Νέα

Βιβλίο για ubuntu

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pepe(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο βιβλίο προτείνετε για αρχάριο (που θέλει να εμβαθύνει όμως και όχι επιδερμικά) για ubuntu στα ελληνικά;;;
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Με την ενασχοληση θα το μάθεις. Το ubuntu είναι φτιαγμένο για να είναι εύκολο, δε χρειάζεσαι οδηγούς και τέτοια.
Λίγο ψάξιμο κι όπου κολάς ρώτα σε κανένα forum στο web.
Ρίξε και μια ματιά εδώ: [URL unfurl="true"]http://ubuntistas.ubuntu-gr.org/[/url] έχει online περιοδικά με διάφορα θέματα νομίζω.
 

Επισκέπτης
Εδώ είναι ο φίλος σου


με αναλυτικά φτιαγμένους οδηγούς για το κάθε τι και μια πολυπληθή κοινότητα έτοιμη να παράσχει κάθε βοήθεια :thumbsup:
 
OP
OP
pepe(1)

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ παιδιά...δεν ήξερα ότι υπάρχουν τόσα φόρουμ...!!!
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
παλι καλα που υπαρχει το ubuntu που να δεις κατι αλλα σκετο  :s&m_2:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ebala το ουμπουντου στον παλιο μου υπολογιστη προτη φορα ασχολιθικα με λινθχ παει σφεντονα το σιστιμα και ειανι οντος στο ινερνετ καθαροοο και πολι ευχριστο αλλα ρε μαγκες εχω προβλημα με τον ηχο δεν πεζει ο ηχος καθολου η μιτρικι ειναι μια αλβατρον 865 pe pro2 me τσιπσετ για τον ηχο της VIA το πανελακι του ηχου λειτουργει σαν να εχο ηχο κανονικα αλλα ηχο δεν εχο διαβασα φορθμ κτλ αρχιδια πρασινα ακρη δεν βρηκα ξερετε αν ηπαρχουν ντραιβερ για ομπουντου η αν εχη το ομπουντου κανα εξιπνο εργαλειο για τον ηχο?? εκανα απντειτ με το τοολς που εχει για τους ντραιβερ το ουμπουντου αλλα αρχιδια!!!! προτες εντηποσεις πολη καλες για δορεαν λειτουργικο που ανανεονετε καθε 6 μινες και τελειος καθαρο στο ιντερνετ !!! ξερη κανεις αν το ε-μουλ δουλευη στο ουμπουντου ??  τελος παντος οπιος ξερη τι πεζει ας γραψει !!  παντος μαγκες για οσους δεν το εχουν δουλεψει το θμπουντου ειναι πολι καλο!!!!!!
 

Επισκέπτης
Φίλε ειλικρινά. Πήγαινε και ανέφερε το πρόβλημά σου στο forum που ανέφερα παραπάνω. Θα σε βοηθήσουν τα παιδιά.
Είμαι βαρυσήμαντο μέλος εκεί και ξέρω τι σου λέω ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom