Νέα

Ακάποτο τσιμπούκι όσο κι αν μ αρέσει δεν θα το ξανακάνω με επαγγελματία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.
 

Επισκέπτης
Δεν θα 'ταν καλό να αναφέρεις το όνομα της κοπελιάς μην την πατήσει κι άλλος;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Περαστικά σου φίλε....

Μακριά απο ακαποτα με επαγγελματίες.....

Μπορει να κολλησεις τίποτα χειρότερο και να τρεχεις και να μην φτάνεις.
Με την υγεία σου μην παίζεις ρουλέτα.



Πες μας και το ονομα, όχι οτι θα είναι και σίγουρο, γιατί εφόσον σου αρέσουν τα ακαποτα, θα έχεις κάνει και με άλλες οπότε, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος απο που πήρες το παράσημο.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.
Φιλε να προτιμησεις την ΕΝΕΣΗ δεν ειναι τιποτα μην ανυσηχεις αλλα και να μην το ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Περαστικά σου φίλε....

Μακριά απο ακαποτα με επαγγελματίες.....

Μπορει να κολλησεις τίποτα χειρότερο και να τρεχεις και να μην φτάνεις.
Με την υγεία σου μην παίζεις ρουλέτα.

Mια ζωη εισαι εκτος τοπου και χρονου.
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Φίλε περαστικά αλλά αυτά είναι να μη σου τύχουν...και με ερασιτέχνες δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που κολλάς λογο αμοιβαίας  εμπιστοσύνης...Έχει επαγγελματίες βρομιάρες που πάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο χωρίς να πλυθούνε και χωρις να χρησιμοποιήσουν κάποιο αντισηπτικό στόματος.

Για να ζήσει το μικρόβιο της Βλεννόρροιας μέσα στο στόμα θα πρέπει να υπάρχει μονίμως υγρασία και ζέστη μέσα στην στοματική κοιλότητα. Στην ουσία αυτό σημαίνει ότι η επαγγελματίας δεν ξέπλυνε ούτε καν το στόμα της με νερό.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Φίλε περαστικά αλλά αυτά είναι να μη σου τύχουν...και με ερασιτέχνες δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που κολλάς ...Έχει επαγγελματίες βρομιάρες που πάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο χωρίς να πλυθούνε και να χρησιμοποιήσουν κάποιο αντισηπτικό στόματος.

Για να ζήσει το μικρόβιο της Βλεννόρροιας μέσα στο στόμα θα πρέπει να υπάρχει μονίμως υγρασία και ζέστη μέσα στην στοματική κοιλότητα. Στην ουσία αυτό σημαίνει ότι η επαγγελματίας δεν ξέπλυνε ούτε καν το στόμα της με νερό.
Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΟΝΟΚΙΚΗ ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αν δεν πει όνομα αυτής που τον κόλησε είναι ένας άλλος τρελός ψεύτης! Γενικά πολύ δύσκολα κολάς από ακάποτο τσιμπούκι..
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
Αν δεν πει όνομα αυτής που τον κόλησε είναι ένας άλλος τρελός ψεύτης! Γενικά πολύ δύσκολα κολάς από ακάποτο τσιμπούκι..
και που θες να ξερει ρε φιλε?αυτος μπορει να δωσε 10 ακαποτα μεσα σ ενα μηνα

επισης θεματοθετη δε μπορεις να ξερεις αν εγινε απ την πιπα αυτο...

...μπορει να πιασες μουνακι υγρο και μετα τον πουτσο σου...μπορει χιλια 2...

μπορει ακομα και να χες το μικροβιο απο παλιοτερα και τωρα να σου κανε συμπτωματα(εκτος και ειχες κανει εξετασεις και ηξερες οτι εισαι καθαρος...)
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
και που θες να ξερει ρε φιλε?αυτος μπορει να δωσε 10 ακαποτα μεσα σ ενα μηνα

επισης θεματοθετη δε μπορεις να ξερεις αν εγινε απ την πιπα αυτο...

...μπορει να πιασες μουνακι υγρο και μετα τον πουτσο σου...μπορει χιλια 2...

μπορει ακομα και να χες το μικροβιο απο παλιοτερα και τωρα να σου κανε συμπτωματα(εκτος και ειχες κανει εξετασεις και ηξερες οτι εισαι καθαρος...)

Απλά έτσι όπως το είπε "πλήρωσα μία παραπάνω για να μ κάνει ακάποτο τσιμπούκι" φαίνεται σαν να μιλάει για συγκεκριμένη γι αυτό ζήτησα όνομα..
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Αν δεν πει όνομα αυτής που τον κόλησε είναι ένας άλλος τρελός ψεύτης! Γενικά πολύ δύσκολα κολάς από ακάποτο τσιμπούκι..
ναι πολύ λογικό να ξυπνήσει μια μέρα και να πει "κάτσε να πω ψέμμα ότι κόλησα βλεννόρροια" χωρίς να αναφέρει ουτε ονοματα ουτε τιποτα.Σ αυτο το φορουμ επικρατεί μια αρρωστημενη και βλακώδης καχυποψία!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.

Περαστικά δεν είναι τίποτα θα περάσει. Σε 2 - 3 μέρες θα έχουν φύγει τελείως τα συμπτώματα, αλλά προσοχή δεν πρέπει να κάνεις ελεύθερο sex , με την κοπέλα ή γυναίκα σου πριν περάσει ένας μήνας, θα την κολλήσεις και εκείνη.

 

oustgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
280
Πιστευω οτι ο τυπος εχει μπουρδελο και δυσφημιζει το αθλημα γιατι του εχει κοψει πελατεια το γειτονικο που εχει ακαποτα.

Τιποτα δεν γινεται τυχαια, για τα παντα υπαχει μια συνομωσια απο πισω. Open your eyes
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
και που θες να ξερει ρε φιλε?αυτος μπορει να δωσε 10 ακαποτα μεσα σ ενα μηνα

επισης θεματοθετη δε μπορεις να ξερεις αν εγινε απ την πιπα αυτο...

...μπορει να πιασες μουνακι υγρο και μετα τον πουτσο σου...μπορει χιλια 2...

μπορει ακομα και να χες το μικροβιο απο παλιοτερα και τωρα να σου κανε συμπτωματα(εκτος και ειχες κανει εξετασεις και ηξερες οτι εισαι καθαρος...)

λες συνεχως βλακειες και χοντραδες

Ε ΠΑΨΕ ΠΙΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom