Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 390K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Χθες έτυχε να περάσω από ένα στενό δρομάκι στο κέντρο της πόλης. Και είχε μια είσοδο ανοικτή η οποία έγραφε STUDIO 25 και έμοιαζε αρκετά με μπουρδέλο. Είναι στο δρομάκι που βρίσκεται το κλαμπ Geometry.

Γνωρίζει κανένας τίποτα;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Μπες να ενημερωσεις.
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς τι παίζει με το paparazzi club? Εχει πάει κανείς εκεί;
 

andreasc1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθες έτυχε να περάσω από ένα στενό δρομάκι στο κέντρο της πόλης. Και είχε μια είσοδο ανοικτή η οποία έγραφε STUDIO 25 και έμοιαζε αρκετά με μπουρδέλο. Είναι στο δρομάκι που βρίσκεται το κλαμπ Geometry.

Γνωρίζει κανένας τίποτα;


εχει  τιποτα καλο που αξιζει ρε παιδια, ενημερωσται
 
OP
OP
M

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασα από κει. Μπουρδέλο είναι με τρεις κοπέλλες. Μέτρια εμφάνιση μπορώ να πω. Έτσι δεν πέρασα. Η τιμή στα 50 ευρώ όπως μου ανάφερε η τσατσά!
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1

  Λοιπόν παιδιά μου φαίνεται πολύ μουφα το όλο σκηνικο συν ότι διατρέχεις και κινδύνους. Έδωσα προσοχή σε δυο μπαρ στο δρόνο προν το αεροδρόμιο περιοχ΄η Αραδίππου., Το ένα το λένε Μαυρος Γάτος και το άλλο δεν θυμάμαι είναι απέναντι σχεδον. Στον μαύρο γάτο έίναι απ' ότι κατάλαβα πιο σίγουρα ότι μπορεία μαμήσεις. Μπορείς να περύχεις και καλές. Συνήθως είναι μερικά ποτά και μερά κατι για τη γυναίκα. Μιλάμε οι κοπέλες αυτές κονιμάνε πολλά λεφτα μπορεί και 4 -5000 ευρο το μηνα.
Στο άλλο στο απέναντι απο τον μαύτο γάτο η πλειοψηφία είναι ρουμάνες και πεφτει πολύ γάλεμα. Δεν ξέρω αλλά περνουνε 30 ευρω μεροκαματο συν κομισιον από τα ποτά οπότε εαν κεράσουν καμμια 10ρια ποτά πέρνουν 30 + 10 του κομισιον + 2 ευρο προμήθεια το κάθε ποτο 20 σύνολο 60 ευρώ και μετά πάμε εμείς και δουλεύουμε. Αυτές γαμιουνται αμα εχουν συμφέρων και θέλουν να σε τυλίξουν λέω εγώ. Όποιος μπορεί να μου πει καλυτερα τι παίζει γιατί δεν κατάλαωα το σύστημα του δευτέρου μαγαζιού ιδιως θα τον ευχαριστουσα.
 

r8

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Χθες έτυχε να περάσω από ένα στενό δρομάκι στο κέντρο της πόλης. Και είχε μια είσοδο ανοικτή η οποία έγραφε STUDIO 25 και έμοιαζε αρκετά με μπουρδέλο. Είναι στο δρομάκι που βρίσκεται το κλαμπ Geometry.

Γνωρίζει κανένας τίποτα;

μπουρδέλλο είναι. είχε 2 κοπέλεσ 1 ελληνίδα σίγουρα. τιμή 50 ευρό . για 50 ευρό είναι καλό
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
8
Πόντοι
0
GNPRIZEI KANEIS KAMIA POUTANITSA STI LARNACA?
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
Γειάσας. Είμαι από Λάρνακα αλλά παρά το γεγονός αυτό δεν μπορώ να σας κατατοπίσω για κάτι, είμαι όμως πρόθυμος να το ψάξω :) 
Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για κανένα "εκτονωτικό" μασάζ στην Λάρνακα, αν έχεις κάποιος καμιά πληροφόρηση.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
7
Like
578
Πόντοι
96
Γειάσας. Είμαι από Λάρνακα αλλά παρά το γεγονός αυτό δεν μπορώ να σας κατατοπίσω για κάτι, είμαι όμως πρόθυμος να το ψάξω :) 
Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για κανένα "εκτονωτικό" μασάζ στην Λάρνακα, αν έχεις κάποιος καμιά πληροφόρηση.
Σύμφωνα με αυτά που γράφεις, αφου είσαι πρόθυμος να ψάξεις, τότε θα βρεις και το εκτονωτικό μασαζ ψάχνοντας :P
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Γειάσας. Είμαι από Λάρνακα αλλά παρά το γεγονός αυτό δεν μπορώ να σας κατατοπίσω για κάτι, είμαι όμως πρόθυμος να το ψάξω :) 
Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για κανένα "εκτονωτικό" μασάζ στην Λάρνακα, αν έχεις κάποιος καμιά πληροφόρηση.

den psaxneis gia auto me ta bar na mas peis kai th gnwmh sou?
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
32
Like
163
Πόντοι
1.240
Γειάσας. Είμαι από Λάρνακα αλλά παρά το γεγονός αυτό δεν μπορώ να σας κατατοπίσω για κάτι, είμαι όμως πρόθυμος να το ψάξω :) 
Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για κανένα "εκτονωτικό" μασάζ στην Λάρνακα, αν έχεις κάποιος καμιά πληροφόρηση.
  εαν εχεις και καμια φιλη να μας γνωρισεις :pipa2: ακομα καλητερα.
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Άνοιξε το καμπαρέ Crystal μετά από δυο χρόνια απουσίας. Μετά από μια ανίχνευση έχει πολύ ωραιες κοπέλες (όχι όλες) και κάποιες μικρές 23 και πάνω. Αλλά είπαμε πρώτα απ' όλα είναι το γάλεμα.
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
8
Πόντοι
0
Θα πληρωσεις τον κουκο αηδονι στο κρυσταλ συναγωνιστη
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1

  Επειδή ρωτάω τιμές, ειναι καπου 180 ευρω περίπου για να την πάρεις μετά τις 0300. Και 130 για απογευματινό, απ' ότι κατάλαβα είναι τόσο και στα άλλα ΄λίγο πάνω λίγο κάτω. Εγω αυτά τα έχω κόψει γιατί θα ήθελα να προφυλαχτώ και οικονομικά μιας και γίνεται συνήθεια αλλά και από θέμα υγείας. Τώρα στο Crystal τα κορίτσια που έχει τα περισσότερα εμφανισιακά είναι πολύ καλά τουλαχιστον έχει 3 μικρές και ΑΛΟΓΑ. Συμπεριφορα και αυτά δεν ξέρω και προς το παρόν δεν με νοιάζει.
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
4
Πόντοι
0
Γειάσας. Είμαι από Λάρνακα αλλά παρά το γεγονός αυτό δεν μπορώ να σας κατατοπίσω για κάτι, είμαι όμως πρόθυμος να το ψάξω :) 
Προσωπικά, ενδιαφέρομαι για κανένα "εκτονωτικό" μασάζ στην Λάρνακα, αν έχεις κάποιος καμιά πληροφόρηση.

file kali ine i Katerina i rossida
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
8
Πόντοι
0
Που βρισκουμε αυτη την Κατερινα?
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
4
Πόντοι
0
apo fota cineplix kato,vriskeis to round-about ,proti exodos ,se 50 metra sta dexia 3 orofi polykatoikoia ,stin eisodo exei kai to tel tis
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
8
Πόντοι
0
Περιοχη Φανερωμενης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom