγκαίνια". Αν κάποιος πήγε ή πάει ας ενημερώσει τι όντως παίζει εκεί...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περασα χτες, γυρω στις 22.00' και επιβεβαιωνω οτι το κτιριο μοιαζει να ειναι υπο ανακαινιση. Κουδουνι δεν εχει, μονο τα σχετικα καλωδια βρισκονται στην θεση τους.Προφανως θα αργησει να ανοιξει ακομα. Η Τριγγετα ειναι το δευτερο στενο πριν το Ledra Marriott, οπως ανεβαινουμε την Συγγρου.Δεν τεμνει την Συγγρου αλλα τον παραδρομο της.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Από 16/10/2006 θα λειτουργεί, τηλέφωνο για κρατήσεις/ πληροφορίες...210*******.

Το τηλέφωνο δεν ξέρω αμα λειτουργεί ακόμη, αλλά αυτό κατάφερα να πάρω από τον συγκεκριμένο όμιλο οίκων ηδονής
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
ʼντε να ανοίξει πάντως, γιατί το συγκεκριμένο σημείο διαθέτει όλες τις ανέσεις, όπως π.χ. άνετο, φτηνό και διακριτικό πάρκινγκ στα πολυ-σινεμά δίπλα στο Mariott, καθώς και κεμπάμπια και παστουρμάδες για μετά στο "Εξ Ανατολής", ακριβώς από κάτω!!...  :cheesy:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Από 16/10/2006 θα λειτουργεί, τηλέφωνο για κρατήσεις/ πληροφορίες...210*******.

Το τηλέφωνο δεν ξέρω αμα λειτουργεί ακόμη, αλλά αυτό κατάφερα να πάρω από τον συγκεκριμένο όμιλο οίκων ηδονής

Απαγορεύεται η δημοσίευση τηλεφώνων βάση των κανονισμών του φόρουμ........αν τους έχεις διαβάσει. Ως εκ τούτου, το έσβησα.
 

altoe

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Μα τι θα γινει, θα ανοιξει επιτελους >:(Πηγα Σαββατο αλλα ακομα η ιδια εικονα. Εχουμε κανενα νεο σχετικα με το τηλεφωνο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom