Νέα

Ψάχνω παλιά ταινία με ζόμπι που είχε βγει απαλή τσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gabrigal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα...ψαχνω να βρω μια παλια ταινια με ζομπι που ειχε και πολλα σκηνικα με σεξ....βασικα η ταινια ξεκιναγε με σκηνη σεξ...δεν θυμαμε τον τιτλο ομως και δεν ξερω πως να την ψαξω..!

Θα πω μερικα χαρακτηριστικα απο την υποθεση της ταινια μηπως την εχει καποιος η ξερει πως την λενε..!

Η ταινια πρεπει να ειναι δεκαετια 80' και εχει να κανει η εισαγωγη με καποια κοπελα που πηρε ενας φορτηγατζης βυτιου την οποια κατεβηκε να βοηθηση να ανεβει στο φορτηγο γιατι στραμπουληξε το ποδι της και στην συνεχεια αφου φορουσε μια μινη φουστα εδειχνε τα ποδια της μεχρι που την πηγε καπου και την πηδηξε..παραληλα ομως καποιοι...καποιες αυτο δεν το θυμαμε εριξαν κατι μεσα στο φορτηγο (μαλλον ηταν συνενοημενες -νοι)και μαλλον το φορτηγο περιηχε γαλα...(νομιζω)!
Στην συνεχεια της υποθεσης 4 με 5 γυναικες εγιναν ζομπιαπ οτι εδειξε στην αρχη και ετρωγαν καποιους...ενω παραληλα ειχε και αρκετες σκηνες σεξ..
Ηταν συνενοημενες ομως απ οτι εδειξε στην συνεχεια και οι κοπελες στο τελος εδειξε οτι φορουσαν μασκες και τις εβγαλαν προς το τελος της ταινιας.
Μια αλλη σκηνη που θυμαμαι ειναι οταν βρηκαν ενα ζευγαρι να χαμουρευετε στο νεκροταφιο κοντα...που το ενα γκομενοζομπι τον ξαπλωσε στο αυτοκινοτο και αφου του πηρε λιγο τσιμπουκι του δαγκωσε και του εκοψε τον π!##ο!!
Αν θυμηζει σε καποιον κατι παρακαλω να μου πει τον τιτλο της ταινιας γιατι εχω φαει τον τοπο και δεν μπορω να την βρω πουθενα..!!
Ευχαριστω εκ των προτερων και για τον χρονο σας να διαβασετε το κειμενο αυτο!!
 
OP
OP
G

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
και να κοιταξω εκει φιλε μου δεν ξερω τον τιτλο οπως ειπα...ειναι παλια ταινια και ειμουν σε σχετικα μικρι ιλικια τοτε..  :)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Ειχαν βγει πολλες b-movies τοτε στη σκια του nigh of the living dead. Απο το να ρωτας σε αυτο το φορουμ, στειλε ενα μηνυμα σε αυτους που ειναι ειδικοι.
 
OP
OP
G

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω στο site αυτο που μου ειπες?
Θα ρωτησω απλα ειπα επειδη ειναι και επι του θεματος σεξ μηπως την ξερει κανας φιλος κι απο εδω..!
Σε ευχαριστω!
:)
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.039
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
"Τα ζόμπι δεν είναι χορτοφάγα" Νομίζω αυτός ήταν ο ελληνικός τίτλος
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ΛΕς το σογκουν με τον ντεηβιντ τσαμπερλεην
 
OP
OP
G

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
"Τα ζόμπι δεν είναι χορτοφάγα" Νομίζω αυτός ήταν ο ελληνικός τίτλος

Ειδα φιλε φωτογραφιες απο την ταινια και απ οτι ειδα εχει και νουμερο δυο...αυτη ηταν μονι μια απ οτι θυμαμαι και οι φωτο που ειδα δεν μου θυμησαν κατι....αλλα θα κοιταξω να την κατεβασω για σιγουρια...ευχαριστω!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.039
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Ρε τύπε μου είμασταν μικρά τότε και σαν τώρα το θυμάμαι πως λέγαμε για την συγκεκριμένη ταινία, ότι σε κάποια σκηνή δύο ζόμπι έκαναν σεξάκι. Λες να πέφτω τόσο έξω;;;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Η τενια που ψαχνεισ λεγετε τα χορτοφαγα ζωα τρωνε το κρεας του αρτσι..
και εινε μ εναν φοιτητη τον αρτσι
 
OP
OP
G

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
:lheel:
Ρε τύπε μου είμασταν μικρά τότε και σαν τώρα το θυμάμαι πως λέγαμε για την συγκεκριμένη ταινία, ότι σε κάποια σκηνή δύο ζόμπι έκαναν σεξάκι. Λες να πέφτω τόσο έξω;;;

Δεν την θυμαμε την σκηνη οπως και πολλες αλλες τις ταινιας...αλλη μια που θυμαμε ειναι οτι τις γυναικες ζομπι τις καθοδηγουσε μια ξανθια γκομενα την οποια την ειχε δειξει και αυτη σε σκηνη με σεξ με καποιον τυπο ενω τα ζομπι περναγαν εξω απο τα παραθυρα του δωματιου..(μαλλον σαλονιου)!!

Και οι τρεις τεσσερεις γκομενες εδειξε στην αρχη οτι πεθαναν οταν ηπιαν κατι..!!
 
OP
OP
G

gabrigal

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις ενα μαγαζι με dvd στην ομονοια????διπλα εκει  ηταν παλια το μινιον..ζητησε την εκει..σιγουρα θα το εχει

αν κατεβω αθηνα θα το κανω...δεν μενω αθηνα ομως..αποφασησα μετα απο 11 χρονια να γυρισω στην πολη μου..!
:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom