Νέα

live sex on stage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos maria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει στη θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο με live sex στη πιστα?απαντηστε please γιατι δεν εχω παει ποτε σε στριπτιτζαδικο στη θεσσαλονικη και ειμαι ασχετος και τωρα που θα ανεβω θεσσαλονικη θελω να παω με τη κοπελα μου
 

chuk

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
72
Like
6
Πόντοι
0
Φιλτατε εγω δεν ξερω ουτε στην Αθηνα τετοιο μαγαζι. Ολα μουφο σεξ παρουσιαζουν (χρηση πεπλου , στραπον κλπ) μονο κατι γκομενες παιζει να βρεισ να χωνουν δονηταρια η μια στην άλλη ( :s&m_1:) . Αυτα απο μενα. Αν καποιος πιο ψαγμενος γνωριζει κατι ισως σε διαφωτισει
:rockon:
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει στη θεσσαλονικη στριπτιτζαδικο με live sex στη πιστα?απαντηστε please γιατι δεν εχω παει ποτε σε στριπτιτζαδικο στη θεσσαλονικη και ειμαι ασχετος και τωρα που θα ανεβω θεσσαλονικη θελω να παω με τη κοπελα μου

Κάποτε το Platinum...όταν ακόμη ήταν στην Γ' Σεπτ. απέναντι από το Πα.Μακ. παρουσίαζε live show...Η αλήθεια είναι ότι έχουν περάσει αρκετά χρόνια από τότε...οπότε call them!!!!
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
στην αθηνα ενοεις το kinky και το alcatraz?ειτε αθηνα ειτε θεσσαλονικη πηπως ξερεις αν υπαρχει κανενα που να μπορεις να πας prive και με αντρα και με γυναικα ταυτοχρονα?
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
εγω εχω δει μια φορα στο alcatraz και μια sto baby o στη πειραιως.και τα 2 μεσ τη καυλα ηταν
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω δει μια φορα στο alcatraz και μια sto baby o στη πειραιως.και τα 2 μεσ τη καυλα ηταν
[/qu

thanks φιλε μου.ξερεις αν αυτα τα προγραμματα ειναι καθε μερα η πχ καθε σσαβατοκυριακο?
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
θα σε γελασω εχω να παω πολυ καιρο και στα 2.νομιζω οτι παντως λκαι στα 2 ηταν παρασκευη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom